[2010] Gloria

seriale z Korei
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Re: [2010] Gloria

Postautor: jordi » 11 lis 2010

Niestety viikii XD bo dramacrazy daje właśnie napisy haru, czyli do 23 bodajże jest z napisami, a dalej raw...

Zapomniałem dopisać, że 30 ep też ponad godzinę trwał.... nowa taktyka?? Bo drama ostatnio zyskuje w ratingach (do 25 epa 8-9%, a 30 miał prawie 12 :) )

Ale strasznie mnie końcówka 30 epa wkurzyła i zapowiedź 31 :evil: DA jest głupi

MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 12 lis 2010

thon spokojnie, a jordi widzę się strasznie podnieca ^^
Ja niestety trochę do tyłu i też będę oglądać z haru napisami, bo to jedyna opcja, którą znalazłam oprócz viikii ale lepsze bycie do tylu niż nie oglądanie wcale.

Weekend mam zawalony, więc udało mi się nadrobić na razie do 21 epa, reszta jakoś w przyszłym togodniu (oby).
JJ i KS zaczynają przypominać serialową parę wreszcie, a jego smiech to już nie muszę mówić :smitten: Cieszę się, że kupił tę wytwórnię, chociaż teraz to się dopiero zacznie, podejrzewam. No i jeszcze Gloria przeszła jakieś eliminacje, więc może nie bedzie tak źle.
W sumie to ten wątek, jest ciwkawy, ale najbardziej mnie interesuje DA i YS, którzy przeyżywają głębsze problemy natury emocjonalnej oraz oblech, którego nie cierpię oglądać, ale za to wątek jest genialny. Wszystko jest strasznie grubo poplątane, plus ojciec DA który ni wiem na razie co kombinuje plus matka Ji Suk której bym zdrowo przywaliła. To samo się tyczy matki YS. Matka JS przynajmniej mówi wprost, a ta to jest naprawdę wyrodna...
Na kissach zmarłam ^^ Ale KJ i JJ mimo wszystko mieli lepszy kiss.

Świetnie się to ogląda, naprawdę żałuję, że nie mogę poświęcić więcej czasu, chcę już tylko nadrobić, łatiwej bedzie oglądac dwa epy tygodniowo niz potem nadrabiać 150.

Co do nowej piosenki Kan Jong Wooka oczywiście mi się podoba, bo facet ma głos świetny, ale i tak nic nie przebija part 2 z osta, ubóstwiam ten kawałek i jest stanowczo moją balladą roku w dramach ^^
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 12 lis 2010

Eggie - w 28 epie jest KOLEJNA PIOSENKA XD (idealnie pasuje do sytuacji) - i nie jest to utwór z OST, a piosenka Wook'a z jego ponoć debiutanckiego singla "Beacuse Of Y.O.U" - no i na singlu jest drugi utwór, który mnie zabił - szybki popowy, ale fajny XD

PS. Zapomniałem dodać, że dla mnie właśnie B Of YOU jest teraz najlepszą piosenką z OST :D (ależ ja już dwa razy przy niej rzyczałem :( )

PS2. Tutaj jest klip do Because of Y.O.U - http://www.youtube.com/watch?v=lMNg96vMGnI (piosenka była końcowa w 28 i 29 epie jak na razie)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Sassy Go Go (6,5/10)
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 12 lis 2010

ha ale ze mnie fujara losu - na soompi są napisy do odcinków 27-30 - szykuje się piękna uczta weekendowa :) .Patrzę że większość projektów szybkiej jak błyskawica grupy Haru wydają szybciej dobrzy ludzie z vikii i soompi
Edit - Haru wydało napisy do 27-28
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 13 lis 2010

odcinki 27-30 - Bardzo dobre odcinki - pierwsze dwa dostarczały wzruszeń,następne dreszczyka emocji i sensacji
jordi pisze:Mamy nowy wątek w życiu DA-YS - mianowicie zbyt często wykorzystywany już w k-dramach wątek mafijnej przeszłości

