[2010] Athena: Goddess of War

seriale z Korei
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Re: [2010] Athena: Goddess of War [z]

Postautor: jordi » 31 sie 2010

O BOŻE - Lee Ji Ah wygląda jedwabiście :D :D :D (chyba wiadomo, że dla niej tylko to obejrzę). W ogóle KTO ŚMIAŁ MI DO NIEJ STRZELAĆ!!! (niech ja dorwę tego chłopa XD ). No oczywiście dla BoA też to obejrzę XD

Mnie się Soo Ae o dziwo podoba w tej zapowiedzi, aczkolwiek w teledysk PHS jest ładniejsza :P - mniej pan główny bohater (jakoś tak dziwny wyraz twarzy ma i ta grzywka :-| ) - Kim Min Jong to jednak uznana marka, a tutaj widać, że będzie postacią co najmniej "oryginalną"...

Siwon i spluwa - naprawdę te dwa elementy do siebie nie pasują XD

Czy ja w tym trailerze widziałem drewnokelnera z kawiarni tegorocznej?? (O BOŻE - NIEEEEEE XD )

PS. W ogóle zapowiadają to w GRUDNIU O.o (czyli wydłużą Giant XD )

MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

Postautor: kells » 31 sie 2010

thon pisze:dobrze że Siwona mało w trailerze- chyba tylko w basenie mi mignął przez moment :)

a nie, bo jeszcze wczesniej z wyskoku rozbijał buzie jakimś zbirom, a zaraz potem dzierżył spluwę w scenie z ruchomymi schodami^^

jordi pisze:Siwon i spluwa - naprawdę te dwa elementy do siebie nie pasują XD

nie chciałam, ale muszę się tu wtrącić, bo w sprawie siwona bede walczyc jak lwica:D nie spisujcie go tak wszyscy na straty, jeszcze nawte się drama nie zaczęła, to skąd wiece ze mu nie wyjdzie? ma wiecznie grać role pokroju 'jestem tkai głupi ze az smieszny', jak w oml?:D wlasnie fajnie, ze probuje sie wylamac z tego wizerunku, ciało ma idealne do takiej roli, a i czarny pas w koncu moze mu się na coś przyda^^ dajmy mu szanse noo. poza tym... jego tam tyle bedzie, co kot napłakał, wiec nawet jesli nie bedzie dobrze, to raczej sie to na dramie jakos bardzo nie odbije;]

a glowna pani (nie znam z nazwiska) jest strasnzie hot<3 tylko ten pan z bródką wygląda strasznie odpychająco...
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 31 sie 2010

kells pisze:nie chciałam, ale muszę się tu wtrącić, bo w sprawie siwona bede walczyc jak lwica:D nie spisujcie go tak wszyscy na straty, jeszcze nawte się drama nie zaczęła, to skąd wiece ze mu nie wyjdzie?

bo jeszcze mu żadna drama nie wyszła? Może dlatego? W porównaniu do TOPa który też ma słaby warsztat aktorski ,jednak w ostatnim filmie zagrał świetnie ,to Siwon bazuje tylko na fali popularności wśród fanek bo aktor z niego kiepski -Oh My Lady -zagrał swoją "życiową rolę"-kiepskiego aktora :)
kells pisze:tylko ten pan z bródką wygląda strasznie odpychająco...

OMG ten pan z bródką to jeden z lepszych aktorów i naprawdę wolę niezbyt może przystojnego ale potrafiącego grać aktora od przereklamowane gwiazdki sceny muzycznej udające że sztuka aktorska nie jest im obca.Polecam obejrzec choćby ostatnie 2 filmy z tym panem :71-Into the Fire czy też Blades of Blood a z dram koniecznie (sam musze nadrobić) City Hall która zbierała rewelacyjne oceny
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 31 sie 2010

Nie widziałeś City Hall?? ALE JUŻ!!! Przecież to najlepsza komedia romantyczna 2009 roku... i to nie tylko moim zdaniem, a bardzo wielu fanów dram na całym świecie :) Cha Seung Won jest świetnym aktorem, a co do Siwona to ja go nie oceniam, tylko piszę, to co czuję... Oh My Lady było naprawdę średnie - ja nie mówię, że się nie sprawdzi, tylko dla mnie dziwnie się go ogląda z bronią w ręku XD
MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 31 sie 2010

tylko ten pan z bródką wygląda strasznie odpychająco...

