[2010] Mary stayed out all night

seriale z Korei
Awatar użytkownika
almatea
Wszyscy czekają, aż coś napiszę

Re: [2010] Mary stayed out all night

Postautor: almatea » 25 lut 2012

Merry Christmas - miła dziewczyna z niej, czasami trochę irytująca i ciapowata, ale dało się przeżyć. Gyul - Kocham go! Uwielbiałam wszystkie sceny z nim. Czytając streszczenie zdawało mi się, że będzie typowym nudziarzem ale nie było tak Jung In - O Jezusie jedyny! Jeszcze nigdy, w żadnej dramie, nie miałam postaci której bym nienawidziła tak zaciekle i tak dotkliwie jak tej. Wszystkie sceny z nim były do przewinięcia. Podsumowanie: Cieszę się że drama skończyła się tak jak skończyła, co prawda nie jest jakaś specjalnie wybitna i pełna podziwu ,ale warto obejrzeć , więc polecam. Gyul i Mary wyglądali razem naprawdę słodko ^^

Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Postautor: Chie » 24 cze 2012

Taka fajna obsada a tak potrafili to zepsuc. No kompletnie mnie nie wciągnęła ta drama. Oglądałam bo oglądałam bez większego zainteresowania.
Mary, jakoś do niej nic nie miałam. Taka słodka głupia dziewczyna. Tylko brak w niej było siły.
Gyul może byc. Okazywał jakieś emocje i szczególnie nie denerwował. Jak bardzo go lubię to w tej dramie się nie popisał. Zresztą jak wszyscy z obsady.
No i sztywniak. Inaczej chyba nazwac go nie mogę. Chodził jakby połknął kij. Widziałam go w innych produkcjach i tam bardzo mi się podobał np. Bakery, ale tutaj ciężko było mi go zniesc.
Reszta obsady denerwująca zwłaszcza rodzice. Chyba w każdej dramie tak jest.
Nie wiem czy to wina scenariusza czy aktorów ale nie podobało mi się.
Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.
Awatar użytkownika
marian2na
Co to jest dorama? o_O

Postautor: marian2na » 28 kwie 2013

Oh... Uwielbiam tę dramę szczególnie ze względu na humor, który sobą prezentuje. Jest to jedna z tych producji przy których wpadam pod krzesło ze śmiechu. I bez zbędnego dramtyzmu, wszystko tak jak być powinno. Wszystkie sceny niedomówień... BOSKIE na przykład rozmowa przez telefon, gdy JGS niesie wodę i mówi zasapany, że "to nie jest dobry moment by rozmawiać".
Drama zainteresowała mnie i wciągnęła od pierwszego odcinka, a to zdarza się nieczęsto. Zwykle dopiero przy drugim odcinku zaczynam "zżywać się" z bohaterami i wciągać w fabułę. Tu było inaczej. Od pierwszego odcinka lądowałam pod stołem za każdym razem, gdy pojawiał się ojciec, albo pijany JGS. :>
Jedyna rysa to ... wygląd głównej bohaterki. Mam wrażenie, że przed produkcją zrobili casting i stwierdzili "bierzemy najbardziej prosiakowatą i najmniej urodziwą jaka się pojawi".
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 02 maja 2013

marian2na pisze:Jedyna rysa to ... wygląd głównej bohaterki. Mam wrażenie, że przed produkcją zrobili casting i stwierdzili "bierzemy najbardziej prosiakowatą i najmniej urodziwą jaka się pojawi".

Maura, czytasz to i nie grzmisz? :-) Powinni się cieszyć, że taka rozsławiona aktorka zgodziła się zagrać z idolem nastolatek i modelem. marian2na, polecam Ci Cinderella's Sister, gdzie Moon Geun-yeong mogłaby grać sama i serial nic by na tym nie stracił, a z ambitniejszych Love me not, może się przekonasz :aww:
Awatar użytkownika
marian2na
Co to jest dorama? o_O

Postautor: marian2na » 02 maja 2013

z chęcią obejrzę :D dzięki za podpowiedź :D
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 02 maja 2013

