[2010] Sungkyunkwan Scandal

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Re: [2010] Sungkyunkwan Scandal [z]

Postautor: Eggie » 28 sie 2010

thon pisze:
Eggie pisze: a wiesz jak jest na viikii - tam tylko wystarczy wpisać w luki i już jest gotowe (dlatego się zdecydowałam ^^). Niemniej, mogę przekład gromadzić w pliku i potem ci wysłać - jak masz coś ochotę z tym zrobić, to jak najbardziej proszę :)

Subedit to potężne narzędzie i robić w nim nawet czasóweczkę mozna bez problemu - wystarczy sam tekst :)

Ok, ok. W takim razie tylko koło środy będzie mi potrzebny twój mejl, to nie zapomnij ^^

www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Re: [2010] Sungkyunkwan Scandal

Postautor: Eggie » 31 sie 2010

Artykulik z All K-popu, który zdradza, że nasze trio JYJ nagrywa piosenkę na OSTa, któryv się wkrótce pojawi. <3 !!! Ten serial bedzie świetny, nawet jeśli ze wszystkich złych powodów! :D :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

The much anticipated ‘Sungkyunkwan Scandal‘ starring TVXQ’s Micky Yoochun will have something else for us to look foward to.

To support their fellow group member, Jaejoong and Junsu have participated in the Sungkyunkwan Scandal’s OST.

Representatives stated, “Jaejoong and Xiah Junsu have participated in the OST. The two of them will showcase their own colors through their different style of music. Jaejoong and Junsu have recorded one song each, but the title song for the drama has not been decided. Also, Micky Yoochun will not sing a solo song.”

Park Sung Il, the music PD, has praised Jaejoong and Junsu, saying, “Xiah Junsu sings very well naturally, and Youngwoong Jaejoong is getting the chance to rediscover himself through the songs. They sing surprisingly well for idol singers.”

The trio has shown a special friendship, which garnered the attention of many fans. Especially, Xiah Junsu, who brought chicken for the entire staff during filming, showing his loyalty to Yoochun.

‘Sungkyunkwan Scandal’ marks Yoochun’s acting debut, and the story revolves around four youths who attend Sungkyunkwan University. This drama will air on August 30th through KBS.
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 31 sie 2010

Odcinek 1

Początek pierwszego odcinka wprowadza nas całkiem ciekawa muzyczka, niestety tylko na tej pierwszej poprzestańmy. Potem była dziwna komplikacja muzyczna. I o ile się nie mylę, na końcu piosenka szynek?

Piękny początek Micky dostał jajkiem, szkoda tylko że w celowaniu nie poszło niżej… no ale może następnym razem. Jako że się nie spodziewałam niczego wielkiego po Micku, to się nie zawiodłam na jego sztywnej grze aktorskiej ^^ a jego mina gdzie powiewa wiatr i miało to niby wyglądać sexi powaliło mnie z nóg.

Natomiast bardzo jestem pozytywnie zaskoczona główną postacią kobiecą, która oczywiście gra mężczyznę (przemilczy kolejne powielanie tych samych motywów). Strasznie mi się podoba jak intonuje głos, na taki męski. No ale oczywiście kobieta zamknięta w kręgu konfucjańskim która nie ma do niczego prawa, do tego tak niesamowicie uzdolniona musiała się ratować w szatach faceta. Tylko nie wiem czemu z oczu mi strasznie Maxa przypomina w tym przebraniu -_- aaa proszę wymażcie mi ten obraz z głowy bo mi psuje dramę :(

I w ogóle host z Music Banku tu gra. Mam nadzieję że ma jakąś bardziej rozbudowaną rolę, a nie pojawi się i zniknie, bo naprawdę fajnie tutaj gra. Zresztą jego partnerka też tutaj gra, ale póki co mignęła tylko na ekranie.