To jeden z głównych powodów dla których czekam na tą dramę :D
aprawdę wolę niezbyt może przystojnego ale potrafiącego grać aktora od przereklamowane gwiazdki sceny muzycznej udające że sztuka aktorska nie jest im obca.

Ale przecież Gookie ajussi jest hot <333 <tak tak City Hall mania>
o dziwo pan którego niezbyt lubię czyli Kim Min Jong wypadł dość ciekawie - niezbyt doświadczony agent z problemami z bronią

a ja tam go lubię, nawet bardzo ^^ Jak na muzyka-idola przekształconego w aktora to jest całkiem solidny rzemieślnik ; )

ierwsza połowa trailera taka sobie, ale druga już lepsza i... BoA!

To było całkiem ciekawe ;p Fragmenty z SM town, stoi Boa na scenie a obok niej w koszulce SM Shiwon chyba stoi :P
W ogóle nie wiem czy czytaliście o tym ,ale aktorzy z Atheny na SMtown podobno wtopili się w tłum i byli tamtejszymi ochroniarzami ;DDD
Obrazek
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

thon pisze:OMG ten pan z bródką to jeden z lepszych aktorów i naprawdę wolę niezbyt może przystojnego ale potrafiącego grać aktora od przereklamowane gwiazdki sceny muzycznej udające że sztuka aktorska nie jest im obca.Polecam obejrzec choćby ostatnie 2 filmy z tym panem :71-Into the Fire czy też Blades of Blood a z dram koniecznie (sam musze nadrobić) City Hall która zbierała rewelacyjne oceny

ale moment, czy ja wspomniałam coś o jego warsztacie aktorskim? ja tylko piszę, że wizualnie nie w moim guście, nie dodając przy tym, pragne zauważyć, że zniechęci mnie to do oglądania dramy czy też że drama zaliczy klapę, bo koleś nie jest piękny niczym młody bóg. czytanie ze zrozumieniem się kłania:) jak z aktorstwem teogo pana oceniac nie mogę, albowiem nie widziałam go w niczym (jak sądzę), dlatego też takiego zadania się nie podejmuję. ale skoro tak go chwalisz, zapewne coś w tym jest.
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

kells pisze:ale moment, czy ja wspomniałam coś o jego warsztacie aktorskim? ja tylko piszę, że wizualnie nie w moim guście, nie dodając przy tym, pragne zauważyć, że zniechęci mnie to do oglądania dramy czy też że drama zaliczy klapę, bo koleś nie jest piękny niczym młody bóg. czytanie ze zrozumieniem się kłania:) jak z aktorstwem teog pana oceniac nie mogę, albowiem gdyż nie widziałam go w niczym (jak sądzę), dlatego też takiego zadania się nie podejmuję. ale skoro tak go chwalisz, zapewne coś w tym jest.

Hmm a gdzie ja napisałem że wspominałaś coś o jego aktorstwie? Ja tylko podałem fakty że to bardzo dobry aktor i kilka dobrych filmów i dram z jego udziałem i chciałem pokazac kto jest prawdziwą gwiazdą w tej dramie.Możliwe że wyglądu nie ma top modela to jednak moim skromnym zdaniem jest dla mnie mniej odpychajacy od wyglądu Siwona i jego słynnego 6paka :) którego sam widok sprawia że niestety drama traci w moich oczach ze 2 punkty -bo ani charyzmy ani umiejętności brak-a czarny pas to i E Presley miał a jako aktor był kiepściutki
A że piosenkarze nie potrafią grac to niezbity fakt - w historii kinematografii nie ma chyba ani jednego piosenkarza/piosenkarki która byłaby jakimś wielkim talentem aktorskim (jedyna osoba która choć trochę spełnia te kryteria to Barbra Streisand)
Awatar użytkownika
kells
Przyklejony do ekranu

thon pisze:Hmm a gdzie ja napisałem że wspominałaś coś o jego aktorstwie?

