[2010] My Girlfriend is a Nine-Tailed Fox

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Re: [2010] My Girlfriend is a Nine-Tailed Fox

Postautor: Piżmak » 13 sie 2010

niah, niah- łyknęłam te dwa odcinki na miękkiej - mnóstwo śmiesznych gagów, ojciec koleżanki głównego bohatera bije wszystkich na głowę:) Faktycznie płaszczyk i zapałka w zębach rządzi:)
Sama "Mi Ho" przecudne stworzonko - taka niewinna a jednocześnie z pazurkiem, wciąż głodna...Myślę, że w krótkim czasie w Seulu zabraknie wołowiny za sprawą pewnego ślicznego dziewczęcia.
Dziadka zawsze widzę w fantastycznych rolach - w tej dramie odrobinkę się zedrze, bo ma tak niedojrzałego wnuka, że musi hasać za nim i drzec się, a to dla zdrówka starszego pana niewskazane:)
Ciocia mnie zmyliła, bo na początku wzięłam ja za super poważną kobietę interesu, ale po zapachowym incydencie i kostkach lodu już nie mam złudzeń.
Przyjaciele głównego bohatera bardzo w porządku, finansują po trochu te wołowinki panny Mi Ho:)
Pan od noża a'la weterynarz jak były najazdy kamery na niego, to wyglądał niczym laleczka -wymuskany, młodziusieńki, całkiem ładniutki:) Trochę sie poruszał jak gnał za Gumiho i uwierzyłam, ze to jednak człowiek, bo fryz się troszkę wzruszył i łezka się zakręciła.
Póki co jest bardzo zabawnie i oglądanie idzie jak z bicza trzasł:)

Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 15 sie 2010

Ja też postanowiłam dać szansę, głównie ze względu na LSG, którego bardzo lubię, no naprawdę, mało gdzie można znaleźć taką sympatyczną postać :) Trochę się obawiałam Shin Min Ah, bo do niej mam taki uraz jak stąd to Korei.

Po dwóch odcinkach mogę śmiało powiedzieć, że trzeba będzie czegoś więcej niż tylko tej aktorki, żeby mnie odciągnąć od ekranu :) Prześmiesznie jest na razie, akcja sprytnie się rozwija. LSG to naprawdę talent niesamowity, i do śpiewania i do grania, co już w SI zauważyłam. SMA powoli mnie przekonuje, a w tle wiele znanych twarzy odtwarzających fajne postaci - m.in. siostra uciekinierka z Pure 19 jaki ciotka głównego bohatera :)
Co by jednak o LSG nie mówić, ciachem go nazwać nie można, natomiast jest na czym oko zawiesić ^^ Pan fox hunter jest po prostu smokin' hot ^^ Mam szczerą nadzieję, że ta postać będzie miała coś do powiedzenia i nie zakocha się nagle w swojej ofierze O.

Ulubiona akcja (oprócz wszystkich min LSG? ^^) oczywiście bujna wyobraźnia DW co do ucieczki z sali gimnastycznej. Buhahaha :D
I piosenka mi się nawet powoli zaczyna wkręcać :)
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 15 sie 2010

Pan fox hunter jest po prostu smokin' hot ^^ Mam szczerą nadzieję, że ta postać będzie miała coś do powiedzenia i nie zakocha się nagle w swojej ofierze O.

no jak nie ,jak tak :D

Mnie rozwala muzyczka,jak fox hunter się pojawia na ekranie, normalnie Nieustraszony :smitten:

Moje najukochańsze postacie - ciotka i koleś w płaszczu - po prostu nagle wyskakują jak zza krzaka i powalają swoimi akcjami. Mam nadzieję, że nadal będzie tak zabawnie w tej bajce. No i ta latająca niczym Matrix lisica. :D
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 16 sie 2010

