[2010] Mary stayed out all night

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Re: [2010] Mary stayed out all night

Postautor: Cherry » 17 lis 2010

ep 3
chyba najlepszy jak do tej pory.
końcówka rozwalająca :victory:
ej no, ja nie wiedziałam że tu każdy z każdym będzie ten teges :ashamed:
ale bardzo ładnie JGS wyglądał w prześcieradle :roll:

no i tak jak myślałam, biba nadal trwa. wszyscy chleją więc nie dziwota że nawet faceci lądują w jednym łóżku :drunk:

mama fajna, polubiłam ją bo w końcu JGS się ładnie uśmiechnął i się poprzytulali ^^ :giggle:

poza tym Mary fajnie wyglądała kiedy udawała kota ze Shreka :wink:

Awatar użytkownika
Sheeruun
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Sheeruun » 18 lis 2010

ej no, ja nie wiedziałam że tu każdy z każdym będzie ten teges :ashamed:
ale bardzo ładnie JGS wyglądał w prześcieradle :roll:

no i tak jak myślałam, biba nadal trwa. wszyscy chleją więc nie dziwota że nawet faceci lądują w jednym łóżku :drunk:

Coraz bardziej kocham tę dramę :victory: Dla takich scen żyję! XD
[center]Ouran High School Host Club | My Girlfriend is a Gumiho[/center]
Awatar użytkownika
radience
Oglądam regularnie xD

Postautor: radience » 19 lis 2010

to było mega gejowe ;]
no, ale cóz im wiecej takich scen tym lepiej kekeke

w ogóle kurza mnie już to, ze oni ciagle chleja to soju ... ile mozna ? o.O
Obrazek
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Postautor: Cherry » 20 lis 2010

ep 4
przez połowę dramy zastanawiałam się czy będą pić.. gdy już zwątpiłam, pojawił się kolejny powód do picia - urodziny Aktorki. najpierw mi cos zgrzytało bo pili wino ale na szczęście później poszła chlać soju z zespołem :drunk:
no i oczywiście była pijana i taka załamana.............

ogólnie odcinek bardzo mi się podobał, nawet Mary dostała całusa w czółko od KJW :smitten:
zaczyna się rywalizacja pomiędzy panami ^^ :mrgreen:
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 20 lis 2010

jestem po 4 epie.

Odcinki 3 i 4 zdecydowanie były lepsze niż te dwa wstępne. Nadal nie trzyma mnie ta drama w jakimś napięciu żebym wyczekiwała co się zaraz może wydarzyć, ale ogląda się fajniej.

co muszę powiedzieć to to że jakoś najfajniejsze są dla mnie sceny z JGS, cała ta jego aparycja tak mnie jakoś bawi, ale tez przykuwa do ekranu ;D Kim Jae Wook jest z kolei taaaaki sztywny... no taka postać, co tu zrobić. w sumie, obie postacie są dość smutne w zasadzie i byli strasznie samotni itd itd, eh te kdramy, hm... xD jakies sztampowe to jest, no cóż. jak i denerwujący ojciec Mary :shake:

więc bez rewelacji, ale ogląda się w miarę przyjemnie.
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Reira » 20 lis 2010

W 3 epizodzie zwróciłam uwagę na jedno. Ten dziwny sznur pośrodku pokoju JGSa, za każdym razem jak go pokazywali to miałam ochotę go pociągnąć XD

4 ep - Spoko, w końcu JGS ani Marry nie szwendają się po ulicach i piwnicach chlejąc, tylko on się szwenda, a ona ma jakiś swój wątek. W ogóle nikt nie zdziwił się faktem, że Kang Moo Kyul przespał się z Byun Jung Inem. On wychodzi cały mokry spod prysznica w ręczniku i akcja dalej się toczy, jakby nic się nie stało. To po co było pokazywać zdezorientowanego Jang Geun Suka w pościeli? :confuse:

Ale ogólnie miło się ogląda i jeszcze japońskie wstawki, bardzo rozczulające.
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Postautor: Cherry » 24 lis 2010

ep 5
łaa... Mu Gyeol miło wspominał 'kocham cię' od Mary :D:D:
i namalował takiego ślicznego kota ;p
do tego nosi tą niedokończoną niebieską rękawiczkę :D

fajnie wyglądał jak była zazdrosny :smitten:

Mary w końcu zaczyna się pięknie ubierać (ale tylko do pracy)
w sumie fajne to jest: w tych eleganckich ciuchach pasuje do Dyrektorka a w swoich szmatach pasuje do Muzyka (oboje wyglądają jak żule :victory: )

jeszcze fajna była akcja z pijanym tatusiem :D
jego mina przy sikaniu - bezcenna :D
a później jak KJW chciał go podnieść i się przewrócili to mina JGS była świetna :D

a co było na końcu?
kisss :D
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 27 lis 2010

Co mogę powiedzieć po dwóch odcinkach, że Mae Ri to taka urocza kombinacja naiwności, głupoty i pomysłowości oraz uporu (takim bohaterkom nigdy go nie brakuje). JGS mimo zbyt dziewczęcego wyglądu urzeka, no ale z nim tak zawsze mam xD KJW to jakiś sztywniak z beznadziejną fryzurą, ale może coś się poprawi w trakcie dramy, jeśli nie fryzura, to się może chociaż rozkręci? Tatusiek głównej bohaterki pobił świństwo w wykonaniu ojca Ah Hai, to było dużo gorsze...
Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Mina » 28 lis 2010

