[2012] Shut Up: Flower Boy Band

seriale z Korei
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

[2012] Shut Up: Flower Boy Band

Postautor: anna-banana » 22 gru 2011

Druga odsłona serii Oh! Boy, przez stację kablową tvN i nowa drama zastępująca Flower boy ramyun shop, która postawiła poprzeczkę baardzo wysoko :rolly:

Shut Up: Flower Boy Band

Obrazek

Tytuł: Dagchigo Kkochminambaendeu
Hangul: 닥치고 꽃미남밴드
Nadawca: tvN
Epizody: 16
Data premiery: 30 Styczeń 2012
Czas antenowy: Pn i Wt 23.00

Opis:
Historia zespołu Eye Candy, który tworzą koledzy ze szkoły. Drama opowiada o ich przyjaźni, namiętności do muzyki i ich miłościach.

Obsada:
L (Kim Myung-Soo) - Lee Hyun-Soo
Sung Joon - Kwon Ji-Hyuk
Lee Hyun-Jae - Jang Do-Il
Kim Min-Suk - Seo Kyung-Jong
Yoo Min-Kyu - Kim Ha-Jin

Jedne z głównych ról grają muzycy, perkusista zespołu Mate i członek boysbandu INFINITE.

[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Re: [z] [2010] Shut Up: Flower Boy Band

Postautor: Azzel » 22 gru 2011

Anna, omg *______* teraz po nocach nie będę mogła przez ciebie spać czekając na to *____* a trailer mówi mi: będzie dużo fajnej muzyki i piękny perkusista *___* zaczynam kochać dramy tvN'u *___*
Obrazek
Awatar użytkownika
Ai_tanu
Doramowy maniak

Re: [z] [2010] Shut Up: Flower Boy Band

Postautor: Ai_tanu » 22 gru 2011

a ja powiem: asdfhjklasdfghjklasdfghjkl Myungsoo <3 pewnie będzie nudne to jak nie wiem i typowe ale będzie eL, trzeba oglądać, cóż, oh :rolly: *podjar*
Awatar użytkownika
gosq
Kiedy bedę spać? @_@

Re: [2012] Shut Up: Flower Boy Band

Postautor: gosq » 02 lut 2012

1 ep i 2 bez napisów oglądnięty
Kwiatuszki tym razem są zbuntowane i się dużo biją :fav: Sporo przemocy jak na razie a mało muzyki. Co do muzyki ta jedna piosenka co zagrali to taka sobie była. Taki hałas i tyle. Chyba że to moje głośniki ^^

Jest jedna pani i co najmniej trzech chłopców zainteresowanych. Będzie ciekawie. Mam nadzieje że im przyjaźni nie popsuje ta ichnia Muza
W ogóle Sung Joon w tej roli strasznie mi przypomina Chen Bo Lina z Kung Fu Hip Hop 2 xDD i jeszcze ten lizaczek ^^ Uroda tego pana do mnie nie przemawia ale jego postać tutaj dodaje mu na atrakcyjności.

Nie rozkminiam zakończenia drugiego epa To To się stało czy nie ? niech będą już napisy albo 3 ep

Fajne mordki i klimat zespołowej przyjaźni. - dodane do listy oglądanych :D
"我能玩得起,也能收得住, 我可以专一到让你惊讶, 也可以花心到让你害怕, 我喝过最烈的酒 ,我可以像个疯子一样的玩,一切的一切取决于你是谁,也取决于你如何待我, 女人千面,你给我的温度,决定我对你的态度,所以请不要站在你的角度看我,我怕你看不懂"
Awatar użytkownika
Heartless
Oglądam regularnie xD

Postautor: Heartless » 02 lut 2012

Jak widzę w pierwotnej obsadzie nie było Lee Min Ki - to ten połączenie emo z wampirem. Ciekawe co się stało, że dołączył do teamu?
Są łzy tak ciężkie i gorące, że nie można ich wypłakać.
Zapadają w serce spalając je.

Nicolae Iorga
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 02 lut 2012

Heartless pisze:Jak widzę w pierwotnej obsadzie nie było Lee Min Ki - to ten połączenie emo z wampirem. Ciekawe co się stało, że dołączył do teamu?

To jest cameo, a nie stała obsada - zgodził się zagrać mały wątek XD
MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
gosq
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: gosq » 02 lut 2012

jordi pisze:
Heartless pisze:Jak widzę w pierwotnej obsadzie nie było Lee Min Ki - to ten połączenie emo z wampirem. Ciekawe co się stało, że dołączył do teamu?

