[2010/11] All my love (sitcom)

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Re: [2010/2011] All my love (sitcom)

Postautor: Eggie » 06 lip 2011

Wcale nie taki znowu lepszy.... :P

www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Maru » 06 lip 2011

Nie noooooo :/ dołujecie mnie ..... :( Sekretarzynek tez wybędzie? ;____; hell no X_____X

Wiesz Eggie - z tym przeciąganiem to chyba wszystkie tasiemce tak maja, że potem juz kombinuja pod góre, zeby ciagnąć, dlatego nie lubie takich dłużyzn generalnie, i sama jestem zła na siebie, że się w to wciagnęłam, bo już widzę, że będę potem płakać ;___;
Obrazek
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu!"
- Król Julian
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 06 lip 2011

Maru pisze:Nie noooooo :/ dołujecie mnie ..... :( Sekretarzynek tez wybędzie? ;____; hell no X_____X

Wiesz Eggie - z tym przeciąganiem to chyba wszystkie tasiemce tak maja, że potem juz kombinuja pod góre, zeby ciagnąć, dlatego nie lubie takich dłużyzn generalnie, i sama jestem zła na siebie, że się w to wciagnęłam, bo już widzę, że będę potem płakać ;___;

Wiesz co, akurat z tym sitcomem to jest tak ze ja go traktuje jak odmóżdzacz, nie tak jak dramy że jak zacznę to muszę skończyć. Tutaj dla mnie to każdy ep osobno możne oglądac :rolly: Dopóki jest śmiesznie, to fajnie. A potem... :P Kim Gap So sam mówił, że już to się przedłuża i ze jest trochę inczej niz sobie wyobrażał, no cóz..... Przewodniczący to dalej moj ulubieniec. Na wszystko ma taką samą minę i stoi jak kłoda :D
www.annyeongtozamalo.wordpress.com

Wróć do „K-drama”