[2012] Full House 2

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

[2012] Full House 2

Postautor: Chie » 27 lis 2011

Full House 2
Obrazek

Tytuł oryginalny-풀하우스 2
Tytuły inne-Pul Hauseu 2 / Full House 2
Gatunek-komedia romantyczna
Odcinki-16-20
Emisja-2012(podobno planowana na 1 marca )
Serie powiązane- Full House

Obsada
No Min Woo
Hwang Jung Eum
Park Ki Woong
Lee Seung Hyo

Produkcja-Kim Jong Hak Productions

Opis-sequel koreńskiej dramy z 2004 roku (na razie nie znalazłam więcej informacji na ten temat)

Ode mnie
Mam ją w planach jak tylko wyjdzie .Może niedługo pojawi się więcej informacji na ten temat

wszystkie informacje zaczęrpnięte z DramaDeep oraz mydramalist

Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Re: [z]Full House 2

Postautor: jordi » 27 lis 2011

mnie już same foty odpychają - szykuje się mocno głupawa komedia (co oni zrobili Park Ki Woong??)

Poza tym stacje koreańskie nie są zbyt zainteresowane projektem... skoro premiera światowa ma być w telewizji.... japońskiej... (TBS). Miało lecieć na SBS, ale w końcu stacja zrezygnowała - Korea nie przepada za sequelami, więc mogą mieć problem ze znalezieniem popularnej stacji (nawet wśród tych nowych, co ruszają 1 grudnia), a i ja sam po fotach i niusach z plany jestem bardzo mocno sceptyczny... czuję niewypał, choć oczywiście trzeba się wstrzymać do pierwszych odcinków...
MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 27 lis 2011

Ja i Kobou łączymy się w bólu, że głównej roli nie gra Doojoon XD
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
martan
Co to jest dorama? o_O

Postautor: martan » 27 lis 2011

A ja napiszę szczerze. Przez tą jedynkę brnę, jeszcze się trzymam ostatkiem sił, ale już kilka razy miałam zamiar porzucić w czarną otchłań mego kompa
Czekam więc na sequel :-D
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Postautor: Chie » 27 gru 2011

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.
Awatar użytkownika
Heartless
Oglądam regularnie xD

Re: [2012] [z] Full House 2

Postautor: Heartless » 11 paź 2012

Drama startuje 22.10.2012. Dane zaczerpnęłam z http://www.koreandrama.org/?p=22354.
Ciekawe CO to będzie ( ma czanowidzenie...) :confused:
Są łzy tak ciężkie i gorące, że nie można ich wypłakać.
Zapadają w serce spalając je.

Nicolae Iorga
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 12 paź 2012

....a gdzieś tam Rain łamie właśnie paznokcia z żalu. Co za fryzury i ciuchy. A sądziłam, że jedynki nic w tym nie przebije. To tutaj to nawet na śmieszne nie wygląda..
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Maru » 12 paź 2012

Ja bym może i obejrzała przez wzgląd na sentyment do pierwszej części, gdyby główna bohaterka nie przypominała mi Laleczki Chucky ..... :roll:

I w ogóle to mi przypomina Mei-chan no shitsuji ;p
Obrazek
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu!"
- Król Julian
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Postautor: Chie » 14 paź 2012

Ja mam zamiar oglądac ale ta fryzura głównej bohaterki to jak jakiejś ajumny naprawdę.
Awatar użytkownika
Heartless
Oglądam regularnie xD

Postautor: Heartless » 22 paź 2012

Po pierwszym epie:
odcinki za krótkie :confused: :confused: :confused:
jak na razie średnio śmiesznie :shake:
Park Ki Woong w blond włoskach wygląda jak dzieciak :smitten:

Edit:

odcinki za krótkie
bo obejrzałam tylko cz 1 z 1 epu :grumble:
Odcinki mają normalny ok 60 min czas trwania
Ale nadal mało śmiesznie jest :grumble:
Są łzy tak ciężkie i gorące, że nie można ich wypłakać.
Zapadają w serce spalając je.

