[2010] My Girlfriend is a Nine-Tailed Fox

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Re: [2010] My Girlfriend is a Nine-Tailed Fox

Postautor: Eggie » 02 wrz 2010

7 ep.

Oprócz scen z Hunterem i genialnych scen z reżyserem i ciotką, nie za wiele się dzieje. Noona denerwuje, ale nic nie robi na razie, kojarzy mi się Yoo Rą z OML.
Dae Woong był zazdrosny... ale przyznajcie, to baaardzo oklepany schemat, aż zaczęłam przewijać. Jakoś tak leci ta drama. Sząłu nie ma, jak to mówi mój kolega :P
Końcowa scena bardzo fajna, no i Gumiho ładniejsza się zrobiła. Hunter w rozpiętej koszuli :smitten: :smitten: :smitten:

NIe mogę powiedzieć, że preview robi nadzieję, bo od teraz wszyscy zaczną cierpieć a mnie będzie boleć głowa. Tylko dodam, że jestem coraz bardziej zakochana w Oście :)

www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Postautor: Cherry » 02 wrz 2010

ep 7 (bez spojlerów)

przyjemnie się ogladało i końcóweczka była słodka ^^
heh ja w bibliotece zauważyłam nawet 'eclipse' (jedną 4 z części sagi Zmierzchu)
ej a teraz MiHo będzie już ciągle miała takie włosy? (na ubrania w sumie nie zwracam uwagi bo prawie wszystkie ma białe; btw wygląda w nich uroczo ^^)
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Speak » 02 wrz 2010

ep 7

chyba rzeczą, którą najbardziej zapamiętałam z tego odcinka to widok reżysera z zapałką jak zdjął marynarkę i miał całe ręce obklejone plastrami. no niezapomniany widok ;DD
a tak poza tym to trochę się dzieje, ale nie za dużo. Dae Woong zaczyna się zakochiwac w Gumiho, jest zazdrosny mimo, że o tym nie wie (czyli standardowo jak to w dramach)... chociaż ta scena, kiedy Gumiho wjeżdzała windą na górę, w tle te bańki mydlane to zrobiła na mnie wrażenie. i później jak Dae Woong podszedł do niej, jak siedziała z książką.
dlatego mimo wszystko czekam na następny ep :)
Cherry pisze:ej a teraz MiHo będzie już ciągle miała takie włosy?
Mam nadzieję, że nie. według mnie o wiele lepiej jej w prostych :P
Oglądam: King 2 Hearts | Love Rain
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 02 wrz 2010

Cherry pisze:ej a teraz MiHo będzie już ciągle miała takie włosy?

chyba nie, bo w preview widać ją w prostych włosach, więc chyba powróci do pierwotnej fryzury (oby! oby!)

Cherry pisze: (na ubrania w sumie nie zwracam uwagi bo prawie wszystkie ma białe; btw wygląda w nich uroczo ^^)

a ja właśnie bardzo zwracam uwagę na jej kiecki, są prześliczne, ta w drobne kwiatuszki była cudna i ta bladoniebieska z 7 epa tez<3
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Postautor: Cherry » 03 wrz 2010

ja sama nie wiem w której fryzurze jej lepiej. teraz miala trochę szopę na głowie ale tak i tak wygląda świetnie (chociaż wydaje mi się że te proste nadają jej naturalności i bardziej pasują do postaci)
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 03 wrz 2010

odcinek 8 znów mi sie podobał - nie ma to jak głupi facet nie rozumiejący serca Gumiho - najpierw jej bach parówkę daje z kieszeni a potem soczek - nie no to było świetnie przez scenarzystów pomyślane.Tylko końcówka - dziadek oj dziadek - a czegoś Ty tam wlazł do młodych przeszkadzać :)
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 03 wrz 2010

gupi dziadek:< jakby malo problemow mieli, lol;d nie wystarczy ze ona nie jest czlowiekiem? musi sie jeszcze pojawiac nieodlaczny watek rodzinnego sprzeciwu?
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Postautor: Cherry » 03 wrz 2010

po 8 epie:
haha MiHo kupiła wprost wymarzony prezent (wiedziałam że mu kupi ten plakat xd)
końcówka była taka romantyczna, przyszedł dziadek i wszystko zepsul. ;p
nie lubie tych rodzinnych sprzeciwów.
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 04 wrz 2010

ja tak po cichu oglądam tę dramę, ale muszę przyznać, że jestem oczarowany i zakochany w niej...
mimo swojej absurdalności i naiwności, rozgrzewa serca, powoduje, że rozpływam się na widok Shin Min Ah i ogólnie wpatrzony w monitor, odgrodzony od świata dźwiękoszczelną szybą śledzę losy naszych głównych bohaterów z zapartym tchem.
Niesamowita komedia romantyczna w najlepszym koreańskim wydaniu ^^ Zresztą nie będę dłużej ach'ować bo nie chwali się dnia przed zachodem słońca. Poczekamy na dalszy rozwój wydarzeń...
♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 04 wrz 2010

Cherry pisze:ja sama nie wiem w której fryzurze jej lepiej. teraz miala trochę szopę na głowie ale tak i tak wygląda świetnie (chociaż wydaje mi się że te proste nadają jej naturalności i bardziej pasują do postaci)

