[2010] It's Alright, Daddy's Daughter

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Re: [2010] It's Alright, Daddy's Daughter

Postautor: Ai_tanu » 09 sty 2011

po 10 odcinku.

tak krótko napiszę, bo szczerze, to w tej dramie jest tyle wątków, że aż nie wiem na czym się skupić ;D ale ogląda się naprawdę fajnie, no.

Córeczka tatusia, czyli Chae Ryung, nareszcie powoli zostaje główną bohaterką. tak to przynajmniej wygląda, ciekawe czy faktycznie skonczy z Papajem. hm... Ae Ryung i jej mąż... w sumie to ja lubię niezmiernie tego kolesia, serio ;D widać że trochę się stara, choć już widzę ten dramat jak prawda o nim wyjdzie na jaw xD
widać, jak ojca i całą rodzinę przytłacza ta sytuacja... ta bezsilność... uh, no tak to jest w życiu ;< ale pewnie i tak całe zło zostanie pokonane^^
pan przewodniczący... naprawdę szczerze go nienawidzę ;<
a tak poza tym, mogłyby już być następne odcinki ;>

Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 09 sty 2011

Ai_tanu pisze:Ae Ryung i jej mąż... w sumie to ja lubię niezmiernie tego kolesia, serio ;D widać że trochę się stara, choć już widzę ten dramat jak prawda o nim wyjdzie na jaw xD

noo ja tez bardzo go lubię. tera z o wiele bardziej niz na początku. A Ae Ryung jest aktualnie taka dość mdła i nijaka..

Ai_tanu pisze:pan przewodniczący... naprawdę szczerze go nienawidzę ;<

on faktycznie jest jakiś psychiczny..

Ai_tanu pisze:a tak poza tym, mogłyby już być następne odcinki ;>

popieram wszystkimi posiadanymi przeze mnie palcami u nóg i rąk.. albo rąk i nóg.. anyway, withs2 stoi z napisami..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 11 sty 2011

ODCINEK 12

Będzie krótko... Serio, serio!

Ta drama robi się coraz lepsza - słowo daję. W ogóle to pierwszy raz mam wrażenie, że można by dramę rozciągnąć na więcej odcinków... Tyle tu wątków, a każdy sympatyczny.

Przewodniczący to jest Mordor w czystej postaci. Pan Samo Zło... Fakt faktem że przystojny.. ale zły do szpiku kości!

No i Oscar za odcinek 12 goeeees toooo: ........*pełna napięcia cisza*........ męża "Oczko" ......... nieeee no takieeeeego numeru to w dramie jeszcze nie widziałam. Szczękę zbieram z podłogi, ale wybuchy śmiechu mi w tym dość skutecznie przeszkadzają.... Eeeeeee.... ile on miał niby wtedy lat jak to zrobił? 5? 9? Czy coooo? [No ja wiem, że mówią, że teoretycznie był starszy ... LOL - może 14 ?? .... ] :rolly: :rolly: :rolly:

Ai_tanu pisze:choć już widzę ten dramat jak prawda o nim wyjdzie na jaw xD
LOL Ai... nawet nie wiesz....

Nieeeeeee... :rolly: :rolly: :rolly: :rolly:

[edit] i och! dajcie już kolejny odcinek!
:volli:
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 11 sty 2011

Volli pisze:Ta drama robi się coraz lepsza - słowo daję. W ogóle to pierwszy raz mam wrażenie, że można by dramę rozciągnąć na więcej odcinków... Tyle tu wątków, a każdy sympatyczny.

to jzu jest 12-ty? :D *idzie szukać* a w ogole.. jaa ja mam tak smao.. smutno mi sie robi bo akcja sie dopiero rozkreca.. serio nie ma tego 30 epów?? :(

/edit/

aaaa.. jest i 11 i 12!! ja oszaleję!! czmeu ja tego wczesniej nie zauwazylam!! ide ogladac!

