[2012] Attic Prince

seriale z Korei
Awatar użytkownika
iwunia_86
Co to jest dorama? o_O

Re: [2012] Attic Prince

Postautor: iwunia_86 » 22 mar 2012

Pierwszy odcinek był niczego sobie. Akcja dość szybko i sprawnie szła naprzód... Nawet ten motylek mi nie przeszkadzał tak bardzo jak The Sun and the Moon. Jedyne co było takie sztuczne to ta podróż w czasie. Jakoś dziwnie i sztucznie ją wyreżyserowali. Nowe F4 też niczego sobie, choć brakuje mi zwłaszcza 2 postaci z SS - świruska i pięknisia.
Czy mógłby mi ktoś napisać, czy dobrze zaczaiłam bohaterów tej dramy?
Księżniczka, która niby popełniła samobójstwo to w teraźniejszości "to ta zła siostra", która wyszła powitać na lotnisko tego kolesia który zabił współczesne wcielenie księcia.
A ta z poparzoną twarzą, to główna bohaterka, którą spotkał współczesny książę w NJ i u której F4 wylądowało na poddaszu...

Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 22 mar 2012

iwunia_86 przypominam o chowaniu spoilerów ;)
Odpowiadając na twoje pytanie to TAK masz rację. Jordi coś przekręcił w swojej wypowiedzi... to nie Han Ji Min umiera w przeszłości. Księżniczka, która zginęła w czasach Jeoson to zła, starsza siostra. Główna bohaterka nie wyszła przecież za mąż za księcia bo miała poparzoną twarz. Za to w teraźniejszości książę przenosi się do domu tej o to właśnie młodszej siostry, a starsza (tym razem przyszywana) dalej jest zołzą i zdzirą dramy xD
♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 22 mar 2012

mootyl pisze:Księżniczka, która zginęła w czasach Jeoson to zła, starsza siostra. Główna bohaterka nie wyszła przecież za mąż za księcia bo miała poparzoną twarz. Za to w teraźniejszości książę przenosi się do domu tej o to właśnie młodszej siostry, a starsza (tym razem przyszywana) dalej jest zołzą i zdzirą dramy xD

Jezu tak - nie wiem czemu mi się to pomieszało XD Zawsze jak piszę zaraz po obejrzeniu na gorąco to muszę coś przekręcić XD :rolly:
MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 23 mar 2012

Dobrze, że oglądałem to sam bo śmiałem się jak wariat :rolly: Ta drama udowadnia mi, że nawet gadający pluszowy miś czy historyczna drama w telewizji mogą być naprawdę straszne i doprowadzić dom do ruiny :lol:

ODCINEK 2 - możliwe SPOILERY
Zatrudnienie do tej dramy Yoo Chuna było strzałem w dziesiątkę! Tak mówię to na głos i możecie zapisywać gdzieś na kartach historii tą wiekopomną chwilę. Ten facet jest cudowny w tej roli... Ja naprawdę mu wierzę, że przybył z przeszłości i jest uwsteczniony o te 300lat. Nie dziwię się, że dostaje wszędzie pochwały za swoją grę aktorską. Han Ji Min :fav: Perełka moja! Producenci mieli rację, że ta rola jej pasuje i w końcu zagra coś co odzwierciedla ją w prawdziwym życiu. Tę postać automatycznie się lubi :rolly: W tak krótkim czasie wyhodowała sobie słodkich Power Rangersów, a do tego ujarzmiła króla bitą śmietaną :rolly:. Podoba mi się to jak oni się jej słuchają, chodzą za nią, a przede wszystkim boją się jej w taki słodki sposób. Te przerażone oczka mówiące: "co ona robi?", "co się dzieje?" są bezcenne :rolly: Lee Tae Sung się rozkręcił i powiększył swój asortyment wrednych i zaskoczonych minek. Za to pani Jung Yoo Mi oprócz tego, że sam scenariusz przewiduje wyciekającą z niej nienawiść i wredność to znowu nijaka. Ratuje ją dobrze napisana rola!

