[2010] Athena: Goddess of War

seriale z Korei
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

[2010] Athena: Goddess of War

Postautor: margot. » 18 sie 2010

Athena: Goddess of War

Tytuł koreański: 아테나: 전쟁의 여신 / Athena: Jeonjaeng-ui Yeoshin
Tytuł angielski: Athena: Goddess of War / ATHENA
Gatunek: Action, thriller, romance
Stacja: SBS
Liczba odcinków: 20
Emisja: 13.12.2010
Czas emisji: poniedziałek i wtorek o 21:55
Tytuły powiązane: IRIS

Obsada:
* Jung Woo Sung jako Lee Jung Woo
* Cha Seung Won jako Son Hyuk
* Soo Ae jako Yoon Hye In
* Lee Ji Ah jako Han Jae Hee
* Kim Min Jong jako Kim Ki Soo
* Lee Bo Young jako Jo Soo Young (córka prezydenta Korei Południowej)
* Choi Si Won jako Kim Joon Ho

* Lee Jung Gil jako Jo Myung Ho

Opis:
Historia o rywalizacji pary przyjaciół z dzieciństwa. Jeden z nich jest szefem grupy terrorystów nazywającej się "Athena" (Cha Seung Won). Drugi jest specjalnym wysłannikiem koreańskiego rządu, mającym "Athenę" unicestwić (Jung Woo Sung).
by dramawiki.pl

Ciekawostki:
# Drama ma być kręcona m.in. w Szwajcarii, Nowej Zelandii, Włoszech, Grecji i Singapurze.
# Reżyser zaproponował jedną z głównych ról żeńskich członkini Girls' Generation Im Yoon Ah. Jednak management grupy nie wyraził na to zgody tłumacząc się tym, że "Yoona" ma bardzo napięty kalendarz aż do września. Jednocześnie nie wykluczono, że jedna lub dwie inne dziewczyny zagrają nieco mniejsze role. Wiadomo na pewno, że girlsband zaśpiewa na OST do dramy. (chwała ci za to że nie obsadzili Yoony XDDD)
# Budżet dramy to prawie 20 milionów dolarów

Teaser:

piosenka w wykonaniu Park Hyo Shina - 널 사랑한다 (I Love You)

"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Re: [2010] Athena: Goddess of War [z]

Postautor: thon » 18 sie 2010

no to jest jedna z tych pozycji na które niecierpliwie czekam ,wiadomo że to tylko(lub "aż")spin off IRIS co nie przeszkadza mieć wysokie oczekiwania do tej dramy.
Wady -Siwon - on i pistolet to dla mnie dość osobliwe połączenie - ale że ma grać analityka to może będzie to ktoś pokroju Marshalla Flinkmana z Allias -czyli dość pocieszna postać :)
Co do Yoony - jeszcze dziwniejszym faktem jest ot że podczas kręcenia zdjęć dramy we Włoszech nasza pannica w tym czasie przebywała na wakacjach ...we Włoszech -czyli posiadała wolny czas -ciekawe co na to producenci
Soo Ae z karabinem w ręce wygląda obłędnie
Liczę na dobry scenariusz ,mniej baboli niż w IRIS i dobrą zabawę przy oglądaniu.
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 18 sie 2010

No ja czekam. Obsada jakoś o wiele bardziej mi się podoba niż w Iris i mimo, że nie ma TOPa :victory: mamy inny akcent z kpopu, któremu mam nadzieję dadzą tym razem trochę pograć, a nie jak w poprzednim przypadku był tylko dla ozdoby właściwie ;p Shiwon w szelkach wygląda fajnie, ale tak jak Thon zauważył czy podoła trzymać w ręku pistolet? :D Ja tam w niego wierzę ;D

Cha Seung Won, Su Ae (która wygląda dziiwnie w tych obcisłych ciuchach XP) , Kim Jong Min, Jung Woo Sung - sama charyzma *_____*
I Lee Ji Ah znowu będzie mogła sobie posmęcić i w ogóle :D
I oczywiście pamiętajmy, że pan agent z Korei Pn z Iris też wraca. Co do Sunhwy jeszcze nie wiadomo, ale w sumie fajnie by było jakby i ona się pojawiła ;D Posmęciłyby sobie z Lee Ji Ah xPPP

Ale ten teaser *_____* TA PIOSENKA jejku już to kocham <333 :smitten:
Obrazek
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

i z innych gwiazd kpopu ma być specjalny udział w dramie niejakiej BoA - a i sporo obsady z IRIS przewinie się w tej pozycji ,ja już wiem w jakim miejscu geograficznym będzie kiss - w nieznanym mi mieście Vicenza dojdzie do wymiany płynów ustrojowych pomiędzy Jung Woo Sung i Soo Ae a ja chetnie bym zagrał w tej scenie dublera
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 18 sie 2010

