[2005] Delightful Girl Choon Hyang

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Speak » 02 lip 2010

evelinux pisze:wkurza mnie czasami ten dyrektor.. choc na poczatku byl pomocny.. teraz juz dal by se siana..

teraz cię denerwuje? poczekaj jeszcze parę odcinków, to nie będziesz mogła na niego patrzeć ;D jeszcze trochę namiesza ; )

a ten ojciec to mi się w ogóle nie skojarzył z żadną rolą, jedynie mamuśka mi się skojarzyła z My Girl.

Oglądam: King 2 Hearts | Love Rain
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 02 lip 2010

thon pisze:
evelinux pisze:eee.. ze what?? ejj kogo on gral w PT??? i kogo w BBF?? a mamusia to mi zalatywala od samego poczatku.. ta aktorke pozanm zawsze i wszedzie xD dlatego zp oczatku mi nie pasowala jakos do tej roli ale sie przyzwyczailam..

BBF - ojca JD

PT szefa konkurecyjnej firmy to kto grał?
dokładnie xD wydaje mi się, że to dość charakterystyczny aktor i czy ma bliznę, czy nie, nie można go nie poznać, ale skoro ostatnio czytałam, że Ou Chena mylą z Luo Xi, to wszystko jest możliwe xD i fajna jest tu chemia między nim i Jae Hee, pasują na ojca i syna, nawet w WA to potwierdzili, choć Jae Hee wypadł tam słabo :?

a ten ojciec to mi się w ogóle nie skojarzył z żadną rolą, jedynie mamuśka mi się skojarzyła z My Girl.
I słusznie xD a on i tam zagrał przecież jej miłość, którego w końcu poślubiła
Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 07 lip 2010

no ale wracajac do tematu rozmowy.. jak zoabczylam w 1szym epie tego syneczka co gra glowna role meska to sie przerazilam troche.. taki brzydal jakich malo.. a glowna bohaterka taka sliczna. no ale whatever sie mowi..

OMG, normalnie co ty mówisz, Jae Hee to mój pierwszy dramowy crush hahahaha

wydaje mi się, że to dość charakterystyczny aktor i czy ma bliznę, czy nie, nie można go nie poznać,

Dokładnie. I maniere grania ma taką trochę charakterystyczną xP
Mnie zawsze rozwala jak oglądam dramę a tam znowu on się gdzieś przewija xP
Ale nie mam mu tego za złe hahah
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
Athaya
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Athaya » 07 lip 2010

OMG, normalnie co ty mówisz, Jae Hee to mój pierwszy dramowy crush hahahaha

Nie tylko twój :lol: Kiedy pierwszy raz oglądałam tę dramę to się zakochałam :lol: I już w pierwszym epie można było obczaić go niemal w całości :twisted:
Dziś znów sobie serwuję ten klasyk. Uwielbiam tę dramę pod każdym względem. Zawsze śmieszy, czasem smuci i wkurza kiedy widzę Ch z tym drugim :roll: Na szczęście dziewczyna wybrała tego właściwego Do dziś pamiętam jak kiedyś mnie dziwiło jak oni "głośno" jedzą :lol: Inna kultura, ale to tylko dodaje uroku! Wracam do oglądania 8)
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 07 lip 2010

ło masakra dziewczyny.. ejj to wspolczuje.. ale z drugiej strony jak waszym pierwszym doramowym crushem byl brzydal jego pokroju to potem kazdy juz bedzie o niebo lepszy xD xD xD sorry.. ale nie moglam.. a zreszta.. moim był Hiro Mizushima >_<

a w gole.. koncowk zdaje sie 11 epa.. wooo.. jak mozna podejsc do laski ktora jest ze swoim menem i sie jej spytac przy nim ze czy gdyby jego nie bylo to on mialby u niej szanse.. eee i zapowiedz kolejnego epa mnie zabila..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 07 lip 2010

