[2011] Protect the boss

seriale z Korei
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Re: [2011] Protect the boss [z]

Postautor: jordi » 20 lip 2011

TEASER 1

powtórka z rozrywki, ale i tak mnie śmieszy Ji Sung - poza tym w necie takie foty dają, że jestem pewien, że z tej dramy będą niemniejsze LOL-e niż na Myung-wol The Spy XD

MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 20 lip 2011

Buahahhah..~` No, będzie sporo do nadrobienia, jak wrócę z wakacji. :P
Czyli on będzie niesfornym szefen pakującym się w kłopoty, a ona bedzie go ratować? A JJ bedzie idealnym,zbyt idealnym by z nim być, facetem? :P
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 21 lip 2011

Eggie pisze:Buahahhah..~` No, będzie sporo do nadrobienia, jak wrócę z wakacji. :P
Czyli on będzie niesfornym szefen pakującym się w kłopoty, a ona bedzie go ratować? A JJ bedzie idealnym,zbyt idealnym by z nim być, facetem? :P

Myślę, że coś w tym stylu i JaJco zostanie tym drugim, jednak jego mina mnie rozwala i jak nie będzie śmiesznie to Jae... :angry:
Ta aktorka wygląda jak w peruce z deka faktycznie :rolly:
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 25 lip 2011

Trailer!!!! *squeals* JJ i jego uśmiechy... Konkurencja Miśkowemu wyrosła :D
A z innej beczki, to czuję, że główna para bedzie wymiatać, Ji Sung to taki duży dzieciak... I ten plecak XD
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 25 lip 2011

No ja śmiem twierdzić, że JaeJoong pokazał więcej min przez te 5 sekund, aniżeli misiu w całym Ripley czy Scandalu XD Zresztą sam JiSung i Choi Kang Hee uważają, że chłopak ma talent i to niemały :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Sassy Go Go (6,5/10)
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 25 lip 2011

jordi pisze:No ja śmiem twierdzić, że JaeJoong pokazał więcej min przez te 5 sekund, aniżeli misiu w całym Ripley czy Scandalu XD Zresztą sam JiSung i Choi Kang Hee uważają, że chłopak ma talent i to niemały :)

Dalej utrzymuję, że Yoochun robił coś więcej niż się tylko uśmiechał ale to temat na inny wątek :P

JJ jest bardziej reprezentatywny, bo jego sceniczny imidż jest dwojaki - ma anielski wygląd, ale on jest taki... taki... Nie da się tego wyrazić :D Ma minę, jakby chciał kogoś poderwać, a Yoochun jakby się zakochał i taka między nimi różnica LOL

(Poszła się przenieść do wątku DBSK).
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 27 lip 2011

TRAILER 9,5 MINUTY

Nie no to musi być dobre po takiej zapowiedzi XD
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Sassy Go Go (6,5/10)
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 27 lip 2011

Nadworna babcia serialowa widzę gra, jak ja ją lubię ^^ Za poza tym, JJ, ochrzczony moim ulubieńcem, będzie one cocky bastard XD I założę się, już teraz widać, że bedzie takim mega wkurzającym bohatem co to wszystko wie lepiej i umie lepiej XD O jaaaa..... Muszę w Chinach znaleźć internet, bez kitu :D

Dorzucam highlighty JJa:

i zdęcia z konferencji prasowej: http://sharingyoochun.net/2011/07/27/pi ... ore-100366" onclick="window.open(this.href);return false;

Jaaaaa, dobre będzie :D
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 02 sie 2011

i ostatni trailer :D BOSKIE TO BĘDZIE NA BANK :D

Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Sassy Go Go (6,5/10)
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Re: [2011] Protect the boss

Postautor: Cherry » 08 sie 2011

nie miałam zamiaru zaczynać nowej dramy ale zobaczyłam Hero i jakis ukryty fangirl wygrał z rozsądkiem.
obejrzałam 1ep (polecam na yt - nie żabkuje)
całkiem fajnie się zaczęło - dużo humoru chociaż mogło być lepiej ale i tak dobry start.
rozwaliło mnie zdanie wypowiedziane przez JJ: "for buisness's sake I put on a bit of BB-cream" xD

aktorzy jak na razie bardzo mi odpowiadają, nie mogę się doczekać tłumaczenia 2 odcinka ;)
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 08 sie 2011

Po prostu ostatnie dni to natężenie panów z JYJ - jak nie Miśki, to Junsu a teraz i JJ. Ale ja nie o tym.