/edit/

już po 11 epie.. jaaa.. ta drama jest taka słodka i kochana <33333 że po prostu och i ach.. szkoda ze tak mało ludzi tutaj ją ogląda. Muszę sie sama ekscytować. ale juz czuje ze jeszcze raz ja na pewno kiedyś obejrzę.. kocham tkaie historie i na prawde sie dziwie ze to ma miec tylko 16 epów. Mężuś starszej siostry jak wymyśla skąd kasę wziąść.. i te jego zabójcze oczka xD i jak sie fajnie akcja rozwinęła z najstarszym bratem :melt: :melt: :melt:

porobiłam trochę gifow z 11 epa:

Spoiler! ta akcja jak ten mu powiedział żeby sie tak nie ślinił xD
Obrazek

pan gentleman:
Obrazek

ktoś sie napala na Hae xD
Obrazek

oczko w wersji LOL:
Obrazek

ja lubię jak mnie obcierasz:
Obrazek

run, run:
Obrazek

gotowa do pracy:
Obrazek

/edit/

ledwo zaczęłam 12 ep a juz sie mało co ze dwa razy nie zakrztusiłam ze śmiechu xD

1) jak sie mężuś najstarszej siostry cieszył że ta chce z nim być xD i dlatego chce wszyskto jego ojcu wyjaśnić xD

2) jak ta szefowa tego klubu mówi do najstarszego brata:

ona: Then, Mal Keum.
on: Yes?
ona: I... will invest all my time finding Shin Byung Chun. Give me Cho Long.
on (z poważną miną): That sounds good.
ona: Really.. Hey you, Cho Long, you are now my son-in-law. Okay? (hahaha! i ta mina obojga mówiąca WTF?!)
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 11 sty 2011

Ucieszy was pewno fakt, że rozciągnęli tę dramę aż o JEDEN ODCINEK XD (17 będzie zamiast pierwotnych 16 :) ) Ja sam jeszcze nie oglądałem
MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 11 sty 2011

yeah!! ale i tka skzoda ze tylko 17.. teog powinno byc conajmniej ze 20 epów.. minimum!!

ahh no i zapomnialabym.. rewelacja 12 epa, czyli że siostra Jin Gu jest jego córką.. wtf???
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
arduinna
Oglądam regularnie xD

Postautor: arduinna » 12 sty 2011

evelinux pisze: rewelacja 12 epa, czyli że siostra Jin Gu jest jego córką.. wtf???

To wyszło już w 5 odcinku przez jego przejęzyczenia :victory: W ogóle nie ogarniam, ile on wtedy miał lat??? :lol:
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Speak » 15 sty 2011

nareszcie wczoraj udało mi się nadrobić do 12 epa! tylko czemu nie ma dalszych napisów?

Drama mi się podoba, no i jak ktoś tu chyba wcześniej wspomniał, widać nareszcie, że to Chae Ryung jest główną bohaterką. Rzadko pojawia się ostatnio wątek Ae Ryung. A szkoda.. bo tak strasznie polubiłam jej męża ;D czekam, aż mu ona w końcu pokaże trochę ciepła, a nie tylko on się stara..
Chae Ryunh i Hyuk Ki.. no tak, nie byłoby dramy bez jakiegoś wątku miłosnego. w sumie nie żeby mi to jakoś szczególnie przeszkadzało, bo jak na razie to się fajnie rozwija ^^

aa no i najważniejszy wątek 12 epa:
arduinna pisze: W ogóle nie ogarniam, ile on wtedy miał lat??? :lol:
Jeśli chodzi o to, ile miał lat to coś tam było powiedziane w 12 epie, że namieszał będąc w liceum, ale bardziej myślę, ile on w takim razie ma teraz lat. może pod 40 już podchodzi? ^^
Oglądam: King 2 Hearts | Love Rain
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 15 sty 2011

hahahaxD pod 40 xd dobre, dobre.. no wlasnie.. ale w takim razie.. ile ona moze meic lat.. moze z 11? :> to by bylo pocieszne xD hahaha!
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 18 sty 2011

ODCINKI 13-15

Jesteście pewni, że ta drama nazywa się It's Ok Daddy's Girl a nie Troskliwe Misie? Bo ja już tracę rozeznanie... Nie żebym narzekała, po prostu jest tak słodko jak nawet w Bułce nie bywało... Ale taki już tej dramy urok. Chyba najbardziej umoralniająca k-drama jaką zdarzyło mi się oglądać, chociaż nie jest to umoralnianie nieprzyjemne.

Powoli wszystko zmierza do zgrabnego końca... Nie mamy już wątpliwości, że źli zostaną pokonani (jaka szkoda, że nie są oni bardziej wyraziści) - coraz częściej wpadają we własne sidła, coraz więcej troskliwych niedźwiadków jednoczy przeciw nim swe siły...