ło masakra dziewczyny.. ejj to wspolczuje.. ale z drugiej strony jak waszym pierwszym doramowym crushem byl brzydal jego pokroju to potem kazdy juz bedzie o niebo lepszy xd xd xd sorry.. ale nie moglam.. a zreszta.. moim był Hiro Mizushima >_<

Wiesz, o gustach ponoć się nie dyskutuje xP
Dla mnie np. paszczurem jest taki Kame, Ogur czy Eita (tym bardziej nie mogłam przeżyć faktu, że w tym ostatnim to wszyscy się kochali w Sunao ni Narenakute xP). Oczywiście nie obrażając ich fanek ani nic ^^' *peace* xP Poza tym, widzę, ze lubisz Siwona? Znam i takich, co jego za paszczura uważają xPPP

Nie tylko twój Laughing Kiedy pierwszy raz oglądałam tę dramę to się zakochałam Laughing I już w pierwszym epie można było obczaić go niemal w całości Twisted Evil

Ano hahaha
Choć tak serio to w tej dramie mi się podobał najbardziej. W innych produkcjach to już bez rewelacji... ale sympatia pozostała xP On jest generalnie fajny facet xP

Dziś znów sobie serwuję ten klasyk. Uwielbiam tę dramę pod każdym względem. Zawsze śmieszy, czasem smuci i wkurza kiedy widzę Ch z tym drugim Rolling Eyes

To prawda. Ja też ją uwielbiam. To była chyba moja druga drama w życiu? Więc do tego dochodzi sentyment xP
W tej dramie było wiele rzeczy, które lubię najbardziej w dramach... ale przyznam, że były i irytujące momenty ;x

Nawet w zeszłym roku mnie naszło na 'odgrzewanie' ulubionych dram i oczywiście nie obeszło się bez DGCH (wraz z Full House i Goong xP).

W ogóle to oglądałam ostatnio K-Dramę Wonderful Life (chyba z 2005 roku?) która mi przypominała trochę DGCH (choć szczerze to nie umiem powiedzieć konkretnie czemu xP) i która też mi się podobała :D Dziewczynka z tej dramy była super :D
(główny aktor co prawda nie w moim guście ale to niczemu nie przeszkadzało xPPP)

wooo.. jak mozna podejsc do laski ktora jest ze swoim menem i sie jej spytac przy nim ze czy gdyby jego nie bylo to on mialby u niej szanse..

Różne rzeczy się w życiu zdarzają xPPP
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Re: [2005] Delightful Girl Choon Hyang

Postautor: evelinux » 13 lip 2010

Devi pisze:
ło masakra dziewczyny.. ejj to wspolczuje.. ale z drugiej strony jak waszym pierwszym doramowym crushem byl brzydal jego pokroju to potem kazdy juz bedzie o niebo lepszy xd xd xd sorry.. ale nie moglam.. a zreszta.. moim był Hiro Mizushima >_<

Wiesz, o gustach ponoć się nie dyskutuje xP
Dla mnie np. paszczurem jest taki Kame, Ogur czy Eita (tym bardziej nie mogłam przeżyć faktu, że w tym ostatnim to wszyscy się kochali w Sunao ni Narenakute xP). Oczywiście nie obrażając ich fanek ani nic ^^' *peace* xP Poza tym, widzę, ze lubisz Siwona? Znam i takich, co jego za paszczura uważają xPPP

a no no.. ja nie kwestionuje.. nie chcialam nikogo obrazac ani nic. *peace* a Si Wonowi i tak daleko do ideału xD

