[2010] Mary stayed out all night

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Re: [2010] Mary stayed out all night

Postautor: Cherry » 03 gru 2010

7 ep był jakiś taki smutny...
ale jednocześnie bardzo fajny.
KJW pocałował w końcu dziewczynę
JGS chory i zrywa z Mary.
jak na razie wszystkie odcinki są interesujące

to chyba oczywiste że Mu Kyoul i Mary będą razem.. i nie zapowiada się inaczej..

isamar84 pisze:Ale szczerze mówiąc najbardziej ciekawi mnie, czy śmierć matki Mae Ri, jej blizna na czole i blizna Jung In na dłoni mają z sobą coś wspólnego? Bo to trochę dziwne, matka jej zmarła jak ona miała 4 latka, w tym czasie zraniła się, a ośmioletni chłopiec nie chce pamiętać swojej przeszłości i czy coś z ty wspólnego ma jego ojciec?

kurcze, rzeczywiście! nie zastanawiałam się nad tym ale to ma sens.
myślę że jak już będzie wiadomo że Mu Kyoul jest z Mary wtedy się ta zagadka rozwiąże i albo przybliży do siebie Jung Ina i Marry albo sie okaże że są rodzeństwem. albo mam za bujną wyobraźnię xD

Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 03 gru 2010

Cherry pisze:
isamar84 pisze:Ale szczerze mówiąc najbardziej ciekawi mnie, czy śmierć matki Mae Ri, jej blizna na czole i blizna Jung In na dłoni mają z sobą coś wspólnego? Bo to trochę dziwne, matka jej zmarła jak ona miała 4 latka, w tym czasie zraniła się, a ośmioletni chłopiec nie chce pamiętać swojej przeszłości i czy coś z ty wspólnego ma jego ojciec?

kurcze, rzeczywiście! nie zastanawiałam się nad tym ale to ma sens.
myślę że jak już będzie wiadomo że Mu Kyoul jest z Mary wtedy się ta zagadka rozwiąże i albo przybliży do siebie Jung Ina i Marry albo sie okaże że są rodzeństwem. albo mam za bujną wyobraźnię xD

też o tym pomyślałam, ale wtedy nie miało by sensu naleganie na ich małżeństwo, więc to raczej nie to...

a co do Mae Ri i Mu Kyul'a, to raczej oczywiste, ze będą razem, ale póki co mogę sobie pomarzyć o innych zakończeniach, tym bardziej, że Jung In robi się z odcinka na odcinek coraz bardziej godny uwagi :wink:
Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Postautor: akire » 04 gru 2010

radience pisze:w ogóle kurza mnie już to, ze oni ciagle chleja to soju ... ile mozna ? o.O

Hahaha, muszę - MOŻNA XD Mi się bardzo swojsko ogląda tą dramę w każdym razie ^^

Ciekawe ile jeszcze razy będą ją nosić na plecach, już 3 były. Bosz, ta drama ma wszystkie możliwe stereotypy chyba, ale błagam, niech nikt nie wpadnie na pomysł, żeby zrobić coś nowego i żeby Maeri skończyła z tym drugim bo umrę :S (btw kojarzycie Pocahontas 2, jedną z gorszych kreskówek disneya ever? ona tam wybrała właśnie "tego drugiego", tak sobie teraz uświadomiłam ;p).

Co chciałam powiedzieć, chyba jestem jedyna której śmieciowe ciuchy jgsa i te jego włosy się podobają? ;p

Aha, w ogóle nie piszecie nic o tym, więc dla wszystkich jest oczywiste? Że jak Maeri miała 4 lata a ten sztywny 8 to miał miejsce Wielki Wypadek w którym zginęła jej matka i od tego oboje mają teraz te blizny w stosownych miejscach, on ją pewnie uratował od śmierci i w ogóle, a ojciec sztywnego kochał się w matce Maeri, ale mu coś nie wyszło ;p Bo ja strzelam, że Mroczna Tajemnica wyjdzie na jaw koło 10 epa XD
Obrazek
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 04 gru 2010

akire pisze:
Aha, w ogóle nie piszecie nic o tym, więc dla wszystkich jest oczywiste? Że jak Maeri miała 4 lata a ten sztywny 8 to miał miejsce Wielki Wypadek w którym zginęła jej matka i od tego oboje mają teraz te blizny w stosownych miejscach, on ją pewnie uratował od śmierci i w ogóle, a ojciec sztywnego kochał się w matce Maeri, ale mu coś nie wyszło ;p