Chae Ryung jest uczciwą i ciężko pracującą dziewczyną, Ae Ryung jest wzorowym przykładem małżonki i synowej ... Bracia stanowią żywy obraz tego, że praca uszlachetnia i nawet postaci niejednoznaczne do tej pory awansują i zaczynają kroczyć w blasku wszechogarniającego ciepła, dobra i miłości... Brzmi jakbym się troszeczkę nabijała? No cóż, poniekąd tak jest, ale jednak nie do końca.

Nie wiem dlaczego, ale to wszystko wcale nie wywołuje u mnie wrażenia niestrawności - wręcz przeciwnie. Dobrze się ogląda, z satysfakcją... Taka heart-warming opowieść jest z tego... Taka... naładowana czymś mocno pozytywnym, jakąś nadzieją i wiarą w ludzi.

Najbardziej chyba przeszkadza mi wątek z Donghae i szwagierkocórką... Tutaj hmmm... jakby lekką przesadę czuję... Mam wrażenie, że cofnięta zostałam do szkoły podstawowej i na lekcji wychowawczej pani tłumaczy jak być miłym i dobrym... No - ale jak już pisałam - nie jest to znowu aż tak drażniące...

Toteż z równą ochotą rzucę się na finał w którym zło zostanie pokonane, a wiara, nadzieja i miłość wydadzą swe owoce i trwać będą...
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 18 sty 2011

epy 13-14

łomatko.. ten braciszek naszych dwóch siostrzyczek to jest ładna ofiara życiowa.. ciamajda, oferma.. jednym słowem - LIFE FAILURE! Musialam to z siebie wyrzucić bo już nie mogłam tego znieść.. ten synek jest tragiczny!!

Co do historii Jin Gu - ta ekspresja jego twarzy jak opowiadał Ae Ryung swoja historię życia.. to wyglądało jakby aktor BAAAARDZO sie starał upuścić choćby jedną łezkę i mu nie wychodziło.. rozdziawiał gębę, wybałuszał oczy.. a łza nadal nic.. nie ruszało jej to.. lol. sorki, ale ta scena miała być tragiczna a ten koleś z tego zrobił tragikomedię. jakkolwiek go lubię i lubię jego postać to szkoda że tak spaścił tą scenę.. I naprawdę zaczynam bardziej kibicować tej parze już nawet.. Starszy brat Ki w końcu coś zaczął kumać.. a Przewodniczący ze Scandala nadal mnie śmieszy.. boshe.. tragedia.

anyway, nie wiem jak wy dziewczęta, ale oficjalnie jestem gotowa nadal tej dramie miano tak cudownej jak Prosecutor Princess. :melt: :melt: :melt:

Volli pisze:Najbardziej chyba przeszkadza mi wątek z Donghae i szwagierkocórką... Tutaj hmmm... jakby lekką przesadę czuję...

dokladnie, dokladnie.. w ogole ta mina Donghae jak zobaczył dom w ktorym ona mieskza i sie zaczal zastanawiać czy to dom czy pałac xD BEZCENNA!!

PS. troche sobie rpzypadkiem zaspoilowałam szukając tapetki jakiejś z tej dramy.. ale.. w sumie to i tak wiadomo ze do tego wszyskto zmierza.. wiec jakbyście chcieli oblukać: >>klik<<
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 23 sty 2011

KONIEC

evelinux pisze:PS. troche sobie rpzypadkiem zaspoilowałam szukając tapetki jakiejś z tej dramy.. ale.. w sumie to i tak wiadomo ze do tego wszyskto zmierza.. wiec jakbyście chcieli oblukać: >>klik<<

Czy to będzie spojler jak napiszę, że to żaden spojler? :rolly:

Skończyłam i szczerze mówiąc okazuje się, że niewiele mam do dodania do moich poprzednich wypowiedzi... No, może oprócz tego, że tak słodkiego i idealnego happy endu, tylu kochających się misiów, oddanych synów i córek oraz cudownych, troskliwych małżonków, żon i rodziców - jeszcze nie widziałam... Lukier, którym posmarowano Bułeczkę jest przy tym lukrze gorzki i kwaśny... Wszystko zostało powiedziane, wszystkie - albo prawie wszystkie wątki pokończone (no, brakuje mi trochę wieści - co się stało z resztą drużyny Troskliwych Niedźwiadków - tym od peruki i od part-time job w jadłodajni, ale to nic w sumie).