To jest cameo, a nie stała obsada - zgodził się zagrać mały wątek XD

Czyli jeśli to cameo to spoiler z 2 epa Spoiler! pod koniec 2 epa jego serio ta ciężarówka rozjeżdża ? T_T ostatnio coś strasznie dużo uśmiercają bohaterów już na samym początku dram. Nie wiem czy mi się to podoba
"我能玩得起,也能收得住, 我可以专一到让你惊讶, 也可以花心到让你害怕, 我喝过最烈的酒 ,我可以像个疯子一样的玩,一切的一切取决于你是谁,也取决于你如何待我, 女人千面,你给我的温度,决定我对你的态度,所以请不要站在你的角度看我,我怕你看不懂"
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 03 lut 2012

Hmmmm, nie wiem co powiedzieć, bo w sumie ogląda się miło, ale niestety strata Lee Min Ki, który był najbardziej wyrazistą postacią zabolała (nie wspominając o tym, że się w głos roześmiałam, jak zobaczyłam końcówkę drugiego epa, bo mimo wszystko to było takie totalnie random XD).

Rozwija się spójnie, myślę że osią scenariusza będą zatargi Pana Perfect i bandu Eye Candy, nie wsponając że tamci też mają swój zespół. No i wątek miłosny między Panem Perfect i bratem z Lie to Me bo to już chyba na kilometr pachnie.

Muszę powiedzieć, że dzięki liderowi naprawdę dobrze się to oglądało, to była super postać... Akcje mieli czasem niezłe, można było trochę pozbijać z Myung Soo (co Kibou na bierząco robiła XD) no i ogólnie nie jest tak źle. Nie wiem, co to ma oprócz tytułu współnego z rosołem, bo nie widziałam, ale sobie radzi... Jest fajniejsze chyba, trochę bardziej z pazurem niż te wszystkie inne muzyczne, ale DH nie widziałam do tej pory to nie wiem.

Ale miła odmiana, także będę kontynuować :)
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 03 lut 2012

zaczęłam dla Myungsoo, bo jest piękny, a po połowie pierwszego epa oglądałam tak na prawdę już z zainteresowaniem i z ciekawością 'co dalej' ;D
nie wiem, jakoś podoba mi się motyw ich jako tych dokuczających innym, gdy są w bandzie nazywającym się 'Eye Candy' (lmao narcyzy).
myślą, że są panami świata a tu jebs, przenoszą ich do szkoły o marmurowej posadzce i nagle mają wrogów. i to nie byle jakich. ;D

lider, czyli Lee Minki jest super postacią, co prawda jest straszny wytrzeszczając te swoje ślepia skąpane w guylinerze, ale yey jego postać pchała całą dramę do przodu.
Spoiler! a potrącenie jak z parodii Big Bangów
Obrazek
i can't

ogólnie czekam na następny ep, bo przyjemnie mi sie oglądało ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 06 lut 2012

Kibou pisze:nie wiem, jakoś podoba mi się motyw ich jako tych dokuczających innym, gdy są w bandzie nazywającym się 'Eye Candy' (lmao narcyzy).

Lol - ja tę nazwę ich zespołu wrzuciłam w translatora google, bo gdzieś mi się rzuciła alternatywna nazwa do tej z dramafever i zgadnijcie co wyszło? :rolly: ....

안구정화 = OCZYSZCZANIE OCZU

Nie wiem, niech jakiś Maur się tu wypowie, czy co... [ja wiem, że idiomy i takie tam, ale..... ten akurat jest taki "okulistyczny"... ojej no.. LOL]

Nie no... Generalnie jest to dobry serial... W sumie to już komuś tam wspominałam, że nie kojarzę podobnego koreańskiego... Tzn z taką ilością męskiej obsady - [na marginesie przepraszam - ale ja bym ich akurat fower-boyami nie nazwała (chociaż makijaż lidera... :bow: )... ] i testosteronu, który aż się wylewa z ekranu... [ej to naprawdę nie przeszkadza w bromansowaniu... jeja... lol... jak przypomnę sobie własną klasę... wtedy to widziałam trochę inaczej, ale teraz.. nie ... no LOL]. Ja coś takiego widywałam już w dramach, ale japońskich jak już... Tyle że tam wszyscy gambarowali i generalnie prostowali swoje chuligańskie życia ciężką pracą, nauką i społecznym obowiązkiem, więc ... ehem... cóż...

Ale ja się chaotyczna robię, słowotoku dostaję, nawiasów nadużywam, więc chyba powinnam wziąć się w karby i użyć punktacji.

Co mi się podoba:

1. Obsada.. co raczej w miarę oczywiste, zważywszy na to że po raz kolejny w swoim życiu mam ochotę wyznać miłość Minkiemu, niezależnie od obaw, że ilość tuszu do rzęs, który zużywam w pół roku, jemu starcza na dwa dni. MOŻE. No... a poza tym główną rolę gra WC-towy geniusz [BTW niezły jest.. uwielbiam to jak gra. serio], więc...