5 epizod jest świetny , bezcenne zazdrosne miny, pijani ojcowie i nabijanie się JGS z niemocy KJW :-)
Jeszcze ta akcja na początku przy drzwiach też była piekna no i koniec ... kocham takie zakńczenia .
Mnie sie bardziej podoba Mary jak chodzi w tych lużnych ciuchach bo w eleganckich jej nie do twarzy , wygląda sztywniei nieładnie .
I jeszce sie pojawia ktoś z rodziny JGS i tego się można było spodziewać , bo wyglada na kogos z takiej własnie rodzinki .
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 30 lis 2010

Odcinek 6

Czy ktoś jeszcze ma wrażenie, że tu dłużej nie chodzi o romans tylko o..... bromans? I chyba czas zacząć oglądać tą dramę pod tym kątem bo ja nie wiem co to dalej się szykuje :rolly:
Pytanie czy Mokyol jest singlem, te głębokie spojrzenia, łzy w oczach Seo Juna kiedy grał na gitarze po wyjśću MK, zazdrość MK podczas koncertu ahhh

Na swój sposób preview dp 7 epa mnie trochę odstraszył..... Zrobi się ciemno, mrocznie, zacznie padać deszcze i ktoś pocałuje nie tego co trzeba <chociaż kiss wygląda na bardziej emocjonujący niż ten ostatni ;p>

Niby nadal jest ok, ale jakoś tak powoli zaczynam czuć się rozdrażniona, nawet nie wiem jak to opisać......... Główna para razem jest fajna <tzn lol mamy trzy główne pary i wszystkie są fajne :rolly:> ale reszta? Pani manager, aktoreczka, ojcowie (!) to wszystko jest takie, że meh.....

A i ostatnia scena, z tym łapaniem się za ręce lol Jakby kręcili remake Summers Desire XD
Spoiler! Obrazek

Obrazek

+komentarz dramabeans XP
"And as we know, the man who grabs the hand instead of the wrist is always our winner!" :rolly:
Obrazek
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Postautor: lovegood » 01 gru 2010

Lol, zaczęłam oglądać tą dramę xD Tzn...obejrzałam 5 epizodów :D W każdym razie to moja 3 koreańska drama i póki co mi się podoba, ale to może wina JGSa xD i tych gejowskich scen z 3 odcinka ahaha jak ja na tym umierałam ze śmiechu xD Czasem się zastanawiam czy Pan Idealny nie jest rzeczywiście gejem, no bez przesady xD Ale lubię go, coś czuję że naprawdę zdąży się zakochać (bo to w końcu drama nie? xD) i będzie bardzo fajny, ale ona wybierze JGSa jak zawsze xD

W każdym razie śmiechowa jest ta drama, mam nadzieję że nie będzie strasznych dramatów... T___T (bo małe przeżyję ale jak się okaże że ktoś jest siostrą kogoś i nie może być z kimś bo kocha kogoś innego kto kocha jeszcze kogoś innego a myśli że nie kocha to oszaleję xD)
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Postautor: Cherry » 02 gru 2010

Maura pisze:"And as we know, the man who grabs the hand instead of the wrist is always our winner!" :rolly:

true, true :victory:

6 ep
jak dla mnie bardzo fajny, chociaż już mnie to denerwuje że Azjatki przywiązują tak dużą wagę do pierwszego pocałunku..
lubię kiedy JGS jest zazdrosny :smitten:

w sumie lubię KJW jako geja więc fajnie by było gdyby jednak coś.. ;p no ale to tylko takie moje...

już myślałam że w tym epie nie było soju ale jednak było :D <już się przestraszyłam>
ta drama powinna się nazywać inaczej.. 'marry me soju' czy coś xD
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Mina » 02 gru 2010

Własnie skończyłam 6 epik i jestem bardzo zadowolona gdyż był świetny.
Pokochałam juz dwójke tych przystojniaków i nie wiem komu kibicowac ????
Kissy są tu zabójcze, jej to dobrze ;-)
Podobała mi sie akcja w ktorej DIRECTOR pięknie grał na gitarze ( jak kocham gitary !!!! )
Bardzo mi się podoba jaką wage azjatki przywiązują do pocałunków ( mam tak samo ) dla mnie to piękne .
Juz sie nie moge doczekac kolejnego epa .
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Postautor: lovegood » 03 gru 2010

*wkurz*

Powiedzcie mi że ona nie skończy z JGSem, niech oni zrobią coś nowego i niech główna bohaterka skończy z kimś innym :x *pod wpływem romantycznego 7 epizodu*
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 03 gru 2010

obejrzałam 3 odc, a że skończył się w takim momencie, a nie innym, to sobie pomyślałam, a co tam zobaczę parę minut następnego odcinka i zobaczę jak Mae Ri wyjdzie z całej tej sytuacji i nie wiem jak to się stało, ale nagle jestem już po 7 odcinkach i ciągle teraz słyszę "My Precious", wpada w ucho :) Sama nie wiem komu mam kibicować, bo obaj są uroczy, choć może lekko bardziej w stronę Jung In, choć zazdrosny Mu Kyul też ma swój urok :smitten: Ale szczerze mówiąc najbardziej ciekawi mnie, czy śmierć matki Mae Ri, jej blizna na czole i blizna Jung In na dłoni mają z sobą coś wspólnego? Bo to trochę dziwne, matka jej zmarła jak ona miała 4 latka, w tym czasie zraniła się, a ośmioletni chłopiec nie chce pamiętać swojej przeszłości i czy coś z ty wspólnego ma jego ojciec? A poza tym jest lekko i przyjemnie, w sam raz na taką śnieżną pogodę jaką dzisiaj mamy :)
Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14

Wróć do „K-drama”