[2010] Sungkyunkwan Scandal

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Re: [2010] Sungkyunkwan Scandal

Postautor: Devi » 10 wrz 2010

a ta cala glowna bohaterka nie grala czasem tej wrednej laski co z dyrektorem Buynem wspolpracowala? tej "przyjaciolki" i noony Mong Ryonga? bo mi do niej pasuje..

Chodzi ci o Chae Rin?
Tak czy inaczej nie, to nie ta sama xP Ta główna ze SScandal nie grała w DGCH ^^

ejj to to nie Jabol ( bo rozumiem że Jabol to Świrus, co nie?) je roznosi? bez jaj.. ja myślałam ze to on jak bum cyk cyk..

Ja też. Dlatego zdziwię się bardzo jeśli to nie będzie on :P

.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 12 wrz 2010

im dalej w las, tym robi się ciekawiej i zabawniej, a ty samym coraz bardziej mi się podoba

Lee Sun Joon - chłopak mnie rozbraja swoim dostojeństwem i wcale nie pasuje na główną postać męską, już bardziej widziałabym w tej roli Ha In Soo (który trochę przypomina mi Jun Pyo/Tsukasę/Ah Si/Yun Haia), ale raczej marne na to szansę

Goo Yong Ha - kocham go, jego uśmiech i bystre oko oraz to, że umie się znaleźć tam, gdzie trzeba, jednocześnie pomaga i utrudnia (bardziej pomaga), jakoś podejrzewam go o bycie zamaskowanym mężczyzną, mam wrażenie, że jak dziękował Yoon Hee, to właśnie za tą małą pomoc, że nie wydała go, jak się ukrywał pod dachem

Moon Jae Shin - tego pana to by sobie do siebie wzięła, ale takiego rozczochranego, tajemniczy Świrus, którego się wszyscy obawiają, z podejrzanym ojcem i tajemniczą śmiercią brata?? przynajmniej coś się w tym kryje...

no i sama historia z królem zapowiada się ciekawie, podobnie jak prawdopodobnie z nią powiązana historia pięknej kurtyzany

a zakończenie 4 epa od razu skojarzyło mi się z Hana Kimi i doktorkiem - gejem xD
Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 12 wrz 2010

isamar84 pisze:Goo Yong Ha - kocham go, jego uśmiech i bystre oko oraz to, że umie się znaleźć tam, gdzie trzeba, jednocześnie pomaga i utrudnia (bardziej pomaga), jakoś podejrzewam go o bycie zamaskowanym mężczyzną, mam wrażenie, że jak dziękował Yoon Hee, to właśnie za tą małą pomoc, że nie wydała go, jak się ukrywał pod dachem

O, o. To pierwsza osoba. :P Nawet nawet... Hmm, tylko on kompletnie nie ma motywu, no ale jeszcze 12 epów, pożyjemy, zobaczymy... Faktem jest, że obstawiany Świrus się aż nadto rzuca w oczy, więc może to jednak nie on będzie... jakiś element zaskoczenie być musi ^^
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 12 wrz 2010

Eggie pisze:
isamar84 pisze:Goo Yong Ha - kocham go, jego uśmiech i bystre oko oraz to, że umie się znaleźć tam, gdzie trzeba, jednocześnie pomaga i utrudnia (bardziej pomaga), jakoś podejrzewam go o bycie zamaskowanym mężczyzną, mam wrażenie, że jak dziękował Yoon Hee, to właśnie za tą małą pomoc, że nie wydała go, jak się ukrywał pod dachem

O, o. To pierwsza osoba. :P Nawet nawet... Hmm, tylko on kompletnie nie ma motywu, no ale jeszcze 12 epów, pożyjemy, zobaczymy... Faktem jest, że obstawiany Świrus się aż nadto rzuca w oczy, więc może to jednak nie on będzie... jakiś element zaskoczenie być musi ^^

mi się wręcz wydaję, że dlatego Świrus odpada, bo samo się nasuwa i zbyt oczywiste jest
a Yong Ha wg mnie jest nieodgadniony, on przy wielu osobach kręci, które wydają się być zaplątane w jakąś tajemnicę, poza tym ma chłopak bystre oko i jak na razie to tylko on podejrzewa, że Yoon Hee jest dziewczyną...
Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 12 wrz 2010

Devi pisze:
a ta cala glowna bohaterka nie grala czasem tej wrednej laski co z dyrektorem Buynem wspolpracowala? tej "przyjaciolki" i noony Mong Ryonga? bo mi do niej pasuje..

Chodzi ci o Chae Rin?
Tak czy inaczej nie, to nie ta sama xP Ta główna ze SScandal nie grała w DGCH ^^

no jzu wiem ze nie ta sama bo obadalam jej filmografie.. ale ejj bez kitu.. (pojechalam znowu Kells-iakiem) ona wyglada idento jak Chae Rin..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Postautor: Lusia » 12 wrz 2010

Dobra. Jestem z mamą po 3 i 4 odcinku. Nie pamiętam co było w którym więc ogółem.