W ogóle waaa że społeczeństwo konfucjańskie miało windy XD Otis na pewno inspirował się Koreańczykami a nie rzymianami XD

Ogólnie historia zaczęła się ciekawie, ale jakoś w środku tak strasznie wszystko się potoczyło? Najpierw jej / jego nie nienawidzi za upokorzenie a kończy się że jego/ją ratuje. Szczerze to myślałam, że będzie więcej komizmu.
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

To powinien być mój komentarz odnośnie 1 epa, ale dodam coś jeszcze dla przyzwoitości :D

Akcja mnie od razu wciągnęła, miałam czas się wszystkiemu przyjrzeć, bo z racji tłumaczenia obejrzałam dwa razy. Akcja się ciekawie zawiązuje i postacie interesujące są.

Yoochun!!!!! :smitten: :smitten: :smitten: On mi się od razu skojarzył z Goo Jun Pyo :D No cóż, sztywniak z niego straszny (znaczy, postać), ale i tak nie potrafię o nim złego słowa powiedzieć. Poprawił się aktorsko od ostatniego razu, przyjemnie na niego popatrzeć. Ach, misiu! :D <3 Dobra, chłopak jest aż przesadnie rygorystyczny, ale w tej swojej zapalczywości zaczynam lubić tę rolę. Już umieram ze śmiechu na myśl, co zrobi, jak sobie zda sprawę, że leci na faceta :D

W ogóle, nieźle się uśmiałam na tym odcinku, a głównym źródłem mojej radości jest pan od niegrzecznych komiksów :D oraz główna bohaterka. jest wspaniała, już dawno nie zapałałam do żadnej taką sympatią od razu. Motyw może i ograny, ale tak jeszcze nie było :) I ona naprawdę można uchodzić za ładnego chłopca :) A jak się speszyła, jak Miśki ją przytulał na koniec ^^

W ogóle - ten koleś od jabłka :D Okropny jest, ale za to ma piękny głos. mam tylko nadzieję, że wszyscy trzej sie w niej nie zakochają, bo to już będzie przesada...

Mnóstwo idiotycznych postaci w tle, które mi przypominają Iljimae - w ogóle klimat jest super w tej dramie, aż mnie ściska w dołku na myśl o drugim epie. Musze częściej oglądać dramy historyczne - żeby tylko Szynki jeszcze w nich grały... I piosenka Jae na koniec... taka radosna! Słodka! Jak jeszcze piosenka Junsu się na Oście znajdzie, ja już o nic więcej nie proszę :) Niech już Jae się otrząśnie z tych swoich chorób i odnajdzie się muzycznie znowu ^^

Plus jeszcze reporter z YaBu :D I matka Lee Min Woo z Pure 19 :) Kobieta kompletnei bez wyrazu, ale podjęłą zdecydowane kroki... chciał sprzedać córkę -_- Na szczeście córka jest bystra i zaradna jak mało kto. Oby to się tylko utrzymało, chociaż nie będę jej winić za brak logicznego zachowania, jak już sie zacznie wpatrywać w oczy Yoochuna...
On mi sie naprawdę będzie śnić dzisiaj :D

Pierwszy ep na viikii już po polsku prawie skończony, jak ktoś jest zainteresowany :)

PS Margot. ja myślę, że on nie jej pomagał na końcu, a sobie... w końcu okoliczności nie sprzyjały mu za bardzo, a kto chciałby się z czegoś takiego tłumaczyć? :) Najważniejsze, że sie hugneli, fangirl jest całkowicie zaspokojony :D
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 31 sie 2010

Ale duuuużooo napisałyście :mrgreen:

Początek pierwszego odcinka wprowadza nas całkiem ciekawa muzyczka, niestety tylko na tej pierwszej poprzestańmy. Potem była dziwna komplikacja muzyczna. I o ile się nie mylę, na końcu piosenka szynek?

Mnie się podoba, jak na razie -Margoś muzyka cały ep jest niezła.Piosenka to raczej JYJ aka 3hree voices, choć słyszę tam jak na razie JJ i Junsu.

W ogóle - ten koleś od jabłka :D Okropny jest, ale za to ma piękny głos. mam tylko nadzieję, że wszyscy trzej sie w niej nie zakochają, bo to już będzie przesada...