Nasi Power Rangersi są cudowni :rolly: Brzuch mnie boli, aż do teraz... Jak sobie przypomnę to picie wody z sedesu, to jak zdjęli buty wchodząc do autobusu :lol: :lol: :lol: :lol: czy króla proszącego o sprzedanie mu ramyeonu :rolly: No długo by wymieniać sceny z tego odcinka. Pod względem humoru Rooftop Prince miecie wszystko i dawno nie było tak śmiesznej komedii romantycznej :) Jestem zachwycony i zauroczony tym co się działo na ekranie. Drama ani na chwilę nie pozwala nam odetchnąć i cały czas coś się dzieje. Wszystko w ekspresowym tempie, zero zapychaczy... czasem można się nawet zgubić w natłoku wydarzeń i można odnieść wrażenie chaosu. No, ale i tak zgrabnie i mega zabawnie pokazali nam zaadoptowanie się wyrzutków z innej ery do dzisiejszego świata. Bo np. pamiętając Gumiho... to ona od razu, prosto z mostu do wszystkiego się przyzwyczaiła. No okej może tylko sedes pomylony z fontanną i nic poza tym ^ ^

W tym odcinku nakreślili nam także kolejne zawirowania fabularne, podkręcili kurki nienawiści no i zmuszają postać Lee Tae Sunga do działania. Czuję ubaw po pachy i wyrywanie włosów z nerwów bo mamy, aż dwie negatywne postaci do pokonania. Zacieram rączki :giggle: Z jednej strony troszeczkę się obawiam bo teraz akcja idzie do przodu jak burza, a drama ma mieć 20 odcinków. Trzymam kciuki i modlę się za brak dłużyzn i traumienia *-* Przynajmniej do połowy!!

No i ulubiona działka jordiego xD W temacie o Kingu o tym wspominam, tutaj też napomknę. Zagęszcza się sytuacja na ratingowym polu bitwy :rolly: Chociaż MBC okazało się zwycięzcą 16,2% (a dzisiaj 16,5%) to Rooftop Prince goni i może dogonić bo z 9,8% zrobiło się 10,5% (TNmS podaje nawet 12%) ;) Equador Man także zyskał wzrost z 7,7% do 8,1%. Czyli wszystko może się zmienić i jeszcze nie wiadomo kto wskoczy na pozycję lidera pasma ;) Chociaż myślę, że jak King 2Hearts bardziej się rozkręci to już pozostanie na pierwszym miejscu. Rooftop może jeszcze trochę podskoczy, a mam nadzieję, że nawet BARDZO bo ta drama zasługuje na to!!

[edit]
Zapomniałem wspomnieć o wspaniałej i jakże dopasowanej muzyce. Każda linia melodyczna odpowiada nastrojowi sceny, każdy utwór śpiewany odzwierciedla uczucia bohaterów. Miodzio. No cóż się dziwić muzycznym reżyserem jest ten sam pan co od Secret Garden ;)
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 23 mar 2012

Głupku :D <3

www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 23 mar 2012

No właśnie mootyl to co ci się najbardziej podoba w Princu, mnie najmniej.... niestety drama idzie w stronę durnowatego Dzikiego romansu (widziałem epy 1-6, bo dalej się nie przemogłem) :( Oczywiście scena głodu czy miśka z Han Ji Min na tym roof'ie były fajne, ale już sedes dla mnie był żenujący - scenka autobusowa może nie, ale wybuchu śmiechu nie wywołała...

ale zgadzam się w jednym - misiek bije swoje wcześniejsze role na głowę... nie wiem, czy on sam nie umiał dobrać dramy, czy ktoś mu wybierał, bo tam był słabiutki w obu produkcjach, a tu naprawdę nawet sam szef SBS Drama go zachwala...

no i kolejny poruszony temat przez motylka :P Akcja - pruje do przodu ostro i ja się obawiam, że nawet wcześniej, niż na 10 epie skończą się pomysły na kawały i będzie traumienie... nie znam k-dramy, gdzie akcja parłaby do przodu w takim tempie. Kawały (wyższego i niższego poziomu) lecą tu jak z rękawa i naprawdę przewiduję, że zaraz rękaw będzie pusty i..... będzie nic... aczkolwiek szczerze?? mi to pasi jeśli te żenujące kawały się szybciej skończą... Nadal jest dobrze, ale niektóre śmieszne fragmenty no nie wchodzą mi za bardzo.... może jeszcze dość daleko do żenującego poziomu żartu, jaki był w WR, ale jednak rozumiem, że taki humor odpowiada większości :P