Nicolae Iorga
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 27 paź 2012

Ta drama jest taka durna, że aż zabawna. A te ich włosy :wow: :wow: :wow:
Jak nie przepadałam za tą aktorką Po GTime tak teraz wydaje mi się taka sztywniacka i brzydka, że aż zabawna.
Blondyn zdecydowanie prowadzi cały temat. Zabił mnie jak ratował życie No Min Woo :mrgreen:
I czy tylko ja, kiedy patrzę na nogi Min Woo to czuję się jak baleron :confused:
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Re: [2012] Full House 2

Postautor: Mina » 29 paź 2012

Jakoś szybko te odcinki przelatują i w każdym jest coś fajnego ale trwa to krótko i człowiek chce więcej.
Ogólnie podoba mi się , blondynek jest uroczy i taki dobry ale i nie da se w kasze dmuchać za co go szanuje.
Złośnik też jest jakiś i czuje że dzięki niemu będzie zabawnie.
Jeden poważny minus to ta główna bohaterka .... ten fryz ???
Niby chce być stylistką ale fryzure to ma jak ciocia, która nie wie co ma ze sobą zrobić.
Jeśłi lubi taki styl to moglą zrobić coś by jej nie postarzał ale dodawał powagi , może jakiś kok z tego.
No i jej charakter jest taki nijako-wkurzający , jej przyjaciółka jest już lepsza.

Czuje potencjał ale zobaczymy , muszą zrobić to dalej ciekawsze bo tak nie będize mnie rajcować.

I zastanawiam się czy coś jest ze mną nie tak ale podobał mi się ten kiss na scenie :-)
Awatar użytkownika
persimlatpo
Co to jest dorama? o_O

Postautor: persimlatpo » 29 paź 2012

Mina pisze:I zastanawiam się czy coś jest ze mną nie tak ale podobał mi się ten kiss na scenie :-)

Z obserwacji własnych reakcji to typowe następstwo obejrzenia pewnej ilości dram koreańskich i japońskich gdzie bromans się ściele gęsto ^^

O dramie na razie niewiele mogę powiedzieć, bo obejrzałam dopiero dwie części i poza fryzurami nie wiele mi się w oczy rzuciło. No po prostu te fryzury przysłoniły całą resztę :P Ale naburmuszony, wyniosły bohater w dramie to zawsze miód na moją duszę także liczę, że się nie zawiodę :)
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Mina » 06 lis 2012

Przeszło 10 epów jakby to nic nie było , wprawdzie jest fajnie, interesująco i zabawnie a po 10 epie zrobiło się gorąca i czegoś dowiadujemy o bohaterach ale tak to przeleciało i oprócz tego 10 epa i słodkich scen z palcem w buzi to nic takiego nie było do tej pory .
Chyba będzie intesywne kolejne 20 a to był tylko taki długi wstęp.

To straszne co się blondynkowi przydarzyło a taki jest pełen energi i fanki to są wredne wiedzmy , nie ufaj im nigdy!!!!
Chłopiec co ma alergię na wszystko jest fajny , uroczy i sexy i przypomina mi kogoś tylko nie wiem kogo???

Ogląda się super :)
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 20 lis 2012

KartoflAnka pisze:Ta drama jest taka durna, że aż zabawna.

No więc idiotyzm tu na idiotyzmie i szczerze mówiąc pierwsze trzy epizody przesiedziałam ostro pukając się w czoło i zastanawiając się po co ja to oglądam... Po tych trzech odcinkach postanowiłam więc dać sobie spokój... No i dałam. Ale potem stwierdziłam, że jednak może takiej głupoty nieziemskiej mi potrzeba. I zaczęłam oglądać ponownie... iii :rolly: :rolly: :rolly: Ta drama jest normalnie tak durna, że aż zabawna :rolly:
Jakoś daję radę, co więcej - daję radę nawet z przyjemnością, może dlatego, ze każdy odcinek podzielony jest na dwie części... Osobiście uwielbiam młodszego managera - :smitten: - odkąd się mu (Alcheonowi) zaokrągliła trochę buźka jest ach i och i w ogóle...
A reszta? LOL Jak to reszta - dają radę. Ach i jeszcze - dawno nie było tak głupiej postaci "tej drugiej" :rolly: :rolly: :rolly:
:volli:

Wróć do „K-drama”