[2011] Protect the boss

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

[2011] Protect the boss

Postautor: Eggie » 24 cze 2011

Obrazek

Spoiler! Obrazek

Obrazek

Obrazek

Tytuł: 보스가 달라졌어요 / Boseuga Dalrajyeosseoyo
Tytuł roboczy: 마지막 여비서 / The Last Secretary
Rodzaj: Komedia, obyczajowy
Odcinków: 16
Stacja: SBS
Od: 2011-Aug-03 w środy i czwartki (po City Hunter)

Kto:

Choi Kang Hee jako No Eun Seol
Ji Sung jako Cha Ji Heon
Hero Jaejoong jako Cha Moo Won
Wang Ji Hye jako Seo Na Yoon
Lee Hee Jin
Park Young Kyu
Cha Hwa Yun
Kim Chung

O czym:
Eun Seol traci pracę i po wielu perypetiach udaje jej się znaleźć pracę jako sekretarka Cha Ji Heona, najmłodszego synka właścicieli, który do spokojnych i ułozonych nie należy. Oczywiście, zakochuje się w nim. Jaejoong gra Moo Wona, który ma być jakimś geniuszem finansów i który, jak można założyć, będzie miał słabość do pani sekretarki i pewien zatarg z panem dyrektorem. A Wang Ji Hye gra bezwzględną prawniczkę, która pracuje z oboma panami.

Ode mnie:
Pierwsza myśl: tak! Jaejoong w k dramie wreszcie. Druga myśl: to on nie gra głównej roli?
Nie wiem czemu, no ale skoro tak no to trudno. Nie można mieć wszystkiego. Już po raz kolejny będzie grał faceta, który nie może zdobyć kobiety. LOL. O Ji Sungu słyszałam, ale nic z nim nie widziałam, głównej pani też nie znam. WJH mnie w Personal Taste wkurzała, ale z drugiej strony: co mnie w tej dramie nie wykurzało? Chyba tylko OST.
Także premiera już relatywnie wkrótce, biorąc pod uwagę, że dopiero teraz potwierdzili wszystko, ale można się spodziewać bardziej komediowego tonu, niż strasznego dramatu. No i czegam na kolejną, tym razem jakąs radośniejszą piosenkę od Jae/ JYJów :P

www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Re: [2011] The boss has changed [z]

Postautor: jordi » 25 cze 2011

Nom nie główna rola, bo to praktycznie jego pierwsza tak duża rola w k-dramie... (misiu miał farta ze Scandalem, ponieważ producent wręcz szukał jakieś "gwiazdy" do głównej roli myśląc, że nabije widownię XD ) Ji Sung mnie bardzo ciekawi, bo on gra w samych dramatach albo historykach, więc ciekawie będzie zobaczyć go w komrom... Hero niestety w Sunao był sztuczny i boję się, że się skończy jak misiu w Ripley - zero emocji i jedna-dwie "twarze", że tak się wyrażę...

No i wyczytałem ploty, że już Hero zafarbował włosy na czarno na potrzeby dramy XD

Poza tym lubię bardzo Choi Kang Hee i czekałem na jej powrót :D Dramę robi pan od Doktora Champa, a że to była przyzwoita drama to przynajmniej tego samego oczekuję od tej dramy :-)

Co do fabuły to na razie jest masa plot i to dość mocno się różniących, więc poczekam na oficjalne newsy XD

Już też widziałem korelacje między bohaterami i jest to dość mocno pogmatwane, zwłaszcza przy Hero i JiSungu XD Walka o firmę z pewnością będzie jednym z elementów fabuły...

To na razie tyle - SBS wstępnie też potwierdził, że drama będzie mieć 16 odcinków (co jest sporą zmianą, ponieważ w śr-czw mieliśmy ostatnio same 20 i więcej-odcinkowe dramy, Dae Mul, Sign, 49 Dni oraz City Hunter :-) )
MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 25 cze 2011

Sztuczny? Jaki sztuczny :P Rola była po prostu tragicznego niemoty życiowego i on tak ją zagrał :P Nawet wygrał nagrodę :P W Heaven's Postman nie mogłam od niego oczy oderwać, a moim biasem nie jest :P Skrycie cię podejrzewam o nielubienie tzw "idoli" :P

Ale drama się ciekawie zapowiada, oby tylko ten "humor" był na właściwym poziomie bo już mam dosyć tych dołująco-żenujących dram jakoś...
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 26 cze 2011