Co sie czepiacie pana od" jabłka i mokrej szmaty'? przecież on jest fajowski :victory: a niech się zakocha, bedzie ciekawiej, jak dla mnie to tam czterech kandydatów do miłości jest.

A sztywny Miśki to cały Miśki - i znalazłam trzecią minę pod koniec epa, co oznacza,że wyraz twarzy zmienił mu się trzy razy :smitten: w ciągu odcinka( a to już dużo jak na sztywnego synusia ministra)

Martwi mnie ta drużyna" ciepłych sanbae" -ależ się uparli, ale są boscy ze swoim Lucifer przywódcą :mrgreen:
Nasza główna bohaterka, no cóż ma dziewczyna przes.....z deka. Jest taka kochana,że nie sposób z nią nie sympatyzować :mrgreen:

Z niecierpliwości obejrzę rawa 2 epa. jak nic. :meditate:
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Tak, to jednak JYJ. Ja się za bardzo na Jae skupiłam, bo mieli osobno narywać...
A tu o piosence :) Super, że się chłopaki wspierają, choć szkoda, że im się drogi rozchodzą z Minem i Yunem... :P

The airing of ‘Chajada’ at first episode of Micky Yoochun (Park Yoochun)’s drama debut KBS 2TV ‘SungKyunKwan Scandal’ drawing attention of viewers instantly.

Ever since the conflict between Micky Yoochun, Youngwoong Jaejoong (Kim Jaejoong), and Xiah Junsu (Kim Junsu) with their label SM Entertainment arose in July last year, this would be their first time harmonized together in a song in Korea. The lyrics tells about finding someone who is fated to be loved for the entire life, an impressive love song with bright melody.

Soon after the airing, ‘Chajada’ became on the top of real-time search keyword in various portal sites, showing an explosive reaction.

Netizens responded, “I’m pleased to be able to hear the three people’s voices in the song after a long time.” and “The song has cute melodies and the three voices mixed well in harmony.”

Do tematu:
MI też się ta muzyka podoba. Jest taka randomowa :D W ogóle, to niby jest historyczne, ale ciągle czuję powiew współcześności. To będzie prawdziwa hisotryczna idol-drama :D
ja się Pana Jabłko nie czepiam, spodobał mi się, tylko twarz ma niezbyt wyjściową. A ci sanbae to najpierw będą elementem kmediowym ,ale nie zapominajmy, że Lucyfer jest synem faceta, któremu wisi Yun Hee kasę. Więc jak się Yoochun wplączę, żeby chronić ukochaną, to dopiero rozróba...
No i już czekam, jak Jabłko wpadnie z hukiem do szkoły :D
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 01 wrz 2010

EKHEM Odcinek 1

Eggie pisze: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

No to chyba muszę zrobić drugą linijkę refrenu ;p
:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

Tak to jest pisać zaraz po obejrzeniu ;pppp Nic konstruktywnego nie będzie XP

Ale nam panów dali :smitten: Kuuuurczę nooo i teraz już nie ma szans bym jutro skupiła się na nauce ;p
Podobał mi się ten pierwszy odcinek. Niby takie nic, prościutko i w sumie nawet za żwawo nie było, ale jakoś tak . .. zauroczyłam się. A ta końcówka w ogóle postawiła mnie na nogi :D No to będzie, co to będzie ;p

Moje dwa ulubione ciasteczka, które już dawno powinny dostać główną rolę. Hym ;D
:star: Yoo Ah In haha, w ogóle nie wiem jak możecie nazywać go panem Jabłko XPPPP Trochę dziwna narazie ta rola, taaaaaki ponurak w peruce ;p Fajnie wygląda, tylko jeszcze jakby te włosy mu trochę inaczej no... zarzucili :mrgreen: To pewnie będzie typ ucznia wagarującego czy coś~ :rolly: Taki zawsze musi być ;DDD
:star: Song Joon ki wygrał w tym odcinku :smitten: :smitten: ajooo <33 Czarujący intrygant, jak to dramabeans pięknie wspomniała, przypomina trochę (troooochę ;)) Valmont 'a z Niebezpiecznych Związków. hah :D Bestyjka nam się szykuje ooojjjjj takkk <33333

