[2011] Paradise Ranch

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Re: [2011] Paradise Meadow [z]

Postautor: Eggie » 18 sty 2011

thon pisze:
Eggie pisze:Wygląda na to, że trzeba będzie przebrnąć przez wszystkie żarty z końskim łajnem..

No a jak może być drama kręcona z końmi bez łajna? - Coffe House - wycieczka - Tiarka - łajno,Grand Prix z moją cudną i kochaną Kim Tae Hee- wyspa Jeju ,koniki to i też bez łajna się nie obyło ,a teraz tu TRADYCYJNIE też będzie.
Joo Sang Wook , i tu narażę się Eggie bije na łeb i szyję wyglądem tego chłopczyka -przynajmniej moim zdaniem.Jeszcze tydzień i przekonamy się czy dostaniemy lekką i miłą komedyjkę czy następnego horrorka w rodzaju Maryśki

Haha, nie thon, nic się nie martw. Ja nie gryzę, tylko Changmin, jak jest głodny ^^ Generalnie lubię go, ale tylko do Miśka mam taki zaborczo-obsesyjny stosunek XD

www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 18 sty 2011

Wychodzi na lekki melodramat obyczajowy, ale z jako taką oceną poczekam do 4-6 epów jak wyjdą...

taaa... moze lepiej od razu daj ocene dramy....
NARESZCIE DOBRY TRAILER!!! Matko te wszystkie foty i wcześniejsze zapowiedzi były tak słabiuchne, że naprawdę już nawet na 1ep nie chciałem patrzeć...

I nawet nie ruszaj tego 1epa :omg: bo po co? żeby psuć ludziom krew czytając o tym, że stacja nie ta, trailer nie taki jak trzeba, godzina kiepska, za mało ujęć z przodu tyłu góry??? aaa, no i "gwiazdka"gra, bo inni nie umieli to ten pewnie też będzie drewnem, eh.....
Ogólnie weszłam tylko sprawdzić czy nie trzeba usunąć literki [z], ale nawet się zaciekawiłam, gra pan śmieszne usta :rolly: W sensie, całkiem całkiem się Changmin prezentuje, no i chyba dokoptuję sobie do kolejki dramę. Chyba jakoś tak ta Jeju zachęca, że może być...eee... miło/uroczo? nie wiem xD
Obrazek
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 18 sty 2011

Eggie pisze:Dramę wyreżyserował Kim Chul Kyu od ‘Hwang Jin Yi’a napisali Jang Hyun Joo od ‘1st Shop of Coffee Prince’ i Seo Hee Jung współtwórca ‘Into the Sun’.”

no to ja mam szczęście,bo całkiem niedawno oglądałem Into the Sun - i całkiem przyjemnie mi się to oglądało, stateczki zastapią koniki ,a reżyser to tez pan który nakrecił kilka fajnych dram -np "Oh! Pil Seung And Bong Soon Young " więc jestem pełen otuchy ,tym bardziej że miśkowy kumpel z kapeli z pokorą przyznaje że wie że ma wiele niedostatków w grze aktorskiej ale dzięki pomocy pana reżysera ćwiczy,ćwiczy i jeszcze raz ćwiczy. Jedno jest pewne - ta drama MUSI mieć piękne zdjęcia - bo inaczej po prostu nie wypada.

Azzel pisze:taaa... moze lepiej od razu daj ocene dramy....

Azzel jak zwykle GROŻNA :twisted: - biedny jordi -dobry chłop był z niego...
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Haha, kiedy był taki dobry? ^^ Znany jest z tego, że jedzie po wszystkim równo albo przeciwnie - nadmiernie się ekscytuje, opisując każdą minutę XD

Azzel, tak! Oglądaj z nami! Literką się nie przejmuj, ja aż za dobrze monitoruje ten wątek XD
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 18 sty 2011

Zupełnie nie zgadzam się Azzel... Tzn. zgadzam się, że ciężko jest krytykować coś czego się nie widziało. Trzeba być geniuszem. Dlatego właśnie czepianie się Jordiego w tej kwestii uważam za bezpodstawne. Jednocześnie popieram postulat wystawienia oceny przed rozpoczęciem dramy... geniuszem trzeba się dzielić... niech inni wiedzą czy oglądać, czy nie...
Mnie na przykład hasanie po łączce, koniki i Changmin zachęcają... Ale czy zaczynać oglądać? Czy nie będzie to strata czasu? Tego nie wiem. Dlatego czekam aż ktoś mi powie. Także Jordi - fajto! Prosimy o ocenę.

