[2010/11] All my love (sitcom)

seriale z Korei
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Re: [2010] All my love (sitcom)

Postautor: thon » 23 lut 2011

Eggie pisze:Aleś ty szybko O.o 32 ep był po prostu najgenialniejszym epem, nie sądzisz? XD

bo odcinki strasznie krótkie ,a mój najlepszy ep -to włamanie do sekretnego pokoju Kim Gab Soo i wynikłe z tego powodu komplikacje - kino ,prawie całus i całkowita dezorientacja biednej wąskoocznej.Ale szkoda trochę że po 66 odcinkach nie będzie sekretarza Juna - w 32 odcinku był kapitalny ,napity naparstkiem alkoholu przebrany w piękne wdzianko :)
No i smerfy zrobiły jakoś 65 odcinek więc z powodu słabej silnej woli obejrzałem sobie nr 65,no i wiem że przeskoczenie o te 33 odcinki nie szkodzi w rozumieniu fabuły bo
i to nie spoiler ,kamerdyner nadal ogląda dramy
Spoiler! Obrazek
a za kłótnie z bliźniakiem o IQ jednokomórkowca kara bez zmian
Spoiler! Obrazek
A teraz spoilerek - delikatny - pewna osoba odkrywa kto jest zaginioną córką dyrektora ,jej mina bezcenna

Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 23 lut 2011

obstawiam, ze mamuśka :P

Dla mnie to nawet nie o to chodzi że nie zrozumiałabym fabuły czy coś, tylko dla mnie akurat, jeden odcinek do śniadania, akurat mam te 20 min - to dla mnie przyjemność :P I tak co sie bedzie działo, trudno nie zgadnąć więc nie mam jakiegoś parcia :P
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 23 lut 2011

Eggie pisze:obstawiam, ze mamuśka

pudło,nie mamuśka odkrywa prawdziwą tożsamość dziewczęcia z blizną w kształcie gwiazdy na stopie
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 27 lut 2011

Zginęłam dzisiaj po prostu. Co jeden ep to lepszy :D A już Kwon Ga In przed Geum Ji i dyrektor tańczący Abracadabra to po prostu mistrzostwo :D 33 ep rządzi :D
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 27 lut 2011

fakt odcinek przezabawny - KGS - rewelacyjny w przebraniu
no i teksty i miny KSG w odcinku powalały mnie na kolana :"niespodzianka"
Spoiler! Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Re: [2010/2011] All my love (sitcom)

Postautor: Maru » 03 lip 2011

Aaaaa! Mój pierwszy sitcom, to musze sie podzielić wrażeniami, na razie po 13 odcinkach :rolly:

Jakaż to cudownie głupawa i lekka rozrywka jest :rolly: I w dodatku z epizodu na epizod robi się coraz bardziej irracjonalnie głupie :rolly:

Obejrzałam kiedys jeden odcinek dla Kwona i Gain, teraz mam jeszcze do kolekcji Doojuna i Przewodniczącego Samorządu Szkolnego ze Scandala :rolly:

Co z tego, że wszyscy tam grają siebie, przez to to jest chyba jeszcze lepsze :rolly:

I największego kopa daje, kiedy sie ogląda kilka odcinków pod rząd i można się zanurzyć w tym klimacie głupiutkich sytuacji, wtedy im dalej tym smieszniej :rolly:

Idealne na wakacje (:
Obrazek
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu!"
- Król Julian
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 03 lip 2011

Maru pisze:Aaaaa! Mój pierwszy sitcom, to musze sie podzielić wrażeniami, na razie po 13 odcinkach :rolly:

Jakaż to cudownie głupawa i lekka rozrywka jest :rolly: I w dodatku z epizodu na epizod robi się coraz bardziej irracjonalnie głupie :rolly:

Obejrzałam kiedys jeden odcinek dla Kwona i Gain, teraz mam jeszcze do kolekcji Doojuna i Przewodniczącego Samorządu Szkolnego ze Scandala :rolly:

Co z tego, że wszyscy tam grają siebie, przez to to jest chyba jeszcze lepsze :rolly:

I największego kopa daje, kiedy sie ogląda kilka odcinków pod rząd i można się zanurzyć w tym klimacie głupiutkich sytuacji, wtedy im dalej tym smieszniej :rolly:

Idealne na wakacje (:

Rozczarujesz się srodze, bo po 43 epie przestali produkowac angielskie napisy :( I na razie nie ma i nie bedzie.... Serial jest genialny, ale niestety.... I nigdzie nie ma, przynajmnie ja znależć nie mogę...
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Maru » 03 lip 2011

Ale ...ale ...ale JAK TO? co to znaczy NIE MA? ;______; :puppy: :puppy: :puppy:

Na razie się zastanawiam jak się wszystkie romanse rozkręcą, zakręcą i skręcą no i wszelkie domysły spisków, knowań i szemranych interesów Pana Przewodniczacego ( inwestycja w kimchi ....taaaak :rolly: )

Możliwe, że do tego 40 mi się znudzi, no ale jednak :(
Obrazek
- Król Julian
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 03 lip 2011

Maru pisze:Ale ...ale ...ale JAK TO? co to znaczy NIE MA? ;______; :puppy: :puppy: :puppy:

Na razie się zastanawiam jak się wszystkie romanse rozkręcą, zakręcą i skręcą no i wszelkie domysły spisków, knowań i szemranych interesów Pana Przewodniczacego ( inwestycja w kimchi ....taaaak :rolly: )