Tutaj myślę że wątek mafijny pokazano tylko dlatego by zaakcentować zmianę DA i nie będzie mocno ciągnięty ,choć już DA zaczyna "korzystać" ze znajomości w branży by wyśledzić nożownika i jego zleceniodawcę.
DLACZEGO GLORIĘ MUSZĄ ŚPIEWAĆ?? Nie cierpię tej piosenki po tym, jak na początku 5 razy na ep leciała

Świetne było jak obie siostry zaśpiewały na scenie - ja "Glorię " mogę słuchać i słuchać i mi się nie nudzi :)
.Oblech cholera go wie co ta podstępna gęba jeszcze wymyśli - nie ma nic do stracenia a wszystko do zyskania.Gdy zostaje dzień do odjazdu DA i YS do USA wszystko się za sprawą oblecha sypie...Jak tu teraz doczekać się 31-32 epka po takich zapowiedziach odcinka?
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 13 lis 2010

Jestem po 23 epie, mam nadzieję, że jeszcze z dwa połknę, jak starczy mi dziś czasu.

Generalnie umałam ze śmiechu przy 22 i 23 epie. YS i DA w dalszym ciągu pozostają moją ulubioną parą, a już ten fluff jaki między nimi zapanował odkąd postanowili być razem po mnie powala na łopatki ^^ Odcinek zakończył się niezłą akcją, mam nadzieję, że oblech nie dowie się o nich na razie, bo to mi krwi napsuje...
Gloria i KS to już w ogóle inna hisotria - ich głupota mnie zwala z nóg :P "Nie wiem, co do ciebie czuję, ale chciałhbym się dowiedzieć" "sądzisz że jesteśmy przyjaciółmi? Bo jest między nami coś dziwnego" XD Matko, nic tylko ich ubić. A SJS powoli zaczyna przypominać siebie w Pure 19 ^^
I przepraszam wszystkich fnów BDN, ale ona naprawdę nie umie śpiewać XD Byłam niemiej zdziwiona niż ona, że wygrała ^^

Ja ojca nie nienawidzę, w końcu trochę narozrabiał, ale widac, że teraz wije gęsty plot, żeby odkupić swoje winy.... Przynajmniej na razie.

I ja jeszcze w dalszym ciągu nie kapuje, nich ktos wyjaśni plz Po co matka KS w dalszym ciągu jest z tym ojcem? O.o Ja bym chyba oszalała? Nie wygląda, zeby go kochała, chodzi o to, że on ją utrzymuje czy co?
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Eggie pisze:I ja jeszcze w dalszym ciągu nie kapuje, nich ktos wyjaśni plz Po co matka KS w dalszym ciągu jest z tym ojcem? O.o Ja bym chyba oszalała? Nie wygląda, zeby go kochała, chodzi o to, że on ją utrzymuje czy co?

Mi się zdaje że jednak oboje się kochają miłością niespełnioną , on uwikłany w małżeństwie z rozsądku - bez miłości - ona pogodzona i niedostrzegająca tego pociesznego właściciela klubu któy do niej smali cholewki.Nie chcę zbytnio spoiler2ować ale w dalszych odcinkach tatuśko KS powie że chce oddać firmę dla syna i pojechać z nią w podróż dookoła świata - czyli też nie jest mu ona obojętna.Czy on ją utrzymuje - nie jest to powiedziane wprost ale myślę że taka chatka którą ma mamusia nie należy do najtańszych a jako przygasła gwiazda estrady nie wiem czy byłoby samej ją stać na zakup takiego apartamentu.
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 13 lis 2010

Ten ojciec to już by się dawno rozwiódł w normalnym życiu i basta. Dla mnie to nie wygląda na miłość ,tylko jakąs obsesję....
No nic, skończę tutaj robić, to sobie zrobię przerwę na Glorię znowu :P
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 13 lis 2010