Tak poza tym główna oś fabuły prócz tych kawałów jest dobra i ciekawa - zwłaszcza interesuje mnie postać LTS, bo Jung Yoo Mi przewijam - boże jaka ta baba jest tragiczna - naprawdę nie było lepszej aktorki?? :evil:

Także po 2 epach jeśli bym dał notę to byłoby to 7/10 pomimo dużego psioczenia na niektóre żarty, to pomijając to dramkę się szybko ogląda :) Ale obawy są, bo fabuła od 1 minuty 1 epa galopuje do przodu jak szalona, a tu 20 epów (babeczka co prawda jest od Bad Family, ale tam było 16 epów, a i tak od 13-14 mocno kulała fabuła i żarcików brakło...)

PS. Co do ratingów to TNS mootyl chyba cię wprawi w dobry humor do końca tygodnia XD

King: 16,6/19,3 (wzrost o 0,1/0,0)
RP: 12/14 (wzrost o 3,3/4,3!!!!!!!!!!!!)
EM: 8,1/9,1 (wzrost o 0,2/0,4)

Aczkolwiek czytałem, że fabuła w King ruszy ostro w 5 epie dopiero (bo w 6 będzie wielkie wydarzenie zmieniające mocno fabułę XD oczywiście jeśli ploty się potwierdzą XD )
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Sassy Go Go (6,5/10)
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 23 mar 2012

jordi pisze:No właśnie mootyl to co ci się najbardziej podoba w Princu, mnie najmniej.... niestety drama idzie w stronę durnowatego Dzikiego romansu (widziałem epy 1-6, bo dalej się nie przemogłem) :( Oczywiście scena głodu czy miśka z Han Ji Min na tym roof'ie były fajne, ale już sedes dla mnie był żenujący - scenka autobusowa może nie, ale wybuchu śmiechu nie wywołała...

Jordi u mnie sedes też wywołał zażenowanie, ale przy oglądaniu takiej dramy po prostu trzeba się rozluźnić, wyłączyć mózg i enjoyować się. Oczekiwałem od tej dramy dużej dawki śmiechu, akcji, romansu i na chwilę obecną twórcy w zaskakująco szybkim tempie spełniają moje życzenie. Widzę też, że masz dokładnie takie same obawy jak ja... akcja pruje do przodu niczym struś pędziwiatr i w pewnym momencie będzie musiała przystopować :( Do tego żarty typu: "jeszcze nie znamy tego świata" w pewnym momencie się skończą... No, ale bądźmy dobrej myśli.
Jeszcze a pro po humoru... myślę, że te żarty nie byłyby takie śmieszne gdyby nie wspaniała obsada. Mnie po prostu ich miny rozwalają jak poznają coś nowego, albo widzą telewizor. To jest tak prawdziwie odegrane :rolly: Np. Misiek jedzący bitą śmietanę :lol: Serio jakby pierwszy raz w życiu takie coś widział i smakował hahaha xD No i oczywiście moja miłość Han Ji Min :smitten: Ta rola jest dla niej po prostu stworzona :)
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Bożeeeeeeeeeeeeee :rolly: :rolly: :rolly: :rolly:

Po pierwsze, :rolly: mianuję tę dramę najdurniejszą dramą roku, a jest dopiero marzec :rolly: :rolly:
A po drugie - :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: i to na punkcie wszystkiego, nie tylko męża.

