[2009] Queen Seon Deok

seriale z Korei
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Re: [2009] Queen Seon Deok

Postautor: thon » 02 wrz 2010

Mało było wam kolorów :błekitki ,fioletki ,brązy ,czerwoni - i tak dalej -pocieszę Was drogie dziewczyny doszli jeszcze czarni i podejrzewam że też odegrają znaczącą rolę.
Powie mi ktoś kiedy wartowałoby obejrzeć 2 specjale QSD - czy po skończeniu całości ,czy też specjale można obejrzeć obojetnie kiedy?

Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Pino » 02 wrz 2010

ehh i znowu mnie przegoniliście:) ja dopiero po 20 odcinku jestem , gdy ja Yooshin na kobyłkę wziął , taki mały pościg i koniec odcinka, ale ja już nie dałam rady oglądać dalej:/ ^^ podglądam posta i opis 21odcinka, nie czytam!^^ ,ale widzę serduszka wiec, trzeba nadrobić:) ...ahh czuje się jak Deokman z woreczkami.... ehhh i znowu ostatnia:)

[BTW - apropos ściągi - 2 metry? o.O WODZU! Żyjesz :confused: ? ]

..przeżyłam^^ papier w smaku nie jest zły, nie miałam wyjścia,trzeba było zjeść ściągę, bo kobitka już się na mnie czaiła i szla w moim kierunku:)

Mało było wam kolorów :błekitki ,fioletki ,brązy ,czerwoni - i tak dalej -pocieszę Was drogie dziewczyny doszli jeszcze czarni i

mi sie ta kolorowa armia podoba:)! czarni powiadasz, to ja się doczekać nie mogę:)
hihi mam pare fotek:)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 02 wrz 2010

thon pisze:odc22
Ucieczka Yoo Shina z Duk Man z pałacu kończy smętny etap i zaczyna się trzymanie za brzuch z powodu Bi Dama -czyli Kim Nam Gila :)
A odc 21-22 spotykamy powtórnie Munno.Lecz Munno jak Munno -ja bardziej śmiałem się z jego ucznia którym jest oczywiście Bad Guy- tu w roli "handlarza" udkami kurczaka i zbieracza ziół.Jak puścił oczko do DM to o 2 w nocy jak parsknąłem śmiechem to aż obudziłem swoją lepszą połowę.

To oczko było tak bardzo bad guyowe, że aż się łezka mi w oku zakręciła... Po czym oczywiście również parsknęłam śmiechem... Ale jak ten Bidam walczy... po głowach przeciwników skacze! Szbelką wywija! I jednocześnie drapie się po tyłku.... :victory: No, może nie do końca ale takie wrażnienie się odnosi... Facet po prostu olewa cały system od góry do dołu...

Ja na 24 i zastanawiam się, czy uda mi się ten odcinek skończyć przed wieczorem. Okropnie romantycznie się zrobiło... Spoiler! I chociaż Błękitek może nie powala urodą, to osobowością jednak potrafi do siebie przekonać..., cóż jednak po prawym, uczciwym, lojalnym do bólu Błękitku Generalnym, gdy obok jest łobuz Bi Dam ze swoim kurczakiem?
thon pisze:Mało było wam kolorów :błekitki ,fioletki ,brązy ,czerwoni - i tak dalej -pocieszę Was drogie dziewczyny doszli jeszcze czarni i podejrzewam że też odegrają znaczącą rolę.

