[2010] Sungkyunkwan Scandal

seriale z Korei
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Re: [2010] Sungkyunkwan Scandal

Postautor: anna-banana » 25 paź 2010

Omo,evel kocham scene w twym podpisie :smitten: Jak sie tyłkami przepychali :lol:

[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 25 paź 2010

wiem wiem wiem!! szybciutko ja wepchalam w podpis zeby mi jej nikt nie ukradł xD xD

boskie to blyo.. i jak go Jabol z nogi w łep trzasnął xD xD
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
arduinna
Oglądam regularnie xD

Postautor: arduinna » 26 paź 2010

evelinux pisze: i jak go Jabol z nogi w łep trzasnął xD xD

Mina Miśka bezcenna :lol: Spoiler! a potem wpadł Łonowy z tekstem o Gumiho i położył między chłopakami (Jabol jeszcze tiku nerwowego dostał :lol: ) Serce mi stanęło, czekałam na taką scenę od dawna. Biedny SJ tak bardzo się dopytywał co panna chciała mu powiedzieć nad wodospadem, nie to żeby go to bardzo interesowało, a skąd... przy trzeciej próbie po prostu wyłam przed monitorem.
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czerteziki » 26 paź 2010

O ja o ja OMG :* :* :* :]
Mega spojler do Rawa 17………..To co się działo to był płynny miodek, cudo cudo, dawno nic mnie tak na kolana nie powaliło…. Ale ten odcinek mnie wbił w ziemię co najmniej 3 metry pod….. a ja mam wszak 164cm…..
Zaczynając od początku…. To nadal nie wiem o co dokładnie król prosił… dowiem się miejmy nadzieję za kilka dni :P
Najpierw scena w windzie.. o OMG… tak słodko patrzeli na siebie na usta… wisiało w powietrzu……..
Później cudowne wyznania w bibliotece…. I ta różowa kartka na koniec normalnie płynę….
Dalej próba złapania za rękę.. tu się uśmiałam co nie miara…. Nieśmiałek….
Następnie scena zatytułowana przeze mnie „ech te kapelusze’ przekomiczna….
I scena w windzie…… powiem, że wspięli się na wyżyny… Pełna celebryzacja, przepiękna ta scena… no i no nie chce aż za dużo spoiler2ować ale aż się wszystko cieszyło i ściskało kocyk, którym się przykryłam…. :*

Martwi mnie jedynie zapowiedź następnego epka.. za pięknie jest musi się coś zepsuć i to pewnie na dwa odcinki by w ostatnim… łe nie chce nic strasznego :shake:
:( :(

Przepraszam, że cały czas używałam tych samych słów ale sami zrozumiecie jak obejrzycie....
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 26 paź 2010

arduinna pisze:
evelinux pisze: i jak go Jabol z nogi w łep trzasnął xD xD

Mina Miśka bezcenna :lol: Spoiler! a potem wpadł Łonowy z tekstem o Gumiho i położył między chłopakami (Jabol jeszcze tiku nerwowego dostał :lol: ) Serce mi stanęło, czekałam na taką scenę od dawna. Biedny SJ tak bardzo się dopytywał co panna chciała mu powiedzieć nad wodospadem, nie to żeby go to bardzo interesowało, a skąd... przy trzeciej próbie po prostu wyłam przed monitorem.

co nie? co nie? scena megaboska! i tekst o Gumiho... jaaa.. >____<
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 26 paź 2010

15 - 16
co tu będę dużo komentować, po prostu podpisuję się pod waszymi zachwytami rękoma i nogami xD

PS Sun Junowi chyba już jaśniej nie trzeba niczego wyjaśniać? xD

I jeszcze jestem pełna podziwu dla inteligencji króla i nauczyciela :D
Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 31 paź 2010

odcinek 17
nie no padałem ze śmiechu w scenach w bibliotece z karteczkami w książkach ,z chińskim badziewiem "made in China",a najfajniejsze to zdejmowanie przez Miśka gata dla Yoon Shika -scena jak z różowej landrynki ,a i kiss był ciekawszy i bardziej przekonywujący od pierwszego ,w takim tempie może w 20 epku doczekam się naprawdę porządnego buziaka?
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 31 paź 2010

