[2011] Manny

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Speak
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Re: [2011] Manny

Postautor: Speak » 27 lip 2011

Ah... Dotrwałam w końcu do ostatniego odcinka.

Jezu, ale to było męczące.. Zostało mi trochę odcinków do końca, a że drama tak mi zalegała w tych oglądanych postanowiłam wziąć się za nią i na szybko skończyć. Udało się. W sumie jak się ogląda epy tak jeden po drugim to łatwiej jest skończyć, bo jakbym w trakcie zaczęła oglądać coś innego to wiem, że do tego bym już na pewno nie wróciła.

Początek był dobry, naprawdę dobry. Nawet się dziwiłam, że niby niszowa drama, ale jednak potrafiła na początku zaciekawić i zagwarantować przyjemnie spędzony czas. Ale niestety, wszystko do czasu. Koło 7 odcinka już byłam znudzona i miałam dłuuuuuugą przerwę, zanim znów zdecydowałam się do tego powrócić. Zgadzam się z wami co do postaci matki, coś strasznego. Zachowywała się jakby była zupełnie niedoświadczona, szczególnie w sprawach związków. Zachowywała się pod tym względem jak nastolatka, która przeżywa swoją pierwszą miłość a nie jak kobieta, która ma byłego męża i dwójkę już nie tak małych dzieci. Ja przepraszam, ale jeśli ona tak reagowała na samą myśl o pocałunku z nianką to skąd ona ma te dzieci? nie wiem, wiatropylna jest czy coś?
Manny w sumie na początku nie był taki zły, później, już odkąd pani dziennikarka powiedziała mu, że jest zakochany w ajummie (o_O) stał się nie do zniesienia. Jak zupełnie inny człowiek. Chociaż jego WIEDZA i moralizatorstwo od początku do końca pozostały takie same.
Za to o wiele lepiej wypadły te postaci bardziej komediowe, Janice, SURPRISE!, sekretarka czy nawet Jun Ki. Każdy z nich coś reprezentował, że aż chciało się ich oglądać w przeciwieństwie do 'głównej pary'.

Ogólnie dramę trudno jednoznacznie ocenić ze względu na dobre pierwsze odcinki, jednak chyba jej nie polecam. No, chyba że ktoś ma ochotę obejrzeć sobie kilka pierwszych epów i pozostać w słodkiej niewiedzy, jak to się skończy.

Oglądam: King 2 Hearts | Love Rain
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Re: [2011] Manny

Postautor: evelinux » 22 wrz 2011

Skonczylysmy Manny. Poczatek byl zdecydowanie zabawniejszy i bardziej obfitujacy w smiech. Szczegolnie przypadek Janice - tej zakochanej Janice :) potem nagle zrobilo sie strasznie powaznie, zla Janice, powracajacy maz ktory nagle poczuwa sie do bycia ojcem i uciekajace z domu dzieci.. Normalnie dwa hasle tej dramy: "Jannisujo!" i "Suprajzzz!" :rolly: tak generalnie to zmylilysmy kolejnosc bo najpierw obejrzalysmy INR a potem Manny.. no ale co poradzic.. w kazydm razie, moje osobiste odczucia - Manny mi sie mniej dluzyla niz INR i nawet bardziej podobala pomimo pewnych oczywistych konkretnych sytuacji w INR xD No ale w sumie.. jesli chodzi o Manny, to szkoda ze ten watek milosny byl taki dosc malo milosny.. to byla bardziej drama o zwiazkach niania-dzieci niz zwiazku milosnym.. Podobala mi sie strasznie postac Janice i tej mamy Dong Hae <suprise!> I niesamowicie irytowala mnie sekretarka Janice.. :grumble:
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |

Wróć do „K-drama”