[2010] Secret garden

seriale z Korei
Awatar użytkownika
prosa
Co to jest dorama? o_O

Re: [2010] Secret garden

Postautor: prosa » 31 sty 2011

Dzięki dzięki, ja już jestem po wszystkich odcinkach, cały OST jest super!!!!

O kurcze jak mogłam przegapić taki temat? Sorki następnym razem powinnam czytać wszystko dokładnie:0

Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 28 lut 2011

W prawdzie Margot już wrzuciła do tematu Big Bangowego ale hmm tutaj też na temat ; )
Tylko naprawdę... oglądając... nie jedzcie :D

Obrazek
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 28 lut 2011

po obejrzeniu tej parodii (pomijając drobny fakt, że zrozumiałam zaledwie kilka słów) stwierdzam, że chętnie zamieniłabym matkę KJW w dramie , bo parodia matki jest jak odlew najwyższej jakości:) Fakt faktem w dramie nie mieliśmy motywu "smell, smell", ale przewroty oczami, boląca głowa i głos bardzo zbliżone do oryginału - dzięki tej parodii polubiłam najgorsze babsko świata :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Mina » 28 lut 2011

Właśnie jestem na 6 epku tej dramy i bardzo mi się podoba tak więc parodia też mnie rozśmieszyła , chociaż również zrozumiałam tylko pare słów .
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Postautor: Cherry » 01 mar 2011

hah świetna ta parodia :D
jeśli będzie kiedys tłumaczenie to obejrzę jeszcze raz :D
rzeczywiście świetna matka xD
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 02 mar 2011

Jakby co, to do parodii są napisy: http://www.dailymotion.pl/video/xhaevj_ ... from=embed
:volli:
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 02 mar 2011

Właśnie miałam zarzucić wersja parodii z napisami,ale Volli mnie ubiegła :D
A parodia im wyszła najwyższej próby,nie będę rozwodziła się nad poszczególnymi postaciami,bo wiadomo że zrobili to świetnie,jedynie powiem że jestem pod ogromnym wrażeniem jak zrobili Osca,przecież jakbym nie wiedziała że on to nie on,to bym powiedziała że to on,ten chód, sposób mówienia (a właściwie krzyku) i ogólnie Osca jak żywy. Cudna robota :aww:
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 04 mar 2011

Obrazek
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Mina » 04 mar 2011

Jak dla mnie Oska jest świetny , kocham te sceny z Nim i Jego ukochaną jak na siebie patrzą i płaczą :-)

Edit:

Skończyłam oglądać i moge tylko powiedzieć że kocham te drame :smitten: :smitten: :smitten:
Awatar użytkownika
Sheeruun
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Sheeruun » 24 kwie 2011

Ja dopiero zaczynam, tj jestem pod koniec pierwszego epa, ale już mogę powiedzieć, że uwielbiam szefa tej kaskaderki! ;D *em.. na takim etapie jeszcze nie wiem jak się kto nazywa, tylko Oska kojarzę xD*
[center]Ouran High School Host Club | My Girlfriend is a Gumiho[/center]
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Maru » 24 kwie 2011

Sheeruun pisze: uwielbiam szefa tej kaskaderki! ;D *em.. na takim etapie jeszcze nie wiem jak się kto nazywa

Pan Arab :D

Oj Secret garden to dobra drama była (: jedyny błąd jaki popełniłam, to, że zaczełam ja ogladac w połowie sesji, i o mały włos nie skończyło sie to tragedią _^_ ...bo wciąga 8)

Własciwie urzekła mnie od momentu, kiedy pogodynka przemawia do Joowona z wprost z ekranu tv w jego 'pałacu' (:

I to te magiczne momenty podobały mi sie najbardziej i dodawały dramie magicznego klimatu. Uwielbiam scenę z odrastającymi płatkami kwiatów, cudna jest (: Szkoda, że potem tak jakos o nich zapomniano, a to własnie te drobne szczególiki nadawły dramie smaku....

Szkoda, ze proces zamiany ciał troche nie wykorzystany, ale nie było źle, masa śmiechowych sytuacji była, jedne z moich ulubionych to kiedy Raim w ciele Joowona odbierała wiadomości imitując radośnie dzwonek _^_ ( w ogóle chyba muszę sie w taki zaopatrzyć)

Postacie też mi sie podobały, nudne nie były, zdeklarowaną fanką Oski bedę jeszcze długo :wink:

OST tez przyzwoity, przyczepić sie nie mogę, "That woman" szczególnie zapadła mi w pamięc, łzawe toto, ale melodia niesamowicie wpadła mi w ucho.

A co do parodii Big Bangów - ja nie mam słów po prostu _^_ Daesung jako matka wymiótł, ten ton głosu, to spojrzenie, no a jak GD strzelał buźkami w dziubek, to odpadłam :rolly:
Obrazek
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu!"
- Król Julian
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Mina » 24 kwie 2011

Taaaa parodia jest boska

Dla mnie wszystkie piosenki z tej dramki są cudowne i przepiekne , muzyczka i teksty mnie urzekły.
Bardzo dużo zabawnych scen i romantycznych.