[edit]

boshe.. obejrzalam ep 13 i 14 i po prostu.. Chun Hyang jest jakas psychicznie niesprawna chyba.. Spoiler! mogła się choć raz zachować wobec Byuna bez skrupułów tak jak on wobec Mong-Ryonga a pozniej wobec niej samej.. od razu jak uwolnili Mong-Ryonga z aresztu to powinna go zabrac i gdzies z nim uciec.. poprosic rodzicow Mong-Ryonga zeby im zalatwili wyjazd za granice.. na jakies studia w US (nie myliś z UŚ xD) czy cos i tyle.. a nie jak patrzylam jak on cierpi to az MNIE coś brałó.. ale tak myśle sobie.. że on (aktor grający Mong-Ryonga) jakoś tak wyprzystojniał w ostatnich dwóch epach.. a na końcu 14-tego to juz w ogole.. bóstwo jakieś sie z niego zrobilo.. a jak mowa o koncowce 14 epa Spoiler! to po prostu.. jaaa.. Mong-Ryong zaszalał.. szef policji.. oooo.. a juz myslalam ze jego zajeciem teraz jest wpraszanie sie na mordobicia xD a tu takie mile zaskoczenie xD

haha i wogole.. co ten upal ze mna robi.. mą piękną wypielęgnowaną z paznokciami pomalowanymi na zółto rączką (ogladajac koniec 14 epa) mialam frajde wymachując Spoiler! środkowym palcem do ekranu mojego ogromnego telewizora w celu okazania moich uczuć dla porzuconego na lotnisku dyrektora Byun-a
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 13 lip 2010

Hmm, dobra.. żeby nie było....
Spoiler!
to po prostu.. jaaa.. Mong-Ryong zaszalał.. szef policji..

a on tam czasem nie był prokuratorem rejonowym czy coś w ten deseń? xP Szefem policji to on tam chyba nie był raczej... xP
Choc dawno to oglądałam więc mogę się mylic xP

środkowym palcem do ekranu mojego ogromnego telewizora w celu okazania moich uczuć dla

Ja to mam zwykle odruch pokazywania jęzora w kierunku ekranu albo wytykanie palcem jednocześnie wykrzykując "ha!"
Ale cóż, nigdy nie uważałam się zanormalną xPPP

ale tak myśle sobie.. że on (aktor grający Mong-Ryonga) jakoś tak wyprzystojniał w ostatnich dwóch epach.. a na końcu 14-tego to juz w ogole..

Mi to najbardziej się na początku podobał xP
No ale już mówiliśmy o gustach xP Tak czy inaczej, jak widać dla każdego coś dobrego xP

Kurcze, przez ciebie mam ochotę obejrzeć to jeszcze raz... i chyba to w te wakacje zrobie... (może na pocieszenie oblanego egzaminu licencjackiego biorąc pod uwagę, że mam 80% szans na to, że go nie zdam! jej! xP _^_)
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 13 lip 2010

Spoiler!
Devi pisze:
to po prostu.. jaaa.. Mong-Ryong zaszalał.. szef policji..

a on tam czasem nie był prokuratorem rejonowym czy coś w ten deseń? xP Szefem policji to on tam chyba nie był raczej... xP Choc dawno to oglądałam więc mogę się mylic xP
ano tego do konca nie zakumalam.. mozliwe ze cos to rejonowego bylo.. tak to dziwnie brzmiao.. ale wygladał jak sszycha xD i mi to wystarczy xD

Spoiler!
środkowym palcem do ekranu mojego ogromnego telewizora w celu okazania moich uczuć dla

Ja to mam zwykle odruch pokazywania jęzora w kierunku ekranu albo wytykanie palcem jednocześnie wykrzykując "ha!"
Ale cóż, nigdy nie uważałam się za normalną xPP
P

xD xD xD hehe.. a jęzor też był momentami.. ale na tego skurczybyka język to za mało.. tak uznalam po glebszym przemysleniu..

