[2011] Can't Lose

seriale z Korei
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

[2011] Can't Lose

Postautor: anna-banana » 16 sie 2011

Powrót najbardziej rozkrzyczanego aktora,czyli Yoon Sang Hyun w nowej roli,po rozkrzyczanym butlerze i idolu przyszedł czas na rozkrzyczanego prawnika :rolly:

Can't Lose

Obrazek
Spoiler! Obrazek
Obrazek
Obrazek

Tytuł: 지고는 못살아 / Jigoneun Motsala
Znane także jako: I Can't Live Losing
Gatunek: Romance, comedy
Episody: 16
Stacja: MBC
Czas kiedy wyświetlane: 2011-Sierp-24 to TBA
Dzień wyświetlania: Środa & Czwartek 21:55

Opis:
Eun Jae i Hyung Woo to uzdolnieni prawnicy,którzy przy pierwszym spotkaniu od razu się w sobie zakochują,nie znają nawet swoich profesji. I związek był pełen miłości,ale po pewnym czasie zaczęli się tak bardzo ze sobą kłócić, że teraz są w trakcie rozwodu.

Obsada:
Choi Ji Woo jako Eun Jae
Yoon Sang Hyun jako Hyung Woo
Sung Dong Il
Kim Jung Tae
Lee Soo Kyung
Park Won Sook
Kim Ja Ok
Kim Jung Tae
Jo Mi Ryung

[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Re: [z] [2011] Can't Lose

Postautor: Cherry » 16 sie 2011

o ja.. widziałam gdzieś tailer i byłam strasznie ciekawa co to za drama. wygląda ciekawie ;D
Awatar użytkownika
Elmirka
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Elmirka » 16 sie 2011

To będzie pozycja obowiązkowa, ja nie mogę tego przegapić, to będzie boskie :rolly: Już się nie mogę doczekać!
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Mina » 16 sie 2011

Ja też widziałam zwiastun, ale nie przypadł mi do gustu , jak sie mają kłócić o niezamkniętą lodówke albo inne bzdety to ja dziękuje , nawet jeśli to ma być komedia .
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 16 sie 2011

Mina pisze: jak sie mają kłócić o niezamkniętą lodówke albo inne bzdety to ja dziękuje , nawet jeśli to ma być komedia .

Ale kłócący sie Osca zawsze jest śmiechowy,nawet jak drze sie o lodówke :rolly:
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 16 sie 2011

Mina pisze:Ja też widziałam zwiastun, ale nie przypadł mi do gustu , jak sie mają kłócić o niezamkniętą lodówke albo inne bzdety to ja dziękuje , nawet jeśli to ma być komedia .

Mam podobne odczucia - scenki z trailerów w ogóle mnie nie śmieszyły, ale na pewno zerknę na 1ep - w końcu Choi Ji Woo (królowa melo w komedii romantycznej XD ) no i OSKA, ale zbyt wiele nie oczekuję XD
MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 16 sie 2011

Ja sobie na pewno daruje.
Trailer nie wygląda za dobrze, a ja sama mam po prostu uraz do tego gościa :P Męczy jego sposób gry, naprawdę. Nie wiem czy to wina ról jakie przyjmuje, ale nadekspresja też jest niezdrowa...
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 19 sie 2011

Ja tam jestem ciekawa tej dramy. Może w końcu będzie coś dobrego, bo po Protect the boss jest zawiedziona. Chcę w końcu dobrą dramę!
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 19 sie 2011

margot. pisze:Ja tam jestem ciekawa tej dramy. Może w końcu będzie coś dobrego, bo po Protect the boss jest zawiedziona. Chcę w końcu dobrą dramę!

O! a ja zgadzam sie z margot, drugi teaser sugeruje , że będzie interesująco. Co do ptboss, nie żebym była zawiedziona, ale peanów też nie wyśpiewam :rolly:
No i Oska :mrgreen:
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 19 sie 2011

Ajgoo jak to dobrze, ze Anna założyła temat. Ja znów mam odwrotnie do większości - dla mnie "Osca" mógłby nawet do własnego odbicia się wydzierać. Ten facet ma w sobie tyle charyzmy i energii...To jest podstawowym jego atrybutem. Nadmierne wyrażanie uczuć w jego przypadku zupełnie mi nie zawadza, w sumie innego już go sobie nawet nie wyobrażam.Oglądałam kiedyś film utrzymany w podobnej konwencji :"Venus i Mars" - półtorej godziny ostrej jazdy i naprawdę wyszukanych metod dokuczenia drugiej osobie. Tutaj mam nadzieje zobaczyć coś na podobnym poziomie:)Oska figting!!!
Poza tym drama jest niebywałą okazją do ujrzenia Choi Ji Woo w kolejnej roli kobiety o bezkompromisowym i chłodnym charakterze. W życiu osobistym określana jest jako ciepła i bardzo serdeczna osoba, w dramie zaprezentuje znów coś kompletnie odmiennego - jakby nie było jest to nie lada wyzwanie.
Obrazek
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Re: [2011] Can't Lose

Postautor: margot. » 25 sie 2011

Pierwszy odcinek 'ok', były momenty ciekawsze i były momenty nudniejsze.
Nie rozumiem do końca relacji między nim a nią. Niby małżeństwo, niby się kochają, ale unikają się, jedno ucieka przed drugim. W dodatku zamiana ról, facet jest żoną -> sprząta, gotuje, kobieta -> pracuje.
Zobaczymy co będzie dalej, jestem ciekawa gdzie scenarzyści chcą wcisnąć obowiązkowy w dramach trójkącik/ czworokącik
Aaaa i z plusów to najlepszy moment scena łóżkowa XD I jestem w szoku że scenarzyści zainicjowali scenkę, gdzie wiadomo było dosłownie czego oni szukają by to zrobić XDDD (czyżby powoli, bardzo powoli jakieś rewolucje w koreańskich dramach?)
I drugi plus, póki co, na razie (odpukać!) nie widzę w Choi Ji Woo bohaterki z Winter Sonaty! (trauma forever XD)
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Re: [2011] Can't Lose

Postautor: anna-banana » 03 wrz 2011

W końcu! Pojawiły się napisy do dwóch pierwszych epów. Po dwóch tygodniach będzie można się przekonać o tej dramie :)
[center]Obrazek[/center]

Wróć do „K-drama”