Eggie nie chodzi o idoli, bo np. taki Hong Ki był rewelacyjnym Jeremym w YB Chodzi o to, że w sunao grał tą niedojdę, ale sztucznie wyglądał... nie wiem jak to można wytłumaczyć - nie czułem tego, że on jest tą niemotą... był bo był i ani mnie grzał, ani ziębił, a chyba chodzi o to, żeby wzbudził we mnie jakieś tam reakcje... (A nagrodę to dostał Nikkan, tam tylko dostają idole nastolatek, bo one głosują, a nie jury :P )

Ja go nie skreślam, tylko wyrażam obawy - jego menedżer pisał, że bardzo wiele się przez ten rok nauczył, więc chętnie go zobaczę Nawet zdzicha nie skreślałem w PK po 1-2 epach - po 7 spasowałem i go skreśliłem :P Także ja go nie zjeżdżam już, tylko wyrażam niepokój :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Sassy Go Go (6,5/10)
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 26 cze 2011

jordi pisze:Eggie nie chodzi o idoli, bo np. taki Hong Ki był rewelacyjnym Jeremym w YB Chodzi o to, że w sunao grał tą niedojdę, ale sztucznie wyglądał... nie wiem jak to można wytłumaczyć - nie czułem tego, że on jest tą niemotą... był bo był i ani mnie grzał, ani ziębił, a chyba chodzi o to, żeby wzbudził we mnie jakieś tam reakcje... (A nagrodę to dostał Nikkan, tam tylko dostają idole nastolatek, bo one głosują, a nie jury :P )

Ja go nie skreślam, tylko wyrażam obawy - jego menedżer pisał, że bardzo wiele się przez ten rok nauczył, więc chętnie go zobaczę Nawet zdzicha nie skreślałem w PK po 1-2 epach - po 7 spasowałem i go skreśliłem :P Także ja go nie zjeżdżam już, tylko wyrażam niepokój :)

Nie nie, no to wyrażaj niepokój, ja już nic nie mówię ^^ Gusta są różne :P Mnie rozśmieszyła ta postać, po prostu KOreańczyk próbujący się wbić w japońską skórę :P Ale mam nadzieję, że tu będzie jeszcze bardziej przwekonywający :)
Awatar użytkownika
iwunia_86
Co to jest dorama? o_O

Re: [2011] Protect the boss [z]

Postautor: iwunia_86 » 28 cze 2011

Ja chętnie zobaczę tą dramę tylko dla jednego aktora - Ji Sung. Jestem ciekawa jak poradzi sobie w komediowej dramie (bo z opisu wynika, że będzie lekkoduchem, a do tej pory grał poważne role)...
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 02 lip 2011

Foty - duże XD

Choi Kang Hee (czy to nie jest peruka?? bo strasznie sztucznie te włosiwa wyglądają XD )

Obrazek

Ji Sung (OMG!!!! XD fryz wymiata XD )

Obrazek

No i coś dla Eggie :P

Obrazek

No i coś z sesji plakatowej do promocji dramy XD

Obrazek

a to mnie zaciekawiło XD Komedia sensacyjna?? :P

Obrazek

Obok dramy z LDW to najważniejsza produkcja, którą muszę obejrzeć!!! :D Dla Ji Sunga zwłaszcza, bo ten fryz mnie rozwala XD
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Sassy Go Go (6,5/10)
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 02 lip 2011

Zaraz dla Eggie :P JaeJae moim biasem akurat nie jest. Zauważyłam tylko, że wygląda na zmęczonego :P (I wolałam bo w blondzie, hihi)

Ale promosy wyglądają ciekawie ^^ Własny tej panny to faktycznie trochę dziwne, ale chyba da się przezyc, może jak się poruszają to będą lepiej wyglądać? XD
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 02 lip 2011

no nie chciałem nic pisać, żeby nie było "Jordi nie lubi idoli", ale on serio przez te wory pod oczami to jak narkoman wygląda XD Ale potwierdziły się moje newsy, że na czarno się sfarbował XD
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Sassy Go Go (6,5/10)
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 02 lip 2011

jordi pisze:no nie chciałem nic pisać, żeby nie było "Jordi nie lubi idoli", ale on serio przez te wory pod oczami to jak narkoman wygląda XD Ale potwierdziły się moje newsy, że na czarno się sfarbował XD

Buhahaha, no tak, poza tobą to tylko około 3oo milionów innych ludzi wiedziało :D Wystarczyło obejrzeć zdjęcia z encore koncertu w Guangju :D No ale dobra już :D I jeszcze narkoman... Dobrze, że nie należę oficjalnie do Cassiopeii bo bym się czuła w obowiązku cię zlinczować XD
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 03 lip 2011

