[2004] Full House

seriale z Korei
Awatar użytkownika
allia
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: allia » 15 sty 2006

yamatsumi pisze:btw, czy My Girl and I juz wyszlo?

gdzieś mi się obiło o oczy jakieś "My Girl" nie wiem czy to to samo?
to co ja widziałam to jest zdaje się to

Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Postautor: yamatsumi » 15 sty 2006

^ to nie to. My Girl and I to ten nowy film z SHG i CTH = koreanska wersja sekai no chuushin de...

edit: to mialam na mysli tylko ciekawe kiedy DVD wychodzi..
Awatar użytkownika
allia
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: allia » 15 sty 2006

yamatsumi pisze:^ to nie to. My Girl and I to ten nowy film z SHG i CTH = koreanska wersja sekai no chuushin de...

a to tego jeszcze nie widziałam nigdzie.. ale będę się rozglądać :D
Awatar użytkownika
yamatsumi
Doramowy maniak

Postautor: yamatsumi » 15 sty 2006

gomen, ze w tym topicu, ale musze powiedziec, ze chociaz uwielbiam CTH to jakos nie moge go sobie wyobrazic jako Saku..
Awatar użytkownika
SumeragiAeka
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Postautor: SumeragiAeka » 16 sty 2006

HA! ^____^ Wreszcie nie przyszłam z pytaniem! XD Tylko oznajmić, że obejrzałam wczoraj pierwszy odcinek i...bardzo mi się podobało -^___^- O mały włos, a byśmy z przyjaciółką nie obejrzały, bo nagrała na RW, które po włożeniu do stacji dysków przez kilka minut twierdziło, że są na nim tylko zdjęcia, a żadnej dramy nie ma... Ale w efekcie zaskoczyło i siadłyśmy do seansu ;3
Hmm....cóż mogę powiedzieć. Naprawdę nieźle się uśmiałam. Przez cały odcinek żywo kibicowałam głównej bohaterce, wykrzykując różne dziwne rzeczy do monitora i przynajmniej raz na 3 minuty mówiłam, że któreś z pray naszych bohaterów jest idiotą. A jacy oni naiwni... Pod tym względem idealne dobrani *laughs* Absolutenie powaliło mnie to ciągłe obwąchiwanie się głównego bohatera (przepraszam, że nie operuję jeszcze imionami ^^;)...i te jego ciuchy x___X;; Nie wiem co prawda kiedy dane mi będzie ściągnąć to dalej, ale już się nie mogę doczekać. Preview rugiego odcinka wyglądał...uroczo. Chociaż nie umiem sobie wyobrazić co tam może się dziać przez następne 15. Tak już przywykład do standardu 10-12 odcinków, że 16 to mi się wydaje tak niesamowicie dłuuuugo. ^^;
II my LJ II my blog II
Awatar użytkownika
allia
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: allia » 18 sty 2006

Full House to naprawdę świetna drama.. w zasadzie cały czas się coś dzieje i jest śmiesznie - momentami nawet bardzo śmiesznie :lol: dlatego polecam obejrzeć dalej.. i fakt.. Bi ma w tej dramie odjechane wdzianka :victory:
Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Shina » 25 sty 2006

szczerze nie chcialan ogladac tej dramy ale polubilam ja dzieki siostrze ^___^ hehe :wink:
Awatar użytkownika
allia
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: allia » 25 sty 2006

ja nie spotkałam nikogo komu by się ta drama nie podobała.. to naprawdę jedna z lepszych produkcji :D
Awatar użytkownika
J.C.Van Damme

Postautor: J.C.Van Damme » 01 lut 2006

Serie zacząłem oglądac zaledwie pare dni temu (przedwczoraj czy jakos tak).
obejrzalem juz 14 epizodow i bardzo mi sie ta seria podoba :D
dobra obsada (Song Hye Gyo zwłaszcza ;) ) oraz gra aktorska sprawiaja ze seria jest zabawna i miło sie ja oglada .
Coz dodac ? jesli ktos jeszcze nie widzial to po zobaczeniu rekomendacji Van
Damma na pewno obejrzy w ciemno :lol:
pozdrawiam :wink:
Awatar użytkownika
Mieczyslavv
Wyróżniony

Postautor: Mieczyslavv » 05 lut 2006

Ja nadal nie moge z tego :dance: :hurra: :taniec: :dance: :hurra: :taniec: :dance: :hurra: :taniec:
Three Bers

Pozdrawiam
내일 저녁에 시간 있어요?
Awatar użytkownika
SumeragiAeka
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Postautor: SumeragiAeka » 08 lut 2006

Ja wczoraj zaliczylam wreszcie 2 odcinek ^.^ I podoba mi sie coraz bardziej, jest absolutnie rozbrajające~ Mialam dzis obejrzec trzeci, ale MU, z ktorego sciagam mi zastrajkowalo i przestalo sciagac. Będę musiała ze ściagnięciem poczekać do jutra...A tylko kilka minut ściągania mi zostało ;____; I jeszcze ten odcinek skonczyl sie w takim momencie, no! XD
II my LJ II my blog II
Awatar użytkownika
allia
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: allia » 09 mar 2006

KLIP

oraz

trzy misie - w nieco innym wydaniu :)
Awatar użytkownika
allia
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: allia » 24 cze 2006

ktoś zrobił genialny klip z najlepszymi momentami z calej serii - do obejrzenia tutaj

świetny filmik!! uśmiałam się nieźle
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 26 cze 2006

Obejrzałam ta dramę niedawno i muszę powiedziec, że na prawde sympatycznie sie ją ogladało... (aha... zapomniałabym - możliwe spojlery :P)
Pomine już fakt tego kiepskiego pocałunku... mam wrazenie, że to jakas reguła... (chociaz Goong i Kim Sam Soon dają mi nadzieje na to, że tylko tak trafiam... i po prostu w niektorych dramach tak wychodzi xP).
W kazdym badz razie powinnam powiedziec o moich wrazeniach zaraz po obejrzeniu Full Housa... bo aktualenie mam w głowie tylko Kim Sam Soon ktore obejrzalam wczoraj... no ale nic.
Tak jak już mówiłam, drama bardzo przyjemna, scenka z misiami jest po prostu boska (musze się chyba nauczyc calej piosenki bo ostatnio przyjaciolce spiewalam caly czas jeden krotki fragment... tylko tyle zapamietalam :P).
W kazdym badz razie, nie zaluje chwil (godzin) spedzonych nad tą serią :)
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
sami1312
Co to jest dorama? o_O

Postautor: sami1312 » 30 gru 2006

Obejrzałam FULL HOUSE w ciagu ostatnich dwóch dni:)Drama przyjemna i zabawna w odbiorze:)Pod koniec zaczęłam sie lekko nudzić,bo troszkę wydlużyli na siłę te ich pojednanie, ale ogólnie milusio:>Gra aktorów świetna dobór idealny:>teraz musze jeszcze sciagnąc tylko nutki z full house:> bo są fajniutkie:>

Wróć do „K-drama”