chodzi mi o to, że ja tylko zauważyłam, że pan z bródką jest dość no... niezachęcający wizualnie dla mnie, a ty go bronisz wychwalając jego zdolności aktorskie. naprawdę ich nie podwazam! i z chęcią się o nich przekonam w trakcie oglądania;) ale... co ma piernik do wiatraka?:D a komentarz nt. jego wyglądu był tylko lużną uwagą i nie sądziłam, ze wywoła takie oburzenie;d

w każdym razie thon, nie piekl się tak, co?:) słuchaj, ja nie twierdzę, że siwon jest w posiadaniu najcudowniejszego warsztatu aktorskieog pod sloncem - daleka jestem od tego. ale nie sądzę, żeby był aż taki kiepski... no ale ile osob, tyle opinii, masz prawo sądzić, jak ci się podoba. tylko proszę nie porównuj siwona z owym aktorem z bródką, bo to się mija z celem - wiadomo że siwon tu jest po to zeby przyciągnął więcej widowni pzred telewizory, i to glownie tej z pzredziału wiekowego 11-20^^ ale nie jest z wykrztałcenia aktorem, ani tez nie posiada jakiegoś powalającego doświadczenia w tej dziedzinie (nawiasiem mówiąc, piosenkarzem to on też nie jest, oooj nie, ale miłość jest ślepa, co zrobisz^^), a z kolei pan z bródką nie bez przyczyny należy do głównej obsady. w każdym razie siwon ma tu rolę bardzo poboczną, głowne role przypadły w udziale doświadczonym (i z tego co mówicie, dobrym) aktorom, więc chyba wszystko jest na swoim miejscu, prawda?:)
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

kells pisze:(nawiasiem mówiąc, piosenkarzem to on też nie jest, oooj nie, ale miłość jest ślepa, co zrobisz^^)

Powaznie? ja myślałem że choć w śpiewie jest dośc dobry :)
ale to co napisałas to jest 100 procent prawdy -Siwon ma napędzić i podbić procenty oglądalności :),co mu się pewnie uda bo fanów(ek) to pewnie ma sporo
Awatar użytkownika
sujini
Co to jest dorama? o_O

Postautor: sujini » 09 gru 2010

oo, ledwo co zakończyłam IRIS, a tu już za chwilę Athena. Początkowo jak usłyszałam, że nie będzie tu nikogo z obsady IRIS, to byłam mocno rozczarowana, ale jak teraz patrzę na główne role to oczka mi się świecą.. Świetny Jung Woo Sung (tylko coś nieciekawie wygląda na głównym plakacie), moja ukochana Lee Ji Ah (chociaż dziwnie mi się na nią patrzy jak lata z karabinem w dłoni, trochę minie chyba czasu nim się przyzwyczaję.. ale już podoba mi się sam fakt, że dobiera sobie takie różnorodne role).. Miłą niespodzianką jest dla mnie Park Soo Ae, którą znam z Sea God (gdzie mnie nie zachwyciła) i Kim Min Jong (znamy z A Man Called God gdzie też mnie nie zachwycił) - po trailerach patrząc, mają tu świetne postacie i możemy się polubić:D
Będzie ciekawie:D
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 22 gru 2010

Odcinki 1-2

No i sedesy poszły w ruch!

