[2002] Glass Slippers

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

[2002] Glass Slippers

Postautor: Pino » 31 sie 2011

Obrazek
Spoiler! Obrazek
Tytuł: Glass Slippers
Inne tytuły: 유리구두 Yu-ri Ku-du,Glass Shoes
Ilość odcinków: 40
Nadawca: SBS
Emisja: od 2 marca 2002 do 28 Lipca 2002
Gatunek: Dramat, Romans, Obyczajowy ?

OBSADA
Kim Hyun Ju jako Kim Yun Hee / Lee Sun Woo
Kim Ji Ho jako Kim Tae Hee
So Ji Sub jako Park Chul Woong
Han Jae Suk jako Jang Jae Hyuk
Kim Min Sun jako Woo Seung Hee
Song Ok Sook jako Oh Kim Sun
Lee Hee Do jako Hwang Kuk Do
Lee Ki Young jako Lee In Soo

OPIS
Tyle co po śmierci ojca, przerażone -wizją sierocińca dziewczynki, uciekają przed policją...małe zamieszanie i chwila nieuwagi wystarczyła, by zostały rozdzielone. Wskutek wypadku, młodsza Kim Yun Hee traci pamięć i trafia do „specyficznej” i biednej rodziny, Starsza odnajduje bogatego dziadka i wiedzie dosyć spokojne życie.
Czy Kim Tea Hee uda się odnaleźć siostrę?, w jakich warunkach i jak odnajdzie się w obcym świecie Yun Hee ? Jedyne co jej zostało i łączy ją z siostrą, to pierścionek po matce, na który co chwile zerka w trudnych chwilach..Pierścionek to jedyny dowód na pokrewieństwo!!! ( bo nie wpadli na pomysł badania DNA), czy po tylu latach rozłąki , siostry znowu się spotkają.? Tego Pino wam nie zdradzi!

POSTACIE

Obrazek
Kim Tae Hee- ambitna i pracowita, stara się o posadę w firmie dziadka
Obrazek
Kim Yun Hee/Lee Sun Woopracowita, pyskata- nie boi się gangsterów! Zaginiony pantofelek? tfffu pierscinek!
Obrazek
Jang Jae Hyukjest szefem w firmie dziadka Tea Hee, lubi jeździć czarna furą, w mieszkaniu ma akwarium i neony.
Obrazek
Park Chul Woong leniwy łobuz, który w dzieciństwie uciekł z domu by spotkać Bruce Lee, boi się wchodzić do sklepu. Kumpluje się z gangsterami.
Obrazek
Lee In Soo szef gangsterów – romantyk
Obrazek
Woo Seung Hee czarny charakter, pseudonim Bez_Lok_Brum_Brum, ulubione zajęcie, to przyklejanie ucha do drzwi i podsłuch. W wolnych chwilach lubi sobie golnąć i tańczyć w klubie. Podrywa Subka - gangstera, stosując dziwne techniki, od lubczyka po loki. W swoich zalotach jest wytrwała. Lubi kasę i błyskotki.
Obrazek
Oh Kim Sun- Zołza!....matka Seung Hee, porywaczka, lubi pastwić się nad Lee Sun Woo .
Obrazek
Hwang Kuk Do mąż zołzy, niedoszły gwałciciel, lubi hazard i alkohol.

Woo Seung Hee + Oh Kim Sun + Hwang Kuk Do = PATOLOGICZNA ROZINA!!

ODE MNIE SO JI SUB!!!! Bruce Lee aaaaaaaaaaajjjjjaaaaaaaaaa!!!
W tle gangsterzy, porwania ,wycieczki po szpitalu, siniaki na twarzy i rodzinne spiski
W kolejnym poście przedstawię szczegółowa statystykę, a kiedy to nastąpi ...nie mam pojęcia!
Ogląda się szybko mimo tylu odcinków , a historia wciąga jak mój odkurzacz śrubki.

Obrazek
Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Re: [2002] Glass Slippers

Postautor: Pino » 06 wrz 2011

Takie Pino uwagi, spostrzeżenia i statystyki , po obejrzeniu serialu_____ efekt nudy_____i głupoty? :rolly:
będzie dużo obrazków, zmyślonych podpisów.. ten post będzie jak choinka bożonarodzeniowa z bombkami made by Pino i królikiem wielkanocnym. Ja już się boje co powstanie....UWAGA: Nie brać tego wszystkiego na poważnie :wink:
aaaaaaaaa idę na strych szukać lampek!!!...ale najpierw zrobię łańcuch z obrazków i kolorowej bibuły (czyli Pino wrzuci w photobucket obrazki i potem je tutaj wklei) i tak powstanie obrazkowo- postowy łańcuch Pino Choinki______tak!, Borsuki w moim lesie maja święta we wrześniu i wieszają szyszki i mech na iglaki!! :omg:

Łańcuch podzielę kolorystycznie na 4 cześć
-czarny charakter- obrazki z Bez_Lok_Brum_Brum
-czerwony- obrazki z gangsterami
-zielony- Subek i jego traumy i takie tam...
-zółty-królik wielkanocny- obrazek wsysająco- zasysający.
Zanim przejdę do wklejania..może najpierw przedstawię statystyki xD

STATYSTKI
wyrzuceń z domu- 4
przeprowadzki- 10
podmiany siostry-1
próby zabójstwa- 3 (nieudane)
morderstwo- 1
odsiadki w wiezieniu- 2 (bez_ lok_ brum_ brum i szef gangsterów)
wypadki samochodowe- 2
zmiany fryzury- 3 (trwała,prostowanie, zakręcenie loków)
porwania- 4 (główna 2 razy i tyle samo jej starsza siostra)
ilość postaci, które leżały w szpitalu- 6

STATYSTYKI SZPITALNE___ kto i ile razy leżał
Subek- 1 raz
Kim Yun Hee/Lee Sun Woo- 2 razy
Ojciec Subka- 1 raz
Dziadek- 2 razy
Bez_Lok Brum_Brum- 1 raz
Kim Tae Hee- 2 raz
SUMA 9

Ciekawostki
- Subek wystąpił w dwóch garniturach- jeden oddał bezdomnemu, drugi zaplamił krwią, która wyglądała bardziej jak keczup.
- broń na gangstera -TACKA!!

- jego uniformem była sprana dżinsowa kurtka. Ja się zastanawiam tyko z czego była podszewka :confuse:
- dowiadujemy się, że Subek dosyć długo moczył się w majtki i kochał Bruce Lee.
- wszyscy biegają z takimi samymi modelami komórek.
- w dramie nie wiedzą, co to jest test DNA.
- zamiast spotkać się i pogadać w kawiarni, postacie wybrały szpital jako miejsce przesiadywań na krzesłach i popijali kawę z automatu.
- nie ma powrotu syna marnotrawnego, mamy córkę marnotrawną
- pierwsze w historii dram, oświadczyny z ciężarówką

~~~~czas teraz na wklejanie łańcucha~~~~
1 cześć lancucha
Subek- zielony kolor bibułki mojego łańcucha
Często obrywał po głowie, nie tylko od gangsterów, ale również od Lee Sun Woo i to nie zawsze była tacka :rolly:
-Znowu lałeś się z łobuzami!!?
Spoiler! Obrazek
To ty zażarłeś mojego chomikaaaaaa!!? nie chce Cie znać!!
Analiza pokoju Subka
Spoiler! Obrazek
Gdzie plakat panienki i cekiny?
-jest dres worek treningowy i plakat z Bruce Lee :rolly:
Subek i jego trauma___ bo każdy z nas się czegoś boi!, a sklep może okazać się niebezpiecznym miejscem! prawie tak jak dla Jenota Hipermarket ?
nawet zakupienie zwykłej szklanki jest problemem :omg:
Spoiler! Obrazek
2 część łańcucha
GANGSTERZY- czerwony kolor bibułki mojego łańcucha
Panowie z gangu czasami się zakochują :rolly:
Szef gangsterów w Glass Slippers jest romantykiem przy soju i bimbrze, gangster nie zawsze planuje kolejny skok na klub z efektownymi kopniakami i przemocą....czasami gangster rozmawia o miłości :omg:.... tej pierwszej, drugiej____kolejnej?___jakiejś?___ aaaaaaa____ zaginionej!!?
nawet jak trzeba chce klaskać!! za miłość za miłość!! clap clap clap
3 część łańcucha
Bez_Lok_Brum_Brum czarny kolor bibułki mojego łańcucha
Bo czarne charaktery w tej dramie lubią się czaić i kleić do drzwi!! :rolly: :rolly:
Broń czarnej owcy dramy
Spoiler! Obrazek
Czasami nawet Duch Eleny ryczy, a czarne charaktery się modlą? by po chwili znowu się opić!! :rolly: :rolly:
A tak kończą czarne charaktery:
Spoiler! Obrazek
nieeeeeeeeee!! za kradzież pierścionka!
4 część łańcucha
Króliczek Wielkanocny żółty kolor bibułki mojego łańcucha
Spoiler! Obrazek
Ode mnie pod choinką, Pino znalazła Królika Wielkanocnego, czyli kolejną wersje zaginionego odkurzacza.... miałam w planie napisać normalny post..... i znowu mi nie wyszło :omg:
Evelinuxie Oglądaj!!
Obrazek

Wróć do „K-drama”