[2004] My sister-in-law is 19

seriale z Korei
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

[2004] My sister-in-law is 19

Postautor: martulex » 13 kwie 2006

Obrazek

TYTUŁ : My sister-in-law is 19 / She Is Nineteen / 형수님은 열아홉

EMISJA MIAŁA MIEJSCE... : 2004-07-28

GATUNEK : Komedia romantyczna

ILOŚĆ ODCINECZKÓW : 16

OBSADA

Jung Da Bin jako Han Yoo Min / Jung He Won
Yoon Kye Sang jako Kang Seung Jae (młodszy braciszek :wink:)
Kim Jae Won jako Kang Min Jae
Kim Min Hee jako Choi Su ji

OPIS

Jedna strona kocha, druga się zastanawia...trzecia wariuje z
nieodwzajemnionej miłości, a czwarta jest mocno zdeterminowana w swych
zamierzeniach...I tak mamy przezabawny komizm sytuacyjny,
okraszony niebanalnymi dialogami i humorem, który wprost poraża...
lecz jak każda moneta ma swą drugą stronę, tak komedia czasem przeradza
się w dramat, do którego to doprowadzi mroczny sekret sprzed lat...

A wszystko zaczyna się....od dziwacznej umowy...No prawie :) Han Yoo Min jest biedną dziewczyną, która niestrudzenie walczy z przeciwieństwami jakie stawia jej życie i brat, który ciągle przysparza jej nowych trosk. Lecz zakręty losu bywają zaskakujące, bo oto pewien zamożny i zarazem bardzo przystojny chirurg składa naszej bohaterce niewiarygodną propozycję. Mianowicie postanawia przechytrzyć swą matkę, która ciągle wierci mu dziurę w brzuchu na temat małżeństwa, więc wpada na pomysł by to HYM udawała jego narzeczoną. Dochodzi do kuriozalnej sytuacji, gdyż dziewczyna jest w nim ślepo zakochana, lecz on wydawałoby się tego nie dostrzega. Natomiast jego młodszy brat, który jak do tej pory miał dwa cele w życiu : bawić się ile tylko dusza zapragnie i nieustannie wyprowadzać matkę z równowagi zaczyna darzyć uczuciem narzeczoną brata. Jakby tego było mało na drodze HYM staje twarda rywalka...I jak ma sobie z tym całym galimatiasem poradzić naszcza urocza dziewczyna :?: Nie zdając sobie sprawy ta jedna, wręcz banalna umowa wywoła lawinę niezwykłych uczuć, która toczyć się będzie w sercach czterech skrajnie różnych osób i doprowadzi do odgrzebania tajemnicy, która umarła lata temu.

Awatar użytkownika
Jurichi
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: Jurichi » 14 maja 2006

Ś W I E T N A D R A M A :shock: skończyłem ją ogladac wczoraj i musze powiedzieć, że jak dla mnie bije wszystko to co widziałem wczesniej na głowę. :) Yoon Kye Sang świetnie grał w tej dramie (mam ogromną nadzieję, że dane mi będzie jeszcze spotkać go w jakiejś produkcji, która będzie miała wiecej niż 16 odcinków :roll:), tak samo jak Jung Da Bin. :)
[img]http://img156.imageshack.us/img156/6379/a7ux.jpg[/img]
A Millionaire's 1st Love...
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czerteziki » 12 paź 2006

Oj ja własnie zaczęłam ja oglądać i mówiąc szczerze jestem pzrerażona poczatek jest poprotu wstrząsający.. ciekawe jakl ackjia rozwinie ie dalej :)
I błagam o osty do tego błagam :) najlepiej gdzien na mega albo innym rapidzie:P Blagam..
Obrazek
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 12 paź 2006

Ha... ja to obejrzalam jakis czas temu... mialam cos o tym naskrobc i mi sie nie chcialo ale skoro juz tu jestem to... :P