No ale już mówiliśmy o gustach xP Tak czy inaczej, jak widać dla każdego coś dobrego xP

no dokladnie.. dla KAZDEGO COS SIE ZNAJDZIE :)

Kurcze, przez ciebie mam ochotę obejrzeć to jeszcze raz... i chyba to w te wakacje zrobie... (może na pocieszenie oblanego egzaminu licencjackiego biorąc pod uwagę, że mam 80% szans na to, że go nie zdam! jej! xP _^_)

powiem tak.. obejrzec mozna zawsze.. ale cos taka pesymistka.. uznajmy ze obejrzysz w nagrode za zdanie i po wszysktim :) kiedy obrona?
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 13 lip 2010

Spoiler!
ano tego do konca nie zakumalam.. mozliwe ze cos to rejonowego bylo.. tak to dziwnie brzmiao.. ale wygladał jak sszycha xD i mi to wystarczy xD

Czekaj... a to nie był czasem district attorney? Jakoś mi tak świta (czyli innymi słowy prokurator okręgowy xP
Jak dla mnie bardziej bajeranckie niż szef policji hahaha
Dlatego latał i skopywał tyłki xPPP

powiem tak.. obejrzec mozna zawsze.. ale cos taka pesymistka.. uznajmy ze obejrzysz w nagrode za zdanie i po wszysktim :)

To raczej realizm xP
Bierze się stąd, że pamiętam może 20% z tego, co się niby nauczyłam? xP
No ale nic! Zawsze istnieje (nikła) nadzieja, że mi się poszczęści w losowaniu i wylosuje pytania na które pamiętam coś więcej xP

kiedy obrona?

W ten piątek... i właśnie nie obrona :/
Jestem pierwszym rokiem który zdaje egzamin licencjacki... czyli... do nauczenia się 40 bajeranckich pytań o przyjemnie dużym zakresie >.<

No ale... zostawmy to żeby nie robić off topu xPPP

Ja nieczęsto wracam do filmów... tym bardziej dram... więc obejrzenie DGCH po raz kolejny (3 lub 4) to będzie jakaś anomalia hahahahha
Tylko cóż, oczywiście przy ponownym oglądaniu to już przewijam co nieco (czego zwykle nie robię nawet jak coś nudzi - zawsze mam wrażenie, że mnie później coś ominie i nie będę wiedzieła ocb xP)
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 09 wrz 2010

Devi pisze: Spoiler!

Czekaj... a to nie był czasem district attorney? Jakoś mi tak świta (czyli innymi słowy prokurator okręgowy xP
Jak dla mnie bardziej bajeranckie niż szef policji hahaha
Dlatego latał i skopywał tyłki xPPP

hehe.. ważne że ma wladze.. taka wladze z emoze skopac tylek ciulowi dyrektorowi.. xD
kiedy obrona?

W ten piątek... i właśnie nie obrona :/
Jestem pierwszym rokiem który zdaje egzamin licencjacki... czyli... do nauczenia się 40 bajeranckich pytań o przyjemnie dużym zakresie >.<

oo.. no to masakra.. ale za to pracy pisac nie trzeba?

Ja nieczęsto wracam do filmów... tym bardziej dram... więc obejrzenie DGCH po raz kolejny (3 lub 4) to będzie jakaś anomalia hahahahha
Tylko cóż, oczywiście przy ponownym oglądaniu to już przewijam co nieco (czego zwykle nie robię nawet jak coś nudzi - zawsze mam wrażenie, że mnie później coś ominie i nie będę wiedzieła ocb xP)

haha.. ja moze do filmow czy dram.. to nie, ale do ksiazek czesto wracam.. do dram poki co nie wracam bo.. a) mam je przechowane na dysku zewnetrzynm albo plytkach dvd i b) mam za duzo do nadrabiaia zeby wracac do tego co bylo.. ale kiedy na pewno wroce.. moze i nawet do tej dramy.. choc moje nerwy juz i tak maja ciezko.. ale ta drame akurat mam juz dawno na dvd nagrana wiec poki plytki nie znikna to bede ja miala xD

[edit]

ahhhh skończyłam.. długo czekałam na obejrzenie ostatniego epa.. ale nie pamiętajmy o tym co złe. .w końcu udało mi się go obejrzeć! <333 może teraz oczywiście być dość spoiler2owato...