Thon, "niejaka" BoA jest w pewnych kręgach bardzo znana :D Byłam w Vicenzy nie raz nie dwa - mam rodzine - bardzo malownicze miejsce na kiss :)

Co prawda nie miałam tego w planach, ale że Si Won u mnie ostatnio zapunktował, to kto wie... może dla niego... :P
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Eggie pisze:Thon, "niejaka" BoA jest w pewnych kręgach bardzo znana :D Byłam w Vicenzy nie raz nie dwa - mam rodzine - bardzo malownicze miejsce na kiss :)
Co prawda nie miałam tego w planach, ale że Si Won u mnie ostatnio zapunktował, to kto wie... może dla niego... :P

Ach ja wiem o tym że jest znana -nie sposób w niedzielę śledząc shouta nie zauważyć dyskusji i nazwisk gwiazd kpopu :)- a że krótki pseudonim to pamiętam :)
A co do Vicenzy -no to pozazdrościć -dzwoń do rodzinki może mają jakieś fotki z filmowania dramy
Awatar użytkownika
Preity
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

Postautor: Preity » 18 sie 2010

Też czekam na Athenę, ale nie tak niecierpliwie. IRIS pomimo jego wszystkich wpadek podobało mi się bardzo i dość wysoko ustawiło poprzeczkę moich oczekiwań co do jego następców. Obsady w większości nie znam, więc się nie będę wypowiadać na ich temat, ale dla mnie im mniej będzie gwiazd kpopu tym lepiej, chyba, że ich role będą lepiej poprowadzone niż postać Vicka. Od strony muzycznej już wiem, że część wokalna znowu będzie dla mnie torturą. Nigdy wcześniej się tak nie umęczyłam jak podczas wszystkich scen z balladową oprawą w IRIS, ale mam cichą nadzieję, że za część instrumentalną będzie odpowiadał ten sam duet który stworzył genialną oprawę do IRIS.
No one's got to take me alive!
The time has come to make things right!
You and I must fight for our rights!
You and I must fight to survive!

Muse - Knights of Cydonia
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 18 sie 2010

Tak patrzę na plakat i sobie myślę skąd ja znam tego jednego pana,aż tu nagle olśnienie,przecież to mój kochany Jung Woo Sung :smitten:
Do tej pory nie tknęłam żadnej dramy w tym stylu,ale widzę że trzeba będzie to zmienić. O matko,tyle fajnych dram nadchodzi,a ja tu mam jeszcze całą listę zaległości i tylko ponad miesiąc wakacji :omg:
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 18 sie 2010

Maura pisze:Obsada jakoś o wiele bardziej mi się podoba niż w Iris

TAK WŁAŚNIE TAK!!! Dlatego na to czekam, a na IRIS nie czekałem XD Szczerze mówię, że nie przepadam ani za Lee Byung Hoon, ani za tym drugim XD

Thon JA SIĘ CIESZĘ, że będzie BOA a nie będzie YOON'y XD
MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
yuki
Co to jest dorama? o_O

Postautor: yuki » 23 sie 2010

Athena OST Part.1
Obrazek
Park Hyo Shin - 널 사랑한다
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 23 sie 2010

nie wiem, czemu, ale po tym klipie podejrzewam, że Soo Ae będzie po stronie Cha Seung Won i miłość z głównym bohaterem będzie nieszczęśliwa i melodramatyczna aż do bólu...

A Park Hyo Shin to po prostu :smitten:

Ech - jeszcze 3 miesiące...
MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
Eter
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Eter » 25 sie 2010

ho ho, może być epickie XD

siwona dali największego na plakacie a gra jaką boczną role, oh kpopie ;D

park hyo shin *___* już to kocham <3
Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 31 sie 2010

Porządny trailer ^^

uhuuuu taaaak, obejrzałam i na serio - to może być coś ;D

w ogóle rola Kim Min Jonga :rolly:
Obrazek
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 31 sie 2010

O mamciu! :giggle: :faint:

Obejrzałam IRIS i jeszcze namówiłam znajomych i rodzinę, wiec to tez pewnie obejrzę. Pierwsza połowa trailera taka sobie, ale druga już lepsza i... BoA! Mało dram w klimatach IRIS powstało, no chyba, że liczyć japońskie detektywistyczne, więc miła odmiana.

Co do obsady to znam tylko Si Wona, a reszta to jakaś tajemnica.
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 31 sie 2010

Soo Ae - baaardzo podobała mi się w tym trailerze i o dziwo pan którego niezbyt lubię czyli Kim Min Jong wypadł dość ciekawie - niezbyt doświadczony agent z problemami z bronią ,dobrze że Siwona mało w trailerze- chyba tylko w basenie mi mignął przez moment :),ale i kissa pokazano nam przez moment .Jest na co ostrzyć pazury

Wróć do „K-drama”