[2011] Can't Lose

seriale z Korei
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

[2011] Can't Lose

Post autor: anna-banana » 16 sie 2011

Obrazek
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Re: [z] [2011] Can't Lose

Post autor: Cherry » 16 sie 2011

o ja.. widziałam gdzieś tailer i byłam strasznie ciekawa co to za drama. wygląda ciekawie ;D

Awatar użytkownika
Elmirka
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Elmirka » 16 sie 2011

To będzie pozycja obowiązkowa, ja nie mogę tego przegapić, to będzie boskie :rolly: Już się nie mogę doczekać!

Obrazek
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Post autor: Mina » 16 sie 2011

Ja też widziałam zwiastun, ale nie przypadł mi do gustu , jak sie mają kłócić o niezamkniętą lodówke albo inne bzdety to ja dziękuje , nawet jeśli to ma być komedia .

Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Post autor: anna-banana » 16 sie 2011

Mina pisze: jak sie mają kłócić o niezamkniętą lodówke albo inne bzdety to ja dziękuje , nawet jeśli to ma być komedia .

Ale kłócący sie Osca zawsze jest śmiechowy,nawet jak drze sie o lodówke :rolly:

Obrazek
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Post autor: jordi » 16 sie 2011

Mina pisze:Ja też widziałam zwiastun, ale nie przypadł mi do gustu , jak sie mają kłócić o niezamkniętą lodówke albo inne bzdety to ja dziękuje , nawet jeśli to ma być komedia .

Mam podobne odczucia - scenki z trailerów w ogóle mnie nie śmieszyły, ale na pewno zerknę na 1ep - w końcu Choi Ji Woo (królowa melo w komedii romantycznej XD ) no i OSKA, ale zbyt wiele nie oczekuję XD

MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Post autor: Eggie » 16 sie 2011

Ja sobie na pewno daruje.
Trailer nie wygląda za dobrze, a ja sama mam po prostu uraz do tego gościa :P Męczy jego sposób gry, naprawdę. Nie wiem czy to wina ról jakie przyjmuje, ale nadekspresja też jest niezdrowa...

www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontakt:

Post autor: margot. » 19 sie 2011

Ja tam jestem ciekawa tej dramy. Może w końcu będzie coś dobrego, bo po Protect the boss jest zawiedziona. Chcę w końcu dobrą dramę!

"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Post autor: KartoflAnka » 19 sie 2011

margot. pisze:Ja tam jestem ciekawa tej dramy. Może w końcu będzie coś dobrego, bo po Protect the boss jest zawiedziona. Chcę w końcu dobrą dramę!

O! a ja zgadzam sie z margot, drugi teaser sugeruje , że będzie interesująco. Co do ptboss, nie żebym była zawiedziona, ale peanów też nie wyśpiewam :rolly:
No i Oska :mrgreen:

Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Post autor: Piżmak » 19 sie 2011

Ajgoo jak to dobrze, ze Anna założyła temat. Ja znów mam odwrotnie do większości - dla mnie "Osca" mógłby nawet do własnego odbicia się wydzierać. Ten facet ma w sobie tyle charyzmy i energii...To jest podstawowym jego atrybutem. Nadmierne wyrażanie uczuć w jego przypadku zupełnie mi nie zawadza, w sumie innego już go sobie nawet nie wyobrażam.Oglądałam kiedyś film utrzymany w podobnej konwencji :"Venus i Mars" - półtorej godziny ostrej jazdy i naprawdę wyszukanych metod dokuczenia drugiej osobie. Tutaj mam nadzieje zobaczyć coś na podobnym poziomie:)Oska figting!!!
Poza tym drama jest niebywałą okazją do ujrzenia Choi Ji Woo w kolejnej roli kobiety o bezkompromisowym i chłodnym charakterze. W życiu osobistym określana jest jako ciepła i bardzo serdeczna osoba, w dramie zaprezentuje znów coś kompletnie odmiennego - jakby nie było jest to nie lada wyzwanie.

Obrazek
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontakt:

Re: [2011] Can't Lose

Post autor: margot. » 25 sie 2011

Pierwszy odcinek 'ok', były momenty ciekawsze i były momenty nudniejsze.
Nie rozumiem do końca relacji między nim a nią. Niby małżeństwo, niby się kochają, ale unikają się, jedno ucieka przed drugim. W dodatku zamiana ról, facet jest żoną -> sprząta, gotuje, kobieta -> pracuje.
Zobaczymy co będzie dalej, jestem ciekawa gdzie scenarzyści chcą wcisnąć obowiązkowy w dramach trójkącik/ czworokącik
Aaaa i z plusów to najlepszy moment scena łóżkowa XD I jestem w szoku że scenarzyści zainicjowali scenkę, gdzie wiadomo było dosłownie czego oni szukają by to zrobić XDDD (czyżby powoli, bardzo powoli jakieś rewolucje w koreańskich dramach?)
I drugi plus, póki co, na razie (odpukać!) nie widzę w Choi Ji Woo bohaterki z Winter Sonaty! (trauma forever XD)

"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Re: [2011] Can't Lose

Post autor: anna-banana » 03 wrz 2011

W końcu! Pojawiły się napisy do dwóch pierwszych epów. Po dwóch tygodniach będzie można się przekonać o tej dramie :)

Obrazek
ODPOWIEDZ