No - mi też się kolorki podobają - przynajmniej można ich porozróżniać... LOL - Nawet nasz Błękitny Bidamowi tumaczył - jak zobaczysz czerwone albo fioletowe to wiej... LOL - a jakie ten ostatni miał rozkminy jak nagle żółtych zobaczył :D
:volli:
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Volli pisze: Nawet nasz Błękitny Bidamowi tumaczył - jak zobaczysz czerwone albo fioletowe to wiej... LOL - a jakie ten ostatni miał rozkminy jak nagle żółtych zobaczył :D

Ale Bidam musi, z racji swojego pochodzenia i mistrza, któremu służy, odegrać w najbliższych odcinkach jakąś większą rolę.Nie tylko przewodnik,tęgi rębaka,zielarz i handlarz drobiem :)- kim będzie następne wcielenie nieobliczalnego bad guya?
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

... no na pewno kochanek - nie ma bata!
A w ogóle to przepraszam, ale... co to?
Obrazek
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Volli pisze:... no na pewno kochanek - nie ma bata!
A w ogóle to przepraszam, ale... co to?

Kermit z muppet show :?:
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 02 wrz 2010

Aaaa,tu wszyscy już któryś z kolei level wtajemniczenia w dramę,a ja dopiero dziś pierwszy ep skończyłam. :confuse:
Moja pierwsza drama historyczna,więc trochę zamieszania w niej widzę,bo ten walczy z tym,tamten myślałam że jest dobry a nie jest, i w dodatku tylu tu bohaterów i większość jakoś spokrewniona,gubię się w tym na razie. Jedyne co na razie jest pewne to walka o władzę tej paskudnej baby,która posunie się do wszystkiego by ją zdobyć. No nic trzeba dalej brnać w dramę bo jeszcze dużo odc do pojawienia się mego faworyta czyli KNG vel Bad Guy :smitten:
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Pino » 02 wrz 2010

o to talizman kupiecki:)
Funkcja: chroni przed potencjalnymi złodziejami:)
Jak aktywować breloczek? -zawiesić blisko straganu:)
Breloczek wersja Kermit posiada wbudowanego GPS-a z funkcja namierzająca złodzieja, gdy dopada łotra z twoim przedmiotem, włącza się alarm, złodziej ma dosyć i wraca na stragan:) i oddaje to co ukradl(ehhh odbija mi:) )

Obrazek
alarm on/off

jestem po 23 odcinku i takie wielkie wow!
... ohh!! ten pan co wylazł z tej jaskini :) to teraz wiem, że muszę tego bad guya obejrzeć:), rzut kurczakiem, kostka w paszczęce, te miny kolo strumyka, jak nasza parka się kłóci i ten popis umiejętności i te pojedynki, jest na co popatrzeć!
...ehh jednak bicie kukły się przydało! ;uderz w kukłę, a drewniane kraty się połamią! no i siostrzyczki się znowu spotkały:)
Obrazek
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Pino pisze:o to talizman kupiecki:)
Funkcja: chroni przed potencjalnymi złodziejami:)
Jak aktywować breloczek? -zawiesić blisko straganu:)
Breloczek wersja Kermit posiada wbudowanego GPS-a z funkcja namierzająca złodzieja, gdy dopada łotra z twoim przedmiotem, włącza się alarm, złodziej ma dosyć i wraca na stragan:) i oddaje to co ukradl

Ach to podświadomie działa na głęboko ukrytą dobrą strone przestępcy.Ewentualnie to jest kukła voodoo wiadomo kogo, sporządzona z należytą dbałością o detale i szczegóły.Przecież to wykapana Mishil
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

thon pisze:
Pino pisze:o to talizman kupiecki:)

Ach to podświadomie działa na głęboko ukrytą dobrą strone przestępcy.Ewentualnie to jest kukła voodoo wiadomo kogo, sporządzona z należytą dbałością o detale i szczegóły.Przecież to wykapana Mishil

Talizman z giepeesem? Kukła voodoo? Nie, nie, nie... Pomyślałam, skojarzyłam fakty i już WIEM :idea: to jest kurczak, którego w 21 odcinku wciąga Kim Nam Gil! :idea: Na pewno!
anna-banana pisze:Moja pierwsza drama historyczna,więc trochę zamieszania w niej widzę,bo ten walczy z tym,tamten myślałam że jest dobry a nie jest, i w dodatku tylu tu bohaterów i większość jakoś spokrewniona,gubię się w tym na razie. Jedyne co na razie jest pewne to walka o władzę tej paskudnej baby,która posunie się do wszystkiego by ją zdobyć. No nic trzeba dalej brnać w dramę bo jeszcze dużo odc do pojawienia się mego faworyta czyli KNG vel Bad Guy

