[2010] Secret garden

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Re: [2010] Secret garden

Postautor: Cherry » 29 gru 2010

14 ep był ciekawy. oczywiście kiedy postanowili być ze sobą musiało się coś stać, a więc ponowna zamiana ciał. kurcze, nie mogę się doczekać kolejnego odcinka.. ciekawe jak wybrną z tej sytuacji :)

Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Postautor: lovegood » 29 gru 2010

Obejrzałam 14 odcinek z subami i uwaga - dalej mi się podoba xD ! Mimo że się małe dramaciki zaczynają robić, ale póki co to jest do przejścia~ Tylko ta druga zamiana ciał tak na spokojnie przebiegła...Bez huku :P Ale w sumie zdążyli się przyzwyczaić ;D
W każdym razie bardzo lubię postacie w tej dramie i (mimo momentami rozlazłej akcji) dobrze mi się to ogląda. A Joo Won w ogóle pobija wszystkich <3 xDD
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 30 gru 2010

Ep 14 i Oskar jako matka chrzestna Gil Ra Im :D
W ogóle Seul grożąca jakiejś klientce,to było fajne,na początku nie wiedziałam o co kobitce kaman. I romanss Oskara i Seul powraca, to dobrze bo nie chciałabym by ich wątek był zbyt melodramatyczny.
Zamiana byłą śmieszna,nawet za bardzo się nie zdziwili,tylko czemu doszli do wniosku że nie moga się całować :confuse:
PS. Pan dresik i sprawdzanie metki :victory:
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Speak » 30 gru 2010

epy 13-14

Wow! Geniusz tej dramy wciąż nie przestaje mnie zadziwiać. Ile już było takich przypadków, że drama była świetna, cudna i w ogóle, a w drugiej połowie wiało nudą. A w tym wypadku, przynajmniej według mnie, z każdym epem jest coraz lepiej! xD 13 i 14 tak mi szybko zleciały, i były po prostu piękne <3

w 13 epie myślałam, że padnę ze śmiechu na te 'zaloty' Joo Won'a, ten cały wyjazd z Action School był świetny :D Joo Won'a uwielbiam jako postać, najbardziej mi się podoba w nim to, że jest taki wytrwały w dążeniu do celu. Normalnie k-dramowy bohater już dawno by się poddał myśląc 'nie chce mnie, ożenię się z tą, którą wybrała dla mnie mamusia, tak będzie lepiej dla wszystkich' i zacząłby się wielki dramat. a w tym wypadku tak nie ma, koleś tak się starał, że w końcu dostał to, czego chciał ;DD
14 ep może nie był aż tak zabawny, ale za to było mnóstwo pięknych momentów. jak np. ten cały bal <3 potem u Ra Im w mieszkaniu... no i ta końcówka, ciekawe co z tego dalej wyniknie xD
kurde, nie mogę się już doczekać 15 epa ^^
Oglądam: King 2 Hearts | Love Rain
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Postautor: Cherry » 06 sty 2011

15 ep.. - dobrze że powiedzieli prawdę, przynajmniej troszkę się sprawa wyjaśniła...
hah boskie to było kiedy Oska się dowiedział że to GRI była w saunie :giggle:
ale końcówka była taka smutna kiedy nasz kochany Dresik wylądował w windzie.. :cry:

16 - no oczywiście wszystko dobrze się skończyło (aż za dobrze ;p) i nawet GRI dostała drugą szansę... oczywiście że nie mogło zabraknąć jakiejś 'strasznej tajemnicy' - dobrze ze chociaż od razu się wyjaśniło o co kaman. a tak w ogóle to pani Matka powinna ją wspierać i zgodzić się wreszcie na ten związek a nie próbować zrekompensować stratę ojca...
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 06 sty 2011