Możliwe, że do tego 40 mi się znudzi, no ale jednak :(

No nie wiem, czy ci się znudzi, bo to jest genialne i tylko się rozkręca coraz bardziej... I akurat skończyli tłumaczyć na takim epie który miał TBC i biał mieć koniec tej historii w nastepnym... Można obejrzeć bez napisów w sumie ale ja tak nie lubię.... :(

A pan przewodniczący znika po 80 epie gdzieś i tak, niestety jego romans z part-timerką się nie nawiązuje... Szkoda :P
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 05 lip 2011

hahahaha a ja już jestem na 51 odcinku z angielskimi subami i wciąż wychodzą nowe... ;>
hardcore fangirl zawsze znajdzie sposób o/ :rolly:
chcecie linki~? /shameless

ale najważniejsze, w 135 epie GeumJi/GaIn WYJECHAŁA (fml szipowałam ją z Doojoonem tam ;_____________; ale w sumie teraz jest Lizzy z After School która fangirluje, przytula i całuje Doodoo więc jest śmiesznie ;D)
ale ładna scena pożegnania była awwwww chcecie to wam podrzuce, bo zanim ją zsubują to rok poczekamy

RUN DOOJOON RUN! (lol ale się nabijałam z niego aż mi źle ;D ale to z miłości) i to Doowoonowe 'when the door closes' *_____*
Obrazek
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Maru » 06 lip 2011

DAAAAAAAAAAAAAAAGGGGGGGHHHHHHHHHHHHHH ;_________________;

Kibou dlaczego mi to zrobiłas akurat po 23 odcinku, kiedy już na maksa zaczełam im kibicować :rolly:

W ogóle ten odcinek był super, mało nie padłam z tych ich podchodów :rolly: oświadczający się Doojoon - bezcenne XD
Dodatkowo nie wyrabiam z tego jak bardzo irytujacy jest Kwon _^_

Cezkam teraz tylko na konfrontację Doojoona z Sekretarzynkiem :rolly:

Kibou pisze:chcecie linki~? /shameless

eeeeee.... wiesz coooo? nieeeee, linki? nieee, po coooooooo? :rolly:
Obrazek
- Król Julian
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 06 lip 2011

ja też byłam załamana jak się dowiedziałam, że Geumji wyjechała... ona JUŻ JUUUUŻ się do niego przekonywała, JUUUŻ zaczęła zauważać że jest taki perfect, gorgeous etc etc i JEBS WYJECHAŁA.
crying a river.

ale Lizzy z After School jest słodka i teraz role się zamieniły: ona lata za Doo a on ją odrzuca :rolly:

a tak, Kwonowi mam ochotę ukręcić łepek. tak samo jak jego matce ugh ;D

o Maru, tu masz linki: http://entertainments10.blogspot.com/20 ... drama.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 06 lip 2011

Ale ona już na dobre rzuciła serial czy co? Bez sensu, najpierw przewodniczący z SA nie wypaloło, teraz ci też- nie wypaliło.... Niepotrzebnie przedłużali ten serial...

Kwon jest genialny :D
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Maru » 06 lip 2011

Kibou pisze:ja też byłam załamana jak się dowiedziałam, że Geumji wyjechała... ona JUŻ JUUUUŻ się do niego przekonywała, JUUUŻ zaczęła zauważać że jest taki perfect, gorgeous etc etc i JEBS WYJECHAŁA.
crying a river.

Zaakceptowała nawet jego śmierdzące stopy? :rolly: < najlepsze jest to, że ja mam cholerny ubaw z tych lamerskich dżołków :rolly: >

w ogóle nie mogłam z tych fioletowo-zielonych skarpetek _^_

O i szkoda mi było, że babuszka nie pusciła w siwat ploty o domniemanej wpadce - mogło być smiechowo XD

Kibou pisze:ale Lizzy z After School jest słodka i teraz role się zamieniły: ona lata za Doo a on ją odrzuca

O!, to moze byc fajne ....ale nie wiem czy wytrwam do odcinków 100+ XD

Kibou pisze:a tak, Kwonowi mam ochotę ukręcić łepek. tak samo jak jego matce ugh ;D

Czekam aż sie pozabijają z butlerem :rolly:
Obrazek
- Król Julian
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 06 lip 2011

Eggie pisze:Ale ona już na dobre rzuciła serial czy co? Bez sensu, najpierw przewodniczący z SA nie wypaloło, teraz ci też- nie wypaliło.... Niepotrzebnie przedłużali ten serial...

no na dobre! bo przygotowuje się do comebacku z BEG (nic nie mówię, ale Doojoon już zaliczył comeback, debiut w Japonii, dwa koncerty i 643286989673460 występów i wciąż gra... :crazy: chociaż w sumie może ma mniejszą rolę i ona mniej wymaga czasu od niego... idek)

Maru pisze:< najlepsze jest to, że ja mam cholerny ubaw z tych lamerskich dżołków :rolly: >

jakoś od 40 odcinka, już obiektem żartów nie będą stopy Doojoona, a wszelakie pierdnięcia, nastaw się na to :rolly:

Maru pisze:Czekam aż sie pozabijają z butlerem :rolly:

albo z sekretarzem :rolly: chociaż nie, bo on został wymieniony na lepszy model /sob
Obrazek

Wróć do „K-drama”