Masakra, jak się dobrze bawiłam. Ostatnio mam szczęście do dram i się cieszę, bo mi się przynajmniej nie nudzi :D

Sama historia faktycznie, leci jak szalona, może to i dobrze? Sama nie wiem. Na razie bawiłam się przednio, ale z opisów wcześniejszych już wynika, że ta komedia to w ogóle wątek poboczny. Dalej chodzi o przeznaczenie, które najwyraźniej w każdym wcieleniu robiło sobie z Park Ha i księcia jaja, o odnalezienie zabójcy żony no i oczywiście o całą intrygę z przejęciem firmy i tylko jak książe się będzie pod Tae Yonga podszywał. Na to się nastawiałam i tego się już głównie doczekać nie mogę ^^

Ok, nie będę mówić : a nie mówiłam w stosunku do gry Miśka, ale naprawdę wiele zależy od roli. Obie role jego poprzednie były podobne i charakteryzowały się tym, że główny pan był prawie bez życia :P A tutaj gama emocji już od początku. Okropnie mi się podoba charakter tego księcia, taki ironiczno-nabijająco się-subtelny, w zależności od sytuacji. Mam nadzieję, że się nie rozmieni za bardzo na drobn,e chociaż oczywiście bez traumienia się nie obędzie :P

Park Ha <3 Jaka ona jest kochana ^^ Świetnie zagrana i świetna postać :) W ogóle, tak mi smutno było, że z tym swoim księciem się mijała ciągle, co za niesprawiedliwość, bez kitu >< Za to w teraźniejszości mocna, asertywna babka. Nie za bardzo wiem, do czego pijecie z angielskim, ale jej brzmi tak strasznie zyciowo :D Zdążyłam już zapomnieć o tych wszystkich Azjatach na moich wykładach ^^

Gościu, który gra Tae Mu mi się na razie nie podoba, ale nie podobał mi się już wcześniej. Jakiś taki mocno pretensjonalny w swojej roli jest. (Nie, to że zamordował jedno z wcieleń męża nie ma z tym nic wspólnego ><) Za to podobają mi się te wszystkie relacje między postaciami - wątek z Ha, o tym jak on ją spostrzegł w Seulu nagle, jak Misiek wyczaił Se Na i jak wszystko się totalnie pokiełbasiło :P
A propos Se Na - nie wiem, zła aktorka czy WHUT, nie znam się na tych drugich bo bez wyjątku mnie denerwują, ale niech tę postać ktoś ode mnie zabierze >< Masakra. Masakra. Masakra.

Uwielbiam motyw w dresiku i ogólnie te wszystkie akcje były mocne :D I na policji ^^ Kochani są ^^ Czekam na kolejne epy~~
Awatar użytkownika
iwunia_86
Co to jest dorama? o_O

Postautor: iwunia_86 » 23 mar 2012

A mi się humor podoba, właśnie tego potrzebowałam - może dlatego, że właśnie co skończyłam oglądać dołującą dramę gdzie aż nadto było tragizmu... Motyw z sedesem może żenujący :wink: ale patrząc na to z punktu widzenia człowieczka z innej epoki, to dość logiczne, że pomylił sedes z elegancko zdobionym wiadrem czy misą z czystą wodą :lol:
Ale najbardziej śmieszą mnie nie same sytuacje ale ich miny. Kocham ich mimikę twarzy, po prostu powala mnie na kolana. W niektórych scenach aż widać, że sami aktorzy mają trudności z zachowaniem powagi np. Misiek stojąc przed domem gł. bohaterki, patrzący za odjeżdżającym radiowozem.
Mam nadzieję, że szybko zmienią im te fryzury, bo dosłownie nie mogę na nich patrzeć... Bardziej oszpecić tych kolesi już nie mogli - dziwne ale jak nosili te historyczne nakrycia głowy to całkiem fajnie wyglądali, a teraz to jakaś porażka! :shock:
Co do sztuczności gry siostry głównej bohaterki nie będę się rozpisywać - powiem tylko, że od niej lepiej zagrała już ta dziewczynka w pierwszym odcinku.
Tak jak reszta obawiam się, że za niedługo skończą się śmieszne sceny - bo ile można... Podejrzewam (to nie spoiler a moje domysły), że pewnie gdzieś w drugiej połowie dramy książę wraz ze świtą (przynajmniej z częścią) wróci do swojej epoki by tam odkryć mordercę żony - może nawet i to, że nie była taka święta za jaką ją uważał - i tam zwiąże się na stałe ze szwagierką, a w teraźniejszości okaże się, że wcale nie umarł. Innego zakończenia jakoś nie umiem sobie wyobrazić, Jakoś by mi do końca nie pasowało, gdyby pozostał w teraźniejszości
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