Pierwszy teaser.
(Padam z miny JaeJae XD)

Awatar użytkownika
Ferris
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Ferris » 03 lip 2011

Post przez Eggie » So lip 02, 2011 20:21

jordi napisał(a):no nie chciałem nic pisać, żeby nie było "Jordi nie lubi idoli", ale on serio przez te wory pod oczami to jak narkoman wygląda XD Ale potwierdziły się moje newsy, że na czarno się sfarbował XD

Buhahaha, no tak, poza tobą to tylko około 3oo milionów innych ludzi wiedziało :D Wystarczyło obejrzeć zdjęcia z encore koncertu w Guangju :D No ale dobra już :D I jeszcze narkoman... Dobrze, że nie należę oficjalnie do Cassiopeii bo bym się czuła w obowiązku cię zlinczować XD

Ale ja się poczuwam :P Spoko, linczowac nie będę, bo on faktycznie ostatnio wygląda jak narkoman. Wory pod oczamy, zabiedzony i chudy jak Nasza Szkapa :P

W każdym bądź razie czuję niepokój, co do jego gry. Mam nadzieję, że wypadnie lepiej niż Miśki, bo kolejnej porażki mogłabym nie przyżyc :)
[img]http://i297.photobucket.com/albums/mm218/Ferris_s/junjae.gif[/img]
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 03 lip 2011

Cóź można powiedzieć - JiSung na bank mnie rozwali w tej dramie - widzę olbrzymie pokłady komizmu :D

Dlaczego on zawsze w melo grał?? XD
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Sassy Go Go (6,5/10)
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 04 lip 2011

Ji Sung, Choi Kang Hee, Kim Jaejoong, Wang Ji Hye etc, the perfect charismatic score of “Super Strong Dream Line” had their enjoyable first meet.

As the follow up after ‘City Hunter’, the leads of new SBS Wednesday-Thursday drama that is broadcasting from the 3rd of August, ‘Protect the Boss’, Ji Sung, Choi Kang Hee, Kim Jaejoong, Wang Ji Hye, Park Young Kyu, Cha Hwa Yeon and Kim Chung Yi have gathered together for the drama script reading practice session.

On the 29th at SBS Ilsan Production Centre drama practice room, the script practice was progressed throughout in a pleasant and amicable atmosphere. The enthusiastic being of the energetic actors who actually met for the first time, brought the atmosphere to a new height.

In ‘Protect the Boss’, Ji Sung who intends to transform through his acting of the insensible youngest son of a conglomerate with black hole looks (meaning those who worked in vain, usually do not understand what others were talking about and a bit senseless and blur), appeared with the unique hairstyle that reminds people of Slam Dunk’s Miyagi Ryota and attracted everyone’s attention.

Partnering with Ji Sung is Choi Kang Hee who came out different from her usual savvy short hairdo, has also attracted others with her youthful image of straight fringe and long straight hair.

Through this drama as his first challenge for domestic drama, Kim Jaejoong comfortably reading his scripts has foreseen his fresh start of a beginning. Being the character of capable “Prince of the Financial World” Cha Mu Won, displaying his perfect man acting skills, he will also be rivals with cousin Cha Ji Hun competing through comical acting skills.

Wang Ji Hye also attended the script reading practice enthusiastically throughout. Veterans Park Young Kyu, Cha Hwa Yeon, Kim Chung Yi etc and their skilled acting also shined at the practice ground.

The production crew expressed, “Because it is a fresh and lively romantic comedy, the attractive script of ‘Protect the Boss’ has led the filming site into laughters continuously. To the actors and production crew who have officially started to film ‘Protect the Boss’, their anticipations were filled fully. We hoped for your attention and concern through the fresh and joyful laughters of drama ‘Protect the Boss’.”

Kompletnie nie wiem, co to są "man acting skills" :rolly: ale niech im będzie :P Fryzura głównego bohatera jest boska :D
Awatar użytkownika
Shibuki
Wszyscy czekają, aż coś napiszę

Postautor: Shibuki » 06 lip 2011

Też nie mogę się doczekać tej dramki, chociaż z gromadki głównych bohaterów kojarzę tylko Hero i to tylko z tego że widziałam go w Sunao. Po prostu zapowiada się wyjątkowo ciekawie... :)
Obrazek

Wróć do „K-drama”