[2012] Attic Prince

seriale z Korei
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Re: [2012] Attic Prince

Postautor: jordi » 29 mar 2012

Eggie pisze:Nie żebym zwracała na ciebie uwagę, Jordi :P Twoje przytyki już dawno do mnie nie trafiają :P Ale sam widzisz, że wystarczy żywsza rola i Miśki rozwija skrzydła ^^ Poza tym ciągle nie wierzę, że potraficie i macie ochotę w ogóle oglądać dramy bez subów. Połowę przyjemności się traci :S

Ali już oid jakiegoś czasu znam, bardzo fajna piosenka. Za to piosenka Jaya tylko potwierdza jego poziom O.o Wyjątkowo uważam, że ten pan nie ma niczego co by go mogło usprawiedliwić na scenie kpopowej (bo obecnie klata to juz za mało :P)

Ależ skąd, że ja się o ciebie martwię :P dziś dzień dobroci dla fanów misia mam XD Ale tak na serio to jednak jedna jaskółka wiosny nie czyni i trzeba poczekać na kolejne projekty :P

A Jay Park bardzo lubię - chociaż pełny album taki trochę na odwal się nagrał (dużo słabszy od debiutanckiego solowego mini, które było esencją hiphopu) - ale ta piosenka to straszny fail - dodajmy słabą dość balladę Bek Dżi Jang... no Ali bije na łeb na szyję obie te piosenki.... szkoda, że nie częściej jej biorą do OSTów...

MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: mootyl » 30 mar 2012

Eggie ja nie wiem jak jordi, ale ja oglądam z pełnymi napisami ;)

Jestem po 4 odcinku i dalej zachwycam się i będę zachwycać tą dramą. Dla mnie humor jest przedni i pomimo swojej głupkowatości, przynosi zamierzony efekt ^ ^ ... W większej mierze to zasługa aktorów. No bo te ich poważne miny w niektórych sytuacjach rozwalają system xD Jak dla mnie chłopaczek Baek Ji Young nie jest wcale taki zły. On ma tutaj grać takiego przygłupiego goryla no i taki jest. Jego mina nie wyraża NIC xD Jakby nie myślał :lol: Reszta jest świetna z Yoo Chunem na czele xD Przez "Rooftop Prince" stanę się chyba jego oficjalnym fanem :)
Mówiąc o postaciach Jordi po części zgadzam się z tobą co do roli Han Ji Min, ale z drugiej jednak strony troszeczkę się mylisz. Dziewczyna jest pracowita, nie użala się nad sobą, potrafi postawić na swoim i jedyny Kopciuszkowy akcent to jej zła, wredna siostra niszcząca jej życie. Ogólnie to same ochy i achy nad nią bo gdy pojawia się na ekranie i rozkazuje Power Rangersami jak troskliwa mamusia to się rozpływam :smitten: Akurat ta bohaterka mi się podoba bo nie jest ciapą, beksą i chodzącym nieszczęściem. Kobieta radzi sobie w życiu, potrafi krzyknąć, rządzić się, a to, że jest dobra i miła to bardzo dobrze bo takich ludzi coraz mniej na tym świecie :rolly:

Co do fabuły. Drama troszeczkę zwolniła i zarazem odstawiła na bok poczucie humoru (przynajmniej pod koniec odcinka). Z jednej strony podoba mi się taki zwrot akcji bo przypuszczam, że nasz książę zrobił to by być bliżej księżniczki -_- oraz aby poznać prawdę. No, ale z drugiej jednak strony takie odizolowanie księciunia od Jeoson Power Rangerów, a także od Park Ha łamie moje serduszko na pół. Tak nie można!! Oczywiście ZŁO też się teraz ujawni i uważam, że Tae Sung w 4 odcinku był troszkę lepszy. Nie było tak źle jak panikował w tym szpitalu^ ^ Aktoreczka grająca wredną siostrę ma szczęście, że jej postać jest dobrze napisana bo by zginęła -__-

Nie wytrzymam do środy, nie wytrzymam :( Chcę Rooftopa!!!! :rolly:
♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Mina » 30 mar 2012

Ja sie zakochałam w tej dramie :smitten:

Humor jest przedni , jest ciekawa i postacie są fajne.