Miałam coś napisać, w sumie nawet wypada wylewniej, ale nie wiem od czego zacząć. Od porównań z IRIS? Przydałaby się taka tabelka.... W ogóle ciężko jest mi pisać o akcji, której do końca nie zrozumiałam, co 5 minut traciłam wątek i no.... Dobra, powiem to - nie porwały mnie te dwa pierwsze odcinki. Może to i lepiej? Przy IRIS było odwrotnie i skończyło się to półrocznym zastojem, ale.... No nie wiem.... Fajnie by było gdyby jedna z moich teorii się sprawdziła, no chyba że to jest tak oczywisty wątek, że sprawdzi się na pewno ;p
Chodzi mi tu o Woo Sunga i jego sny :rolly: W ogóle 20 minut 2 epa , lol ;D Ja tu już tracę resztki cierpliwości, James Bond na taśmie <I JEGO KOBIETA>, technologia nie z tej ziemi, niby jak mam polubić bohatera który już na wstępie zabija 30 osób, no i jeszcze ten skok z mostu prosto do samocho... no i potem otwieramy oczy i... przechodzimy do rzeczywistości, która jest szara i nudna i pozostaje nam się szwędać po chińskiej i ruskiej dzielnicy w poszukiwaniu niebezpiecznych ludzi ;p meeeeh
No, a ta ma pseudo teoria polega na tym, że albo pan Cielak <tak bo z niego jest straszne ciele ;p> ma bardzo bujną wyobraźnię, albo taka sytuacja miała faktycznie miejsce i ktoś mu zwyczajnie <!> wyprał mózg.... MHM tylko po co te inne inscenizacje w postaci Su Ae robiącej za przedszkolankę..... Eh nie wiem....

W ogóle jeśli chodzi o głównych bohaterów zdecydowanie mi się lepiej na nich patrzy niż na tych z IRIS. Tak będą porównania! I tu nawet nie chodzi o to by krytykować IRIS bo w sumie nie, jak teraz patrzę to porzednicy atheny odwalili kawął dobrej roboty, ale jakoś tak.....
Lee Byung Hoon może i był ciutkę bardziej charyzmatyczny, ale fakt, że Woo Sung jest taki mniej nooo ostry, wyrazisty też ma swoje uroki...chyba..... Gookie :D :D :D Wygląda jak jakiś włoski mafiozo :D :D :D Bardzo, ale to baaaardzo mi się dobrze na niego patrzy :d Imopunjąca była ta pierwsza scena z nim ta wiecie która... w toalecie :P Chociaz nie wiem po której stronie barykady stoi :confuse: Wszyscy są źli :rolly:
Panie... Su Ae *___________________* Jejku jak ona ślicznie wygląda <3 Niesamowicie pociągająca, ale.... chyba nie będę jej lubić. Ona ma jakieś sekrety i za dużo się sztucznie uśmiecha do Cielaka. Coś jest nie tak :paranoid: Ale z drugiej strony zaskoczyła mnie tą swoją kolekcją prezentów od Gookiego ;p
Co do Lee Jiah... wyglada na to, że już tradycyjnie ta druga musi mieć traumę i emanować emowatością. Eh... jak tylko się pojawiła.... zrobiła tą jedną minę, te jedne smutne oczy i zaczęło się! Pierwszy teledysk moi mili! :rolly: :rolly: :rolly:

No to.... generalnie, W PORÓWNANIU z IRIS mamy raczej schematyczną siatkę bohaterów. Ha! Powiem więcej! Nadal mają tego samego głupiego prezydenta! :D Zmieniła się tylko nazwa organizacji :rolly:

No to kończąc tą.... chaotyczną wypowiedź powiem, że nie jestem zachwycona, ale... ale chyba będę oglądać. Narazie nie czuję tego napięcia co w... do tej pory wynudziłam się niemożliwie i prawie nic z tych dwóch godzin nie pamiętam.... Może z każdym odcinkiem będzie lepiej? Oby bo ostatnio zbyt wiele papek.

W ogóle oglądam recapy na dramabeans i tam jest Shiwon! Dlaczego ja go nie widziałam? :confuse: :confuse: :confuse: :confuse:
Obrazek
Awatar użytkownika
sujini
Co to jest dorama? o_O

