[2010] Sungkyunkwan Scandal

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Re: [2010] Sungkyunkwan Scandal

Postautor: Eggie » 13 paź 2010

Na samym początku, jak YS potrzebowała kasy na szkołę i rodzinę, księgasz jej dał 50 rubli i powiedział, że to zaliczka i że będzie musiała odpracować to, a ona się zgodziła. Tylko nie wiedziała, że to SJ się szkoda jej zrobiło i chciał jej pomóc, więc taką sytuację zaaranżował.

COś ty! Główna para jest taka słodka, Jabolek jest genialnym dodatkiem, ale SJ i YS są po prostu boscy razem :D

www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
arduinna
Oglądam regularnie xD

Postautor: arduinna » 13 paź 2010

Główna para jest słodka ale nie miałabym nic przeciwko, żeby panna skończyła z Łonowym albo Jabolkiem. Szkoda mi Miśka, biedak się zadręcza, że coś czuje do współlokatora :lol:
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 13 paź 2010

Eggie pisze:COś ty! Główna para jest taka słodka, Jabolek jest genialnym dodatkiem, ale SJ i YS są po prostu boscy razem :D

Może i są słodcy,ale jak nie ma Jabola w pobliżu,on kradnie całe szoł swoimi czkawkami :D
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Sheeruun
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Sheeruun » 13 paź 2010

Może i są słodcy,ale jak nie ma Jabola w pobliżu,on kradnie całe szoł swoimi czkawkami :D

I Łonowego! Łonowy też kradnie szoł :mrgreen:
I te jego różowe wdzianka, no po prostu.. epic! Albo jak się turlał... widać problem płci Welkiego nie daje mu spokoju..:giggle:
Eh, niech sie ten 9 ep szybciej ściąga.. :puppy:
[center]Ouran High School Host Club | My Girlfriend is a Gumiho[/center]
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czerteziki » 15 paź 2010

Ja będę bezczelna..... Jak tam napisy?

Bo ja nie mogę doczekać się meczu. i może jakiegoś kissa się doczekam....... :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 15 paź 2010

Bycie bezczelną nic tu nie pomoże, bo ja napisów jak do tej pory to na oczy nie widziałam, nie wspominając o epie. Czekam, jak wszechwiedzący thon bądź inna osoba zdolna wynajdzie je skądś.
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 15 paź 2010

Napisy in inglisz są od wczoraj http://www.megaupload.com/?d=LK3449GK
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 16 paź 2010

Jako, że Scandal jest obecnie jedynym serialem, który oglądam, musze czerpać wszelką radość właśnie z niego i na razie nie zawodzi ^^
13 ep był fajny, choć o wiele bardziej dramatyczny. Naprawdę Łonowy to coś więcej, niż widać na pierwszy rzut oka. Ten jego zabawowy charakterek to tylko tak na pokaz... :P Scena z Jabolem i YH była rozdzierająca, widać, że Łonowy go kocha jak brata, a może nawet bardziej... Za to sceną roku jest, jak próbuje się wkręcić do YS na wspólną kąpiel i potem tak strzela oczami do Jabola - boskie :D
Zachowanie Miśka oczywiście irracjonalna, ale takiego też trzeba, złamał mi serce w tym epie, chociaż sobie pewnie też... Za to końcówka i zapowiedz... Mamo!
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 16 paź 2010

Eggie pisze:Za to końcówka i zapowiedz... Mamo!

brzmi jakby prawda wyszła na jaw, albo przynajmniej Misiek ją odkrył :wink:
ale to moje czyste spekulacje, bo jeszcze nie widziałam 13epa...
Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czerteziki » 16 paź 2010

isamar84 pisze:
Eggie pisze:Za to końcówka i zapowiedz... Mamo!

brzmi jakby prawda wyszła na jaw, albo przynajmniej Misiek ją odkrył :wink:
ale to moje czyste spekulacje, bo jeszcze nie widziałam 13epa...

Dla mnie to brzmi jakby stwierdził, że bierze ślub z córką wiadomo kogo, bo do mężczyzn to on nawet jak coś czuje to po ślubie mu przejdzie jak zażyje rozkoszy małżeńskich.

A jeśli chodzi o pchłe, to od razu ja wiedziałam, była taka scena, gdy ktoś mu powiedział, że pochodzi tylko z rodziny kupieckiej, i wtedy zrzucił swoją maskę radosnego chłopczyka...... :glomp:

Po za tym czekam z niecierpliwością, już takie teorie spiskowe wymyślam..... W końcu będzie 20 epków tak? Skoro nie planowali tego tylko wydłużyli, to boje się, że ostatnie będą naciągane.... :ashamed:
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

ja słyszałam, że plan był do 20 i tyllko się zastanawiali czy nie skrócić, jak pierwsze ratinigi był trochę głupie. Ale fakt faktem, ze oni te scenariusze piszą na bierząco, z tyg na tydziień, zwłaszcza że Miśku w trasie, to teraz muszą kręcić inni... ^^

Żadne z was nie trafiło w moment końcowy...
Już niedługo. :P
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 16 paź 2010

Eggie pisze:Żadne z was nie trafiło w moment końcowy...

wiesz, że tylko podsycasz ciekawość xD
Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czerteziki » 16 paź 2010

Eggie pisze:ja słyszałam, że plan był do 20 i tyllko się zastanawiali czy nie skrócić, jak pierwsze ratinigi był trochę głupie. Ale fakt faktem, ze oni te scenariusze piszą na bierząco, z tyg na tydziień, zwłaszcza że Miśku w trasie, to teraz muszą kręcić inni... ^^

Żadne z was nie trafiło w moment końcowy...

Skoro w trasie to rozumiem, że zniknie nam z epka albo pojawi się na chwilę i będziemy go widzieć w dwóch scenach maks?
No ale liczę na zakończenie jak w książce..... które ktoś tu dał w spojlerku:P
Ale z tym na bierząco to nie wiedziałam, zawsze tak? A skoro tak to czemu plaeful kiss nadal jest do *&)*(^&*^ albo i gorszy :P

A w jakiej trasie jest Miśku?

P.S Co to znaczy już nie długo? A może kiss na koniec z przyjacielem albo z córką... albo wiem Pchła pocałuje córkę..... :smitten:

A co z czerwonym posłańcem? Nie złapią jabola? Bo miało być dramatycznie..... :omg:
Obrazek
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 16 paź 2010

czerteziki pisze:P.S Co to znaczy już nie długo?

to znaczy że ja poprawiłem prawie całą czasówkę do 13 ( nie wiem czemu ale jest jeszcze gorsza od mojej ,poprawiona długość i moment wyświetlania zdań ,a za pół godziny lecą do eve do korekty i prawdopodobnie będzie miałą mało poprawek więc powinny najpóżniej jutro być upublicznione - a 13 epek - żal mi świrusa ale i żal tej biednej siostrzyczki przewodniczącego ,żal naczelnej gisaeng,żal Kim Yoon Shika i łączę się w bólu pleców z pewnym panem....
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Nie, Miśku pojechał na 2 tygodnie, więc nakręcił swoje sceny, po czym pojechał a teraz dokręcają inni, po prostu dali mu pierwszeństwo (które i tak by miał hehe ^^).

Wróć do „K-drama”