[2010] Sungkyunkwan Scandal

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Re: [2010] Sungkyunkwan Scandal

Postautor: Eggie » 08 wrz 2010

4 ep.
:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
Bo nikt już dawno nie dawał :D

Cały ten serial jest dla mnie super, od humoru, przez szkolne wydarzenia, po intrygi.
Miśku oficjalnie przestał być sztywniakiem i spił się równo. To było przezabawne, patrzeć, jak próbuje podtrzymać fason. ^^ Przez sekundę naprawdę myślałam, że jest wzruszony i myślę "Micky ma najgorszą mimikę na świecie chyba" po czym... :D No cóż :D Zdarza się najlepszym. I jak Yoon Shik się za nim wstawił. I jak ten mu potem podziękował.. Awww! Słodycz :D
A już stripiz w pokoju, to padłam. Umarłam z dwa razy, a najbardziej, jak Sun Jun obudził się i to ujęcie na jego nogi... ^^ Gorąco mu było, nie ma co :D
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Tak czy siak, Jabol się fajny okazał, Zboczuch też nie taki zły... wszyscy mają soft spot dla Kim Yoon Shika :)

Prezydent zalicza u mnie minusy, ale taka jego rola. Jego siotra czuję, będzie mnie bardzo wkurzać swoim narzucaniem się SUn Junowi, a już fakt, że Yoon Shik napisze jej list do Sun Juna to ironia losu :D

No i jakaś intryga płynie z Posłańcem, dokumentem, zmarłym królem... Czy ktoś jeszcze sądzi, że to Jabol jest tym tajemniczym złodziejem? Fajnie się zaczyna robić, intryga, wiecej o jego przeszłości...
Lekcja fajna była, tylko końcówka.. jak Hana Kimi normalnie :D Albo się to snem okaże, albo jej zacznie pomagać ze względu na ojca. :P

Ech, i znowu na MIśka trzeba czekać cały tydzień. Szkoda ratingów, małe, a drama taka fajna...

PS Dziewczyny, chciałyście klatę Yoochuna, macie. nawet nogi pokazał ^^

www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 08 wrz 2010

Eggie pisze:PS Dziewczyny, chciałyście klatę Yoochuna, macie. nawet nogi pokazał ^^

Ba mało brakowało a byłoby coś więcej,odcinek powazniejszy,zaczynają się intrygi,moze być ciekawie jak potoczy się dalej intryga i co zrobi profesorek ?
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 08 wrz 2010

PS Dziewczyny, chciałyście klatę Yoochuna, macie. nawet nogi pokazał ^^

Ja nigdy nie chciałam a on mi zawsze ją na siłę przed oczy wciśnie xPPP
Misiek to akurat niespecjalnie ma się czym pochwalić... nawet ludzie na planie się z niego zlali więc.... :PPP
Ja tylko powiem, że jestem na tyle zaskoczona szybkością robienia napisów (mówię o angielskich bo akurat z polskimi nie oglądam choć mi się zawsze wciskają i mnie zaczynają wnerwiać bo zawsze muszę przełączać nieważne ile razy bym tego nie ustawiała xPPP). Jestem zaskoczona na tyle, że jeszcze nie obejrzałam 3 epa nawet O.o
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 08 wrz 2010

E, nie ma się co dziwić. Te popularne dramy tłumaczone są przez noc, zawsze następnego dnia już są napisy...
Jak możesz przełączać moje napisy z viikii ^^ Nie martw się, nie ma chyba nikogo, kto by je poza mną robił, a ja muszę chwilowo skończyć z viikii, bo robienie softów i hardów na viikii przerasta moje możliwości czasowe. Jak będę miała chwilę, to po nadrabiam tam.

Miśki może 6 packa nie ma, ale było na co popatrzeć :D Przede wszystkim, zostałam zaskoczona, dlatego wstrząsnęło mną jego obnażanie się :D
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 08 wrz 2010

Eggie pisze:Przez sekundę naprawdę myślałam, że jest wzruszony i myślę "Micky ma najgorszą mimikę na świecie chyba"

LOL - ... bo ma ... *ucieka z obawy za kanapę i ukrywa się tam do wiosny*

Ten tego... A mnie po czwartym odcinku refleksja naszła, że to jest drama z największą ilością scen łóżkowych ever...
:volli:
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Volli pisze:Ten tego... A mnie po czwartym odcinku refleksja naszła, że to jest drama z największą ilością scen łóżkowych ever...