Hehe,prosiakowata i najmniej urodziwa? Mówimy o tej samej aktorce? Najzdolniejszej pannie w swojej kategorii wiekowej? Wg mnie jeśli chodzi o jej urodę to panna Moon jest jedną z najładniejszych aktorek. O gustach się nie dyskutuje,ale aktorką jest piekielnie zdolną, wystarczy spojrzeć na wspomniany występ w Siostrze kopciucha, gdzie sceny jej płaczu są przepiękne, jeśli można tak powiedzieć o scenach płaczu :wink: A jeśli chodzi o dramę Mary.. to niestety rola jak rola,drama trafiła się niewypał i nawet talent MGY nie pomógł dramie wznieść się na wyżyny. :roll:
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Mina » 02 maja 2013

Mi się ta drama podobała , było pare nudnych momentów i ...nie pamiętam jak się zakończyło :mrgreen:
Nie była najlepsza ale postać Mary i amanta który za nia latał miały urok i da nich oraz dla paru słodkich scen z nia i Sukiem warto było , przy najmniej ja się rajcowałam :-)

Aktorka według mnie jest bardzo ładna, jej uroda jest specyficzna i w tej dramie wyglada uroczo ;-)
Awatar użytkownika
marian2na
Co to jest dorama? o_O

Postautor: marian2na » 03 maja 2013

Swoją wypowiedzią nie chciałam nikogo urazić. Nie widziałam jej w żadnej innej produkcji (jeszcze) i może w tym problem. Postaram się to naprawić, a potem napiszę :>
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 04 maja 2013

Relax, nikt nikogo na miecze świetlne nie będzie wyzywał (chyba :wink: ). Takie jest Twoje zdanie, od tego jest forum by wyrażać swoją opinię. Ale mimo wszystko, polecam inne produkcje MGY, bo to zdolna aktorka jest :D
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
marian2na
Co to jest dorama? o_O

Postautor: marian2na » 04 maja 2013

anna-banana pisze:Relax, nikt nikogo na miecze świetlne nie będzie wyzywał (chyba :wink: ). Takie jest Twoje zdanie, od tego jest forum by wyrażać swoją opinię. Ale mimo wszystko, polecam inne produkcje MGY, bo to zdolna aktorka jest :D

No tak się domyśliłam, dlatego piszę o swoim pierwszym wrażeniu :) a że dużo przede mną to też prawda i bardzo się z tego powodu cieszę :D
Awatar użytkownika
Panda
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Panda » 18 sie 2013

W tej dramie JGS zaczął mnie nudzić. Nie będę się rozpisywać.
:thumb: Za 'My bus'
:thumb: Za Wafla (Kim Jae Wook)
:thumb: Za grę w podchody i Merry Christmas
Obrazek
Awatar użytkownika
Meiko
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Meiko » 19 sie 2013

Drama b dobra, ale nie za sprawą JGS. Wolałam, gdy Mae Ri była u Jung In, prezes trzymał klasę, a przy Mu Gyul wyglądała jak lump, a razem tworzyli obraz nędzy i rozpaczy, że aż chciało się ich przygarnąć i umyć.-. ... W każdym razie bardzo lubię MGY i KJW dlatego dzięki tej dwójce, dramę obejrzałam do końca i mogę powiedzieć, że była dobra. Jeśli chodzi o muzykę powinni zrezygnować z piosenek Janga, ponieważ, spójrzmy prawdzie w oczy, ten koleś nie potrafi śpiewać. Co z tego, że czysto i w ogóle, skoro on się swoim głosem dławi... JGS niech już sobie będzie aktorem, bo to mu wychodzi, ale od muzyki paszoł won. Więc jak widać ta drama ma swoje mocne i słabe strony, także polecam, choćby dlatego, żeby samemu wyrobić sobie na jej temat opinię. U mnie dostaje 6/10
Awatar użytkownika
marian2na
Co to jest dorama? o_O

Postautor: marian2na » 21 paź 2013

Meiko pisze:przy Mu Gyul wyglądała jak lump, a razem tworzyli obraz nędzy i rozpaczy, że aż chciało się ich przygarnąć i umyć.-. ...

Umarłam xD

(ale coś w tym jest)

Wróć do „K-drama”