[2010] Mary stayed out all night

seriale z Korei
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

[2010] Mary stayed out all night

Postautor: anna-banana » 13 wrz 2010

Obrazek

Obrazek

* TV Show: Mary Stayed Out All Night
* Romanizacja: Maerineun Uibakjoong
* Hangul: 매리는 외박중
* Stacja TV: KBS2
* Episodes:
* Data emisji: 8 listopad 2010
* Czas antenowy: Mondays and Tuesdays 21:55
(ma zająć czas antenowy po "Sungkyunkwan Scandal". )

Obsada

* Jang Geun-Suk - Kang Mu-Kyul

Choć z początku Kang Mu-Gyul miał być wokalistą death metalowego zespołu, to został on zmieniony na wolnego duchem hipisa i wokalistę zespołu grającego w tym właśnie stylu. Jego rywalem jest jego przeciwieństwo: facet idealny, przystojny, z dobrego domu o wyższym wykształceniu.
Jang Geun-seok: “Ponieważ, Mary Stayed Out All Night jest o muzyce, czuję większą presję. Myślałem że może trochę podreperuję swój wizerunek biorąc role muzyków. Lecz, kiedy przeczytałem scenariusz poczułem że może być to super zabawa, w zasadzie coraz bardziej podoba mi się Mu-Gyul który prowadzi cygański styl życia. Jest w nim ból z dzieciństwa którego stara się nie okazywać, uważam go za bardzo ludzkiego i atrakcyjnego."(za viikii)

* Moon Geun-Young - Mary Wei
Moon Geun Young wcieli się w postać Mary Wee, córka biznesmena która zmaga się z losem po upadku biznesu jej ojca. Mary jest optymistką i niewinną feministką.
Moon Geun Young: “Nigdy jeszcze nie stworzonej podobnej historii i postacie również są bardzo fascynujące. Choć stresuję się być w wirtualnym małżeństwie, to jestem bardzo podekscytowana wcielając się w postać Mary”. Aktorka dodaje, “Bardzo podoba mi się jak postacie z dram dają Mary nadzieję na lepsze jutro, dam z siebie wszystko by być dla widzów 'katalizatorem' dla ich marzeń, nadziei oraz wspomnień." (za viikii)

* Kim Jae Wook - Byun Jung In
Kim Jung-In to k-dramowy facet idealny - inteligentny, przystojny i bogaty CEO branży rozrywkowej, w którym Mary zakochana jest od dzieciństwa. Jest on również kandydatem na męża dla Mary. Wszystko komplikuje się kiedy spotyka wolnego ducha i wokalistę Mu-Gyul'a.
Kim Jae-Wook zaimponował światu swoją piękną twarzą w 2007 roku rolą w Coffee Prince jako “Waffle Sun-ki” jednak był on kolejnym aktorem z ładną twarzą który musiał udowodnić swój talent aktorski, a zrobił to rolą zagubionego bogacza Tae Sung'a. (za viikii)

* Kim Hyo Jin - Seo Joon

Oryginalnie nie ma tej postaci w manhwie została ona specjalnie stworzona dla Kim Hyo Jin.
Seo Joon jest piękną kobietą oraz aktorką, jest ona byłą dziewczyną Mu-Gyun'a. (za viikii)

Opis

Ui Mae-Ri jest upartą kobietą która nie ma doświadczenia w randkowaniu.Zaczyna umawiać się z rockerem Kang Mu-Kyul (Jang Geun-Suk). Problem pojawia się z Byun Jung-In na horyzoncie ....

Drama jest adaptacją manhwy Won Su-Yeon.

[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Re: [2010] Mary stayed out all night [z]

Postautor: mootyl » 13 wrz 2010

ten duet nie będzie ciekawy... to KATASTROFA !
błagam tylko żeby Jang Geun-suk nie zniszczył mi wizerunku Moon Geun-Young ! Biedna dziewczyna nie wie w co się wpakowała ...
♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 13 wrz 2010

mootyl pisze:ten duet nie będzie ciekawy... to KATASTROFA !
błagam tylko żeby Jang Geun-suk nie zniszczył mi wizerunku Moon Geun-Young ! Biedna dziewczyna nie wie w co się wpakowała ...

Może nie będzie tak od razu źle,w końcu MGY potrafi grać w komedii,a JGS nie jest aż taki okropny jako aktor. Ja jestem ciekawa co wyjdzie z tego
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 13 wrz 2010

ja też.. jestem za tym żeby mu dać szansę. w YaB-ie był bardzo fajny i tego sie trzymajmy :)
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 13 wrz 2010

evelinux pisze:ja też.. jestem za tym żeby mu dać szansę. w YaB-ie był bardzo fajny i tego sie trzymajmy :)

Był? Z której strony? :D
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Eggie pisze:
evelinux pisze:ja też.. jestem za tym żeby mu dać szansę. w YaB-ie był bardzo fajny i tego sie trzymajmy :)

z każdej. YaB to jak dla mnie była jego najlepsza rola. przez duże N. co prawda byli tam lepsi od niego.. jak np Hongki..no ale jak patrzec tylko na JGS to byla stanowczo jego najlepsza rola. i myslac o nim chcialabym myslec tlyko o YaB-ie.. zeby mi sie nie wciskala w podswiadomosc jego rola w Hong Gil Dongu albo Do Re Mi..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 13 wrz 2010

