[2005] Delightful Girl Choon Hyang

seriale z Korei
Awatar użytkownika
ayako
Przyklejony do ekranu

Postautor: ayako » 30 sie 2006

ja jestem łamagą więc nawet o tym nie marzę, ale mieć facta, który tak potrafi to by było coś i jeszcze żeby wyglądał jak Jae Hee... i się tak uśmiechał... eh...

[url=http://ayako_in_love.livejournal.com]LJ[/url] [url=http://www.last.fm/user/ayako/]last.fm[/url]
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 30 sie 2006

Haha... ja moze po latach treningu i bym tak umiala ale noz coz... niestety mam dozywotnia kontuzje ktora mi by nie pozwolila na niektore takie wykopy _^_'
Ale masz racje... takiego faceta... eh... marzenia, marzenia... ale po to są xP
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 30 sie 2006

ayako pisze:...żeby wyglądał jak Jae Hee... i się tak uśmiechał... eh...

...i najlepiej żeby go skopiowali i połali do Polski z oznaczeniem klon Jae Hee...rany, ależ paczucha miałaby wzięcie ^^ A tak serio to naprawdę mam wielki sentyment do tej serii, jak ostatnio złapała mnie wczesno---jesienna melancholia (tak wiem, niektórzy mogą się łudzić że jeszcze przyjdą cieplejsze dni --- ale pogódźcie się, że mamy już jesień...bo jak to inaczej nazwać:( ) wtedy też puściłam sobie kilka odcinków tej dramy i humor mi się diametralnie poprawił. Cud ?? Neeee...Jae Hee i Hansy to cudwony duet. Ach, mam nadzieję, że jeszcze zobaczymy ich wspólnie w jakiejś produkcji.
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 30 sie 2006

Oj tak... ja nawet sobie wypisalam w pliczku tekstowym moje ulubione fragmenty i do nich czesto wracam jak mam zly humor (tj tak bylo dopóki nie zgralam DGCH na plyte bo mi miejsca zeczelo na dysku braknac... xP).
Ja chetnie zobacze Jae Hee w jakiejs kolejnej dramie... strasznie zalowalam, ze nie zagrał jednak w Great Inheritance bo moim zdaniem ta rola swietnie do niego pasowala (chociaz tak na prawde on to sie chyba do wszystkiego praktycznie potrafi dopasowac... ale najbardziej go lubie wlasnie w takich rolach jaka mial w DGCH ;D).
Oczywiscie tez uwazam ze Jae Hee i Hansy (hmm... jeszcze tego okreslenia na nie nie slyszalam ale pozwolisz martulex, ze od Ciebie sciagne bo jakos nie moge nigdy zapamietac jak ona sie nazywa :P) tworza swietny duet... jedyna moja bolączka to byl ten nieszczesny pocalunek (i ten nastepny tez byl nieszczesny :P). Kto ogladal to na pewno wie o co chodzi haha ;D
Awatar użytkownika
ayako
Przyklejony do ekranu

Postautor: ayako » 31 sie 2006

Wszystkie ich pocałunki były beznadziejne... ale niestety w wielu dramach tak jest...
[url=http://ayako_in_love.livejournal.com]LJ[/url] [url=http://www.last.fm/user/ayako/]last.fm[/url]
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 31 sie 2006

Ach, zgadzam się :( Chociaż w Palce te ostatnie kissy dosłownie wbijały w fotel. Miodzio ^^ Gdyby zaserwowali nam więcej takich scen to widz miałby chyba więcej frajdy, chociaż to zależy od odbioru :>
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czerteziki » 01 paź 2006

A ja wlasnie jestem na 10 odcinku jakos mnie drama nie wciagneła tak jak My girl ale ogladam bo chce dokonczyc :P
Wkurza mnie Spoiler! ten prezes cały .. juz patrzac nei moge na niego i ta CHi -rin czy jak to sie tam pisze.. własnie zdjał z tablicy ten prezent od jej meżą .. jak mysle ze to jeszcze sie bedzie tak ciaglo 7 odcinkow to dostaje tiititi bo od ostanich 5 jest ciagle ten sam schemat :( Ecch poczatek był swietny ale .. neiw eim jakos nie do konca mi lezy
Obrazek
Awatar użytkownika
saritha_86

Postautor: saritha_86 » 01 paź 2006

Mnie też ta drama trochę denerwowała, ale widziałam wszystkie jej odcinki. To ich ciągłe godzenie się i rostawanie działało mi na nerwy. Niby wszystko jest O.K, a nie jest... :roll: :roll: :roll: I ta przyjaciółeczka Mong-ryonga działała mi tak na nerwy, ze jak tylko ją widziałam to mialam ochotę przewinąć film.... WIEDŹMA