Błagam.... YS i DA to para rodem z najgorszej telenoweli latino - mnie ich wątek wkurza... i teraz znowu przez wątek DA i YS będzie cierpieć mój ulubiony wątek KS i JJ (wkurza mnie to niesamowicie - przez 20 epów w kółko to samo było w związku YS i DA - potem 4 epy były naprawdę dobre z nimi i znowu wracamy do marazmu i smuty w ich związku... a jeszcze DA wpąta w to KS i JJ) Dorwę jutro suby na viikii, bo chcę zobaczyć, jak psują moją ulubioną kobyłę (a do 29 epa było 9/10 :( bo po 30 spadło na 8,5 z powrotem :( )
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Sassy Go Go (6,5/10)
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

powiem wam jakie moje zdziwienie było jak w nowej drasmie historycznej :"King Geunchogo" zobaczyłem naszych 2 ulubieńców z Glorii - oblecha i ojca DA :) - nawet screeny zamieściłem tam w temacie tych 2 szelm - oblech w dramach historycznych o wiele lepiej się prezentuje (przedtem grał mistrza kowalskiego w Kim Soo Ro),co do wątku latino - a tam mi się i tak podoba Ys jest słodka a Da nieporadny i taki oszołomiony szczęściem jaki go spotkał - ja tam nadal patrzę na ich perypetie z przyjemnością ,inna sprawa że rumieńców i tempa nabiera romans drugiej pary ,w końcu KS zaczyna topnieć a JJ jest pocieszna o jak robi takie zdziwione oczy to padam - a to on ją chce karmić ,biedaczek czeka aż ona wróci z przesłuchania i nic nie je a ta wraca najedzona i wesoła - myślałem że padnę ze śmiechu na widok jego miny :).
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 15 lis 2010

Odcinek 31

Zacznę od tego iż MBC jest podłe puszczając w sobotę zamiast Glorii jakiś durny mecz piłki nożnej z mało istotnych Igrzysk Azjatyckich :/ (ależ byłem zły)

No ale przejdźmy do epa...

Niech mi wezmą tego DA sprzed moich oczu, bo wywalę monitor przez okno!!! Debil - naprawdę nie rozumiem takiego postępowania - mogli coś innego wymyślić, a nie z takim czymś wyskakują... :evil:

Ojciec też gada jak potłuczony... no ale ubłagał Oblecha, żeby nic nie robił jego synowi, ale i tak przed pacanowatego DA wszystko się zawaliło między JJ i KS (ech jak nie sceny z latinowoodu nam serwują między YS i DA, to teraz razem zniszczyli szczęśćie KS i JJ - nienawidzę ich i pewnie do końca tnie polubię ich wątku - są dla mnie jednym z nielicznych, ale jednak minusów scenariusza... może tak - moim zdaniem scenarzyści przegięli w wątku DA i YS - o!)

JA NIE MOGĘ - być zazdrosnym o dziecko - to już naprawdę jest przegięcie XD

JJ jest zbyt wyrozumiała dla mnie - ja bym DA i YS miał głęboko w..... i sobie z KS gdzieś wyjechał na zawsze XD

OBLECH JESZCZE MA NADZIEJĘ.... trzeba mieć naprawdę zryty łeb i to ostro XD

DA się dowiedział, co łączyło JinJoo z obleśnym XD Lepiej później niż wcale XD

Sceny "telefoniczne" DA i YS - zasnąć przy nich idzie naprawdę........ :/

Matka dobrze powiedziała KS - jak tak dalej pójdzie, to JJ będzie mieć zmarnowane życie jak ona... :(

O ja - Oblech pokazał zdjęcia tatuśkowi YS - robi się ciekawie XD

No i tatusiek KS też już wie - przez głupiego DA i YS życie JJ będzie zmarnowane :( :( :(

SKŁAMAŁ :( :( :( - normalnie mnie zawiódł - boi się ojca :(

OBLECH ZNOWU SKARCONY PRZEZ OJCA - HUEHUE (jedyny pozytyw tej sytuacji XD )

Nie wiem czemu, ale ojca YS jakoś tak nie nienawidzę... może też ma jakieś tam priorytety życiowe, ale jednak martwi się o tą swoją YS - nie jest dla niego wyłącznie kartą przetargową.... może niedługo zmieni swoje nastawienie i pozwoli jej samej wybierać męża?? Wydaje mi się, że może tak być...