Re: [2010] Athena: Goddess of War

Postautor: sujini » 23 gru 2010

Aaa, i ja zaczęłam oglądać i muszę zgodzić się z większością tego, co napisała Maura... Sama też niewiele zrozumiałam z całych dwóch odcinków, nudziłam się momentami okropnie (wieeeleee razy miałam ochotę rzucić to oglądanie w cholerę.. chyba tylko czekanie na Lee Ji Ah mnie trzymało przy monitorze... a że pojawiła się dopiero pod koniec 2. epa, to masz babo placek, dotrwałam aż dotąd).
Hm... podobnie jak Maura, nie mogę powstrzymać się od porównań z Iris.. z tą różnicą, że mnie Iris podobało się bardzo.. A to co widzimy tutaj to woła o pomstę do nieba.. zamieszania dużo, ciągłe zwroty akcji, jakieś sny (Maura, spodobała mi się Twoja teoria z wypraniem mózgu, miałoby to jakiś sens), główny bohater zamiast budzić podziw i sympatię to po prostu śmieszy (Cielak! racja, Maura, dosłownie Cielak! strasznie lubię Jung Woo Sunga, i bardzo ładnie mu w tej grzyweczce i obcisłych spodniach, ale jego postać mnie po prostu denerwuje.. mam nadzieję, że się wyrobi facet), momentów z łzawą balladą w ciągu tych dwóch odcinków zliczyć się nie da (i mamy już w sumie 3 wątki miłosne, a to dopiero 2 epy!!! aaa! RATUNKU!!! ja chciałam film akcji! ), pani Główna Rola Żeńska też mi jakoś nie pasuje, Lee Ji Ah też rozczarowanie, ledwo poskakała trochę i spuściła łomot paru kolesiom i już się wydawało, ze wreszcie się rozkręci akcja, a tu -zgrzzzzyt- flashbacki, i widzimy, że z Panem Cielakiem to ma niemałą wspólną przeszłość i oboje z rozrzewnieniem ową wspominają... o matko..
Iris zaciekawiło mnie od samego początku... baa, od samego początku siedziałam z buzią rozdziawioną z zachwytu..wszystko tam było świetne (zgrzyty i niedociągnięcia pojawiły się dopiero dużo pózniej), począwszy od powoli rozkręcanej akcji po naprawdę dobrą muzykę.. a tu z muzyki to naprawdę jedyne co pamiętam to tylko ta rzewna ballada, od której aż mnie skręcało..
no ale, ale, zobaczymy, może to tylko takie złe początki, może się jeszcze rozkręci.. taa, bo zamierzam jednak oglądać dalej.. nie będę z niecierpliwością czekać na kolejne odcinki, i raczej nie wezmę się za nie tak szybko jak sie tylko pojawią, ale będę chciała zobaczyć jak to się potoczy dalej.. za dużo tam aktorów, których lubię... Jung Woo Sung, Lee Ji Ah, strasznie podoba mi sie też tam postać Kin Min Jonga (hehe, obecnie to chyba mój ulubiony bohater:D), w siedzibie NIS spotkać też można Oh Yoon Ah, którą rownież bardzo lubię.. Zobaczymy co z tego będzie..
Poki co niestety więcej smiechu z politowania niż zachwytu.

aaa, złapałam się na tym, że 2 razy miałam wrażenie, że widzę Lee Byung Huna w tej dramie:P szczególnie ten rosyjski mafiozo z rozwianą grzyweczką i piękną klata, Victor Jakiśtam był strasznie momentami do niego podobny..aaach.. tęskno mi , Hyun Joon, wróć! ;)
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 23 gru 2010

No to po kolei ;)

nie mogę powstrzymać się od porównań z Iris.. z tą różnicą, że mnie Iris podobało się bardzo..

No mi... jakby nie patrzeć to nie była zła drama. Była dobra.... na swój sposób, ale nie da się zaprzeczyć, że jednak wolę wytykać jej błędy i niedorzeczności ;p Niestety odnoszę wrażenie, że tu również trzeba będzie przyjąć taką strategię...
A to co widzimy tutaj to woła o pomstę do nieba.. zamieszania dużo, ciągłe zwroty akcji,

No jak na początek zdecydowanie przesadzili z ilością wydarzeń, od kórych i do których będą się odnosić następne odcinki... Znowu będzie tak, że pierwsza scena wyjaśni się w 10 odcinku, znowu pół godziny zostanie powtórzone... Z tą małą różnicą, że tu naprawdę ciężko jest wysnuć o co chodziło z tą misją Gookiego i Su Ae, dlaczego minęły trzy lata itp itp
flashbacki, i widzimy, że z Panem Cielakiem to ma niemałą wspólną przeszłość i oboje z rozrzewnieniem ową wspominają... o matko..

