[2009] High Kick Through The Roof

seriale z Korei
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

[2009] High Kick Through The Roof

Postautor: thon » 12 lut 2011

High Kick Through The Roof

Tytuł oryginalny: 지붕 뚫고 하이킥
Tytuł (latynizacja): Jibung Ddulhgo Haikik / High Kick Through The Roof
Tytuł alternatywny: 거침없이 하이킥 시즌2 / Unstoppable High Kick (Sezon) 2 / High Kick 2
Gatunek: familijny, komedia, romans
Liczba odcinków: 126
Nadawca: MBC
Tytuły powiązane: Unstoppable High Kick

Obsada:
Rodzina Lee
Lee Soon Jae jako Lee Soon Jae
Choi Daniel jako Lee Ji Hoon
Oh Hyun Kyung jako Lee Hyun Kyung
Jung Bo Suk jako Jung Bo Suk
Yoon Si Yoon jako Jung Joon Hyuk
Jin Ji Hee jako Jung Hae Ri
Inni
Shin Se Kyung jako Shin Se Kyung
Seo Shin Ae jako Shin Shin Ae
Kim Ja Ok jako Kim Ja Ok
Hwang Jung Eum jako Hwang Jung Eum
Lee Ki Kwang jako Kang Se Ho
Julien Kang jako Julien
Yoo In Na jako Yoo In Na
Kwang Soo jako Kwang Soo
Jung Suk Yong jako Shin Dal Ho
Hong Soon Chang jako dyrektor
Yoon Seo Hyun jako nauczyciel w-fu
Baek Seung Hee jako sekretarka Lee Soon Jae
Song Joo Yeon jako nauczycielka
i setki innych osób - dokładne info na Drama Deep

krótka charakterystyka bohaterów :
► Pokaż Spoiler

Ode mnie:
to jest genialne w swojej głupocie,są odcinki denerwujące i niesmaczne (pierdy,bajka o g..nie)ale przeważają świetne gagi i zabawne sytuacje - genialne są potyczki i waśnie B1 z A5 ,coś wspaniałego ,wyłącz mózg i oglądaj
Obejrzałem ciurkiem 30 odcinków i chcę więcej...-sceny w szpitalu gdy B1 szuka magnesem w swoim brzuchu zagubionego skalpela przez A5 wymiatają a jej zemsta jest sroga!!No i najmłodsza latorośl - to trzeba samemu zobaczyć jak terroryzuje dom i znęca się nad swoim "wrogiem"
Jak ocenić ,nie wiem ,podobno zakończenie jest straszne ,wiem że Maura oglądała ,więc może coś napisze negatywnego bo ja na razie chwalę sobie ten sitcom - krótkie odcinki po 20 -24 minuty ,dużo śmiechu ,ja polecam

Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Re: [2009] High Kick Through The Roof

Postautor: Pino » 12 lut 2011

to jest genialne w swojej głupocie,są odcinki denerwujące i niesmaczne (pierdy,bajka o g..nie)ale przeważają świetne gagi i zabawne sytuacje - genialna są potyczki i waśnie B1 z A5 ,coś wspaniałego ,wyłącz mózg i oglądaj

zrobiłam tak jak napisałeś, wyłączyłam mózg!
..inaczej się chyba nie da!, zabrałam się za to dla Bułka i po 3 odc. jestem zadowolona, a czemu? ,a właśnie dlatego, że to takie genialnie odmóżdżające i takie pocieszne! obejrzałam to co było dostępne online, ale muszę zacząć to ściągać!
.. hmm Złe zakończenie? ehh ta Maura!!!, chyba nas straszy, bo nie chce żeby inni tez mieli zabawę!
Dziadek skaczący przez plot, i wiele inny gagów to ma potencjał kurcze nooo!!! i ta parka ukrywająca się w szkole i ten Romans! cudo!

B4 -buła -najstarszy syn pani A3 -niezbyt lotny umysł ,leń śmierdzący,z osobliwym wejściem do pokoju
B5 -diaboliczna córka pani A3 - jej główny problem to zaparcia i B3

^^ ehh padłam! opis postaci genialny!
Obrazek
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 12 lut 2011

Maura jeszcze sama nie skończyła :D

Nawet nie wiem czemu przestałam oglądać. Chyba jakoś za dużo dram nagle było i z czegoś trzeba było zrezygnować. W każdym razie Maura widziała jakieś 85 odcinków i kocha ten sitcom <333333