Z innej beczki.. Trailer wygląda tak... westernowo. W ogóle odnosi się wrażenie, że dużo tam jak na dramę świeżego powietrza, że filmowo i przestrzennie być może... Changmin przypomina mi troszkę - jak zwykle z resztą - młodego i dziarskiego karpia. Jej - niech ktoś mi wyjaśni ten fenomen - dlaczego ja tak Szynki lubię, chociaż nie słucham, nie śledzę i generalnie nie znam się? To jest po prostu wielkie mystery... A ja na koniki i łajno i trawkę i w ogóle czekam... Jak zwykle z resztą pewnie dostanę nie to czego się spodziewam... ^^.

Hmmm... a może z ostateczną decyzją - oglądać - nie oglądać - jednak poczekać.... Może niech inni ocenią...? :rolly:
:volli:
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 18 sty 2011

Eggie pisze:Haha, kiedy był taki dobry? ^^ Znany jest z tego, że jedzie po wszystkim równo albo przeciwnie - nadmiernie się ekscytuje, opisując każdą minutę XD

Oj każdy na forum ma SWOJE ulubione dramy - i wtedy dochodzi do ekscytacji - paluchami nie będę wskazywał ,ale np teraz ja np jestem całkowicie zakochany w My Princess - i niewykluczone że przy którymś z epków strzelę lawinę serduszek dla mojej KTH :), jordi jak krytykuje dramę to nigdy nikogo nie obraża ,mówi swoje racje ,z którymi oczywiście ja się nie zgadzam ,ale to nie znaczy żebym nie liczył się z jego zdaniem ,bo np zachęcił mnie do City Hall - czego nie żałuję a teraz chcę sprawdzić jego następną rekomendację Love story in Paris. A czy ma prawo być sceptyczny do dramy z piosenkarzem w roli głównej - po zeszłorocznych pozycjach widać że jak najbardziej - wszystkie to były niewypały w większym lub mniejszym stopniu ,jedynie Skandal się wybronił i to nie dzięki Miśkowi który był kontrowersyjnie odbierany -choć mi się podobała ta jego "kamienna " twarz a dzięki postaciom drugiego planu
A jordi jest i tak chodzącą encyklopedią jaka stacja i kiedy emituje i mistrz cyferek rankingów to nie ulega dyskusji.
A na uspokojenie emocji kosmita z agrafkami i moim zdjęciem na koszulce
Spoiler! Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Zdjęcia z tej konferencji mnie raczej śmieszą niż uspokajają, ale próbuj dalej XD
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 19 sty 2011

Azzel po co się denerwować? XD Tu każdy ocenę wyraża - a ja po prostu chciałem dać wyraz temu, jak wcześniejsze trailery były nudne, bo oglądać będę (chyba, że drama byłaby tak durna jak HTTG, lub nudna jak PK to wtedy spasuję po paru epach XD ). Ostatni trailer jest najlepszy bo pokazuje coś więcej niż bohaterów w piżamach i krajobrazy...