Weekendowe powtórki 2 pierwszych odcinków przyniosły zaskoczenie.Miały większą oglądalność niż odcinki premierowe -16 procent ,czyż to nie oznacza że piekarz ma poważnego konkurenta?.Zobaczymy ratingi odc 3-4 ,może być śmiało 16 -17 procenta kosztem bułki bez masełka
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 17 sie 2010

jeszcze raz się powtórzę: te ratingi nic nie mówią ponieważ jest to % ludzi zasiadających przed tv w danym czasie. Powtórki pewnie nadawane są rano, kiedy programy mają mniej oglądaczy... taka informacja nic nie zmienia.
Tym bardziej jordi już wspomniał, że podobne sytuacje miały miejsce z dramami typu YaB czy Prosecutor Princess, a w prawdziwych ratingach nic się nie zmieniło ;) Jeszcze nie obejrzałem dwóch pierwszych epów, ale chyba dzisiaj nadrobię. Na chwilę obecną jestem całym sercem z piekarzem i naprawdę nie rozumiem dlaczego wszyscy tak masowo na tym forum krytykują popularność tej dramy. Większe "gnioty" często miały większą oglądalność i nikt z tym nie miał problemów.
♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 17 sie 2010

Koleś w płaszczu jako bohaterski strażak Sam
Spoiler! Obrazek
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 17 sie 2010

eee tam - wolę ciotkę, choć piosenka puszczana przy tym panu z Chuno jest BOSKA (jakiś staroć lufciasty, ale idealnie pasujący XD )

A co do postu mootyl'a - powtórki są w niedziele o 16:40 i 17:50 czasu koreańskiego na SBS :)

A co do oglądalności to nienawidzę Koreańczyków za to, że woleli Dong Yi i Giant (druga drama "nieteraźniejsza", że tak powiem XD ) od naprawdę dobrego Call Of The Country, które jak na razie w tym roku zanotowało najniższą średnią oglądalność wśród k-dram :(
MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 17 sie 2010

jordi pisze:A co do oglądalności to nienawidzę Koreańczyków za to, że woleli Dong Yi i Giant

jordi Ty naprawdę starasz się bym te czarne koszule nasłał na jakże piękne miasto Łódź - jesteś już naprawdę podpadnięty - za Yoonę to mogę darować ale za Dong Yi nigdy - widzę krew lejącą się z opluwacza najpiękniejszej historycznej dramy tego roku
koniec off topu
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 18 sie 2010

dobra... obejrzałem dwa pierwsze odcinki i muszę przyznać, że siostry Hong odwaliły kawał dobrej roboty ^^
Możliwe spoiler2y...
Pierwsze pół godziny było dosyć dziwne, nudne i naprawdę niemiło absurdalne, ale potem jakoś wszystko się ułożyło i wyszło na prostą xD Prześmieszna, ciekawa, szybka i dobra drama... mam nadzieję, że jej nie spartaczą jak w przypadku np. Coffee House :/

Hmmm... i temat Gumiho? Trochę przejedzony, ale w takiej odsłonie dosyć ciekawy... chociaż to wychodzenie z obrazu kojarzy mi się perfidnie z Woochi.
Miła OST'owa piosenka, nawet dobre efekty specjalne (szczególnie te ogony *_*) no i aktorstwo xD

Shin Minah ! Widziałem ją w tylu rzeczach i nigdy nie wyglądała tak ślicznie jak tutaj... IDEAŁ *_* Ona jest naprawdę cudowna w tej dramie, chodzący anioł... Zakochać się można i wkurzają mnie komentarze ludzi, że ona już stara jest... od kiedy 26 lat to starość? o.O No ostatnio w świecie kpopu może i tak... gdzie zaczęły debiutować małe, niedorozwinięte, bezcycate i mające pstro w głowie 12 latki :D

EDIT:
co do sióstr Hong... BŁAGAM przynajmniej tę dramę zakończcie jakoś porządnie *_* Chociaż i tak wiem, że później będą mega problemy typu: ona nie jest człowiekiem, nie możemy być razem itp. :D Muszę się psychicznie nastawić :P
♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 18 sie 2010

odcinek 3 - nadal jest wesoło i zabawnie >Za te miny które serwują nam Lee Seung Gi i Shin Min Ah powinni nagrodę od związku cyrkowców dostać - jakie te grymasy i przerażenia są przecudne.
Oto zdjęcia gdy panna Gumiho się nudzi :
Spoiler! ObrazekObrazek
Tu gdy śmiertelnie przeraża naszego biednego chłopca :
Spoiler! Obrazek
Pan Columbo w stroju Bruca Lee
Spoiler! Obrazek
A tu mistrz drugiego planu-czyli plakat i scenka z ciocią i columbo podobieństwo w 100%
Spoiler! Obrazek
a to dowód na to że Dae Wong nawet sny ma koszmarne
Spoiler! Obrazek
a tu tajna akcja dziadka
Spoiler! Obrazek
No i czy może być inaczej jak nie płomienny romans lis -człowiek
Spoiler! Obrazek
A ta z kolei panna mi z twarzy naprawdę przypomina lisa :)
Spoiler! Obrazek
Zajawka 4 odcinka - Dae Wong alkoholizuje się - co prawda aktorsko to wyglądało słabiutko ale zobaczymy jutro
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 19 sie 2010