ACH PORYCZAŁEM SIĘ (a to wszystko przez DA i YS i Oblecha - to oni do tego doprowadzili - nienawidzę ich w tym momencie - chociaż nienawiści do oblecha nic nie pobije XD , ale jednak ich też nienawidzę :evil: )

ZAPOWIEDŹ O BOŻE!!! (ależ nienawidzę DA i YS i Oblecha - to wszystko przez nich!!! :( :( :( :evil: )

nadal 8,5/10, ale jak tak dalej pójdzie.........
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Sassy Go Go (6,5/10)
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 16 lis 2010

odcinek 31
Niestety zgodzę się z jordim że wątek DA i YS zaczyna się zbytnio upodobniać do latino ,za to coraz fajniejszą parą jest ( a może była -ten odcinek sporo namieszał) KS i JJ.
jordi pisze:przez głupiego DA i YS życie JJ będzie zmarnowane

nie no myślę że KS przez jakiś odcinek -dwa odcinki będzie biłsię z myślami co zrobić ze swoim życiem ,jaki wybór podjąć - na pewno nie ma szansy że JJ zostanie jego tajemną kochanką ,a chłop chyba naprawdę ma ciężki orzech do zgryzienia - myślę że scenarzyści wymyślą coś w stylu - i wilk syty i owca cała - czyli dziedziczy ojca firmę ,szczęsliwie za zgodą ojca na legalu będzie z JJ a oblecha wyślą nie do Ameryki tylko do nowo otwartej filii na Arktyce tudzież Alasce :)
Zakończenie odcinka godne filmów karate :)
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 16 lis 2010

Ale widziałeś zapowiedź?? Ona sama z niego zrezygnuje... :( :( :( (tak wynikało) - i jeszcze w tle to Because of Y.O.U i normalnie się poryczałem :(
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Sassy Go Go (6,5/10)
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 01 gru 2010

jordi pisze:Ale widziałeś zapowiedź?? Ona sama z niego zrezygnuje... :( :( :( (tak wynikało) - i jeszcze w tle to Because of Y.O.U i normalnie się poryczałem

jordi ,smiało oglądaj bo owszem rzuciła KS ,ale za to co on zrobił na koniec odcinka - nie ma na swiecie kobiety która by nie zmiękła po czymś takim ,tym bardziej że ta jeszcze kocha KS i to mocno >Swoją drogą sceny walki były słabiutkie - facet padał po lekkim dotknięciu nóżką KG :).No i Oblech - nie poddaje siei nie odda imperium bez walki - a teraz jak sankcje karne mineły czuje się bezkarnie.Coś mi się zdaje że jednak on MUSI pójść do więzienia -za rodziców JJ.
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 02 gru 2010

Ja za murzynami znowu (albo jeszcze :P), trzeba mi wybaczyć.
W każdym razie, jestem po 27 epie, mam nadzieję wreszcie dobić do 30 niedługo, te wszystki zsubowane obejrzeć...

Nie wiem, jak tam za tych 5 epów, ale jak dla mnie to albo zmęczenie materiału, albo poziom tej dramy się opuszcza.... Początek był genialny, dalej też się podniecałam, ale od jakiś 3 epów zauważam powtarzalność i straszne podobieństwo tego do latynowskich tasiemców.
Jeszcze spoko, że się pobrali YS i DA, myślałam, że to im w czymś pomoże, ale nic się w tym wątku teraz nie dzieje, więc robi się nudno, a z kolei świeżość Glorii przerodziłą się w moim przypadku we wkurzającą osobowość. Lubię tę aktorkę, ale ona zaczyna mieć jedną minę sierotki, albo znowu zachowuje się dziwnie. Kapuje, że siostra zaginęła, ale czy ona naprawdę musi nie jeść i jeszcze lądować sama w szpitalu, co by inni musieli i o nią się jeszcze martwić? Matko....

W ogóle akcja z porwaniem... O.o Co to miało być... Wtrącili ją do jakiegoś lochu... LOL

Nie wiem, może trochę moja wina i mojego nastroju, ale pewnie też i fabuły :P Jedyne co dobrego NA PEWNO wypływa z tego serialu to Kan Jong Wook <3 Jego piosenki i głos są genialne....

Wróć do „K-drama”