Ich imion to się chyba nauczę dopiero przy 15 odcinku ==
Do przewidzenia było, że Super Kurtyzana zakocha się w w niej, tak samo z siostrą Męskiego, czyli prezydenta. Cała ta akcja z pisaniem listu... rozbroił mnie fakt, że poszła do kogoś z tak osobistym listem.
Yong Ha. Ten człowiek coraz bardziej mnie zadziwia. Raz pomaga, raz utrudnia... mimo wszystko i tak jest uroczy. No i jak same mówicie, ah ten jego uśmiech :rolly:
Jabol. Z nim krótko. Lepiej wygląda w długich włosach O.o
Ah, prawie bym zapomniała! Jak ktoś wcześniej już tu wspominał o Miśkim. Jego mina, kiedy obudził się rano i zobaczył swoje 'zgrabne' nóżki - bezcenna XD. Tak samo 'wymioty'. xD I spełniło się moje marzenie - uśmiechnął się troszkę.
Scena z łukiem i oczywiście z lekarzem na końcu 4 epa pierwsze skojarzenie również z Hana Kimi. Niektóre fragmenty są naprawdę oklepane, ale i tak miło się je ogląda.
I jakoś w połowie też czwartego odcinka przestałam ogarniać kto jest kogo ojcem, bratem, synem, babcią, chrzestną i Bóg wie kim jeszcze :confuse:
Spoiler! A dokładnie to po tym kiedy Jabol powiedział "Ojcze" do ministra finansów... w ogóle czy to był on? Bo Ci ojcowie/urzędnicy zaczynają mi się mylić.
Obrazek
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 12 wrz 2010

I jakoś w połowie też czwartego odcinka przestałam ogarniać kto jest kogo ojcem, bratem, synem, babcią, chrzestną i Bóg wie kim jeszcze

Lusia ja mam podobny problem - ojciec Jabola to dla mnie zagadka jest. Wcześniej w jakiej scenie się pojawił? Normalnie ci goście wyglądają tak samo. Z tym małym wyjątkiem, że Minister Wojny jest strasznie brzydki i zły z twarzy. reszta to dla nie jedna masa - urzędnicy. O i jeszcze rozpoznam ojca Lee Sun Joona, bo on dość charakterystyczny jest i pamiętam go z innych dram.A i króla rozpoznam, bo on stanowi przeciwieństwo Ministra wojny - jakieś dobro i sprawiedliwość od niego bije:)
Obrazek
Awatar użytkownika
Lusia
Doramowy maniak

Postautor: Lusia » 12 wrz 2010

No to Piżmaku rozpoznajemy tych samych. Ale oni naprawdę mogliby nosić chociaż jakieś stroje w innych kolorach albo choćby paski, obojętne, byleby był znak rozpoznawczy >.>
Obrazek
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czerteziki » 13 wrz 2010

O ciesze się, że to nie tylko moja przypadłość... Jestem właśnie w połowie 3 odcinka... a tu już na dniach 2 następne.. Miałam nic nie oglądać na bieżąco a tu proszę! Straszna sprawa. Ale wciągnęło mnie, ja na prawdę nigdy nie lubiłam historycznych dramek ale ta ma w sobie coś... co sprawia, że warto no i w sumie czekając na PK idealnie zapełnia tydzień :P

Po za tym dziwi mnie, że wcześniej chciał jej zabrać kasę przemocą i udawać, że nie zapłaciła a teraz co nagle zapomniał o kobiecie, którą chciał? Strasznie dziwne.... i jestem ciekawa co będziemy mieć pierwsze prawa dla kobiet jak i windy? :P Buhaha :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 13 wrz 2010

czerteziki... nie ma tak dobrze :D Nie to, że zapomniał, ale A/ powiedział, że na razie poobserwuje, jak szybko wymięknie ( bo skoro kasę oddala to i tak nie ma na nią haka) i B/ na dwór nadciągają problemy... :P
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 13 wrz 2010

no to ja tez dodam ze tez mam skromny problem z rozpoznaniem tych ojcow.. a ten koles co se ubzdural ze za dlugi rodziny sobie ta glowna bohaterke za zone wezmie jest ojcem ktorego z nich?
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 13 wrz 2010

jak się nie mylę, to przewodniczącego :wink:
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 13 wrz 2010

Nie mylicie się towarzyszko - to ten zły człowiek jest:) Poza tym zastanawia mnie jego motyw i pani kurtyzany, która najprawdopodobniej zastraszona bądź wzięta pod włos szantażem musi być posłuszna, ale z tego co kojarzę to ona nie udziela się łóżkowo z nikim - prawda? Więc tym bardziej zastanawiający jest fakt, że ma prawo tam być i jeszcze jest wzorem dla młodszych, wynoszona na wyżyny:) Ta drama ma sporo wątków i tym bardziej czekam na jutro, na wspaniałą pracę zespołową Eggie, Thona i Kornelii233:)
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 13 wrz 2010

dowiedzialm sie czyim ojcem jest koles co sie napal na glowna bohaterkę xD
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 13 wrz 2010

dowiedzialm sie czyim ojcem jest koles co sie napal na glowna bohaterkę xD

Ajgoo a ja myślałam, że wpadłaś na jakiś polityczny trop:)To już jutro a dla zapaleńców już dziś w rawie;)
Obrazek

Wróć do „K-drama”