Thon błagam jakie Love Story?? To nie Harvard :P Tytuł to Lovers In Paris XD (leci na Arirang, czy już się skończyło?? Muszę zobaczyć XD Arirang zawsze puszcza dramę, jak ja ją obejrzę XD)

Eggie co ja na to poradzę, że się ekscytuję za bardzo jak oglądam niektóre dramy. Dobrze, że w Atenie nie piszę, bo bluzgi na SuE by leciały XD (ujawniłaby się moja platoniczna miłość do Lee Ji Ah XD )
MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 19 sty 2011

jordi pisze:Eggie co ja na to poradzę, że się ekscytuję za bardzo jak oglądam niektóre dramy. Dobrze, że w Atenie nie piszę, bo bluzgi na SuE by leciały XD (ujawniłaby się moja platoniczna miłość do Lee Ji Ah XD )

Mnie to czasem smieszy ani absolutnie nie przeszkadza XD Łączę się w obrzydzeniu dla oblecha :P
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 20 sty 2011

No niech ta drama już się zaczyna, bo niemam się z czego ponabijać, jakitotalny zastój w zabawnych dramach się zrobił :puppy:
a swoją drogąjak widzę ocenę jordiego My Princess w jego poście to mnie aż nosi :omg:
Mam nadzieję, że Maksiu pokaże swoją zabawna stronę i porobi głupieminy i ponadyma te swoje wielkie usta ,a już mi bąble pójdą nosem :victory:

Jej - niech ktoś mi wyjaśni ten fenomen - dlaczego ja tak Szynki lubię, chociaż nie słucham, nie śledzę i generalnie nie znam się? To jest po prostu wielkie mystery... A ja na koniki i łajno i trawkę i w ogóle czekam... Jak zwykle z resztą pewnie dostanę nie to czego się spodziewam... ^^.

volli, nie tylko ty jedna nie rozumiesz tego fenomenu :mrgreen: :drunk: czekamy...
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 21 sty 2011

no to coraz bliżej premiery ,tylko z tego co wyczytałem - oni chajtają siew wielu 19 i 21 lat po pół roku dochodzi do rozstania i ponownie spotykają się po 6 latach - czyli odpowiednio będą mieć 25 i 27 lat - więc pośpiesznie zerknąłem na dramawiki i z tego wynika że będą grać starszych niż są w rzeczywistości.Eggie popraw o ile się mylę.Ale historia ma szansę być świetnym romansikiem.Ile to dni do premiery zostało?Eggie odliczaj 3....2....1
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 21 sty 2011

LOL, to prawda. Oboje z '88 są. Ale i w SI tak było i HHJ i LSG odwalili kawał dobrej roboty, choć na początku w ogóle mi nie wyglądali, więc miejmy nadzieję, że i teraz pójdzie dobrze :)

Haha, zobaczymy jak to pójdzie, mam to szczęście że w przyszłym tygodniu mam tylko połowę zajęć, więc będę mogła usiąśc na spokojnie przynajmniej do pierwszych dwóch epów XD 3...2....1... XD
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 23 sty 2011

no i ostatnie fotki przed premierą
Spoiler! Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 24 sty 2011

no i nie wytrzymałam, obejrzałam raw 1 epa i nawet jestem zadowolona. Nasz Maksiu pokazał się w pełnej okazałości, a jego gra niezgorsza i te wiejskie klimaty, i kupa :mrgreen: Może i zapowiada się całkiem lekka i zabawna opowieść. Teraz to już w ogóle się ekscytuję, jak durna. :omg:
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 24 sty 2011

ja wprawdzie tylko pobieżnie przeglądałem RAW 1 odcinka ,z przyczyn że pewnie jeszcze i tak będę go 2-3 razy oglądał ,ale co mi się podoba to fakt że w rolach drugoplanowych mam swoich ulubieńców
mamuśka z Glorii-Na Young Hee
Spoiler! Obrazek
tatuśko ze Smile ,you-Chun Ho Jin
Spoiler! Obrazek
aktor o jakże charakterystycznym śmiechu po którym jest łatwo rozpoznawalny Ahn Suk Hwan
Spoiler! Obrazek
no i mój ulubieniec:Joo Sang Wook
Spoiler! Obrazek
głównych bohaterów nie znam ,może to i dobrze ,oprócz faktu iż chudzielec to kumpel Miśka i że to przyszły drużba na weselu Miśka z Eggie.
Spoiler! Obrazek

Wróć do „K-drama”