[2011] Tree With Deep Roots

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

[2011] Tree With Deep Roots

Postautor: Ai_tanu » 09 paź 2011

Tree With Deep Roots

Obrazek

INFORMACJE
Tytuł: 뿌리깊은 나무 / Ppurigipeun Namu
Gatunek: drama historyczna
Ilość odcinków: 24
Stacja TV: SBS
Okres wyświetlania: od 5 października 2011
Czas wyświetlania: środy i czwartki, 21:55

OBSADA

Jang Hyuk jako Kang Chae Yoon
Chae Sang Woo jako młody Chae Yoon

Han Suk Kyu jako król Sejong
Song Joong Ki jako młody Lee Do (późniejszy król Sejong)
Kang San jako Lee Do (dziecko)

Shin Se Kyung jako So Yi
Kim Hyun Soo jako młoda So Yi

Ahn Suk Hwan jako Lee Shin Juk
Lee Jae Yong jako jako Mal Saeng
Jo Jin Woong jako Moo Hyool
Park Hyuk Kwon jako Jung In Ji
Yoon Je Moon jako Ga Ri On
Kim Ki Bang jako Cho Tak
Shin Seung Hwan jako Park Po

OPIS
Adaptacja noweli Lee Jeong Myeong "Deep-rooted Tree"; opowiada o serii morderstw, która miała miejsce w ciągu siedmiu dni przed ogłoszeniem koreańskiego pisma. Sprawę bada Kang Chae Yoon, który wkrótce odkryje że sprawa jest bardziej skomplikowana niż może się wydawać.

----------

drama historyczna :fav: mam duże oczekiwania, zwłaszcza, że sama fabuła już mi się podoba, morderstwa, morderstwa, tajemnice, oh <3 chcęęę.

Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Re: [2011] Tree With Deep Roots

Postautor: Ai_tanu » 22 paź 2011

no więc ja po 4 epach

na razie, mogę to tak ująć, jest średnio - nie wiem, ep 1 mi się podobał bardzo, drugi też dobry, w trzecim jakiś kryzys... stanie i gadanie przez większość odcinka O.o w czwartym już znów było lepiej - i skończyło się dzieciństwo, więc powinno być dalej lepiej :D
(chociaż Ciastka już nie będzie, ale w sumie, on był taki denerwujący tutaj, serio starszy Sejong jest fajniejszy jakiś O.o)

a no i fabuła już się fajna zaczyna, wewnętrzny monolog głównego bohatera, jak walczy ze sobą, czy powinien zaatakować czy nie, jak cudnie udaje głupiego, jaki wyrachowany jest, uh, podoba mi się to. morderstwa się zaczęły, będzie ich więcej, może być dalej ciekawie... mimo tego że no, mimo wszystko, ZA DUŻO siedzą i gadają :rolly: ale wybaczam chyba, klimat jest fajny. oczywiście dopiero się zobaczy co dalej bo przynajmniej te 3 i pół odcinka to wstęp, ale no, jest nadzieja :>
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Re: [2011] Tree With Deep Roots

Postautor: Azzel » 18 lis 2011

Dobra, myślę ze dołączę do stałych zachwycaczy tej dramy. Choć w sumie teraz po 12 epie to taki punkt krytyczny <patrz: przypadek warriora xD>, czy drama zejdzie na psy nie wiedząc co ze sobą poczynić czy dalej będzie tak ładnie szła... Ale po kolei, co mi się spodobało:
1. sam plot, jejku, jakie to się skomplikowane momentami robi, kto z kim dlaczego i po co, cały ten milbon i w ogóle motyw z Garionem który okazał się korzonkiem xD, aaaa, strasznie mi się te wszystkie intrygi podobają <3 choć 11-12ep to miałam wrażenie że tak troszkę już nie do końca wszystko ma ręce i nogi... ale wybacza, bo wciąga i tak.
2. postaci - prawie same brzydale w tej dramie, Hyuk urodą jakoś bardzo nie grzeszy, król niestety tylko za młodu ciastkiem był, a z uczniaków to mamy oczywiście <prawie bromancową xD> dwójkę, i w sumie ja stawiam jak już na pociechę dla oczu to paściarza loczkowego <3 ale, nawet mimo braku jakiejś większej zawiechy oka - to większość gra naprawdę świetnie, nawet do So Yi zaczełam się powoli przekonywać, mimo ze jakoś nie bardzo trawię tej aktorki, i pod koniec 12 epa to nawet zaczęłam kibicować jej związkowi z Chae Yoonem. Hyuk - ja mam wrażenie zę gdzie by nie zagrał to i tak będzie genialny. A w ogóle król, ojejku, na samym początku myślałam, ze to aktor tak trochę nieporadnie go gra, ale nieeee, on tak niesamowicie pokazuje tą schizę jaką ma ta postać. To jak zaczyna się nagle denerwować i wpadać w histerię, po czym zaczyna się cieszyć jak dziecko, drwić z kogoś by znów dostać szału... I jak to w sumie pasuje! w końcu zdaje się, że był swego rodzaju geniuszem - a trudno by miał być dzięki temu zupełnie normalny.
3. troszkę muzyka - czasami takie ładne melodie lecą <3 idealnie jak na historyczne dramy^^

z zachwytów tyle, a z narzekania - coś momentami sie sypie chyba w fabule, latają czasami jak głupi, nie wiedza dokąd nikt tego nie kontroluje <nie wiem, wychodzenie So Yi, latanie Chae Yoona to tu to tam, normalnie wolne zawody mają xD>, jeszcze te ogłoszenia parafialne na ścianach xD momentami naprawdę mam ochotę się złapać za głowę, ale wybaczam im. Bo się wciągnęłam, o.^^
Obrazek

Wróć do „K-drama”