[2010] Fugitive

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Re: [2010] Fugitive - zapowiedź

Postautor: Piżmak » 08 wrz 2010

Normalnie drugi Rain Man:) Jeżu jakie te ciasteczka elastyczne i rozbiegane...a dni się tak dłużą:)

Obrazek
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 09 wrz 2010

Trailer w sumie dośc ciekawy,sporo się dzieje, jakieś pościgi ,strzelaniny ,klimatycznie jestem wkręcony ,oby nie okazało się że wszystkie dobre sceny z dramy znalazły się w trailerze:).Na razie jestem na tak,nawet obecność Bi mi nie przeszkadza choć mam o jego aktorstwie dość umiarkowaną opinię..(delikatnie mówiąc)
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 09 wrz 2010

Przypominam, że w 90% trailery pokazują to co najlepsze i potem wychodzi na to, że za dużo się spodziewaliśmy... ja się nie spodziewam za dużo (jakoś bardziej w Ateny wierzę XD ) - po Bi to już kompletnie zważywszy, że to ma być połączenie komedii romantycznej z sensacją (Rain i komedia to dla mnie złe połączenie)... tak więc zobaczymy już 29 września co takiego nam scenarzysta Chuno przygotował tym razem :)

(swoją drogą ciekawe co będzie leciało 22-23 września?? Bułka za tydzień się kończy...)
MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 22 wrz 2010

Jako, że mam techniczne problemy z wyedytowaniem mojego posta i dodana w nim linka do 2 zapowiedzi ( cos mi tu knocą o wymiarach obrazka, a ja chcę zwykły odnośnik dodać)-zrobię to tutaj:

http://www.youtube.com/watch?v=W7X1lES9 ... r_embedded
Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 26 wrz 2010

Po takim zwiastunie niech robią co chcą. Wrócił Rain jakiego uwielbiam :smitten:
Obrazek
Awatar użytkownika
radience
Oglądam regularnie xD

Postautor: radience » 26 wrz 2010

ja nei powiem ile razu już w przeciagu parunastu minut objerzałam ten trailer az nie mogłam wytrzymać z tego momentu

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 26 wrz 2010

o boże, Rain hahaha. fragment który Radience dała w gifie wymiótł xD w ogóle jakie on miny strzela. ;D
ojeeeeej, chyba chce to oglądać ;<
Obrazek
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 03 paź 2010

ojej ja też chcę to oglądać, Rain w tych zapowiedziach mnie zabił XD
a na viikii nie ma zgody :(
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Re: [2010] Fugitive

Postautor: Ai_tanu » 06 paź 2010

po pierwszym odcinku :smitten:

ojej, albo ja naprawdę mam jakieś niskie wymagania co do dram albo to był naprawdę dobry początek ;D trochę komedii, wartka akcja, zapowiedź ciekawej fabuły, no i Rain! xD i uważam że naprawdę fajnie zagrał, on powinien więcej grać w komediach, jego miny są bezcenne... ;D jakby grał Lee Junki tak jak miało być to mi by się też zapewne podobało, no ale Rain ;D głównej postaci kobiecej i reszty jeszcze specjalnie nie rozgryzłam, ale generalnie fajnie to wygląda. i... reżyser z Gumiho! xD do tego ost zapowiada się naprawdę fajnie, no więc - jak dla mnie na razie super ;D
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 07 paź 2010

Laaaaadies and Gentelman! .... A zwłaszcza Ladies! :spin:

My name is Rain. Bi Rain....

Pierwszy odcinek Planu B... Genialny wstępniak... Po nim może być różnie. Może być dobrze. Może być źle. Może zdarzyć się wszystko... Ale jedno jest pewne. Deszczyka tutaj w bród... Jego min, zgrabnie maskowanych odstających uszu i klaty... I nawet jeśli fabuła będzie nie taka, nawet jeśli reszta obsady nie nadąży - to zawsze Rain zostaje... A Rain w wydaniu komicznym to najlepszy Rain jaki człowieka może spotkać... [poza może tańczącym Rainem - ale to już odrębna kategoria]... Do tego muzyczka - taka troszkę ... remizowa? :D
...
W każdym razie - ja na następny odcinek [czyt. tłumaczenie] czekam z niecierpliwością. Na seans i na ten uśmiech Mona Lizy:

Obrazek

Halleluyah!

Halleluyah!