No niestety nie takie jakie m się marzą ,ale jeszcze sporo epków przed nami - Spoiler! wszyscy zostają w jednym pokoju( o ile profesorek nie rozdzieli
Ale dziewczynom to oni torsów męskich nie żałuja oglądać oj nie -drama od 18 lat w Polsce
Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Pino » 08 wrz 2010

Ten tego... A mnie po czwartym odcinku refleksja naszła, że to jest drama z największą ilością scen łóżkowych ever...

też jestem po 4 odcinkach; nie wiem jak jest w innych dramach, ale może być ich więcej, ja się nie obrażę...
.... czyli ten Misiek to ten taki z zasadami, nudziarz?( chociaż w tym ostatnim odcinku no pięknie się ubzdryngolił) hii fajnie w tym kapeluszu z koralikami wygląda ( chociaż mi najbardziej się ten łobuz, z rozczochranym fryzem i odstającymi uszami podoba:) )... muszę się przyznać,że w tych wszystkich "historycznych"dramach, to ja zawsze na te stroje reaguje pozytywnie( chyba dlatego je oglądam), wspominaliście coś o tych koralikowych czopuchach(nawet był mały wykład ^^), ale to nakrycie głowy, z tymi skrzydełkami jest chyba najlepsze,ta czapka jest taka odlotowa:)jeszcze jedno -te małe zielone guziczki przy tych opaskach w okolicy uszu..są świetne
...co do dramy ogląda się przyjemnie, no i widzę że parę postaci twórcy tej serii podkradli z QSD m.in. pan fioletek, i ten grubasek, tutaj biega w różowym wdzianku i za małym słomianym kapelusiku... będę to oglądać !!
Obrazek
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Pino pisze:muszę się przyznać,że w tych wszystkich "historycznych"dramach, to ja zawsze na te stroje reaguje pozytywnie( chyba dlatego je oglądam), wspominaliście coś o tych koralikowych czopuchach(nawet był mały wykład ^^), ale to nakrycie głowy, z tymi skrzydełkami jest chyba najlepsze,ta czapka jest taka odlotowa:)

No... oni mi zawsze takie wielkie owady wtedy przypominają i zawsze mam z tego zaciesz [a w QSD to nawet te torciki na włosy z czułkami mają i tak śmiesznie je odchylają jak chcą podglądac coś... normalnie same Maje i Gucia]
Noooo Godo to już wyczaiłam ale Mr Fiolet też tam...? Gdzieeeee? Ja ślepa jestem chyba...
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Volli pisze: owady wtedy przypominają i zawsze mam z tego zaciesz [a w QSD to nawet te torciki na włosy z czułkami mają i tak śmiesznie je odchylają jak chcą podglądac coś... normalnie same Maje i Gucia]
Noooo Godo to już wyczaiłam ale Mr Fiolet też tam...? Gdzieeeee? Ja ślepa jestem chyba...

QSD w wątku skandalowym :) - ale fakt czapeczki błękitków i reszty hwarangów wymiatają jak Asteriks czy Hermes ,ale i worki na kapcie mają swój urok
Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Pino » 08 wrz 2010

...w obozie wroga! tzn ten od tego pana z łukiem co tak knuje! Pan Fioletek ma w tej dramie również piękne akcje. a to zrobi dziwna minę, a to genialne mruganie oczami!! jest cudowny, wkurzający ale cudowny:); taka głupkowata rola! na pewno go widziałaś, nie ma tej antenki na głowie i może dlatego nie skojarzyłaś! ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Noooo tak myślałam, że podobny ale... wydawało mi się, że za młody jak na tamtego... Dobra, jeszcze Bidam w roli nauczyciela (doświadczenie pedagogiczne wszak ma - lol) i będę całkiem szczęśliwa... *marzy* ... Niiieeee - to by była zbrodnia Bidama na Miśka nasyłać... przy pierwszej lepszej fontannie krwi złożyłby pewnie stanowczy protest, fuknął, odwrócił się na pięcie a potem zamknął się w sobie z frustracji - lol. Albo się rozebrał :D
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 08 wrz 2010

( chociaż mi najbardziej się ten łobuz, z rozczochranym fryzem i odstającymi uszami podoba:) )..

Pino ty o Jabolu prawisz:) Tak to też mój faworyt, chociaż każdy z nas wie z kim bohaterka skończy, to każda chwilka z nim to esencja rozkoszy. Ma śliczne, wydatne usta i takie duże:0 (Misiek też , on w ogóle taki mi się w tym kapelusiku okrąglutki wydaje). A i wracając do jabola on ma taka ładną buzię w porównaniu ze swoim przezwiskiem. I Przydomek Świrus tak jakoś mało po tych epizodach do niego pasuje. Prowadzi jakąś potajemną działalność pewnie w imię swoich idei, ale tak naprawdę to dość opanowany koleś- "Będę się przyglądał" Świrus pewnie by powiedział: "Będę lał gdzie popadnie i patrzył jak puchnie".

Przewodniczący i te jego małpiatki plus jeden Popeye mają naprawdę wspaniałe zajęcie : śledzenie każdego kroku studentów i jaka radocha z kar.

A Mątnik, pchła szachrajka i inne przezwiska, jakie przychodzą mi do głowy na tego przewrotnego, ślicznego kolesia...On jest naprawdę mega pozytywną postacią. Nie dość, że wszędzie wlezie, to jeszcze z każdym sobie miłe pogawędki urządza. Chyba nie ma dla niego rzeczy niemożliwych.