Taaaak i będą nas pewnie meczyć tym do mdłości :omg: Te leniwe spojrzenia, to głębokie wspominanie przy piosence, ah skąd my to znamy :rolly: A! i zdenerwował mnie trochę ten motyw wcześniej, że on no... tak szybko zakochał się w głównej bohaterce. Czy faceci naprawdę są tacy prości? Widzi ładną laskę i od razu musi się w niej zakochać? :grumble:
A co do tej teorii z tym praniem mózgu... kurczę no! musiało coś tam być bo w sumie.... bez sensu... takie wielkie halo o kręcenie we Włoszech i po co? No i kto w dramie bez celu prezentuje 20 minut snu? ;p
a tu z muzyki to naprawdę jedyne co pamiętam to tylko ta rzewna ballada, od której aż mnie skręcało..

No mi się instrumentale akurat podobają. W prawdzie nie pojawił się narazie jakiś mocniejszy motyw do akcji <może dlatego wydają się takie nudne? > ,ale nie jest źle ; ) Tzn trochę martwi mnie melodia (utwór?) a'la chorał gregoriański.... traumatyczne doświadczenia i takie inne :rolly:

strasznie podoba mi sie też tam postać Kin Min Jonga (hehe, obecnie to chyba mój ulubiony bohater:D)

Ja uwielbiam Kim Min Jonga w każdej postaci, a tu naprawdę zapowiada się... lol XD
w siedzibie NIS spotkać też można Oh Yoon Ah, którą rownież bardzo lubię..

W ogóle ona jakieś tam badania prowadziła? Dobrze pamiętam? Czyżby szykowała nam się kolejna broń nuklearna? :rolly:
aaa, złapałam się na tym, że 2 razy miałam wrażenie, że widzę Lee Byung Huna w tej dramie:P

Dokładnie! Ten pseudo rusek :P LOL, ale o by było już DZIWNE gdyby Hyun Joon ... no... zmartwychwstał XD
Obrazek
Awatar użytkownika
sujini
Co to jest dorama? o_O

Postautor: sujini » 23 gru 2010

hehe, fajnie poczytać, że w wielu kwestiach się zgadzamy:P co mi się nasunęło jeszcze podczas czytania Twojego posta:

Maura pisze:
tak szybko zakochał się w głównej bohaterce. Czy faceci naprawdę są tacy prości? Widzi ładną laskę i od razu musi się w niej zakochać? :grumble:
A co do tej teorii z tym praniem mózgu... kurczę no! musiało coś tam być bo w sumie.... bez sensu... takie wielkie halo o kręcenie we Włoszech i po co? No i kto w dramie bez celu prezentuje 20 minut snu? ;p

no właśnie, mnie też zmasakrowało to, że on tak szybko się w niej zadurzył i zaczął z siebie idiotę robić, latać za nią, czym powoli, acz skutecznie, tracił, może nie moją sympatię (bo na swój sposób bylo to jednak urocze.. chyba bardziej ona mnie wkurzała, że taka niedostępna, i taka, że nie wiadomo, czy to przypadkiem nie lepiej dla Jung Woo, że go trzyma na dystans) , ale szacunek na pewno ( i znów - wielki wykrzyknik! - IRIS: Hyun Jun wziąłby ją siłą w ramiona, a nie, takie podchody i robienie z siebie głupa przed nią, współpracownikami, i przed nami:P chociaż on w sumie też na początku robił z siebie głupa na wykładach;)).. no ale tak mi się zapaliło w główce, że może własnie ta Twoja teoria z wymazaniem pamięci zaczyna nabierać sensu.. tak szybko się z niej zakochał, bo jakieś strzępy wspomnień o niej pozostały w jego mózgu;P masz łeb na karku... hehe, z czasem się przekonamy o co chodziło.. pewnie gdzieś w 10. odcinku.. [/quote]
Maura pisze:W ogóle ona jakieś tam badania prowadziła? Dobrze pamiętam? Czyżby szykowała nam się kolejna broń nuklearna? :rolly:
Oh Yoon Ah, z tego co kojarzę pracowała nad jakąś muchą, ale nie bardzo pamiętam, o co dokładnie chodziło..:P