O wiele bardziej mi się podobała drama: "1% of Anything" POPROSTU CUDO :D :D :D :D Naprawdę polecam, chociaż jest długa, bo ma 26 odcinków. Szczerze mówiąć o wiele bardziej mi się podobały te dalsze odcinki niż te początkowe. :D :D :D ALE DRAMA ŚWIETNA
Pozdrawiam...undefined
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czerteziki » 04 paź 2006

Czy ktoś mi może wyjaśnić o czym była ta legenda? Chodzi mi o urywki na końcu i poczatku w odcinkach :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Asu
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Asu » 12 paź 2006

Jestem na drugim odcinku i normalnie wymiata ^^ Może ambitne to to nie jest i mocno naciągane (zwłaszcza to małżeństwo*_* przynajmniej jak na polskie realia, ale może oni przywiązują jakąś wage do honoru ;D nie to co Polacy sheeeesh)
Ale ogólnie bardzo mi się narazie podoba, jest lekkie, zabawne i przyjemne ^^ Oby tak dalej ;)
www.evieseo.blogspot.com
www.chomikuj.pl/EvieSeo
Awatar użytkownika
Asu
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Asu » 17 paź 2006

Kyaaaah XD no jestem po 10tym odcinasku :D Ogląda się to .. hmm.. przyjemnie ale i wnerwiająco XD Szalenie nie cierpię w dramach takiego rozwlekania i zabawy w kotka i myszkę XD jak ten chce to ta nie, jak ta to znowu temu coś nie pasi, a na dodatek niewysłowienie mnie denerwuje ta była wielka miłość XDDDDD no come on ile można! I te jej wredne spojrzenia.. ten knujny charakterek przypomina mi Sae z Peach Girl and that makes me hate her even more! _-_
No dobra, 10ty odcinas, jako taka stabilizacja, ale jak pomyślę że jeszcze 7 to go.. to oaż mnie skręca bo wiem że będzie mase kręcenia i komplikacji! a jak dla mnie to już by mógł być ten Happy End XD
www.evieseo.blogspot.com
www.chomikuj.pl/EvieSeo
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 17 paź 2006

Oj tak... kręcenia to tam jest sporo i w ogole no ale za to cudnie sie Jae Hee oglada i jego super mimike .. niaf niaf *-*

Moja ulubiona k-drama .... i mysle ze tak zostanie chociazby na sentyment xP
Gdyby tylko nie te mijanki tam... o gezz... xP
Awatar użytkownika
Asu
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Asu » 17 paź 2006

Taaaaaaak, jego minki są genialne ^^ w ogóle na początku nie podobał mi sie jakoś specjalnie ^^' ale im dłużej go oglądam tym fajniejszy jest (choć szczerze mówiąc not really my type ^^').. ogólnie bohaterowie są przesympatyczni :) pomijając dziwnego Ajushi i tej paskudy Chae Rin :(
www.evieseo.blogspot.com
www.chomikuj.pl/EvieSeo
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 09 lis 2006

Ołkej... Nie mam pomysłu, co mam sobie teraz sciągać i z opisów zamieszczonych na forum wynika, że kolejną damką powinna być właśnie
"Delightful Girl Choon Hyang"
Mam nadzieję, że się ni zawiodę, a wasze zachwalanie jest oparte na solidnych podstawach ^_~
Facet grający głóną rolę (patrząc po fotach) nie jest ciachem, co mnie nieco martwi i nie wiem, czy sciągać MQ czy HQ...
Sam scenariusz w sumie wydaje się przeciętny, ale krótki opis nie może oddać klimatu. Skoro Goong mi się spodobał (a jak przeczytałam streszczenie to yślałam, że to nie dla mnie), to i to powinno, ne? Bo w sumie jest kilka podobieństw, zdaje się...
Ja po prostu sama nie wiem, co lubię i pewnie się okaże, że taki typ fabuły tak naprawdę jest w moim guście XD
Awatar użytkownika
Asu
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Asu » 10 lis 2006

ja utknęłam na chyba 14 czy 12 odcinku XD i coś nie moge sie zmusić do obejrzenia do końca.. jakby to była pierwsza moja drama to byłabym zachwycona, ale teraz.. chyba za wiele schematów powiela! :(
www.evieseo.blogspot.com
www.chomikuj.pl/EvieSeo

Wróć do „K-drama”