Zastanawiam się o co chodzi złej siostrze , że się tak wstydzi rodziny , własnej matki i niszczy im życie , nigdy nie pojmę takich ludzi. Rozumiem jakby ją ktoś kiedyś upokorzył ale nie , Ona ma jakieś kompleksy i znając życie i historie złych sióstr z kopciuszka i tak żle skonczy.
Mimo wszystko jakoś jej tak nie nienawidzę. I ślicznie wygląda w czarnuch włosach jako księzniczka.

Kopciuszek jest super, pomaga wszystkim nawet złej siostrze i przyszywanej matce, którą kocha bardziej niż jej rodzona córka.
Pracowita i ma charakterek, który daje się słyszeć :rolly: pasuje do księcia którego troszkę tęperuje.
A że jest wrażliwą kobietą to czasem też popłacze :cry:
Lubie ją bardzo.

Książe mnie rozwalił w pociągu tym swoim kobiecym głosikiem :rolly:
Zastanawia mnie czemu On nie potrafi zrozumieć że "PINGU" to nie Jego "PINGU" i podejść do tego jakoś spokojnie, raz to rozumiem to szaleństwo za ukochaną ale póżniej ???
Podobało mi sie jak sie gapił na panie w bikini :lol:
A jeszcze scena w windzie , laski krzyczą że zboczeńcy ale zdjęcia na pamiątke robią ( bo raczej nie żeby
zanieść na policję ?)

Reszta załogi bardzo zabawna, ochroniarz rzeczywiście jest jak bezmózga małpa ( lubię bezmózgie małpy czasem więc to nie jest obelga) z jedną miną ale i tak słodziuchny :smitten:

Babcia jest wkurzająca bo jakaś taka arystokratyczna twarda zołza , niby tęskni za wnukiem ale On chyba miał powód że nie chciał wracać bo wydawał się mieć dobre serce więc pewnie starsza pani chciała nim rządzić .
Za pewne go kochała ale pewnie podobnie jak matki które wyrekają sie synów jak sie ożenią nie z tą dziewczyną co one by chciały.

Kuzynek to mi zwisa i powiewa , jego pięść zatapia i to by było na tyle z jego talentów i cech charakterystycznych.

Czekam na dalszy ciąg z niecierpliwością bardzo niecierpliwą bo drama się robi coraz ciekawsza :D
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 30 mar 2012

W oczekiwaniu na napisy do 4 epa...

O nie mogę :D Twarz Yoochuna się tak rozplastyczniła, że nie wiem, gdzie oczy podziać. Ta postać jest mocna. Uwielbiam te jego podnoszenie podbródka i totalny upór, to jak się cieszy i stara zachować powagę i jak wrzuca randomowe uwagi typu: nie chce kasy na taxi, wystarczy mi ten jogurt. :D Hahaah, jego pociąg do rzeczy słodkich ogólnie jest genialny ^^ Wszystko do buzi wsadzi, niech mu tylko powiedzą, że słodkie :D

Akcja się rozwija, przy kompletnie niezainteresowanym Lee Gaku, babci zdesperowanej i niezbyt zachwyconym kuzynku. W sumie Tae Mu mi się nawet spodobał, w sposób dziwny, bo ma on wyznaczoną jadną z tych typowych, opanowanych ról, które po prostu nie mogą sie za bardzo wykazać i tyle. Dlatego go wszyscy przyćmiewają. A sekratarka jest to prostu wredna, co nie pomaga aktorce, bo całe złe wrażenie się przenosi.

