[2011] The Empress

seriale z Korei
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

[2011] The Empress

Postautor: anna-banana » 27 wrz 2011

~The Empress~
Obrazek

Tytuł oryginalny: 여제
Tytuł (latynizacja): Yeoje
Liczba odcinków: 13
Nadawca: SBS E!TV
Emisja: 01.10.2011 - 24.12.2011
Czas emisji: sobota, 23:00
Tytuły powiązane: Jotei, Jotei Kaoruko

Opis:
Adaptacja mangi Ryo Kurashina.
Seo In Hwa zostaje hostessą i w ten sposób szuka zemsty na bogatych i wpływowych mężczyznach, którzy uczynili jej krzywdę.

Obsada:
Jang Shin Young jako Seo In Hwa
Kang Ji Sub jako Jung Hyuk
Jang Kyung Sun
Jun Se Hong
Myung Kye Nam
Kim Boo Sun
Hyun Suk
Lee Ki Yeol
Kim Hyung Jong
Philip Choi

[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
gosq
Kiedy bedę spać? @_@

Re: [2011] The Empress

Postautor: gosq » 06 lis 2011

Po 5 Epach

Nie oglądałam Japońskiej wersji, tylko przejrzałam komenty na doki. Wygląda na to, że zmienili trochę wizje heroiny. Co w sumie nie jest dziwne, w końcu Korea ^^ ( I need romance był miłym wypadkiem przy pracy, aż te puszczalskie bohaterki ^^ ). Wydaję mi się że tutaj troszkę poważniej podeszli do całej koncepcji. Dużo mamy odwiecznego problemu pieniędzy i znajomości, tyle że jak na razie nie zapowiada się żeby pojawiła się jakaś złota postać z moralnością 10/10. Jeśli ktoś chce być w grze i mieć na coś wpływ musi się pobrudzić i to właśnie wszyscy tu robią w różnym stopniu.
Podoba mi się główna postać tylko w sumie nie do końca jestem pewna czego ona w tym momencie chce, bo to nie wygląda jak zemsta tylko jak szukanie prawdy o ojcu a po drodze zrozumiała jaka to władza bycie księżniczka i chyba jej się to spodobało. Ma charakterek i jestem ciekawa jak się zmieni po "szkoleniu".
A teraz coś miłego dla oka czyli Kang Ji Sub. Pierwszy raz widzę chłopaka na oczy i się zakochałam, z tego co widziałam to mu dodali brody i wygląda bardziej męsko niż na googlowych zdjęciach i ten jego wzrok i smutne oczęta ahhhh <3 Dla samego patrzenia na tego aktora będę to oglądać ^^
Phillip Choi gra strasznego oportunistę i go nie lubię od pierwszego epa. W zasadzie pogrążanie się naszej bohaterki zaczęło się przez jego tchórzostwo. Koooszmarna postać. No i cała masa skorumpowanych polityków..
"我能玩得起,也能收得住, 我可以专一到让你惊讶, 也可以花心到让你害怕, 我喝过最烈的酒 ,我可以像个疯子一样的玩,一切的一切取决于你是谁,也取决于你如何待我, 女人千面,你给我的温度,决定我对你的态度,所以请不要站在你的角度看我,我怕你看不懂"

Wróć do „K-drama”