Eggie pisze:

Świetnie wyglądał w tej scenie co światło wyłączyli i była ciemność -oj Eggie to sie robi z tego zły zwyczaj -wszystkich "aktorów" RÓWNO razem po nich jedziemy
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 13 wrz 2010

evel ja też nie wiem ... dla mnie YaB to jego najgorsza rola.
Polubiłem go tylko w Beethoven Virus i ten obraz jego postaci już dawno zniknął z mojej głowy teraz została tylko "baba" xD
♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 13 wrz 2010

mootyl pisze:evel ja też nie wiem ... dla mnie YaB to jego najgorsza rola.
Polubiłem go tylko w Beethoven Virus i ten obraz jego postaci już dawno zniknął z mojej głowy teraz została tylko "baba" xD

YaB to była tragedia w jego wykonaniu,HGD - tu jeszcze jako tako dało się bez żałości na niego patrzeć i to tez pewnie z powodu że KJH grał główne skrzypce i w jego blasku nawet JGS dał z siebie wszystko na co go stać (czytaj niewiele ale powyżej swojego mizernego poziomu zaprezentowanego w "super hicie" YeB)
No chyba że JGS będzie grał dziewczynę bo po ostatniej sesji zdjęciowej mam poważne problemy z odgadnięciem jego płci - czy to jeszcze facet czy już dziewczynka?
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

no please.. mnie cairy przechodzily i dostawalam dusznosci jak go widzialamg w HGD..
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 13 wrz 2010

Haha, thon, nasz urok ^^
Ev, ja nie mówię, że był zły w porównaniu z jego innymi rolami tylko że generalnie za dobrym aktorem nie jest :D
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 13 wrz 2010

możecie skonczyć offtopa o JGSie? bo już mnie to denerwuje serio, a to mi sie rzadko zdarza ;p O NIM JEST TEMAT thx.

sorry, że się wetnę, ale prócz spamu o JGSie to jeszcze DŁUŻSZE POSTY, ludzie... :/
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 15 wrz 2010

Na razie znalzłam tyle info,ale zapowiada się ciekawy duet MGY i JGS :D

Dokładnie, dokładnie - wspaniale dobrana para aktorów, czy zagrają równie dobrze...zobaczymy, ale nie sądzę, by mogli coś popsuć:) Strasznie się ucieszyłam, gdy (niestety dopiero dziś) przeczytałam o tym, że KBS2 wyemituje w listopadzie kolejna dramę z tak wspaniałym dobraniem ról:) Nie przedłużę tego posta, bo na razie nie mam czym, ale z upływem czasu pewnie w necie pojawią się kolejne informacje, więc dodam n bank coś od siebie:0Na razie strasznie się cieszę i już myślami jestem w listopadzie:)

Data emisji: 25 październik 2010

Na asianmediawiki podają datę emisji : listopad, ale w sumie parę dni chyba nie robi rożnicy.

Drama jest adaptacją manhwy Won Su-Yeon.

Jeszcze może dodam, że ta pani jest także autorką manhwy "Full House"

A i może jeszcze cenna informacją będzie to, że autorka scenariusza do tej ekranizacji manhwy została In Eun-ah (znana wcześniej z takich dziełek jak "Goong" i ‘Love & Marriage’
Obrazek
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 15 wrz 2010

Piżmak pisze:Dokładnie, dokładnie - wspaniale dobrana para aktorów, czy zagrają równie dobrze...zobaczymy, ale nie sądzę, by mogli coś popsuć:)

Drogi Piżmaku,padam na kolana i dziekuję bardzo że chociaż jedna osoba która nie krytykuje zapowiadającej się dramy,już straciłam nadzieje,bo wszyscy tak krytykują wybór JGS,ale chociaż jedna osoba ma wierzy jak ja że ta drama nie będzie tak straszną,totalną porażka :wink:

Piżmak pisze:Na asianmediawiki podają datę emisji : listopad, ale w sumie parę dni chyba nie robi rożnicy.

Ja datę 25 pażdziernik znalazłam na viikii,nie wiem czy można w to wierzyć,ale faktem jest że i tak wchodzi po Sungkyunkwan Scandal :)
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 15 wrz 2010

Drogi Piżmaku,padam na kolana i dziekuję bardzo że chociaż jedna osoba która nie krytykuje zapowiadającej się dramy,już straciłam nadzieje,bo wszyscy tak krytykują wybór JGS,ale chociaż jedna osoba ma wierzy jak ja że ta drama nie będzie tak straszną,totalną porażka

Wyznaje zasadę, że dopóki nie zobaczę to nie wierzę:) Wszystkiego trzeba najpierw spróbować, by mieć o czymś zdanie - tak przynajmniej uważam ja:0 Skoro znalazłaś inna datę oznacza to tylko, że jeszcze nie jest zatwierdzona. Skończy się Scandal - będziemy mieli następną perełeczkę:)
Obrazek

Wróć do „K-drama”