Fajne te odcinki... dobrze balansują między humorem i jakaś tam akcją.
LSG się okazał strasznym idiotą, że zostawił lisicę na pastwę wody, ale ona mnie zaczyna naprawdę denerwować. Jedyna osoba która mnie bardziej denerwuje to ta Noona...
No i fox hunter, na którego aż nie mogę patrzeć, jest taki ciachowaty ^^ Skoro oboje są z innych gatunków (...obcy....) to mogą się pocieszać nawzajem <3
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 19 sie 2010

boska drama, booooska! co prawda dopiero 3 odcinek ale już mogę powiedzieć że póki co TO JEST TO ;D thon świetnie zobrazował ten odcinek^^ co prawda na końcu główny bohater okazuje się jerkiem, ale zapewne zrehabilituje się^^ płacząca Gumiho i deszcz, mmmm~
ah... nienawidze jego noony O.o no ale to standaaard, zawsze tak jest? że nienawidzę tej trzeciej, cóż xD <chociaz ok, ja nawet lubiłam postac UEE w YaB xD>
dziadek <3 :rolly:
rozumiem też już waszą słabość do pana fox huntera bo każde zbliżenie jego twarzy to AWWW~ ;D
Boram jest urooocza xD

i przede wszystkim: ciotka i facet! cudowne postacie, lol lol lol! ja chcę o nich dramę, srsly ;D

muzyka <3 w ogole nie, drama dla mnie ;D <3
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 19 sie 2010

ep 3.

kocham, kocham, kocham! <33
rozpływam się nad tą dramą. ten ep był taki uroczy.
co prawda LSG się zachował jak ass hole kompletny, ale w sumie zdeka go rozumiem. jest rozpieszczony. zakochany w noonie. a nagle pojawia się laska, która go śledzi, łazi za nim, niszczy mu prywatne życie. on w sumie nic do niej nie czuje (na razie) poza wdzięcznością. chce się jej pozbyć i odzyskać dawne życie. no jest głupi jak but i tyle xD <3

postacie drugoplanowe TAAAAAAAAAAK! <3 ciotka x koleś w płaszczu, przyjaciele LGSa, dziadek! yay for them, są świetni ;D

o jezuuuuuuuu fox hunter~ :smitten:
Obrazek
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 20 sie 2010

odcinek 4 - ja przez moment myslałem że pan columbo okaże się dewiantem ,ale nie on aż taki gentelmen jest.
Spoiler! Obrazek
Padałem ze śmiechu podczas mycia się Gumiho - dla niej wsystko smakuje - co i raz pyszna pasta ,pyszny krem -gdyby nie apatyt na mięso to takie cos byłoby tanie w utzrymaniu
Gumiho do nogi:
Spoiler! Obrazek
Jedynie niepotrzebny ten motyw z padającą ścianą - dla mnie mało śmieszny a bardziej obleśny
Coś mi się jednak zdaje że to koniec takich słodkich komediowych odcinków i powoli będzie troszkę dramatu w historii
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 20 sie 2010

Jedynie niepotrzebny ten motyw z padającą ścianą - dla mnie mało śmieszny a bardziej obleśny
Coś mi się jednak zdaje że to koniec takich słodkich komediowych odcinków i powoli będzie troszkę dramatu w historii

ano właśnie żeby przez to nie sknocili :D

odcinek 4 - ja przez moment myslałem że pan columbo okaże się dewiantem ,ale nie on aż taki gentelmen jest.

a jak pot z niego leciał :D

mnie tylko poraża ta Noona, za każdym razem aż się odchylam na krześle. niby nie jest brzydka,choć widać,że pół życia u chirurgów spędziła, ale jej twarz taka jakby z kawałków posklejana. powinni jej rolę wiedźmy dać, bo normalnie baba mnie straszy.( przepraszam jej fanów :mrgreen:

Wróć do „K-drama”