Drama będzie dobra, czuję :D Jeśli tylko za bardzo nie postawią na wątki romansowe, to to ma szansę naprawdę być hitem. Jisung jest po prostu genialny ^^ On i główna bohaterka są na tyle dobrzy, że na pewno pociągną tę serię :) Bardzo fajnie, naprawdę.
JJa było mało, ale daje radę :D Też mnie zabija swoim "wyrachowanym stylem bycia". Natomiast pani prawniczki jeszcze nie było. Mało jest ich też w 2 epie, ale podobno od 3 już się więcej rozkręca.

Krem BB ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ Zginęłam :D "Nakładaj go lepiej, bo się cały rozmazałeś" :D

Plus ta denerwująca melodia Apink któa nagle okazała się być fajna :)
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 10 sie 2011

Krem BB ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ Zginęłam :D "Nakładaj go lepiej, bo się cały rozmazałeś" :D

Najlepszy tekst odcinka Egg :lol: A mina JaJca bezcennna :lol:

I jeszcze dorzucam scenkę w knajpie, wiązanie pończochą do kranu i ten moment bitewny a la Romeo i Julia z Aaliyah :lol: zginęłam z tego. I oby tempa nie zwolnili :mrgreen:
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 10 sie 2011

Kim Jaejoong, who is currently playing the role of Cha Mu Won in SBS drama “Protect the Boss”, will have his composed song “I Will Protect You” as an OST to be aired on the 3rd episode on August 10th.

Oh yeah! XD

EDIT

<33333 :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
Trochę za wysoko ta piosenka rozpisana jak dla niego chyba.... No ale Jae to Jae :mrgreen:
Awatar użytkownika
Elmirka
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Elmirka » 10 sie 2011

Po 2 odcinkach zapowiada się naprawdę dobrze, coś czuję że ta drama będzie hitem.
Akcje są przeboskie :rolly: Akcja z pończochą, kremem - nie ogarniam! Jak tatuśiek w windzie okłada naszego głównego bohatera, a ktoś zawsze kamerę zasłania, to ja się ze śmiechu po pokoju tarzam :rolly:
Pierwszy ep to taki śmieszny, że masakra, no ale już w 2 mamy trochę poważniejszych wątków, jak dla mnie to na plus dramy!

Główna para boska, pasują do siebie, to będzie para wybuchowa :rolly: A Jae to Jae, świetny we wszystkim co robi :smitten: tylko tak go trochę mało jak na razie :(

Już kocham tą piosenkę boska :smitten: :smitten: :smitten: Jak zawsze JaeJoong dał z siebie wszystko, pięknie zaśpiewane, przepełnione emocjami i uczuciami!
No to jak nic walkę o najlepszy OST tego roku między JYJ będziemy mieć!
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 10 sie 2011

jestem właśnie po drugim odcinku i szczerze to jestem rozczarowana, bo spodziewałam się naprawdę czegoś dobrego
a tutaj jest w porządku ale wszystkie te elementy już były w innych dramach, nic oryginalnego
owszem Cha Ji Heon dobrze gra, ale coraz częściej motywem przewodnim w dramie, głównego bohatera jest jego ekscentryczność, co oczywiście ma nam tylko i wyłącznie sprawić wrażenie komediowej postaci
Choi Kang Hee bardzo lubię jako aktorkę, fajnie że w końcu jakaś dojrzała kobieta ma rolę główną w popularnej dramie, ale też jej postać, wykreowana na yankee'ina też jakby jej oryginalność ginie
a co Hero, nie wiem czy to przez te jego wieczne podkrążone oczy w tej dramie i wiecznie malujące się zmęczenie, nawet jego uśmiech wypada strasznie blado, przez co stracił całkowicie na swojej atrakcyjności, waaaa nie sądziłam że do tego kiedyś dojdzie XD
Nie rozumiem tylko czemu na siłę, rodzice chaeboli zawsze zmuszają swoje dzieci do tego czego oni nie chcą. Ok z jednej strony te dzieci są rozpuszczone/ mają smutne dzieciństwo (przeważnie jeden rodzic umiera, samotność etc.), ale pochodząc z tak wpływowych rodzin mogliby spokojnie spełniać swoje marzenia, być astronautą czy kimkolwiek. A tutaj jest presja tego że musisz odziedziczyć firmę i być jego prezesem. Kolejny przykład pokazania silnego oddziaływania zakorzenionego konfucjanizmu w Korei.
No i Cha Moo Won wcale nie okazuję się takim 'dobrym braciszkiem'.
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"

Wróć do „K-drama”