Zwłaszcza że on tego nie pamięta niby,czyli że taka trauma że wyparł to ze swej psyche,bo że ona nie pamięta to ok,miła wtedy 4 lata,ale żeby on nie pamiętał a miała wtedy 8 lat,dziwne
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Postautor: Cherry » 04 gru 2010

akire pisze:Co chciałam powiedzieć, chyba jestem jedyna której śmieciowe ciuchy jgsa i te jego włosy się podobają? ;p

mi też się taki podoba :smitten: długie włosy wyglądają o niebo lepiej niż kiedy ubrał perukę.
Awatar użytkownika
Sheeruun
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Sheeruun » 04 gru 2010

Co chciałam powiedzieć, chyba jestem jedyna której śmieciowe ciuchy jgsa i te jego włosy się podobają? ;p

Ja by najchętniej ukradł mu te wszystkie ciuchy! Wygląda tak.. menelsko, pięć koszul na raz, jakiś podkoszulek, szmatki, bransoletki.. no cudo! <3
Ahh, JGS :melt:
[center]Ouran High School Host Club | My Girlfriend is a Gumiho[/center]
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Mina » 04 gru 2010

Ah JGS ... też mi się podoba jego wizerunek i Merry Christmas tez ma sliczne te stroje , chciałabym im je ukraść.

Mimo stereotypowych , popularnych akcji bardzo mi się ona podob a, wydaje się ciekawa i jest dosyc ekscytująca .
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 05 gru 2010

To ja się pojawię w tym temacie, bo moja koleżanka siłą wręcz powiedziała,że jak to ja tego jeszcze nie widziałam?????(oburzona była na maxa). Przysiadłam dwa dni i tym to sposobem obczaiłam 1-7 :D

Był to czas dość przyjemnie spędzony. Nie mogę nic powiedzieć o tej dramie jak na razie, bo po prostu mi się podoba. wkurzają mnie te tatuśki i matka" niedojda", no ale...nie można mieć w kdramie wszystkiego.
Merry Christmas przypomina mi niektóre dokowiczki :mrgreen: wiedza o dramach, fascynacja, autografy. Pasuje jej ta rola, jak ulał, momentami jest trochę sztywna albo sprawia wrażenie bardzo prostej w obsłudze, ale być może na tym polega jej kjutność kota ze shreka.
Pan gitarzysta wyje presiuś czy princies, już sama nie łapie momentami, ale jak się tak uśmiecha to nawet mu tego krzywego oka tak bardzo nie widać :ashamed:
Powoli zaczynam myśleć, skąd blizny na rękach presidenta, i skąd blizna na czole Merry.
I tym panikującym, on jej raczej nie kocha, po prostu - boku ga iru - nie da jej zrobić krzywdy, ona stanowi dla niego ciepło, którego mu tatuś poskąpił w życiu, fascynuje go jej szczerość i oddanie. Jest dla niego bardziej jak siostra. Odstapi ją JGS na bank.
I czemu on ma zawsze takie przybite role? No czemu?(bad guy :drunk:
tyle na dziś. O i czy tam w TV Buła leciał jak Merry ogladała :victory:
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 05 gru 2010

KartoflAnka pisze:O i czy tam w TV Buła leciał jak Merry ogladała :victory:

Ja nie zauważyłam co tam Merry Christmas w TV widziała,ale plakat buły to był w firmie prezesa,chyba jakoś koło windy wisi :)
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 06 gru 2010

Ok przyszłam walnąć postać, z dedykacją dla ali ^^

Najpierw chciałabym po ubolewać trochę na niski rating tej dramy. Ta drama nie jest zła, owszem początek był taki średni, ale potem się rozkręciło tak, że po skończonym odcinku chętnie chcę zobaczyć kolejny. Póki co zaliczam tą komedię romantyczną do raczej udanych w tym roku (chociaż jeszcze tyle odcinków że wszystko może się zmienić XD)

