[2011] Paradise Ranch

seriale z Korei
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Re: [2011] Paradise Meadow [z]

Postautor: jordi » 03 sty 2011

a dla mnie wygląda debilnie... jak idiota... a że to nie będzie komedia jak np Secret Garden, to styliści chyba przegięli... no ale to SM drama więc można się było tego spodziewać...

MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 03 sty 2011

Jordi Jordi.... Changmin jest mega przystojny i wygląda genialnie w zielonej koszuli ^^ Na tym się powinna dyskusja zakończyć XD
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 06 sty 2011

Dobra........... i niech ktoś powie, że to nie wygląda tandetnie....... :omg:
Serio... zaczynam się bać....

Spoiler! Obrazek
+ takie a'la spoilerujące wszystko :rolly: ale urocze ;p
Spoiler! Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 06 sty 2011

Haha, pierwsze zdjęcie jest mega XD
A co do drugiego i trzeciego, to żaden spoiler, bo oni są na początku małżeństwem, ale w mowmncie rozpoczęcia serialu są już rozwiedzeni :P
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 10 sty 2011

http://sharingyoochun.net/2011/01/10/tr ... -revealed/" onclick="window.open(this.href);return false;
I jakie słodkie piżamki XD

EDIT
Teaser!!!!!

Haha, rozumiem, że w tle leci piosenka HoMinów... wreszcie jakaś przyzwoita ^^ I Min facepalm XD I klata, której nie ma XD Jeszcze dwa tygodnie, ale wreszcie coś sie zaczyna przy tej dramie dziać...
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 12 sty 2011

Nowy teaser, nieco dłuższy :P

Plus zdjęcia :)
http://sharingyoochun.net/2011/01/12/pi ... ise-ranch/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://sharingyoochun.net/2011/01/12/pi ... ch-part-2/" onclick="window.open(this.href);return false;

Na dachu XD
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 14 sty 2011

coś co MUSI być w każdej kdramie
Spoiler! Obrazek
a i taki chwyt często stosowany przez scenarzystów
Spoiler! Obrazek
teraz czekam tylko na pierwsze odcinki i efekty pracy Eggie - ale ja naprawdę NIE ZNAM tego chłopczyka - oby tylko nie dał plamy jak inni piosenkarze w kdramach,bo sceneria dramy -przepiękna i może być całkiem miła i sympatyczna historia.
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 14 sty 2011

Szczerze?? Jakoś mnie te trailery nie przekonują... obym się mylił, ale coś musi w tym być, że przez rok żadna stacja nie chciała tego wyemitować i nagle SBS kupił, ale puszcza w najmniej popularnym slocie..... (no i po tej dramie SBS ponoć w ogóle rezygnuje z emisji dram w pon-wt o 20:50)

No i pisałem wcześniej, że na razie Yoochun jako tako zagrał w Scandalu, Uknow i Jaejoong dwa drewna - czas zobaczyć na co stać Changmina...

Muzyczka w tle ładna XD No i sceneria rzeczywiście (ale w Kopciuchu nie gorsza była, czy nawet wyspa Jeju pokazana w Secret Garden) Wychodzi na lekki melodramat obyczajowy, ale z jako taką oceną poczekam do 4-6 epów jak wyjdą...
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Sassy Go Go (6,5/10)
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 14 sty 2011

Nie wiem, czemu Jordi tak pesymistycznie XD Mam wrażenie, że tylko dlatego, że gra jakiś idol tutaj :P Uno to faktycznie nie jest królem grania, ale Jaejoong fajnie wypadł :) Jak na taką idiotyczną postać XD

Thon, Changmin jest kolegą z zespołu naszego Miśka ze Skandala, więc możesz poczuć duchową więź. Czy coś XD mam nadzieję, że drama będzie ciekawa, bo ja będę najbardziej cierpieć, jak coś XD Ale wierzę w młodego, poradzi sobie. :P Zdjęcie na rowerku zabójcze XD
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 17 sty 2011

3 teaser. Pokładam duże nadzieję w tej dramie, wygląda interesującą, mam nadzieję ze nie jest to tylko zbiór najlepszych scen... No i Changmin przyzwoicie sie prezentuje w tych scenach przynajmniej.
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 17 sty 2011

NARESZCIE DOBRY TRAILER!!! Matko te wszystkie foty i wcześniejsze zapowiedzi były tak słabiuchne, że naprawdę już nawet na 1ep nie chciałem patrzeć...

Egg nie chodzi o to, że gra idol - po prostu po tym, co z tą dramą się przez półtora roku działo można się obawiać o jakość XD
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Sassy Go Go (6,5/10)
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 17 sty 2011

Haha, no dobra, nie mów hop przed zachodem słońca XD Za tydzień się dowiemy, o co chodzi ^^ Długo po długo... ehem, post-produkcja, wiesz XD Spuśćmy zasłonę milczenia ^^

EDIT

http://sharingyoochun.net/2011/01/18/pi ... more-88035
Zdjęcia z konferencji prasowej. W ogóle, jak już się skończyłam smiać z Changminowych podniosłych min i tego, co ma na sobie, to spojrzałam na główną aktorkę O.o
Ta druga dziewczynk jest o wiele ładniejsza, i umiała się ubrac stosownie do okazji chociaż... :P LOL
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 18 sty 2011

5-minutowy trailer!!!! ^^
- Ten drugi pan też niczego sobie :P
- Wygląda na to, że trzeba będzie przebrnąć przez wszystkie żarty z końskim łajnem... -_-
- Wiedziałam, wiedziałam, że solo Changmina bedzie w dramie...
- Już wiem, co główna dwójka ma za sobą wspólnego - oboje wyglądają jak wychudzone wiewiórki ^^

Jeszcze tylko kilka dni....
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Postautor: Cherry » 18 sty 2011

tak sobie przejrzałam to wszystko.. i doszłam do wniosku że chyba będę oglądać z wami ;p
trailer od Eggie mnie przekonał :D (chociaż nie rozumiem ani słowa)
historia wydaje sie przyjemna, chociaż to nawiązanie do wsi mi nie pasuje.. ale z tego co widzę to da się przetrzymać ;p
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 18 sty 2011

Eggie pisze:Wygląda na to, że trzeba będzie przebrnąć przez wszystkie żarty z końskim łajnem..

No a jak może być drama kręcona z końmi bez łajna? - Coffe House - wycieczka - Tiarka - łajno,Grand Prix z moją cudną i kochaną Kim Tae Hee- wyspa Jeju ,koniki to i też bez łajna się nie obyło ,a teraz tu TRADYCYJNIE też będzie.
Joo Sang Wook , i tu narażę się Eggie bije na łeb i szyję wyglądem tego chłopczyka -przynajmniej moim zdaniem.Jeszcze tydzień i przekonamy się czy dostaniemy lekką i miłą komedyjkę czy następnego horrorka w rodzaju Maryśki

Wróć do „K-drama”