Nie obyło się bez tradycyjnego 4 lata później oraz dwóch piosenek łopatologicznie objaśniających co się dzieje na ekranie...
Naprawdę miałam ochotę wyć po raz kolejny słysząc Hymne a l'amour jako podkład pod słodycze (choć początkowo uznałam wykorzystanie tej piosenki w draie za słodkie...) .... no i "Love love love" ... - jeszcze się nie spotkali a wiadomo a co chodzi - w powietrzu unosi się mgiełka różowa i założę się, że widziałam nawet na gałęzi Amorka.... Naprawdę największe WTF.. to spotkanie po latach Popaye'a (BTW - w garniaku wyglądał normalnie no jak przez okno... xD) z Chae Ryung... LOL - przypadkiem... na ulicy... nie że czekał na nią... :rolly: .. chociaż (cytat choć może nie dokładny) "tęsknił za nią do granic szaleństwa".... :rolly: :rolly: ... pewnie taki przypadek wydawał się scenarzyście romantyczny .....

No nic... Drama skończona, było miło, choć nie raz się w głowę pukałam... Historia miała pokrzepiać i pokrzepiała. Przyjemnie się to oglądało i ciekawie, do czasu gdy się wszyscy na dobrą drogę nie nawrócili - wtedy zaczęło być nudnawo... Ale pretensji nie mam. W końcu ten typ tak ma.
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 23 sty 2011

ayy ayy juz ep 15 i 16 jest :D yay! akurat bedzie czym celebrować zaliczony semestr :D
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Postautor: Ai_tanu » 25 sty 2011

Koniec.

jak zwykle ciężko mi jakoś podsumować dramę. ogólnie oglądało się przyjemnie, więc wychodzi na to, że mi się podobała ;D była taka inna od wszystkiego co wcześniej oglądałam... choć niektóre wątki można by pozostawić bez komentarza, tak mi jakoś śmiesznie było... :rolly: moim ulubionym pozostaje wątek Jin Gu i jego córki którą zrobił chyba w przedszkolu, niezależnie od tego co mówili o szkołach średnich itd :rolly:

czy Chae Ryung była główną bohaterką? nie wydaje mi się, tych 'głównych' było tu mimo wszystko więcej. tytułowe bohaterki były dwie (choć i córkę Jin Gu można by podpiąć :rolly:) no i ich cierpiący tatuś. wariujący Przewodniczący, który w końcówce przyprawiał mnie o spazmy :rolly:. No i Hyuk Ki i Wook Ki, dooooobrzy i szlacheeeetni. i fakt, ta lukrowana końcówka :rolly: można się nabawić próchnicy, ojejej, jak wszyscy się kochają i w ogóle jak jest dobrze, a ci źli są beee i są ukarani. ohh :rolly:

nie licze ile razy użyłam tej ikonki - :rolly:, ale właśnie tak bym chyba podsumowała tę dramę, i w sumie polecam ;D
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Postautor: akire » 17 sie 2011

ODCINKI 1 - 6

Spoiler! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Ja już nie wyraaaaaabiaaaaaam.

//edit 1:

ODCINKI 7 - 9

Spoiler! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :rolly: (misiu chcący być prostytutkiem) :cry: :cry: :cry:
:cry: :rolly: (półnagi misiu udający macza przed 4minutiką robiącą mu zdjęcie) :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :fav: (puppy face donghae) :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :melt: (miny misia) :cry: :cry:
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :rolly: (mroczne miny brzydala) :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :rolly: (hae tuptający z kroplówką za misiem niosącym tatusia na barana) :cry: :cry:
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :melt: (w ogóle miś) :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
:cry: :cry: :melt: (hugi braciszków) :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :rolly: (brwi męża) :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

lol nie wiem, wciąga mnie nawet, ottoke.

//edit 2

ODCINKI 10 - 15
Spoiler! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
:melt: :melt: :melt: :melt: :melt: :melt: :melt: :giggle: :giggle: misiu i młoda :giggle: :giggle: :melt: :melt: :melt: :melt: :melt: :melt: :melt: :melt:
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
:rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly:
:rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly:
:rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: SEKRET MĘŻA :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly:
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
:omg: :omg: :omg: :omg: :omg: :omg: :omg: sweterki misia :omg: :omg: :omg: :omg: :omg: :omg: :omg:

czemu ta drama mnie tak wciąga, powiedzcie mi.
Obrazek

Wróć do „K-drama”