[2010] My Girlfriend is a Nine-Tailed Fox

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Re: [2010] My Girlfriend is a Nine-Tailed Fox [z]

Postautor: Eggie » 30 lip 2010

Kurcze, no kiedy już miałam z tego zrezygnować, dają coś takiego ^^ I tak tu oglądać wszystko na raz? Mnie od razu ta piosenka przyciąga z teasera, nie lubię muzyki clubowej, ale ta jest genialna :D Oby było jak najwięcej humoru ( i horroru^^)

www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Postautor: Cherry » 30 lip 2010

łaaaaa.. świetne te zdjęcia. nie mogę się doczekać . :D fajne pazurki z sierścią ;DD
swoją drogą skoro to się posuwa tak daleko to może rzeczywiście będzie jadła te wątroby (czy co to tam było) tyle że raczej nie pokażą nam organu (to byłoby za bardzo obrzydliwe) ale np będzie buszowała przy zwłokach ;p. no, ciekawe ^^
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 02 sie 2010

troche nowych dodanych ujęć z dramy -szczególnie fajna u fryzjera :)-Lee Seung Ki i turban na głowie
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 03 sie 2010

Ich chyba pogięło. Drama startuje dopiero za tydzień, a oni już pierwszą piosenkę (z tryliona) wypuszczają ;p

Lee Seung Ki we własnej osobie w tej dziwnej pieśni :P (ale śliczne zdjęcie~~~)
01 정신이 나갔었나봐
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 03 sie 2010

No nie wiem... mam wrażenie, że takim dziecinnym głosikiem śpiewa momentami... Po dwóch przesłuchaniach na razie denerwuje ten song...
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 04 sie 2010

No i apetyt rośnie :meditate:
Obrazek
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 04 sie 2010

dziewczyna moich koszmarów - krótkie podsumowanie tego filmiku - mam ogromną nadzieję na miłą historię romantyczną z dobrymi wstawkami komediowymi - naprawdę mam spore oczekiwania po tej pozycji- wiadomo siostry Hong.Jak wytrzymam do pokazania się pierwszych napisów .... i czy może poczekać aż będzie całość dostępna żeby nie denerwować się jak przy Bad Guyu?
No i jest już 7 minutowy preview
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 05 sie 2010

Ja się obawiam oglądalności, chociaż SBS już w maju poinformował, że będzie 16, a nie więcej epów... Piekarz ma już ponad 40% - jak tak dalej pójdzie to będzie tak samo jak podczas Queen Seok Duk, że MBC miało pod 50% a KBS i SBS z naprawdę dobrymi dramami nie przekraczały 10% :( (dobrze, że w pon-wt Dong Yi nagle im bardzo spadło i się wyrównały nieco ratingi...)
MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 11 sie 2010

Po RAWIE 1 epa wolę nic nie mówić, bo nie skapowałem wielu kwestii, ale jak to u sióstr Hong mamy masę humoru sytuacyjnego (ciotka w windzie oklepana strasznie, ale się śmiałem 15 minut z tego)...

Aczkolwiek mam nadzieję na nieco lepszy wątek główny niż w YB (moim zdaniem najsłabszej dramie siostrzyczek XD )
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Sassy Go Go (6,5/10)
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 11 sie 2010

no to tak samo jak ja - 90 procent humoru pewnie nam uciekło ,co nie zmienia faktu że parę sytuacji było komicznych -picie z puszki ,czy scena w kibelku,pobudka LSK przewieszonego przez gałąż ,pozytywnie zaskoczył mnie Lee Seung Ki -robił kapitalnie głupkowate miny które pasowały do akcji.co mi się bardzo podobało to ten fragment legendy o której opowiadał mnich -sceny w realiach historycznych -pieknie wyglądała nasza Gumiho że aż wszyscy padali z zachwytu na glebę :).Pozostaje cierpliwie czekać na suby
A i końcówka - troszkę raziła mnie "komuterowość" ogonków
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 12 sie 2010

po odcinku 1 - normalnie się uśmiałam, kocham postać Lee Seung Gi i jego dziadka ;D a Gumiho jest fazoooowaaa ;D
humor... oo tak, nie wiem kiedy widziałam pierwszy odcinek jakiejś dramy z taką ilością śmiesznych scen ;D akcja z włosami, lulz, wielka ucieczka przed dziadkiem... xD no i oczywiście scena w windzie z ciotką, taak ;D
i w ogóle LSG jest taaaaki cute ;D jego postać <3 [powtarzam sie? xD] Gumiho jest pocieszna, odkrywanie bąbelkowej wody i sedes-fontanna ;DDD ojj fazowa to drama będzie xD
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Re: [2010] My Girlfriend is a Nine-Tailed Fox

Postautor: Kibou » 12 sie 2010

ep1

aaaaaaaaaaah! <3333
czuję się wciągnięta na maksa xD dawno mnie drama nie zainteresowała już w pierwszym epie ;D

akcje bombowe! jak drama utrzyma taki poziom, to w wieku 18 lat nabawię się zmarszczek :rolly:
śmiałam się jak głupia. lol z akcji w windzie. ten koleś był wykręcony xD

SeungGi jest TAKI SŁODKI, że po prostu aaaa~ jego bohater to takie dziecko, że aż miło xD Gumiho jest fazowa laska, lubię ją xD
DZIADEK MIECIE. ciotka też agentka ;DDD
no i ten fox huner czy whoever....... omg omnomnomnomnomnom co za koleś *-* będzie baaaaaaaaad guuuuuuuyem >;D
Obrazek
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 12 sie 2010

RAW2

Ciotka to moja ulubienica XD Jak nie piernie to się zadławi kostką lodu XD

Poza tym mieliśmy już ładniejszy efekt specjalny :) No i trochę więcej się dowiedzieliśmy o tym chłoptasiu, co szuka Gumiha (jakaś łzawa historyjka w tle, ale akurat tu nie przeszkadzała :) )

Na razie wszystko bardzo ładnie się rozwija - oby tak dalej :D
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Sassy Go Go (6,5/10)
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 12 sie 2010

ciotka fakt genialna ,ale pogoń dziadka z siatką za LSK tez była zabójcza ,a sam początek teoria i marzenia kontra rzeczywistość na sali gimnastycznej -po prostu uśmiech od ucha do ucha.
Szkoda tylko że po libacji browarowej przy blasku gwiazd nie obudzili się rano razem w łóżeczku -o to było by miłe.
i znów przepiękny motyw historyczny,i jak pisał jordi widac poprawę efektów specjalnych -tu są pikne.
a ten mieczyk to skojarzył mi się z Frodo - jemu tak zaczynał świecić przy goblinach a tu przy Gumisiu ,tfu Gumiho
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Speak » 13 sie 2010

epy 1-2

Nie no ta drama jest po prostu świetna ;D mało kiedy obejrzę 2 odcinki (ba, tutaj nawet 1) i tak się wkręcę, że chcę więcej ^^ momentami to myślałam, że padnę ze śmiechu, m.in. wspomniane przez was ucieczki LGS przed dziadkiem no i pamiętna już scena w windzie. W ogóle ten facet z windy świetny jest, ah ten jego nieodłączny płaszczyk no i zapałka między zębami xD

aa no i przy scenie w lesie w 1 epie jak 'uciekali' miałam przed oczami od razu YaB i JGS uciekającego przez pole przed świnią, co mnie podwójnie rozbawiło :D
Oglądam: King 2 Hearts | Love Rain

Wróć do „K-drama”