Odcinek czwarty -zaliczony:)
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 09 wrz 2010

Miałam nie pisać ale jakoś nie mogłam się powstrzymać xp

ep. 4

Powiem szczerze że wątek polityczny mnie szczerze wciągnął <zachwyty pójdą na koniec:D> Nie dość że wątek Kim Yoon Shika nam się pojawił, który jednak ma jakąś przeszłość, to do tego pochodzenie Jabola jest też dosyć ciekawe, mam jedno podejrzenie kogoż to bratem może być ale chyba jeszcze poczekam z przypuszczeniami. Poza tym - frakcje - widać jak rodzice tak i mają być dzieci, a tu coś ciekawego bo nasz Rozpustnik ma pokój w...em... akademiku? xD wrogim do przewodniczącego (noron czy jakoś tak), czyli by wychodziło że jest we frakcji bardziej za królem <tak zrozumiałam ze norony czy co to jest są bardziej przeciw władcy a pozostali popierają go>, w tym momencie zastanawia mnie również i jego pochodzenie o czym Misiek trochę pogadał, zwłaszcza w tym momencie zaczęłam się zastanawiać czy obecny władca ma jakiegoś syna~~ mam nadzieje ze nie opuściłam gdzieś ich pochodzenia przez wlepianie się w rozpustnika drogiego;p w skrócie: rozpustnik +president --> dwie różne partie? Tym bardziej że Rozpustnik ma dobre kontakty z Jabolem, tym bardziej mnie to przekonuje też do jakiegoś ich pokrewieństwa... No i Jabol szlaja się w pewnych ciemnych ciuszkach, już nie mówiąc o tym że łucznictwo jest mu baaardzo na rękę ( :smitten: :smitten: :smitten: musiałam xD), więc prokrólewska partia na pewno jest mu bliska i w niewyjaśniony sposób bardzo mu zależy na odnalezieniu testamentu byłego władcy...

Tyle z moich przemyśleń politycznego wątku, teraz zacznie się ohowanie;p
Jedna rzecz - Rozpustnik już jest PEWIEN że Yoon Shik to kobieta? rozmowa z Jabolem wskazywała na to jednoznacznie xD miałam wrażenie ze na razie domyśla sie tego i chce to sprawdzić, ale wygląda to trochę inaczej, hmmm...

Misiek i jego nakrycie głowy pijące razem z nim xD za każdym razem jak to widziałam to mi się śmiać chciało xD No i Misiek pijany pod bramą + striptiz, ah, takie sceny są bezcenne:D chyba długo będę jeszcze wracać do tej dramy jakby się nie skończyła xD <swoją drogą dla mnie Misiek wyszedł z obiegu patrząc po innych panach, ale przynajmniej najwięcej humorystycznych scen chyba na niego tez przypada^^>

Rozpustnik z kurtyzaną - on jest taki mrrrrrrr.... <3 eh, jego rozmyślania i w ogóle mimika, aż się ciepło na serduchu robi :D

Jaboooooluuuu, ma miłości!! :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
Jak była mowa o jego czkawce to po prostu tym bardziej do serca chce mi się stworzenie takie przygarnąć :smitten: już nic nie mówiąc o tym że dopiero teraz po długim czasie zaczęłam go identyfikować z tym cudnym chłopakiem z The Man Who Can't Get Married :smitten: ah, takie różne postaci, ja chce go w większej ilości dram, i już został moim nr 1 bezsprzecznie :smitten: . A ostatnia chwała dla postaci - strzela z łuku i to uwielbia <a ja się łączę w miłości <3> Ostatnią scenę odcinka z łukami mogłabym tysiąc razy oglądać <3

kunic na dziś^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 09 wrz 2010

ozpustnik +president --> dwie różne partie? Tym bardziej że Rozpustnik ma dobre kontakty z Jabolem, tym bardziej mnie to przekonuje też do jakiegoś ich pokrewieństwa...

A ja myślę, że to są przyjaciele z dzieciństwa. A kto jest bratem? Ja założyłam, że brat nie żyje, lol.
Aleeee normalnie taka parka :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
Tyle z moich przemyśleń politycznego wątku, teraz zacznie się ohowanie;p
Jedna rzecz - Rozpustnik już jest PEWIEN że Yoon Shik to kobieta? rozmowa z Jabolem wskazywała na to jednoznacznie miałam wrażenie ze na razie domyśla sie tego i chce to sprawdzić, ale wygląda to trochę inaczej, hmmm...

Mnie z tego wszystkiego najbardziej rozbawiło jak powiedział, że na widok kobiet Jabol dostaje czkawki :rolly: (chociaż eeee skoro dostaje czkawki do dlaczego Rozpustnik chciał go rozebrać jakby noo szukał wysypki? XD)

No i Eggie przednie tłumaczenie. :D "Nawalił się jabolem' zmarłam. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 09 wrz 2010

Jesli chodzi o pokrewieństwo i zmarłego brata, no właśnie, władca poprzedni też zmarł a Jabol chce zdaje się ujawnić testament skradziony~~ale sobie tylko może za bardzo gdybam xp a Rozpustnik - hmmm, zdaje się ze go nikt nie tyka bo też ma dosyć wysoką pozycję <wzmianka o szatach> i też mam pewne podejrzenia ale moze poczekam z tym na dalszy ciąg xp

no czkawka <3 moze jaki efekty uboczne czkawki? xD
Obrazek

Wróć do „K-drama”