Najlepsza scena: jak siedzą w Maku i nagle na ekranie telefonu pojawia się mrugający Yoochun w peruce :D

Po 4 epie

Dobra, książę zadziera nosa masakrycznie, ale głowę ma na karku :D Czekam na kolejne akcje w domu babci :D Po zapowiedziach wygląda dobrze :D

Nie mogę tej Se Ny znieść, po mał już mi się czkawką odbija. Bezwstydnie tak kasę krasć, lol :P

Ogólnie nie mam nic do powiedzenia za duzo oprócz tego, że się świetnie bawię :D Wygląda na to, że wszyscy królowie koreańscy używali tego jednego tonu głosu, bo Yoochun świetnie imituje te wszystkie dramy historyczne ^^
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Mina » 08 kwie 2012

5 i 6

Książe okazuje się być dosyć bystry i radzis obie w sytuacji.
Zastanawia mnie jedno , dlaczego skojarzył siebie ze swą reinkarnacją a nie pamięta kto się przyczynił do śmierci Jego współczesnego wcielenia , gdyż wkurza mnie już ten Jego kuzynek i chętnie bym go wyrzuciła.
Zła siostra przegina totalnie a biedna Park tylko to znosi anioł nie kobieta ....do czasu i bardzo dobrze tym bardziej, że jak książe widział tylko fizyczną urode w swej królowej tak i teraz w jej współczesnym wcieleniu tylko to widzi i czas najwyższy by go uświadomić i sama królowa przy pomocy swego gniewu i swej miejącej jej już dosyć siostry to zrobi.
Park zakochuje się w księciu i On w niej też tylko zanim się skapnie to to trochę potrwa bo on nie zna miłości od tej strony ale ma potencjał ( dobre serce) , ostania scena 6 epa to sugeruje ;-)

Chłopaki z drużyny dali mi dużo radochy , w krótkich włosach, jak faceci w czerni robili niezłe wrażenie i mimo wszystko sobie poradzili w biznesie.
Scena 3 minutowego obrażania była cudowna.
I zamiast serca trza mieć kamień by nie polecieć na ratunek matce , bo kłamstwo by se pomóc w biznesie ( chociaż to chyba raczej wstyd wywołanym tym, że laska nie wie co jest ważne w życiu i poluje na męza podobnego sobie ) to jeszcze ujdzie ale ,,,,

zabawa jest przednia, wzruszam się często i mam ochotę zabić parę osób , intryga rodzinna na dużą skale się szykuje więc drama jest na prawdę dobra i warta uwagi , mnie zadowala prawie w pełni.
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 12 kwie 2012

po 6 epach

Tak jak myślałem w końcu dramka poszła w standardową komrom z czego się niezmiernie cieszę - durnych żartów już praktycznie nie ma - prezentują już w miarę normalny poziom i można sobie z przyjemnością oglądać :-) Jak mantrę będę powtarzać, jak misiek mógł grac tak beznadziejne postacie wcześniej..... - mam nadzieję, że będzie uważniej dobierać projekty, bo talent naprawdę ma :-)

Fajnie się oglądało tę ich przemianę w "nowoczesnych" facetów, tylko szkoda, że w 6 epie jakby mniej było reszty a skupili się na miśku i wiecznie optymistycznej Park Ha (bosz niech ona zrobi coś niedobrego choć raz - jest tak krystalicznie dobrotliwa, że naprawdę to irytuje) No i tak szczerze Han Ji Min po Padam miałem olbrzymie oczekiwania a tak szczerze to ona za bardzo nie ma się czym popisać, bo jej postać jest niestety jednoznaczna i przewidywalna :-(

Ogólnie drama wjechała na dobry tor ale....

widziałem RAW 7 odcinka i uświadomiłem sobie, że te żarty tak naprawdę trzymają poziom dramie i jak ich nie będzie........ to może być krucho bo wątek podłej i kuzynka jest jak z najgorszej telenoweli latino - obym się mylił, ale obawy po tym epie mam spore (aczkolwiek poczekam jeszcze na eng suby i najwyżej coś doliczę XD )