Kolejna rzecz, to obsada. Jang Geun Suk wygląda jak wygląda w tej dramie, ale jest dobrym aktorem. I sprawdza się w takich nietypowych postaciach, troszkę ekscentrycznych (patrz przykład chociażby z Yeba)
Moon Geun Young, hmm większość osób jej nie lubi. Ja jestem nastawiona do niej neutralnie. Ale co najważniejsze że ona nie irytuje mnie w tej dramie. Takie ciepłe, przyjacielskie zwierzątko z mnóstwem własnych problemów. Nie zwodzi nikogo, sprawę postawiła jasno na samym początku i do tego jest miła, ale nie przesadnie. Merry Christmas!
Kim Jae Wook, dostał tutaj rolę sztywniaka ale i tak miło się go ogląda na ekranie <3 mam tylko nadzieję, że skoro to jest jego druga drama w tym roku z nie imponującym rankingiem, to dostanie jednak w przyszłym roku jakaś rolę. I oby w końcu to była pierwszoplanowa rola. Hwaiting!
A teraz przechodzimy do mniej lubianych osób.
Oczywiście pierwsze miejsce dostaje tatuś Mary -__- Straszna postać, która robi jeszcze wokół siebie otoczkę kochającego, troskliwego tatusia <kill him>. Po pierwsze zrobił mase długów, ciągle gdzieś uciekał i nie było z nim kontaktów, a Mary sama w domu musiała jakoś sobie radzić (odganiać) gangsterów żądających zwrotu. Jak można tak swoje własne dziecko narażać? O.o Po drugie cała ta główna afera dotycząca ślubu. Ten egoistyczny ojciec, po prostu sprzedał Mary (no inaczej tego nazwać nie można). Nie ważne jej zdanie, jej szczęście, jej marzenia i przyszłe plany. Ja nie rozumiem jak Mary z nim wytrzymuje, ba jak ona go w ogóle broni.
No ok, kandydat na jej męża jest:
a.) bogaty
b.) przystojny
c.) z dobrej (?), ze znanej ojcu rodziny
Ale to i tak nie pakuje się swoje dziecko w coś takiego. Owszem można tutaj dopatrywać, czy usprawiedliwiać to przez kulturowe aspekty. ale i tak nawet zaaranżowanym małżeństwem tego nie można w pełni nazwać. Po prostu Mary bez swojej wiedzy stała się kogoś tam żoną.
Druga postać która zaczyna działać mi na nerwy to była Kang Moo Kyul'a. Gwiazda która chce pokazać swoją cool stronę, a gwiazdorzy na każdym kroku -____- Do tego uważa że Mary jest czymś gorszym i się nie nadaję na dziewczynę Kang Moon Kyul'a. A jak już męczy przyjaciół Kang Moon'a żeby jej wszystko powiedzieli na temat jego życia.

Ok kolejny akt postu, to stroje. Bo na nie nie da się nie zwrócić uwagi.
Mary czasami ubiera się dziwnie O.o w sensie niektóre rzeczy ma naprawdę fajne (np. płaszczyki) ale one są połączone z takimi innymi rzeczami, tudzież dodatkami że aż dziwnie to wygląda. Tak samo jeśli mowa o jej biurowych ciuchach, one są fajne i eleganckie, ale czasami są też albo połączone z czymś co nie pasuje, albo dziwny mają krój.
Jang Geun Suk ma swój własny styl, który fajnie na nim wygląda (chociaż czasem te jego wiszące ciuchy kojarzą mi się z kimś bezdomnym) ale po prostu zabiło mnie połączenie różowego sweterka ze skórzaną kurtką plus kok (kucyk) na głowie XD
Kim Jae Wook, jako sztywniak chodzi ciągle w garniakach (dobrze że nie ma już mody na przykrótkie spodnie), ale jak czasem ma na sobie sweterek opinający się luźnie na jego chudej klacie, wygląda słodko XD
Była Kang Moon'a, jej stronie, a raczej jej kompozycje stroje mnie też zabijają. Kompozycja super krótkich spodenek, jakiegoś t-shirtu plus mega gruby, długi czarny płaszcz, który jest zapięty tak żeby pokazywać jej nogi. To jest jej zimno czy nie w końcu? O.o albo tona (dosłownie tona) biżuterii którą ma na sobie. Jak latała w tej białej sukience to miała na sobie chyba z osiem naszyjników na szyi O.o