Tak, tak, bo ja mam jeszcze bardziej kręcone. Tylko miną lata, zanim je zapuszczę, jak chcę :D

Chyba nic konkretnego tu nie pisałam, jestem po ósmym epie, totalnie zachwycona, bo uwielbiam wszystkie postacie z tej dramy. I może nie być dużo akcji, byleby MiHo jadła mięso, Dae Woongowi biło serce, a fox hunter... No okej, żeby był. :D

A dziadek... Co on może? ;) Ale przeraża mnie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 04 wrz 2010

epy 7-8

omgomgomgomgomgomg zaczyna się drama. D;
noonę zniszczę. co za sucz, rrrrrau *insert warczenie dalmatyńczyków*
ale bez kitu, co za desperatka. i że ciotka uwierzyła randomowej lasce, ledwo co poznanej wtff >.>
a'propo ciotki, gdzie epickie akcje? to jak ją popchnął w 8 było nie śmieszne. D;

DaeWoong jest taki słodki. uwielbiam go, fajnie się zmienił. jego napady zazdrości są przeurocze i w ogóle mmmm mam ochotę LSG wyhugać. rozkoszny. <3
fox hunter ;Q_______ (wiem że się powtarzam)
jest super duper hot, ale... kurcze. ślinię się do niego już 8 odcinków, ale jego postać jest STRASZNIE płaska. w sumie mgliście znamy jego przeszłość, w ogóle motyw działania jest nam (albo może tylko mi...?) obcy, a on tylko siedzi z miną zbitego psiaka i udziela MiHo sercowych porad. koleś mógłby ożyć, bo nie chcę zapamiętać jego postaci tylko jako ładną mordkę ;<
ale i tak ;Q________
MiHo jest tak słodka. też się cieszę, że się troszkę zmieniła. ogarnia więcej. ale dobrze, że jej się minki nie zmieniły, bo strzela je genialne <3
przyjaciel DW jest świetny ;DDD haha co za koleś. jeszcze dziką przyjemność sprawia mi to, że ta w której przyjaciel się zakochał tak wbija szpilę noonie. you go gurl! >;D
ale dziadek se u mnie nagrabił... >.>
Obrazek
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 04 wrz 2010

Kibou pisze:jest super duper hot, ale... kurcze. ślinię się do niego już 8 odcinków, ale jego postać jest STRASZNIE płaska. w sumie mgliście znamy jego przeszłość, w ogóle motyw działania jest nam (albo może tylko mi...?) obcy, a on tylko siedzi z miną zbitego psiaka i udziela MiHo sercowych porad. koleś mógłby ożyć, bo nie chcę zapamiętać jego postaci tylko jako ładną mordkę ;<

No gdzieee, przecież Kawał .... Mięsa (wiadomo, czego, ale nie będę tak pisać) z niego, kazał Miho przeczytać "Małą Syrenkę" i nie powiedział, co się stanie po stu dniach. I ogólnie już jej przystawiał nóż. Ale fakt, mało tego. Z jednej strony karmi MiHo kiełbasą, z drugiej strony naraża ją (i nas!) na smutne zakończenie.

I "Mała Syrenka" to jest jeden z najlepszych pomysłów tej dramy. Ślicznie się Dae Woongowi oczka otworzyły. I takie wzruszające, jak w końcu MiHo przestała szukać prawdy, i postanowiła wierzyć tylko jemu. Ale jeszcze wcześniej, gdy ta winda pofrunęła do góry, jak to było ślicznie nakręcone...

Aha, nie lubię takich ról, jak tutaj Hyomin- jest, żeby być. Chociaż jedno dobre-
Kibou pisze: wbija szpilę noonie
Obrazek
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 05 wrz 2010

boom_boom pisze:I "Mała Syrenka" to jest jeden z najlepszych pomysłów tej dramy. Ślicznie się Dae Woongowi oczka otworzyły. I takie wzruszające, jak w końcu MiHo przestała szukać prawdy, i postanowiła wierzyć tylko jemu. Ale jeszcze wcześniej, gdy ta winda pofrunęła do góry, jak to było ślicznie nakręcone...

taaaaaak, ten motyw był super śliczny. szczególnie ta winda i te bąbelki~ :bubble:

no niby fox hunter trochę miesza w dramce ale ZA MAŁO! ja potrzebuję akcji, real action! bo takie ciepłe, cholernie przystojne kluchy z niego z obciętymi pazurkami, które miał pokazywać. ;<
no ale dobra, nie narzekam <3
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 06 wrz 2010

Zwykle powstrzymuję się z wrzucaniem mv'ek, ale ta jest tak zabawna, że muszę się podzielić. Oddaje całą uroczość i przewrotność naszej Miho <3
Gryzek jak zwykle w doborowej formie ;D
z odcinków 1-8 ^___^

od razu humor się poprawia ;D
Obrazek
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 06 wrz 2010

Mauro mv - ka cudna, jak i nasza bohaterka:) Z tym łączeniem się w pary to ma hopla:) Zresztą muzyczka w tle doskonale oddaje nastrój:)
Obrazek

Wróć do „K-drama”