Oske uwielbiam był superaśny :p

To jest taka drama, która raczej wszystkim się podoba , po za tym w obsadzie sa sami świetni albo słodziuchni aktorzy i aktorki.
Awatar użytkownika
Sheeruun
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Sheeruun » 25 kwie 2011

Pan Arab :D

Ee? A czemu akurat arab? :confuse: :mrgreen:
W każdym bądź razie.. za mało go! Jest moim zdecydowanym faworytem :melt:
edit: Uaa, angielski jego mnie powalił. Taki.. professional! :wow:

Urzekła mnie scena z brzuszkami, haha, była urocza :D

Jeszcze jeden ep i idę spać. :roll:

edit: Njeee, jak ona założy tą kieckę to się załamię. Ma fajną koszulę, rurki, adidasy.. a tu zaraz się taka panienka zrobi, fe.
Może jestem dziwny, ale co ja na to mogę? :|

Ok, kończę, bo za dużo tu jakiś komentarzy bez sensu daję. xD
[center]Ouran High School Host Club | My Girlfriend is a Gumiho[/center]
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Maru » 25 kwie 2011

Sheeruun pisze:Ee? A czemu akurat arab?

Oglądaj to sie dowiesz ;p

Sheeruun pisze:Urzekła mnie scena z brzuszkami, haha, była urocza

Ta scena to chyba wpisze się na stałe do księgi charakterystycznych scen dramowych, bo parodiowano ja na kazdym kroku i gdzie popadnie _^_ I 'cappuccino kiss' (:

Sheeruun pisze:jeee, jak ona założy tą kieckę to się załamię. Ma fajną koszulę, rurki, adidasy.. a tu zaraz się taka panienka zrobi, fe.

O, a tu mogę powiedzieć, że po pewnym przemysleniu przyznałam racje Joowonowi. Na początku jak ją zbeształ za to jak wyglądała, to sobie pomyslałam "Heloł, koleś, nie podoba ci sie to spadaj materialisto jeden" ale potem ...on miał rację. Wiem, ze bajki o kopciuszkach nas przyzwyczaiły do tego, ze książe na balu przyprowadza swoja ukochana w łachach i przedstawia ją wszytskim z usmiechem na twarzy "patrzcie to moja kobieta" i jest z niej niesmowicie dumny, no a ciuchy sie przeciez nie liczą a i tak wszyscy wzdychają...Błąd...I Joowon miał rację, ona nie myslała o jego reputacji, a powinna była sie chociaz postarać. Tu nie chodzi o jakies wystrojenie się, wiem, ze była biedna, ale o jakąś taką sama przyzwoitość i schludność. Pamietam, jak moja kolezanka mi opowiadała, ile wstydu sie najadła przez swojego chłopaka, który poszedł z nia do opery ....w wytartych jeansach, bluzie dresowej i 'białych' ( żeby białych _^_) adidasach ... To mniej wiecej cos w ten sam deseń ..Brutalne wprawdzie, ale nikt nie lubi jak nam ktos robi obciach... I podkreslam, że nie o pieniądze tu chodzi, ale o podejście i coś w rodzaju szacunku do osoby czy miejsca do którego idziemy.
Obrazek
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu!"
- Król Julian
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Mina » 25 kwie 2011

O, a tu mogę powiedzieć, że po pewnym przemysleniu przyznałam racje Joowonowi. Na początku jak ją zbeształ za to jak wyglądała, to sobie pomyslałam "Heloł, koleś, nie podoba ci sie to spadaj materialisto jeden" ale potem ...on miał rację. Wiem, ze bajki o kopciuszkach nas przyzwyczaiły do tego, ze książe na balu przyprowadza swoja ukochana w łachach i przedstawia ją wszytskim z usmiechem na twarzy "patrzcie to moja kobieta" i jest z niej niesmowicie dumny, no a ciuchy sie przeciez nie liczą a i tak wszyscy wzdychają...Błąd...I Joowon miał rację, ona nie myslała o jego reputacji, a powinna była sie chociaz postarać. Tu nie chodzi o jakies wystrojenie się, wiem, ze była biedna, ale o jakąś taką sama przyzwoitość i schludność. Pamietam, jak moja kolezanka mi opowiadała, ile wstydu sie najadła przez swojego chłopaka, który poszedł z nia do opery ....w wytartych jeansach, bluzie dresowej i 'białych' ( żeby białych _^_) adidasach ... To mniej wiecej cos w ten sam deseń ..Brutalne wprawdzie, ale nikt nie lubi jak nam ktos robi obciach... I podkreslam, że nie o pieniądze tu chodzi, ale o podejście i coś w rodzaju szacunku do osoby czy miejsca do którego idziemy.

Oj to prawda , w tej dramie ubiór już tak nie grał roli ale zachowanie i podejście , i w ogóle tak to jest jak się kogoś szanuje to dba się o jego wizerunek ...

Wróć do „K-drama”