Spoiler! No to tak... drama mi sie ogolnie podobala chociaz widzialam tu jakby powielenie schematu ze Snow White (ale nie wiem ktora drama byla pierwsza, wiec moze to bedzie odwrotnie ? tak czy siak ja najpierw Snow White ogladalam :P).
Nawet bohaterowie pod wzgledem "wizualnym" mi siebie przypominali (tj mlodszy brat kontra mlodszy brat ze Snow White i starszy kontra starszy...).
Do tego... oczywiscie ani aktor grajacy mlodszego brata w Snow White ani w My sister in law nie byl w moim typie.... przyznam, ze najbardziej w My Sister podobal mi sie aktor ktory gral mlodszego brata... ale bohaterki! xP On byl po prostu kjutny... az sie chcialo go momentami przytulic nyu xP

Co ja moge jeszcze powiedziec... mysle, ze podsumuje to tak - drama znalazla sie w mojej ulubionej 5 dram koreanskich xP To tyle xP
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
makella
Oglądam regularnie xD

Postautor: makella » 12 wrz 2007

Dużo wody w Wiśle upłynęło od ostatniego posta w tym temacie...co mnie w sumie bardzo dziwi :confuse: bo mimo, że przede mną jeszcze ostatni odcinek (oczywiście zdążyłam już przeczytać spojlery i wiem jak to sie skończy :P) to MSILI19 już należy do moich ulubionych kdram :D

Spoiler!
Devi pisze:... chociaż widziałam tu jakby powielenie schematu ze Snow White (ale nie wiem która drama była pierwsza, wiec moze to będzie odwrotnie ? tak czy siak ja najpierw Snow White oglądałam :P)

Jak tylko to przeczytałam to od razu wiedziałam jak sie serial skończy:P, dzięki Devi za nieschowanego spojlera ;)

A tak na serio to te 2 dramy (SW & MSILI19) faktycznie są pod wiadomym względem inne od reszty, i całe szczęście bo od samego początku kibicowałam Kang Seung Jae :D btw, ktoś wie może w jakiej produkcji mozna jeszcze Yoon Kye Sang'a obejrzeć?

W zasadzie 1 rzeczą która mnie denerwowała była przemiana głównej bohaterki. Na początku widz poznaje ją jako babkę z charakterkiem :twisted: a potem się z niej jakieś takie ciepłe kluchy zrobiły :/ (a szkoda bo widać, że Jung Da Bin ma/ miała potencjał (to ona popełniła samobójstwo czy jakaś inna aktorka...?)). No i gdzie te kisssssssy ja sie pytam :? , no dobra wiem, że im starsza produkcja tym mniej prawdopodobne są takie sceny, ale tutaj to aż sie o to prosiło!!!!!

To tyle.

Drama wpisała się u mnie na listę top 10 ;). Na prawdę warto obejrzeć/ odświerzyć sobie ten serialik. Daję 9,5/10 BEZ obejrzenia ostatniego odcinka...

EDIT:

Miło też było znów zobaczyć Kim Jae Won'a, myślałam już, że po Wonderful Life nigdzie go więcej nie zobaczę :(

Nie mieliście czasem wrażenia, że Yoon Kye Sang grał z deka jak Rain w Sang-doo, let's go to school? :smitten:
Archeolog to wymarzony mąż: im kobieta starsza tym bardziej się nią interesuje :P
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 13 wrz 2007

dzięki Devi za nieschowanego spojlera Wink

W tamtym fragmencie akurat nie chodziło mi o końcówkę aczkolwiek do tego też pasowało... tak czy inaczej schowam ten fragment żeby nie było ;>

Nie mieliście czasem wrażenia, że Yoon Kye Sang grał z deka jak Rain w Sang-doo, let's go to school?

Hmm... jakoś nie zwróciłam na coś takiego uwagi O.o
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
isamar84
Przyklejony do ekranu

Postautor: isamar84 » 16 lis 2008

Moja pierwsza k-drama :D
Naprawdę jest świetna
niestety ta Jung Da Bin rzeczywiście popełniła samobójstwo :cry:
a szkoda, bo świetnie grała, choćby w He was cool

Wróć do „K-drama”