iwunia_86 pisze:A mi się humor podoba, właśnie tego potrzebowałam - może dlatego, że właśnie co skończyłam oglądać dołującą dramę gdzie aż nadto było tragizmu... Motyw z sedesem może żenujący :wink: ale patrząc na to z punktu widzenia człowieczka z innej epoki, to dość logiczne, że pomylił sedes z elegancko zdobionym wiadrem czy misą z czystą wodą :lol:
Ale najbardziej śmieszą mnie nie same sytuacje ale ich miny. Kocham ich mimikę twarzy, po prostu powala mnie na kolana. W niektórych scenach aż widać, że sami aktorzy mają trudności z zachowaniem powagi np. Misiek stojąc przed domem gł. bohaterki, patrzący za odjeżdżającym radiowozem.
Mam nadzieję, że szybko zmienią im te fryzury, bo dosłownie nie mogę na nich patrzeć... Bardziej oszpecić tych kolesi już nie mogli - dziwne ale jak nosili te historyczne nakrycia głowy to całkiem fajnie wyglądali, a teraz to jakaś porażka! :shock:
Co do sztuczności gry siostry głównej bohaterki nie będę się rozpisywać - powiem tylko, że od niej lepiej zagrała już ta dziewczynka w pierwszym odcinku.
Tak jak reszta obawiam się, że za niedługo skończą się śmieszne sceny - bo ile można... Podejrzewam (to nie spoiler a moje domysły), że pewnie gdzieś w drugiej połowie dramy książę wraz ze świtą (przynajmniej z częścią) wróci do swojej epoki by tam odkryć mordercę żony - może nawet i to, że nie była taka święta za jaką ją uważał - i tam zwiąże się na stałe ze szwagierką, a w teraźniejszości okaże się, że wcale nie umarł. Innego zakończenia jakoś nie umiem sobie wyobrazić, Jakoś by mi do końca nie pasowało, gdyby pozostał w teraźniejszości

Co do domysłów, rzadko dostajemy to, co chcemy :P Fajnie by było i tak i tak ale jak się raz w sobie zakochają to wątpie, żeby ona się potem zadowoliła jakimś gostkiem, któe 5 lat temu walneła w czoło jabłkiem :P Zresztą, on wyraźnie nie zyje :P

Mnie jeszcze rozwala niemożliwa promocja NII, marki ciuchów która promują JYJe, która jest uprawiana w tej dramie :D Nawet Ha ma na sobie JJową bluzę :D A zdjęcie Yoochuna które wisi nad łóżkiem babci też z jednej z nowszych sesji :rolly: :rolly:
Awatar użytkownika
Heartless
Oglądam regularnie xD

Postautor: Heartless » 24 mar 2012

Cudo!!!!! Jakby de ja vu jakieś czy coś :rolly: "Goście, goście" w wydaniu koreańskim :rolly: Czekam na scenę jedzenia kanapki z celofanem :rolly: albo podobną, bo rozpruwanie sprzętów domowych już było :rolly:
Mam nadzieję, że dramka będzie dalej tak odmóżdżająco śmieszna, tego mi teraz właśnie potrzeba :wall:
Power Rangers aja, aja, fighting !!!
Są łzy tak ciężkie i gorące, że nie można ich wypłakać.
Zapadają w serce spalając je.

Nicolae Iorga
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Mina » 25 mar 2012

Dramka jest cudowna , zabawna i w ogóle w moim ulubionym klimacie .
Na początku się troszkę gubiłam kto z kim i dlaczego ale już ogarniam i cieszę się że znowu mam sobie czym humor poprawić.
Wszystkie żarty są jak najbardziej okey i nie ma nic żenującego :-)
Awatar użytkownika
Heartless
Oglądam regularnie xD

Postautor: Heartless » 29 mar 2012

Kolejny ep i już się zakochałam.... w balladzie Ali - Hurt :fav: . Jaki piękny i czysty ona ma głos, i ta scena przy stawiku z jej piosenką... naprawdę piękne :smitten: .

Są łzy tak ciężkie i gorące, że nie można ich wypłakać.
Zapadają w serce spalając je.