co do wydarzeń sprzed trzech lat to zagadką pozostaje jak to się stało, że nowo mianowany dyrektor NIS przeżył ówczesne przesłuchiwanie go przez Son Hyuka.. bo przecież strzelił ( do niego?), mierzył do niego, slychać było 2 strzały.. chyba, że ja coś pokręciłam i to nie on był.. czyżby współpracował z Son Hyukiem?
ale ten pan dyrektor też coś za bardzo się interesuje naszym Cielakiem...i go (Cielaka) skierowali (specjalnie?)do tej głupiej pracy z dziećmi, gdzie pracuje Hye In.. i ona nagle zaczęła być dla niego milsza, kawę mu przyniosła.. coś tu śmierdzi:P

za dużo zagadek, powinnam iść już spać:P
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 23 gru 2010

Oh Yoon Ah, z tego co kojarzę badała jakąś muchę, ale nie bardzo pamiętam, o co dokładnie chodziło..

Coś tam z biedronką, ale co też ciężko powiedzieć :rolly: <może inni wypowiadający się dopowiedzą o co tam chodziło bo mi się już nawet nie chce wracać ;p>
o do wydarzeń sprzed trzech lat to zagadką pozostaje jak to się stało, że nowo mianowany dyrektor NIS przeżył ówczesne przesłuchiwanie go przez Son Hyuka.. bo przecież strzelił ( do niego?), mierzył do niego, slychać było 2 strzały.. chyba, że ja coś pokręciłam i to nie on był.. czyżby współpracował z Son Hyukiem?

No właśnie ;p Oni przecież trzy lata temu po przeciwnych stronach walczyli nie? :rolly: W każdym razie ciekawe było to powitanie po latach 'Dawnośmy się nie widzieli' :rolly:
ale ten pan dyrektor też coś za bardzo się interesuje naszym Cielakiem...i go skierowali (specjalnie?)do tej głupiej pracy z dziećmi, gdzie pracuje Hye In.. i ona nagle zaczęła być dla niego milsza, kawę mu przyniosła.. coś tu śmierdzi:P

No właśnie nie wiem czy pamiętasz, ale tam była taka scena, gdzie Cielak jest w gabinecie tego nowego szefa i jeszcze jakieś dwie szychy i oni rozmawiają o jego przydatności. I on mówi, że chciałby się wkońcu wykazać, a jeden z tych facetów powiedział, że 'no przecież się wykazał' i za chwilę się zamknął. A może ja też coś kręcę :rolly:
Cielak w ogóle dziwny jest momentami. Raz właśnie taka ofiara losu, nie wie gdzie się znajduje, a za chwilę poważny agent. Niby Hyun Joong miał to samo, ale tam już mieliśmy jakieś podstawy dlaczego tak się dzieje. Swoją drogą w tym śnie zszokowała mnie scena kiedy on ot tak zabija wszystkich nawijających mu się włochów.... sceny rodem z James'a Bonda XD, ale mimo wszystko jakoś to tak niepokojąco wyglądało....
No i ta Hye In <tak, czas się nauczyć imion ;p> też taka no.... niebezpieczna.... No jak tą kawę mu przyniosła, on potem poszedł a ona sama do siebie się śmiała. Coś było! Coś musiało być ;p

Albo... też.... nasz główny bohater wyśnił przyszłość :rolly: < jak to główny bohater nowego serialu TVN wyśnił sobie, że pod koniec odcinka zobaczy Annę Muchę i............ zobaczył! *sorry musiałam XD * >
Obrazek

Wróć do „K-drama”