Co do Yoochuna to jeszcze go nie zagwiazdkuję bo pierwszy raz dopiero widzę go na małym ekranie, ale chyba no... było ok ;D
Jego postać, ahh kujon ;DDD Ale niby taki z zasadami i w ogóle, a dziewuszkę z opresji uratował - raz podczas tego testu zagadał wszystkich ( w sumie to wyszło trochę nieświadomie ) , a teraz na koniec tak pięknie zagarnął do siebie ;D Ah Ah <33
Rozumiem, że dziewczyna będzie chodzić razem z nimi do szkoły? Tzn takie mam wrażenie patrząc na plakat ;p Może żeby się ukryć przed tym dziiiiiiwnym ministrem wojny??
Aaaa w każdym razie Park Min Young też jak najbardziej na plus. Uwielbiałam ją w I am Sam i tutaj chyba też się nie zawiodę~ obaczymy zresztą, wszystko przed nami ^___^

A tak na marginesie tego podłego gra brat Ha Ji Won , z którego jakby nie patrzeć też jest ciacho :victory:
http://www.dramabeans.com/2010/05/ha-ji ... -campaign/

Nie wiem o co chodzi, ale chyba będę wielbić tą dramę, takie przeczucie mam nooo~~~*przeczucie nie zawiedź mnie błaaagam :puppy: * A jutro już Playful Kiss, uhh na serio, chyba się trzeba będzie rozdwoić~
Dobra koniec bełkotu, idę się czaić na drugi odcinek ;p
Obrazek
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 01 wrz 2010

Nie wiem o co chodzi, ale chyba będę wielbić tą dramę, takie przeczucie mam nooo~~~*przeczucie nie zawiedź mnie błaaagam :puppy: * A jutro już Playful Kiss, uhh na serio, chyba się trzeba będzie rozdwoić~
Dobra koniec bełkotu, idę się czaić na drugi odcinek ;p

Maura uła bój sie obejrzałam rawa i jestem :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

dobra bo mnie zbanują :omg:

Co do Yoochuna to jeszcze go nie zagwiazdkuję bo pierwszy raz dopiero widzę go na małym ekranie, ale chyba no... było ok ;D
Jego postać, ahh kujon ;DDD

Mauruś

oto kolejna po " miśkowej stronie mocy" :mrgreen:

Yoon Ah In haha, w ogóle nie wiem jak możecie nazywać go panem Jabłko XPPPP Trochę dziwna narazie ta rola, taaaaaki ponurak w peruce ;p Fajnie wygląda, tylko jeszcze jakby te włosy mu trochę inaczej no... zarzucili :mrgreen: To pewnie będzie typ ucznia wagarującego czy coś~ :rolly: Taki zawsze musi być ;DDD

niestety już tak mu zostanie" jabłko i mokra szmata" ale i tak jest boski :smitten:
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 01 wrz 2010

Dziś wieczorem o ile nic nie popsuje planów powinny być napisy pl do pierwszego odcinka -tłumaczenie Eggie ,ja tylko robię timming do tego ,format napisów MPL2 -czyli czasówka do każdego rodzaju pliku o tym samym czasie odtwarzania.Stan prac :tłumaczenie -100 % timming -100%.Napisy gotowe :).Krytyka i czepialstwo niepotrzebne - bo i tak wiemy gdzie są błędy ,ale pochwały za speed suby jak najbardziej - dziękować Eggie za tłumaczenie
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 01 wrz 2010

Dziewczynki, piszczeć będę, jestem w połowie drugiego epa, ale obiecałam sobie RAWami nie psuć tej dramy, choć mnie w dołku ściska :D
Pan Jabłko Panem Jabłko już u mnie pozostanie :D

Link do hardów i softów będą na bieżąco na BACE i w pierwszym poście tego tematu :)
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 01 wrz 2010