Nicolae Iorga
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 29 mar 2012

epy 3-4 (4 bez subów)

cóż 3 niewiele mam do powiedzenia - nadal komedia, która nie jest zbytnio górnolotna - ale muszę przyznać, że scena w windzie mnie rozwaliła :rolly: poza tym ciąg dalszy dość drewnianego LTS i beznadziejnej wręcz naprawdę jeszcze gorszej niż w 1000-dniowej Jung Yoo Mi (matko weźta mi tę babę stamtąd, bo ja nie wyrabiam.... :evil: )

ep4

MATKO JEST NADZIEJA!!!!!! Humor podniósł się z dna i ogólnie jest go nieco mniej, ale nadal dramka jest przyjemna - nareszcie te 2-3 mnie wymęczyły strasznie... NA plus na pewno nadal misiu - on przez 4 odcinki pokazał z 30 twarzy, czyli 15 razy więcej niż przez 36 epów swoich poprzednich projektów :rolly: Eggie może być zadowolona - w tym temacie raczej na niego nie napsioczę :rolly: :P bo wykonuje naprawdę kawał dobrej roboty - uczepię się za to jednego z tego "F4" - mianowicie mój nowy cel - narzeczony Bek Dżi Jang - matko on jest słabiuśny w tej dramie jak mało kto (chyba tylko JYM go bije XD ) - chociaż nie oczekiwałem czegoś górnolotnego, bo jego dotychczasowe role w dramach były słabawe, ale tutaj naprawdę - 1 max 2 miny na krzyż - pozostała 2 bez zarzutu raczej - co jeszcze?? a tak Han Ji Min - ale akurat nie chodzi dokładnie o nią, a jej bohaterkę - o jezus maria jaka ona "dobra wróżka kochająca wszystkich, ale bidula zarazem" - nie znoszę takich postaci robionych na współczesne kopciuszki... (chyba, że to ma jakiś sens fabularny, tu dla mnie za bardzo to sensu nie ma - zrobili to tylko po to, żeby to nie była kolejna drama dziejąca się wyłącznie w bogatym świecie czeboli, choć i tak powoli się nią staje :rolly: ) niech ją trochę zmienią, bo ta jej dobrotliwość powoli robi się nie do zniesienia szczerze... No i ciąg dalszy złego LTS, który niestety coraz częściej razi sztucznością, no i beznadziei JYM :evil: (nie wiem niech ją samochód przejedzie, albo niech ktoś wrzuci do rzeki, albo niech jakaś gruba baba się na nią wywali - ona naprawdę reprezentuje poziom Yoony i Suzy z missA.... :evil: )

Ale 4 odcinek był już naprawdę ciepłą, przyjemną komedią, którą pomimo mojej litanii dobrze się ogląda, aczkolwiek minimalnie lepiej na razie wypada King (bo ja od początku się nastawiałem na fikcję i puste pokoje, czy inne faile niezbyt mi przeszkadzają :P ). Mam nadzieję, że durnota nie powróci, bo ten 4ep pokazał naprawdę potężny potencjał na porządną komedię romantyczną, a nie durnotę.....

( Błagam niech tak będzie!!!! :D )

PS. Wyszedł part2 Jay Park - matko ta piosenka jest straszna - nadal ewidentnie najlepszym utworem jest ALI - świetna balladka z świetnym głosem - a Jay niech lepiej nie wspomina, że kiedykolwiek nagrał "coś" takiego :rolly:
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Sassy Go Go (6,5/10)
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 29 mar 2012

Nie żebym zwracała na ciebie uwagę, Jordi :P Twoje przytyki już dawno do mnie nie trafiają :P Ale sam widzisz, że wystarczy żywsza rola i Miśki rozwija skrzydła ^^ Poza tym ciągle nie wierzę, że potraficie i macie ochotę w ogóle oglądać dramy bez subów. Połowę przyjemności się traci :S

Ali już oid jakiegoś czasu znam, bardzo fajna piosenka. Za to piosenka Jaya tylko potwierdza jego poziom O.o Wyjątkowo uważam, że ten pan nie ma niczego co by go mogło usprawiedliwić na scenie kpopowej (bo obecnie klata to juz za mało :P)

Wróć do „K-drama”