Co ja tam uwielbiam... chyba wszystko! problemy wieku średniego ojca i jego poczucie mniejszości i dominację nad nim reszty rodziny, dziewczynki! <33333 Haeri znęcająca się nad Sinae, jest też odcinek kiedy Shinae znęca się nad Haeri :rolly: I w ogóle z nimi chyba najlepsza zabawa jest :D Haeri przez długi czas była moją idolką XD
Ano i wątek miłosny! Z jednej strony poważna-cicha miłość Se Kyung <na czym płaczę ze śmiechu :rolly:>, z drugiej ta krzykata wariatka Jung Eum, która najpierw była mega irytującą, ale z czasem pokochałam jej postać <3 Którą wybierze pan doktorek? <333333333 Wątek miłosny jest świetny :D

Złe zakończenie? Oj, Thon, nawet nie straaasz. o.0

No więc wyszło, że jeśli chodzi o tą eee dramę to pozostaję bezkrytyczna :D Może czas ją nawet dokończyć? ^^

edit

A w ogóle przypomniało mi się właśnie dlaczego w ogóle zaczęłam ten serial oglądać. Tzn miałam go w planach, ale przyspieszył je oczywiście Yoon Shi Yoon i miała to być rozgrzewka przed Bułą :D
Obrazek
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 13 lut 2011

jej - jestem po epizodzie :Atak zmutowanych kurczaków - kurczaki przejmują władzę na posesji prezesa ,padałem ze śmiechu ,był już odcinek ala Rocky, był o fryzurze Goo Joon Pyo,był odcinek "Terminator",na 60 obejrzanych może tylko 2-3 były średnie ,reszta jest świetna.Hae Ri jest mocarzem tego serialu ,choć i panna nauczycielka też jest swietna - co i raz pijana ,biorąca odpowiedzialność za swoje czyny - świetne gagi szpitalne gdy Ji Hoon udawał że doznał poważnej kontuzji "męskości" - normalnie kocham ten sitcom.Kto nie lubi ten jest farty butthole -jak mawia urocza latorośl rodzinki Lee

Edit
80 odcinków za mną :był i Kim Bum ,był pokaz że kobiety potrafią zrobić to samo co faceci ( biedna była Shin Ae,była walka w coś rodzaju "kamień ,nożyce,papier",był i Julien jako koń,oczywiście najlepsza w dalszym ciągu jest Hae Ri i Jung Eum,one samym pojawieniem się sprawiają że rechoczę bez powodu,szczególnie genialne były motywy pierwszych dwóch randek Jung Eum z doktorkiem -szczyt marzeń każdej dziewczyny :)
Jedynie co odstaje od reszty to niestety nieśmieszny wątek miłości bułki z kopciuszkiem - nadawałby się na dramę ale na sitcom nie bardzo.Ale jak miło popatrzeć na bułę - i na kopciucha bo ładna z niej bestia.
Pochłonęło toto mnie bez pamięci, i chyba do jutra skończę oglądać :),a reszcie polecam zapoznać się ,tym bardziej że szykuje się 3 sezon
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 15 lut 2011

Uff skończyłem .Zakończenie takie że szkoda słów,scenarzysta chyba robił naraz 2 scenariusze i pomylił dramy.Naprawdę do około 100 odcinka to była kupa śmiechu,lecz potem naszła pora na dylematy Sierotki Marysi - czasami chciałem ją palnąć w łeb - "dziewczyno trochę życia bo snujesz się po tym planie jak jakaś anemiczka z bólem zęba" ,doktorka,mojej faworytki Jung Eum którą oczywiście musiało spotkać ogromne nieszczęście i jako typowa kobieta kdramowa sama wszystko zrobi.Praktycznie żaden wątek nie został zamknięty do końca ,same domysły,a najważniejsze wątki zakończono MAKABRYCZNIE.I o ile do 100 odcinka moja ocena byłaby ok.9/10,tak za końcówkę odejmę.Nie znaczy że jest ona zła ,mi tylko "klimatem" nie pasuje do sitcomu - który to powinien być gatunkiem z serii -lekko i przyjemnie ,zakończenie wyłamuje się z tego schematu,choć powiem tak ma swój urok i w sumie nadawałoby się doskonale do zakończenia wielu kdram.Nie napiszę jak to się kończy - ciekawe czy znajdzie się osoba która przebrnie przez 126 w sumie krótkich odcinków i opisze co myśli o finale serii :)
Ale podsumowanie dramy: jak najbardziej polecam obejrzeć ,gwarancja dobrej zabawy,uśmiechu na twarzy gwarantowany.
Ja na pewno kiedy jeszcze nie raz wrócę do tej pozycji.I oczywiście dziękuję pewnej pewnej skromnej osobie za to że dzięki niej miałem możliwość obejrzenia tej pozycji.Kamsahamnida.

Wróć do „K-drama”