2. Instrukcja rysowania kresek i "smoky eyes" - Ave! Nieodżałowany Liderze! R.I.P.

3. Kontakty fizyczne... I nie nie mam na myśli "macania" [chociaż to po części też, ale nie o TO mi tu chodzi] - Hmmm... czy to bójki, czy przyjacielskie przepychanki, czy też relacje chłopaka z dziewczyna - vide lider i jego "poranek" - to wszystko jest takie jakieś naturalne i przepełnione taką energią, że po prostu aż się od nich wszystkich te 17-18 lat na kilometr czuje.. Te wszystkie hormony... [BTW Eggie - ja tam widzę bromans ale nie na linii książę - miotła, a między dwoma candy-boyami ^^]

4. Zdjęcia, praca kamery, montaż. - To jest naprawdę solidna serialowa robota. Nie wiem... Kablówkowe dramy pod tym względem coraz lepsze się robią... Na pewno jest o niebo lepiej niż w rosole. Tutaj też kasą za bardzo nie pachnie, ale wszystko jest zrobione z pomysłem, a sposób kręcenia wydatnie podkreśla to co się dzieje na ekranie. Śmiem twierdzić, że gdyby nie to - drama straciłaby jakąś 1/3 swego uroku.

5. Sama historia. Główni bohaterowie. No faaaajni są... Tzn. Fajnie się zapowiadają...

Dobra. To teraz o samej fabule... Pierwszy odcinek i połowa drugiego - ciekawy wstępniak. Od połowy drugiego oglądałam jednym tchem. Do ostatniej sceny. Skojarzenie to samo co u Kibou i nastrój diabli wzięli... Ale nie no... kto nie widział bigbangowego Secret Gardena to może nawet się wzruszy :rolly: :rolly: :rolly:

Tak czy owak... Bardzo dobry początek dramy, która zapowiada się naprawdę nietuzinkowo. Oby udało jej się zaspokoić ten apetyt, którego nabrałam po pierwszych dwóch epizodach...
:volli:
Awatar użytkownika
gosq
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: gosq » 08 lut 2012

3 ep

Jaki oni się tak szwędali razem w tej bratersko-zespołowej atmosferze skojarzyło mi się to z konwencją filmów o brytyjskich zespołach z lat 70 i 80 . Chwilami trochę Control a chwilami z filmu o Sex Pistols i jeszcze jakimś ale nie nie jestem w stanie skojarzyć teraz. I postać Lee Min Ki'ego tak najbardziej w tych klimatach była. Lubię :fav:

W moim dramowym harmonogramie umarły 2 osoby w ciągu dwóch dni. Źle mi z tym ^^

Co do trzeciego epa to połowę płakałam a połowę się śmiałam. Kochani oni są <3 Nie jestem w stanie wybrać ulubionego/najfajniejszego. Skład wybrali świetny.
Mam nadzieję, że nie nawrzucają tu dużo dramatów i kłód pod ich nogi w postaci wkurzających bogaczy i irytujących nauczycieli.

Zapowiada się kolejna dobra i ciekawie zrobiona dramka tvN :D
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Maru » 11 lut 2012

Pilnie potrzebuję grupy wsparcia po zakończeniu drugiego odcinka, bo na zmianę smieję sie i płaczę i chyba mam niezły rozstrój emocjonalny :rolly: :puppy: :rolly: :puppy: :rolly: :puppy: :rolly: :puppy: :rolly:

Straaaaasznie mi sie odechciało tej dramy po odejściu Lidera bo był, co tu duzo mówić, najlepszą postacią. Troche taki Jack Sparrow szkolnych boysbandów :rolly: I chyba do końca serii będę płakać, że to było tylko cameo.

Trzeci odcinek przespałam, ale w czwartym sie obudziłam bo - szykuje się romans! ( taaaaa, tłum szaleje :rolly: )

Na razie jest tak sobie, ale drama ma spory potencjał wizualny, tyle, że potrzebujacy fryzjera :rolly:
Ale na serio, niech coś zrobią z Geniuszem bo przykro patrzeć _^_

Więc zamiast na niego gapię się namiętnie na Myungsoo, i nie jest to ani troche przykre, i oh! tak mu cudnie z podrapanym ryjaszkiem i tym kpiącym uśmieszkiem i szkolnym mundurkiem :melt:

Ekhmmmm.....