Ach! Tylko się pierwszymi odcinkami nie zrażaj! Prawdziwa drama zaczyna się od trzeciego a potem z odcinka na odcinek jest lepiej! Poza tym... jakie Kim Nam Gil miał wejście - LOL! Dramy historyczne są fajne! (chyba, że są niefajne :wink: ) Fajting!
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

po 25 odcinkach - Dukman ma swoją bandę i może śmiało stawić czoło Mishil.
Robin Hood w kolorze błękitka i gówienka a szeryf z Nottingham w kolorze fioletu i czerwieni
:)Pojedynak czas zacząć Ready to ruuuuumble?Round 1 fight
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 02 wrz 2010

No ja mam pytanie,bo w trzecim ep jak ta służąca ucieka z dzieckiem to w jaskini karmi je piersią? Bo tak to przynajmniej wyglądało. A skąd ona miałaby mleko by je karmić? Zgupiałam w tym momencie dramy. Chyba że ona dziecka nie karmila,a chciala je w ten sposób uspokoić czy ki diabeł :confuse:
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

anna-banana pisze:No ja mam pytanie,bo w trzecim ep jak ta służąca ucieka z dzieckiem to w jaskini karmi je piersią? Bo tak to przynajmniej wyglądało. A skąd ona miałaby mleko by je karmić? Zgupiałam w tym momencie dramy. Chyba że ona dziecka nie karmila,a chciala je w ten sposób uspokoić czy ki diabeł :confuse:

Ja też zwróciłem na to uwagę - może tylko dała piersi by uspokoić niemowlę ,bo mleka to nie miała prawa mieć w swoich piersiach
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 03 wrz 2010

O - to na pewno było na uspokojenie, tym bardziej, że starała się dziecku usta zatykać, żeby przypadkiem nie krzyknęło...

odcinek 25 - jak dla mnie znowu ukradła Mi Shil - jej "szczera" rozmowa z braciszkiem - naprawdę ciarki mi po plecach przeszły. Biedak się ze strachu mało nie posikał... - ale przyznać trzeba, że kombinator z niego przedni :D - wybrnął.

odcinek 26 - w skrócie:
Łup, łup, łup,łup,łup........traaaaaaaach :victory: - z pięknym podkładem muzycznym pod to łupanie - o:
" onclick="window.open(this.href);return false;

Poza tym - po scenie walki Błękitka z czarnymi aż głupio go dalej Błękitkiem nazywać... Piękne to było - załatwił wszystkich czterech na cacy... No i choć za każdym razem jak go widzę to intuicyjnie sięgam po pensetę, to w chwilach, kiedy przyrzeka lojalność cała się rozpływam.

Bi Dam - kocham tę postać... Wydaje mi się, że strasznie dużo wziął po mamusi, chyba najwięcej z jej synów... Czasami potrafi być równie, a może nawet bardziej przerażający niż ona... Strasznie okrutny jest - ale nie takim celowym okrucieństwem, tylko takim wynikającym z nieświadomości, nie wiem, braku umiejętności współodczuwania, empatii wobec zwykłych ludzi... I byłoby to może i odpychające, gdyby nie to, że jest jednocześnie... no ... takie niewinne. Wydaje mi się, że Munno wychowując go dostrzegał to wszystko i próbował w jakiś sposób w nim to "uciszyć"...

No i nowa postać - Wolya... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 03 wrz 2010

dałem się wyprzedzić ,ale to przez prace pro publico bono ,a teraz nadrabiać i gonić - 26 czas zaczać tym bardziej że nowi bohaterowie - pewnie czarne koszule z 25 odcinka

Wróć do „K-drama”