[2011] Flower Boy Ramen Shop

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Konata
Grupa Trzymająca Władzę

Re: [2011] Flower Boy Ramen Shop

Postautor: Konata » 29 kwie 2013

Jedna z najepszych komediowych dram jakie widziałam. Uwielbiam Cha Chi So, nawet jego imię wbiła mi sie w pamięć tak często je powtarzał. Humor może i jest prosty ale śmieszyły mnie rzeczy, które normalnie mneie zniesmaczają, Te ich tronowe sprawy były boskie. Cha Chi So zdecydowanie wymiatał ale dopiero dzięki wszystkim chłopakom drama jest genialna. Ba Wool i jego fryzuka byli świetni tak samo jak lubiący robić na drutach Hyun Woo. No i słup, który dbał o całą rodzinkę flower boysów i o Eun Bi.

Obrazek
Awatar użytkownika
canitiem
Co to jest dorama? o_O

Postautor: canitiem » 11 maja 2013

Tę dramę całkiem fajnie mi się oglądało, mimo, że pełna była tych wszystkich oklepanych motywów. A może właśnie dlatego? Zabawna i lekka, niewymagająca seria. Bohaterowie o przerysowanych charakterach, ale za to wyrazistych. Dodatkowo, lubię kiedy o bohaterkę starają się faceci a nie na odwrót :wink: Animowane wstawki, były bardzo urocze ;) i choć mam już swoje lata, to i tak lubię takie słodkie rzeczy, o ile nie jest ich za dużo. Dużo zabawy sprawiły mi też różne parodie innych dram i filmów zamieszczone w tej dramie.
Ale było też kilka rzeczy, które wręcz mnie odpychały. Wszystkie te "zabawne" sceny toaletowe, były dla mnie po prostu niesmaczne. Słowo "kupa" też moim zdaniem było nadużywane. I choć cała drama była słodka i cukierkowa, to właśnie ilość takiego "cuchnącego" humoru pozostawiła po sobie niemiły posmak.
Ogólnie jednak dramka wypadła dobrze, szczególnie kiedy ma się ochotę obejrzeć romans silnie zabarwiony humorem :) Bo fabuła nie jest raczej wysokich lotów :P
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 14 maja 2013

Powiem tylko, że sobiście na tej dramie wymiękłam. Najbardziej denerwowała mnie w sumie główna bohaterka, a potem i ten główny też ale brnęłam brnęłaam, w nadziei że coś się może zmieni jeszcze.

W sumie chyba nawet dojechałam do końca, już nawet nie pamiętam, ale przewijałam w takim tempie, że nawet był nie skłamała mówiąc, że obejrzałam całość w dwa dni :D Jedyna co to Lee Ki Woo mi się podobał, on jest całkiem zabawny, ale w żadną stronę jego postać nie rozwinęła poencjału niestety.

Więc się zawiodłam, bo inne Flower Boy series były naprawdę fajne :)
www.annyeongtozamalo.wordpress.com

Wróć do „K-drama”