Bravo!
:volli:
Awatar użytkownika
gosq
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: gosq » 07 paź 2010

Fanki Raina powinny być zaspokojone ^^ pierwsze minuty dramy i już mamy klatę :D
z pana policjanta niezłe ciacho z dwudniowym zarostem.
Początek całkiem niezły, jak fanka Raina nie jestem ale doceniam jego talenta no i jego miny są naprawdę bezcenne
jak ktoś dalej nie może znaleźć to pierwszy ep jest już na dramasub i są rawy do 4 epa jak ktoś się napali.
"我能玩得起,也能收得住, 我可以专一到让你惊讶, 也可以花心到让你害怕, 我喝过最烈的酒 ,我可以像个疯子一样的玩,一切的一切取决于你是谁,也取决于你如何待我, 女人千面,你给我的温度,决定我对你的态度,所以请不要站在你的角度看我,我怕你看不懂"
Awatar użytkownika
radience
Oglądam regularnie xD

Postautor: radience » 08 paź 2010

ludziska skąd pobieracie sub do tego, bo z tego co mi wiadomo to with2 i hary haru tego nei subuje na viikii nie dostali chyba pozwolenia i chyba dostane szału macicy bo już tyle czasu czekam, zeby to oebjrzec i smuteczek mam ;(
[i tak moj fangirl chce klaty raina aż krzyczy w środu -.- ]

edit: ok już znalazłam ^.^ <drze sie ze szczescia aaaaaaaaaaaa>
Obrazek
Awatar użytkownika
boom_boom
już nie Lady

Postautor: boom_boom » 09 paź 2010

Obejrzałam sobie ten pierwszy odcinek, bardzo pozytywnie nastawiona.

Po 4 minutach wgapiania się w ekran stwierdziłam, że nie wiem, o co w tym chodzi, ale to na ekranie to na pewno Rain :lol: Mój żenująco niski poziom.
W sumie po 40 minutach nie wiedziałam o wiele więcej, ale z drugiej strony, chyba z taką niewiedzą chcieli widza zostawić.
Nie wiem, jakoś ta drama (może chwilowo) nie wciągnęła mnie tak bardzo. Jakaś chaotyczna, głupia. Ale głupia, więc śmieszna!
"-To numer telefonu?
-Numer konta. Kiedy Pani wpłaci, zadzwonimy". :lol:
I Rain jest uroczy, genialna mimika. Oczywiście, nie da się nie zauważyć jego klaty, no nieee, ona tu w końcu TEŻ gra główną rolę.

Trochę momentami kojarzy mi się z "Hero", przez tę dziewczynę, co skopała kieszonkowców w autobusie i przez sceny biurowe. Nawet trochę "A Man Called God", jak się Rain komunikował ze światem, jakie to... nowoczesne.

Dla tej głupoty będę oglądać i zobaczę, o co w tym chodzi ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 09 paź 2010

No odcinek 1 za mną. Aleeeee będzie zadyma :D :D :D

Nie wiem, jakoś ta drama (może chwilowo) nie wciągnęła mnie tak bardzo. Jakaś chaotyczna, głupia. Ale głupia, więc śmieszna!

boom_boom wyjęłaś mi to z ust. Poziom przedszkolny niemal :D Ale zlewka równa i w sumie dobrze się bawiłam, więc w mało-wyskokowych dawkach można sobie odcinek po odcinku zapodawać :D I to nic, że akcja skacze z prędkością światła i czasami ciężko rozkminić co się właściwie stało :rolly:

Drama klimatycznie kojarzy mi się połączenie z filmem Insadong Scandal [+wszystko to z czego ten film zżynał :P ], np podobny jest fakt, że nie rozumie się tego co się ogląda ;ppp z kryminałami z lat 70-80-90, no wiecie Viper, Aniołki Charliego, Nieustraszony.... ma też coś z kabaretu :D O i jeszcze coś z My Girlfriend is an Agent (no ale to film tego samego scenarzysty ;p) Ważnym czynnikiem są nie tylko przerysowane sytuacje 'próbujące' być 'poważnymi' i 'realnymi', ale też muzyka, rodem właśnie z wyżej wymienionych serii ;D Z drugiej strony mamy cuuuuuudowne kawałki współczesne :smitten: To chyba były Mblaqi i 4minute, tak? Świetne kawałki, coś konkurencyjnego na miarę 'Friend' i 'Haleluyah' Big Bangów. Ja chcę już OSTaaaa <333

Rain.... nie wiem do kogo Raina chcą upodobnić. Jak narazie jego osoba wzbudza we mnie wewnętrzne chichotanie i lol przez 60 minut. :rolly: Patrzę na niego i mówię sobie 'o jak uroczo', a za chwilę przychodzi mi do głowy 'co za debil :D" Słowo overacting pasuje tu idealnie ;p
Z kolei wiem na kogo jest stylizowana nasza pani bohaterka - oczywiście Angelina Jolie we własnej osobie ;D W sumie Lee Na Young tą swą bladością trochę mi ją przypomina. Jeszcze nie wiadomo o co chodzi dlaczego ciągle zabijają jej rodzinę, ale lol :omg: że też ona ma jeszcze siłę się zemścić o.0 Jakaś przeklęta jest czy... jak?
No i biedny pan komisarz. Mam nadzieję, że tego nowego szefa kiedyś walnie tak porządnie ;D (chociaż odnoszę wrażenie, że zrobi to za niego ta kobitka ;ppp) W każdym razie mamy kolejny obiekt westchnień~~~