Odcinek 15-16

Hmm nie chce mi się wzdychać do głównej pary bo przecież i tak ich kocham <3
Tymczasem mam nowe ofiary, które nawet zaczęły mi się śnić po nocach :rolly: Ano śpią sobie dwa osobniki na podłodze, jedno patrzy na drugie i nagle to starsze całuje to młodsze.... taaaak piękny sen :D A jego bohaterowie :rolly: Oska i Ssun bo o nich mowa aaah uwielbiam ten mały, maciupki wątek <333 No i po tych ostatnich epach tak mi się jakoś wbili w głowę, że ja chcę ich razem :D
Jeszcze w 14 odcinku widziałam Oskę z Seol, ale teraz? No way :d Nie kiedy otworzyła nam się nowa możliwość i chyba będę wielce niepocieszona, jeśli pani scenarzystka zrani naszego młodego bohatera....

No to tyle :D Ssun, Oska FIGHTING! :D :D :D
Obrazek
Tsukush
Przyklejony do ekranu

Postautor: Tsukush » 06 sty 2011

Wybaczcie ale nie mogłam się powstrzymać .... masakra .....
(συσ) To Ja codziennie tak samo.... --------------->
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 06 sty 2011

Obawiam się, że przedramatyzują... czytałem opis epa i jeszcze więcej tragizmu będzie niż to co pokazano, a końcówka 17 epa rozwali... ech żeby tego nie spaprali...
MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Tsukush
Przyklejony do ekranu

Uj jordi nie strasz... bo jak tak będzie to ja pierniczę i skończę to oglądać bo juz mi 16 ep zadziałam na nerwy .....
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Postautor: lovegood » 06 sty 2011

Mam nadzieję że dramat nie będzie się ciągnął do ostatniej sceny ;___; Nie chcę kolejnej dramy przerywać2 epy przed końcem ;/
Tsukush
Przyklejony do ekranu

No właśnie ja też nie... a zwłaszcza tej dramy bo już ją pokochałam i w ogóle jest dla mnie taka jaaaaaaaa...... dajcie 17 epa!!!!!!! cholera:(
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Postautor: Cherry » 07 sty 2011

oby tego nie zepsuli tak jak Mary.. chociaż nie ma co do Mary porównywać xD SG jest o niebo lepsze.. tylko dramaty na końcu muszą być przemyślane i krótkie. właśnie dlatego nie oceniam dramy zanim obejrzę ją do końca.. zawsze jak się nastawię super pozytywnie to końcówka jest do bani...
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 09 sty 2011

Pojawił sie OST numero 5 ost
a tu oprócz recapsów piosenka That man w wykonaniu Hyun Bina, ładnie mu to wyszło (nie wiem czy czasem ta piosenka nie jest na ost nr 5 bo jeszcze nie słuchałam ^^')
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 09 sty 2011

Yyyyyyyyy.... *ryczy*

Ja tylko chciałam powiedzieć, że 17 odcinek SG jest piękny... po prostu *yyyyyyyyyyyy - więcej niekontrolowanego ryku* piękny.... Joo Won! .... Ty, ty... ty....... ty człowieku ty!!! Kochany człowieku....!!! *yyyyyyyyy*

OMG... co ta drama ze mną wyprawia... [spoiler=Spoiler do Bad Guya]ostatnio Bad Guy mi to zrobił no... ale tu IMO zakończenie będzie happy...[/spoiler] Ja to wiem...

yyyyyyyyyy ..... *poszła zasmarkać drugą paczkę chusteczek*
:volli:
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 09 sty 2011

Ep 17
Scenarzyści zbytnio nami potrząsnęli,po niezbyt dramatycznych 16 odcinkach w 17 zaoferowali nam morze łez, nie tylko wypłakane przez bohaterów. Już nawet bitch mam tak bardzo nie wkurzała swoimi akcjami, bo to nie jej akcje były aż tak ważne w tym odciniku, tylko ta końcówka. Po prostu nigdy nie spodziewałabym sie czegoś takiego po Joo Wonie. Ja mam nadzieje że jakims cudem wszystko skończy sie dobrze, że wprowadzenie tej magii do dramy miało powód,a tym powodem bedzie szczęśliwe zakończenie
[center]Obrazek[/center]

Wróć do „K-drama”