Ostatnia kwestia która mi się narzuca (trochę perwersyjna :P)
Po scenie jak Jang Geun Suk wylądował w łóżku Kim Jae Wook'a, zapragnęło mi się żeby ta drama poszła w gatunek yaoi. Ta scena była tak idealna ku temu, że jak ją zobaczyłam to od razu ukazała mi się wersja 'Gravitation', tylko bez tej całej słodkości-kiutności. Oczywiście wiem, że tego typu gatunek nie ma szans powstać w Korei, ale oni by idealnie razem pasowali do głównych bohaterów ^^

OMG ale się rozpisałam -___- wyszedł mi post podsumowujący dramę, który powinien się znależć na końcu, a nie w środku oglądania tej pozycji.
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Mina » 06 gru 2010

A ja niechce takich scen oglądac bo nie lubie , żle to wpływa na moja psychike i za to kocham koreańskei dramy i aktorów którzy nie graja w takich dramach .

Nie mam nic przeciwko związkom Homo ale nie lubuie tego oglądac i juz .
Ja tam kocham wszystko w tej dramie :-)
Ojciec wkurzający ale w koncu to jest jej ojciec więc ona go wpiera może na końcu się nawróci na lepsze .
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Postautor: Cherry » 07 gru 2010

ep 8
haha kurcze ja myślałam że ta blizna na czole Mary kryje jakąś tajemnicę a tu się okazuję że dwójka dzieci przewróciła się na schodach i Mary jakoś tak dziwnie spadła xD
i to nie ma nic wspólnego z raną Jeong In ale nie... a przypomniał sobie wszystko za sprawą czarodziejskich skarpetek od Mary które przepędziły jego koszmary.
btw: on nawet śpi w garniturze :omg:

hahaha nie no ale koncert wymiatał. jakie Mary robiła wygibasy na scenie z tym chwastem w dłoni.... xD xD

no i końcówka ładna :smitten:
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 07 gru 2010

Jang Geun Suk ma swój własny styl, który fajnie na nim wygląda (chociaż czasem te jego wiszące ciuchy kojarzą mi się z kimś bezdomnym) ale po prostu zabiło mnie połączenie różowego sweterka ze skórzaną kurtką plus kok (kucyk) na głowie XD
Kim Jae Wook, jako sztywniak chodzi ciągle w garniakach (dobrze że nie ma już mody na przykrótkie spodnie), ale jak czasem ma na sobie sweterek opinający się luźnie na jego chudej klacie, wygląda słodko XD

no mnie zdecydowanie zmiażdżył jego sweterek z takimi kłaczkami :omg:
co do garniaka- jejka, jakie on ma chude nogi ale buty zawsze wykopane w kosmos. a spodnie ma czasami przykrótkie :victory:
najlepszy był jak limo przysłonił grzywka na drugą stronę :mrgreen:
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 07 gru 2010

Rzeczywiście końcówka była bardzo przyjemna, ale aktorka do reszty mnie wkurzyła, nie dość, że grzebie w czyimś telefonie, to jeszcze wścieka się, choć Mae Ri nie zaręcza się JGS, tylko z KJW, nic jej nie pasuję, zaczyna już mi jej sam widok działać na nerwy... I ten garnitur to było przegięcie, obudził się i znowu w nim się spać położył :omg:
Oglądam: Miss Rose ep8/23, Prime Minister and I ep6/16, In A Good Way ep10/21, Borrow Your Love ep9/14
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Mina » 08 gru 2010

Po 8 ósemce jestem w siódmym niebie :-)
Scena końcowa była bardzo słodka, cieplutka .
Ta laska w czerwonych włosach też mnie wkurza , o co jej chodzi ??? Chyba jest zazdrosna o panne M która wzbudza u wszystkich poruszenie .
Czekam żeby zobaczyć jak sie to skończy i wtedy wydam osąd czy to było sensowne czy nie .

Wróć do „K-drama”