...więc jednak człowiek potrafi się zmienić spowrotem z psychola w normalnego człowieka.. o co za surprise.. ale i tak nienawidze Byuna.. końcówka.. od tego porwania.. szczególnie ten fragment jak Choon Hyang zaczela spadać.. to była jakaś porażka.. przede wszystkim on byl tak daleko od niej i nagle juz skoczyl za nia i juz z nia byl.. pomijajac fakt ze spadali tak dlugo jakby spadali z Pałacu Kultury.. a nie 3 pietrowego budynku.. do tego w tle za Choon Hyang jest chodnik.. a jzu jak spada 3 sekundy pozniej nagle jest tam ten materac.. nooo.. skad on sie tam wzial w 3 sekundy? pomijajac fakt ze tam nawet strazy pozarnej nie bylo.. bo watpie zeby policja wozila takie materace w bagaznikach radiowozów.. i ze ten policjant przydupas Mong Ryonga w 3 sekundy zdazyl zabiec do radiowozu, przybiec spowrotem i nadmuchac ten materac.. ja generalnie nie narzekam na takie rzeczy ale to juz bylo ostre przegiecie ktore nawet mnie zdrażniło.. poza tym zakończenie no całkieim fajne :) biedny Mong Ryong juz chyba do usranej śmierci będzie musiał biegać xD xD xD fajna dramka :) i praktycznie sama "wchodziła" :)

moja ocena to bedzie jakieś: 7,5/10
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Konata
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Konata » 14 wrz 2010

Jestem obesnie na 11 odcinku, zaraz oglądam dalej tyle, że po ang. Wkurza mnie trochę, że Mong Ryong wlazł całkowicie pod pantofel Choon Hyang, wolę jak jest troche taki bardziej niegrzeczny, a nie służący... :grumble: Jak dla mnie to niezły z niego przystojniak, i czasami robi takie słodkie i urocze minki. Choon Hyang momentami mnie denerwuje, dziwnie przeciąga sprawę z dyrektorem, powinna konkretnie mu wytłumaczyć a tu takie cackanie się ale za to podobało mi się że stanowczo postawiła się Chae Rin. Uwielbiam Ahn Suk Hwan i Choi Ran fajną parę stanowia lubie jak grają razem. Drama przyjemna w moim odczuciu.

Skończyłam oglądać. Drama bardzo fajna. W końcowych odc Jae Hee super wyprzystojniał, pasowały mu te okularki. Fajnie, że się zeszli po latach obydwoje dorośli. Mong-ryong zmądrzał zrobił się bardziej stanowczy i taki męski po prostu. Dyrektorek zmądrzał, choć ja uważam, że w przyszłości nie powinni utrzymywać z nim żadnych kontaktów.
Obrazek
Awatar użytkownika
phoenixa
Co to jest dorama? o_O
Kontaktowanie:

Postautor: phoenixa » 22 lis 2010

Ja jestem właśnie po obejrzeniu pierwszego odcinka.
Cóż bardzo dużo się dzieje, jeszcze nie pamiętam imion.
Czyzby miłość zaczeła się od telefonu :D dośc ciekawy pomysł. Drama bardzo śmieszna i właściwie cały czas się uśmiechałam, Prymuska i ganster. Czesto tak bywa :D
W pewnym momencie koleżanka Hyang pyta się kim są dla siebie (z tym głównym bohaterem) a ona odpowiada "że wrogami"
Ale mi wrogowie xD czesto przebywają ze soba takie małe złośliwości sobie robią a na dodatek gdy jest chora to ja odwiedza.
Zapowiada sie na bardzo dobra dramkę (do tego widze jakiegoś wpływowego kolesia który sie pojawia).
Nie moge sie doczekać az ściągnie mi sie kolejny odcinek.
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 22 lis 2010

oglądaj dalej :) z każdym epem jest lepsze :)
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
phoenixa
Co to jest dorama? o_O
Kontaktowanie:

Postautor: phoenixa » 23 lis 2010

Spokojnie zamierzam oglądać dalej, a skoro z każdym odcinkiem jest lepsze, to ohoo... :D

Wróć do „K-drama”