[2011] Hooray for Love

seriale z Korei
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

[2011] Hooray for Love

Post autor: Volli » 07 wrz 2011

:volli:
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Re: [2011] Hooray for Love

Post autor: KartoflAnka » 10 wrz 2011

Dobra Volli a skad masz napisy do tych 15? Tak pytam, bo jakoś słabo to tłumaczą, wiec jak masz wtyki to jestem zainteresowana, bo oglądam tą dramę z zaciekawieniem. Rawy też obczaiłam :wink: Więc jestem na czasie, bo po co rozumieć, co mówią, sam język ciała wystarczy :mrgreen: Drama i owszem, bardzo interesująca, i nie tylko ze względu na cudownego prawnika( w ogóle kolejny do kolekcji cudownych prawników :lol: ).

Tutaj wszyscy są nader interesujący - łącznie z mamuśka i jej shout your mouse :rolly: get out! get out!

Czego jestem ciekawa, to tego, w jaki sposób poprowadzą dramę gdy zrobi się naprawdę dramatycznie....

Hmmm, nie powiem, żebym nie spodziewała się tego, że były mąż na bank zechce do niej powrócić, bo to takie typowe :D A prawnik bidulek, Och i nie zapomnijmy o tej z samolotu, która obiecała zemstę i życzyła mu ewidetnie, żeby się zakochał w jakiejś najgorszej. Ona na bank jeszcze wróci.

Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Volli » 16 wrz 2011

:volli:
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Post autor: KartoflAnka » 28 wrz 2011

A ja właśnie oblukałam 17 no i... meh. Psuje się. Coraz mniej do śmiania, coraz więcej do przewijania. Z 17 jedynie kieszonkowe dla dziadka jakoś tak szczególnie zapadło mi w pamięć... A! i obawy Tae Sunga o swoje zdrowie :rolly:

Zmulili maksymalnie, ale jakoś muszą te ilosć epów podgonić. Zazynają mnie wszyscy wnerwiać w tej dramie, prócz siostry mamuśki naszej głównej bohaterki, loczka i jego małej loczkowej, którzy są uroczy nawet jak gadają bez sensu :rolly:
AAAaaa i wszystkie sceny gdzie te babole włosy sobie wyrywają.
Tae Sung ładnie postępuję z ahjumą - a ona to już wariuje totalnie, co ona nie dowidzi już w tym wieku i ma jakąś demencję? komórki ostatnie mózgowe wydeptała w tych kijowych butach, co jej na nogi wtykają? :shock: Zaczynam jej nie cierpieć, serio.
Po ostatnim rawie jakby coś zaczynało powracać na właściwe tory. Ogólnie scenarzyście chyba koncept utknął :lol:

ODPOWIEDZ