No dobra, czekałam żeby poczytać wasze komentarze jak obejrzę i tak mi się nazbierało, że po przeczytaniu już nie wiem co miałam napisać xP

Tak czy owak, drama mnie w sumie miło zaskoczyła można powiedzieć.
Czemu? Nie chodzi o grę Miśka (cóż, faktycznie miał aż 3 miny? xP) czy o muzykę (mix był ale wg mnie pasował ;D) czy o co innego tylko... Po prostu przeleciał mi ten epizod i nawet nie zorientowałam się, że oglądam już ostatni part!
I to chyba się liczy, nie? Żeby nie patrzeć ile do końca, nie przewijać... tylko co najwyżej ze smutkiem patrzeć, że już niewiele zostało ;)

Główny bohater jest w sumie... hmm... jedną z typowych postaci występujących w dramach? Taki gburowaty inteligent w którym jednak coś tkwi.. Tkwi, i rośnie w ramach kolejnych odcinków ;)
Ale... jakoś nie pamiętam dramy w której by taki bohater dostawał jajem i uszłoby to zamachowcy płazem. Zwykle takie postacie budzą respekt i inni nie ważą się go tknąć bądź kończą źle gdy próbują xP A tutaj co? JAJCO! xP
Jajco, a do tego jakaś ośmornica/kałamarnica/cokolwiek to było ląduje na jego kroczu podczas pościgu za naszą bohaterką, oł je xP (a może miałam tylko zwidy, i to coś wylądowało gdzie indziej? O.o)

Pan jabłko i mokra szmata - zacznijmy od tego, że rozwaliło mnie to określenie... a skończmy na tym, że ciekawi mnie ta postać. Wyglądał raczej jak włóczęga... a wiemy (prawda? xP) że wygląduje w tytułowaj szkole, dlatego ciekawi mnie kim jest :)

Niestety, mam pewien problem z rozróżnianiem niektórych postaci tutaj... głównie chodzi o tych typów w szkole... Był ten jeden co grał w szachy i ten drugi co mu szachy rozwalił... i serio, siedziałam i zastanawiałam się czy to nie bliźniacy? O.o
Taaa.... te stroje z epoki sprawiają, że czasem mam problemy z rozróżnianiem (tak, to przynajmniej można po włosach poznać czy coś... a tutaj nic z tego xP)
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 01 wrz 2010

Devi, dobrze ujęte.
Mnie właśnie rozwala, że Sun Jun jest mimo wszystko jak na razie straszną pierdołą :D Niby taki ważny, niby rzuca podniosłymi hasłami, ale on żadnego kontaktu z rzeczywistością nie ma, mam wrażenie :P Czuję, że dopiero Yoon Hee go co nieco nauczy ^^

Ja nie wiem, co ludzie od tej muzy chcą, jest super plus ta piosenka widmo Szynek na końcu :D
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 01 wrz 2010

Dla mnie Sun Joon nie wiem dlaczego ale automatycznie kojarzy się z innym nadęciakiem - Park Kyu z Tamry :)
Dziwi mnie tylko że król tak łaskawie przymknął oko na taki "wielki grzech" -udział kobiety w egzaminie - ale w komediach wszystko uchodzi - podobny motyw mamy w Jejoongwon gdzie Seok Ran przebrana w męskie szaty zajmuje pierwsze miejsce podczas egzaminów do uczelni medycznej i tak lekko potem nie było -po główce jej nie pogłaskano oj nie mimo że pochodziła z zamożnego i szacownego rodu
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 01 wrz 2010

możliwie szczątkowo o drugim odcinku. . .