Wracając do potencjału - potencjał bromance'owy ogromny :rolly: Ouran się chowa chyba :rolly:

Umknął mi gdzieś przez to potencjał muzyczny, ale co tam _^_
Obrazek
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu!"
- Król Julian
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 11 lut 2012

Maru pisze:Więc zamiast na niego gapię się namiętnie na Myungsoo, i nie jest to ani troche przykre, i oh! tak mu cudnie z podrapanym ryjaszkiem i tym kpiącym uśmieszkiem i szkolnym mundurkiem :melt:

Myungsoo approves
Obrazek
:rolly:

serio ja jestem chyba płytka jak kałuża, bo zaczynam oglądać tą dramę tylko dla mordki widocznej na powyższym gifie.
a wszystko dlatego, że dla mnie wątek muzy jest kompletnie nie logiczny, no i sama Muza jest bezpłciowa.
szkoda, że Myungsoo tak mało mówi ;(
ale za to bije złych. yayz!
Obrazek
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 12 lut 2012

Maru pisze:I chyba do końca serii będę płakać, że to było tylko cameo.

Spoiler! Ekhem... A ja nie. Tzn. to rzeczywiście była postać świetna i w ogóle... i szacun za takie proste kreski przy tym oświetleniu, ale jak sobie pomyślę, jak [znając Koreę] mógłby potem nabruździć w fabule, to nie. Jednak dobrze się stało... [za tym małym wyjątkiem, że jednak mogli go zdjąć ze sceny trochę... ekhem... mniej dramowo.. dramatycznie].

Poza tym... ja chcę Minkiego w osobnej dramie... całej dla niego... JA KCEEEEEEM... :fav: :fav: :fav:

No i jednak po utracie RIP Lidera- drama - co było do przewidzenia - zwolniła. Nie wiem, nie jest nieciekawa, jeno bardzo monochromatyczna. Chociaż oczywiście, nadal bawi mnie wyłapywanie "momentów" :rolly: ale nie ma w tym wszystkim pazura. Tzn. mam nadzieję, że NA RAZIE nie ma, bo z Geniuszem wiążę bardzo duże nadzieje, i w ogóle sądzę, że jestem na najlepszej drodze do tego, żeby się po raz kolejny zakochać w kimś kto nie jest absolutnie w moim typie. Tzn. do tego to jednak jeszcze trochę brakuje, ale widzę tu potencjał.

Maru pisze:Ale na serio, niech coś zrobią z Geniuszem bo przykro patrzeć _^_

Ale na serio to niech nic nie robią, bo jeszcze mniej będzie tego pazura, którego nagle zabrakło (świeć Panie nad jego duszą).

Kibou pisze: dla mnie wątek muzy jest kompletnie nie logiczny, no i sama Muza jest bezpłciowa.

Muza jest za ładna. Serio. W sumie nie żeby coś złego mi zrobiła czy coś... czy jak, nic do niej nie mam, naprawdę, ale jest za idealna i już sam ten fakt sprawia, że mam ochotę powyrywać jej wszystkie włosy z głowy. Bez urazy.

I fakt faktem - jest bezpłciowa, no ale ten typ tak ma... A powiedziałabym, że na tle bezpłciowości innych bezpłciowych, jej bezpłciowość wypada jednak płciowo.
Czyli - w ogólnym wrażeniu "in minus", to jedno ma "in plus". To jedno, że "mogło być gorzej"...

Kibou pisze:ja jestem chyba płytka jak kałuża, bo zaczynam oglądać tą dramę tylko dla mordki widocznej na powyższym gifie.

LOL.. Jestem chyba jeszcze płytsza :rolly:
:volli:
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Maru » 12 lut 2012

Volli pisze:jak sobie pomyślę, jak [znając Koreę] mógłby potem nabruździć w fabule,

Dobra, pierwsze co mi sie nasunęło to "w jakiej fabule?!' ekhmmm.... ale dobra, nieważne :rolly:

Nie no chyba wiem o co ci chodzi po trochu, a z drugiej strony juz po tych dwóch odcinkach było widać, że Lider kupił show, i po trochu żałowałam w pewnym momencie, że całej reszty składu zza niego nie widać :/ :confuse:

Ja nie wiem, ale po Mapie to już mnie chyba żadna Muza nie ruszy :rolly: do tego poziomu jej jeszcze daleko _^_

I oh! dzięki Ci Kibou za przypomnienie o paluszkach - są jeszcze paluszki obklejone plasterkami :smitten:

Ale tak na serio - jestem ciekawa ile taka zabawa w kałuży mnie będzie kręcić _^_ ( czytaj: fajnie by było, gdyby wykorzystali potencjał tej dramy :wink: )
Obrazek
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu!"
- Król Julian

Wróć do „K-drama”