[2004] Nine Tailed Fox

seriale z Korei
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

[2004] Nine Tailed Fox

Postautor: thon » 16 lip 2010

Nine Tailed Fox

Tytuł: 구미호 외전 (九미호 外傳) / Gumiho Wehjun
Tytuł alternatywny: Forbidden Love (KBS Global) / Fox with Nine Tails / Gumiho
Gatunek: Horror, Drama, Romance
Epizody: 16
Broadcast network: KBS2

Występują:
Kim Tae Hee jako Yoon Shi-yeon
Jo Hyun Jae jako Inspector Kang Min-woo
Jun Jin jako Moo-young
Han Ye Seul jako Chae-yi
Park Joon Suk jako Rang
Uhm Tae Woong jako Sa-joon
Lee Hwi Hyang jako Senator Shin Soo-jang
Dok Go Young Jae jako Bureau Chief Jang
Kwon Hae Hyo jako Inspector Moon
Jung Kook Jin (정국진) jako K
Lee Sang In jako Kim Young-mo
Kim Ji Woo jako Min-joo (Min-woo's sister)
Kim Ye Ryung jako Kang Joo-sun
Seo Yoo Jung jako Jung Se-kyung
Kim Hak Chul jako Nam Jun Wu
Kim Ye Jin
Sun Woo Sun
Seo Yeon Joo

Shi Yeon prowadzi podwójne życie -w dzień jest kustoszką w muzeum ,w nocy przemienia się w wysoce skutecznego wojownika klanu Gumiho.
Mi Woo w wyniku tragedii która spotkała go przed laty zostaje policjantem by wytropić ,odnaleźć i ukarać sprawców którzy zabili jego rodziców i dziewczynę która była jego pierwszą i jedyną miłością.Jako pamiątkę po niej ma tylko medalion z jej zdjęciem.W jednej z akcji policyjnej przeciwko handlarzom ludzkich organów Ci dwoje po raz pierwszy spotykają się - ale czy na pewno po raz pierwszy ? Czy Gumiho może kochać człowieka a człowiek kobietę klanu Gumiho?

Cudna ballada z dramy:

Ode mnie:

Pozycja z gatunku horrorowatych choć horroru to tutaj nie ma za wiele -za to mnóstwo romansu,zazdrości,intryg wzgardzonej i odrzuconej kobiety,oczywiście pojedynki z mieczami i super extra wysokimi lotami i skokami też są.Fabuła nie za bardzo mi się podobała ,za to obsada i ballada -świetne i pierwszy raz widziałem Han Ye Seul jako ta złą jędzę - i podobała mi się jej kreacja zakochanej do szaleństwa w facecie który kocha inną a ta z kolei kocha jeszcze kogoś innego -czyli typowy romans dramowaty -teraz w otoczce legendy o Gumiho.
I jeszcze jeden plus -zakończenie - dawno nie widziałem takiego hardcoru :).Kim Tae Hee -dla niej warto obejrzeć tą pozycję -zjawiskowo piękna i ma jakiś czar i niewinność w spojrzeniu -z miejsca wskoczyła na wysoką pozycję w moim osobistym ratingu ulubionych (czytaj ładnych) aktorek

Wróć do „K-drama”