Cóż tu jeszcze... cameo! wygląda na to, że pan reżyser za punkt honoru postawił sobie zaangażowanie wszystkich aktorów ze swojej poprzedniej dramy, Chuno ;D Lee Dae Hae była urocza. Oj dawno, daaaaaaaawno nie widziałam jej od strony komediowej, a przecież taka jest najlepsza <3 Szkoda, że tak krótko...
Z kolei widać, że wątek O Ji Ho aka Kevina będzie się przewijać. Jego śmierć ma pewnie związek ze śmiercią przybranych rodziców tamtej.... Chociaż mam inną hipotezę, która mówi, że za wszystkich stoi IRIS ]:->>>

No nic, idę na odcinek drugi :D

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Odcinek 2

Wygląda na to, że dużo do szczęścia mi nie brakowało bo po drugim odcinku stwierdzam, że chyba zostanę fanką tej historii i szalonego pana detektywa. :D

Ji Woo to jakby dwie osoby połączone w jedną - ten taki zwariowany spryciula, który zawsze udaje głupiego i ten poważny i niebezpieczny. Trochę denerwuje mnie fakt, że poważnieje tylko kiedy słyszy o tym swoim przyjacielu, ale cóż... :drunk:

No i zrodziła nam się kolejna para roku - Ji Woo i pan komisarz~~ :smitten: 'Dawno się nie widzieliśmy... przyjacielu' + te uśmieszki :D :D :D Razem są idealni <3 I nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że pan policjant będzie potem Ji Woo pomagał. Niby jeszcze za wcześnie by rozbić takie rozstrzęsiny, no ale.... oni przecież nie mogą się nienawidzić do końca. Ji Woo przecież dba o swego eee towarzysza niedoli i zawsze strzela w klatę :rolly:

No i pan komisarz z tą dzieuwszką są uroczy , hahah jak go z kawą załatwiła XD No i generalnie fajna atmosferka na komisariacie - ignorowanie szefa i takie tam :mrgreen: Rain też nie próżnuje i już robił dziki podryw w stronę swojej klientki :victory: :victory: :victory: :victory:

I muzyka noooo~~~ te dwie (albo trzy) piosenki, normalnie :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
Obrazek
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 10 paź 2010

Odcinek 2 ... ... ... :giggle: :meditate: :giggle:

Historia nadal w fazie embrionalnej... W dalszym ciągu nie wiadomo co jak i dlaczego, a już najmniej rozumiem postępowanie Jin Yi [klientkę - długie nogi] - no, przynajmniej na razie... tzn. - mam nadzieję że na razie... tzn. nie mam podstaw żeby twierdzić że to stan stały, tzn. ... oj sama się zaplątałam we własne literki! Szlag by to!

Noooo ale - Rain... błaznuje, błaznuje... czasami to błaznowanie bywa trochę męczące, ale jest nadzieja - bo od przypadku do przypadku pokazywał i poważniejszą minę... Nie żebym nie lubiła... Po prostu, przyda się urozmaicenie...

Daniel Henney mi o dziwo nie przeszkadza AŻ tak jak myślałam, że będzie... Jest sobie, gada po angielsku cały czas tym samym tonem, wygląda profesjonalnie i od czasu do czasu się uśmiecha... Nie chcę go, ale jak już tam siedzi to niech siedzi... i się nie wychyla...

Ale, ale - coś po kościach czuję, że prawdziwa miłośc tej dramy to nie będzie Ji Woo tylko inspektor
Maura pisze:No i zrodziła nam się kolejna para roku - Ji Woo i pan komisarz~~ :smitten: 'Dawno się nie widzieliśmy... przyjacielu' + te uśmieszki :D :D :D Razem są idealni

:thumb: Rozmowa na komisariacie... Jak oni się o siebie troszczą, jak dbają, jak pieszczotliwie mówią do siebie, jak sobie w oczy patrzą... :clap: No i te ich pieszczotki: :fight:

Ale - wracając do inspektora.... :smitten: eeeeeeejjj... hmmm... sorry [i sama nie wierzę, że to piszę] ale Rain [który po siłowni i solarium wygląda troszkę jak nadmuchiwany żeluj - modeluj - tyle że bez żelu a z prostownicą] nie ma przy nim absolutnie żadnych szans... Przynajmniej jeśli o mnie chodzi... To zmęczenie na twarzy... Te worki pod oczami... noooo mają w sobie coś tak realnego i rozbrajającego, że od razu chcesz przytulic...

Ekipa z komisariatu i koleżanka z pracy... jeden wielki LOL - "Oppa! Oddałam ci przecież wszystko!" -- :rolly: A jak pięknie skołowała upierdliwego szefunia - byle tylko z oppą do Japonii pojechać... :rolly:

Muzyczka <33333 Tak świetnie dopasowana i do charakteru dramy i do konkretnych momentów...

A i jeszcze - odcinek sponsorowała klata generała Choi xD xD xD
:volli:

Wróć do „K-drama”