Dla mnie Sun Joon nie wiem dlaczego ale automatycznie kojarzy się z innym nadęciakiem - Park Kyu z Tamry

No dokładnie ^^ Tylko ten w przeciwieństwie do Kyu będzie miał przy sobie całkiem inteligentną pannę, co tam pannę - przystojnego młodzieńca :P Jak narazie (a jestem w połowie odcinka nr 2 ;D) ktoś zrobił całkiem niezły krok i wplątał dziewczynę w edukację :mrgreen: Chociaż ona pewnie mądrzejsza od nich wszystkich ;D Ciekawe czy pan mądry okryje od razu tajemnicę swojej nowej towarzyszki ^^

Jejjjjkuuu dokończenie sceny z końca pierwszego odcinka normalnie :smitten:

Co do muzyki to mi też się podoba - taka dosyć mieszana, niekoniecznie odzwierciedlająca czasy - jakaś gitarka+skrzypce ^^
Co jak co, ale mam nadzieję, że jakieś piosenki, prócz tajemniczej końcowej - jednak będą ^^

edit
włączam sobie drugi odcinek dalej, główna bohaterka idzie do szkoły a tam.... a tam sama ciastkarnia :melt: :melt: :melt: :melt:
Obrazek
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 01 wrz 2010

jordi pisze:Ja się przyznaję, że rok temu uważałem was za towarzystwo wzajemnej adoracji, ale w k-dramach zauważyłem, że jednak tak nie jest i każdy ma swoje zdanie (bo np w j-dramach to nadal owe towarzystwo istnieje niestety...).

jordi jesteś tego pewien że w kdramach nie istnieje ? XD w tym temacie rodzi się żywy przykład że tak nie jest...
Mnie jak zaatakowały te liczne serduszka, to aż się przeraziłam czy ja na pewno jestem w odpowiednim temacie o dramie...

Odcinek 2 (bez końcówki)

hmmm czy Sun Joon ma skłonności orientacyjne homo? no bo nie wierzę że już w pierwszym odcinku zorientował się że Yoon Hee jest kobietą, no to by było całkowicie bezsensu -_- bo do skinshipu to on nie ma żadnych problemów względem mężczyzny. I w ogóle jak on coraz bardziej do siebie przytulał. No weźmy przykład i popatrzymy na innych męskich bohaterów. Fajnie by było jakby on się w nim zakochał, myśląc że ona jest facetem ^^
Micky sztywniaku trochę więcej ekspresji >.<
ekch.. w ogóle jaki on bezczelny i strasznie prawy. Na pewno sam zmieni skorumpowany system konfucjański -_- ciekawą jaką będzie mieć minę że zmusił kobietę do wzięcia udziału w państwowym egzaminie, ba pierwsza kobieta minister? xD Na pewno wtedy zacznie walczyć o równouprawnienie kobiet ^^
No i czemu on musi się wszędzie wtrącać? niby nie chce być postrzegany jako synuś ministra a się wszędzie i zawsze wywyższa -_-

w ogóle lol nie wiedziałam że badając tętno można wykryć że dana osoba jest kobietą...
ale dobrze że to samo wkopanie się i odkrycie jej/ jego prawdziwej tożsamości nie rozwiało się w drugim odcinku inaczej było by bezsensowny ten scenariusz
ale w końcu jakieś komiczne elementy się pojawiły ^^

Dziewczynka idzie do konfucjańskiej szkoły się uczyć, pod przebraniem mężczyzny. Zapewne jeszcze będzie mieszkać z Micky, bo jakże by inaczej mogło być. Zaraz, zaraz czyżby Hana Kimi?
jednak z nim zamieszka, czemu ten scenariusz musi być taki do przewidzenia? -_- na serio łudziłam się że będzie troszkę inaczej

w środku odcinka jaka rockowa muzyczka XD (fajna ^^) idealna do czasów historycznych ^^ ja już nie wiem czy oni idą w kierunku obyczajówki szkolnej czy jednak chcą zrobić z tego komedię -_-

Joong Ki ma świetną rolę, mam nadzieję że jego postać duuużo namiesza, ale nie będzie skrajnie negatywna. Niech go będzie duuuużo. On strasznie wiele życia (obok głównej bohaterki) do tej dramy daje. I on wie że ona jest kobietą ^^ I tu był słodki skinship. Ja chcę ich razem (czemu moje życzenie nigdy się nie spełniają :()

Impreza powitalna <3
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"

Wróć do „K-drama”