Mi też się podobał, choć ja cały czas płakałam :( Ach, te ich rozterki!
No i jakkolwiek przebieg fabuły sie trochę różni od normalnej dramy, to jednak Jabol Jabolem pozostanie - zostawili go samego w momencie, kiedy dowiaduje sie najgorszych rzeczy i musi cierpieć w samotności.... :(
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 31 paź 2010

dawno nie pisałam, ale zbliża się climax... świeżo po 18 odcinku

jeśli mam być szczera to trochę mnie wcześniej nudziła ta polityczna intryga, ale w tych paru ostatnich odcinkach... wow, wciągnęłam się naprawdę. poza tym... Chosun!??? well, jakkolwiek nie zastanawialam się nad tym głębiej, nigdy nie wpadłabym na to, że ona... i w ogóle jak się kończy ten ep, aż chce się dalej i dalej...

wątek romantyczny, yaay, ale to było urocze ;D żal mi Jabola, no żal, ale co zrobić, nie da się mieć wszystkiego.

ah no czekam teraz i czekam na to rozwiązanie, uhhh.
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 31 paź 2010

Grr,po prostu,to zakończenie i ten cliffhanger,okropność :x
No właśnie Chosoon,mimo że już wcześniej było wiadomo że to ona ,ale dlaczego. Dlaczego minister wojny ma coś na nią,albo coś jej obiecał i co to takiego.
I oczywiście biedny Jabol :puppy:
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 31 paź 2010

Po 18

No dawno mnie tu nie było, bo nie napisałabym niczego, co już tu nie zostało powiedziane.
Jak już wcześniej wspominałam, wkurzają mnie te poboczne tematy polityczne, ale romans odpowiada jak najbardziej.
Miśki zaczął żyć, uśmiechać się i krzywić, nawet dostał pseudo lanie chcąc odkupić" nie swoje winy". Ech miłość jest nie do ogarnięcia :mrgreen:

mam wciąż nadzieję, że dla Jabola wszystko skończy się dobrze, bo mi go chyba nie ukatrupią, jako tego, który " tak na serio" się poświęcił" dla kim yoon shika :confused:

Ech czekam na piękne zakończenie.
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 31 paź 2010

Ech, znowu sobie poryczałam trochę przy 18 epie. Wyznania miłości LSJ są coraz piękniejsze <3
Straszne dramaty, no, ale już 2 ostatnie odcinki przed nami... Ech :D Aż się buzia sama usmiecha na wspomnienie tych wszystkich akcji które już za nami ^^ I cieszę się, choć oczywiście wiedziałam, że ojciec LSJ musi byc choć cześciowo wybielony, ale zawsze cos :P A rola siostry prezydenta koniec końców okazała się bezsensowna, ale i tak ją lubie. Raczej jako córka zabójcy już nie skończy z Łonowym, a szkoda... :P

Z Cho Sun to już dawno było wiadomo przecież :P
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
arduinna
Oglądam regularnie xD

Postautor: arduinna » 02 lis 2010

Nadrabiam 17 ep, scena w windzie urocza, za to przy tekście Made in China płatki mi z miski wyleciały :lol: Z twarzy SJ blask bił i błysnął 100-watowym uśmiechem a potem wielkie rozczarowanie bo nie będzie kissa.
Obejrzałam końcowe 10 minut finału, cóż mogę tylko powiedzieć, że kocham tę dramę szaleńczo.
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czerteziki » 03 lis 2010

Nie mogłam sobie odmówić RAWA 19 i 20...........

No powiem szczerze.. nie sądziłam, że nawet zakończenie może mnie zaskoczyć... wow.... Po prostu szacun od początku do końca trzyma poziom.....

Nasza bohaterka w damskich łaszkach jest na prawdę piękna...

czkawka dała radę.....

WOW WOW WOW :) Z niecierpliwością czekam na subki:)

A już ogłaszam żałobę :( po zakończonej edycji ;(
Obrazek
Awatar użytkownika
arduinna
Oglądam regularnie xD

Postautor: arduinna » 03 lis 2010

Żałoba, depresja i brak powodu do lubienia poniedziałków :wink:
fejksuby Yong Ha & Jae Shin VS. Yong Ha & In Soo
http://www.youtube.com/watch?v=5aiTDzqkRlg
http://www.youtube.com/watch?v=citOa88j7zg

Wróć do „K-drama”