Póki co po 6 epach dobra komedia romantyczna pomijając dramatyczny 1 ep i durnowatość 2 i części 3 odcinka :-)

PS. BŁAGAM NIECH WYWALĄ Z KOŃCÓWKI TEGO JAYA PARK, BO JUŻ RZYGAM TĄ PIOSENKĄ!!! Najgorsza piosenka do dramy w tym roku póki co - bosz jakie to jest tandetne XD
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Sassy Go Go (6,5/10)
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Mina » 14 kwie 2012

Po 7

Robi się ostra latynoska telenowela , kolega dobrze zauważył, ja już nie wiem w końcu ile córek ma ta pani co sie pojawiła po 25 latach ale wychodzi na to że dwie na pewno.Chociaż z jej osobowościa może i więcej albo jej się tylko wydaje, że
to jej córki :P
Generalnie niezły bigos i zła para z tej bajki sprawia, że trzyma nas ta historia w napięciu i na koniec pewnie wszystko się wyjaśni i będzie ogólny happy end.

Ciekawi mnie kto zabił księżniczke i naszła mnie myśl że pewni ona chciała zabić swą siostrę bo była o nia zazdrosna jak i we współczesnośći nie znosi jej istnienia albo dobra siostra miała dość i ....

Fajnie się ogląda , lubi takie historie.
Awatar użytkownika
Mayuko
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

Postautor: Mayuko » 21 kwie 2012

Po 10 znowu mam wątpliwości czy wolę to, czy King2Hearts... Aaaaaaaaa, zakończyło się trochę jak romansidło, ale i tak nie mogę się doczekać kolejnego epa. Są świetni :D. Ale Se Na... Wrraargh, nienawidzę jej.
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 21 kwie 2012

:wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall:

Cały mój komentarz. :angry: :angry: :angry: :angry:

Kurde, it's a given że musi byc ta zła potwornie wkurzająca, która po prostu musi podzielić i rządzić, ale come on! - czemu na główna musi być żałosną postacią, która swoją dobrocią po rpostu aż wszystkich zalewa? Nikt by jej nie oskarżył o złą wolę, gdyby powiedziała kilka słów o tym i o tamtym, żeby wreszcie wszyscy mieli jasny obraz sytuacji. Ale nie, lepiej wysyłać smsy o treści Kocham cię. LOL

Cała ta sytuacja jest trochę w impasie bo skoro on musi to musi (niby) ale uh. Jakby sobie wyjaśnili kilka rzeczy prosto z mostu to by wielu rzeczy uniknęli, zwłaszcza postawowych nieporozumień.

Najciekawszy wątek jest - i zarazem najbardziej denerwujący - z firmą i z Seną bo ona tak knuje że aż bolą wnętrzności. No i taki cliffhanger na koniec!!!

A najprzyjemniej się ogląda trzech muszkieterów i ich numery, chociaż ostatnio się płaczliwie zrobiło z okazji ich historii o rodzinie....

Uh/ Potrzebuje 11 epa w moim życiu OTL

Yoochun :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
Yong Sul :fav:
Chi San :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Mina » 21 kwie 2012

Ja też chcę bardzo 11 epizod
Ta lepsza siostra czasami jakby chciała zagrać ostro i postawić na swoim ale w końcu się poddaje, ale to chyba tworzy klimat w takich serialach, zapewne pod koniec zacznie walczyć o swoje jak dojdzie do tego,że zła siostra to nie najlepsza partia dla jej ukochanego i spróbuje mu to uświadomić.Bo chyba gdyby książe o tym wiedział to by z niej zrezygnował , na pewno by mu zbrzydła w oczach.

Złe towarzystwo jest jednak za mało złe , mogli by oni bardziej się zwalczać , ale może póżniej tak będzie.

3 wspaniałych jest przeurocza, strasznie mi się podobało jak na ślepiej randce Ha Na się gapili na jej towarzysza i póżniej :-)
Awatar użytkownika
Heartless
Oglądam regularnie xD

Postautor: Heartless » 21 kwie 2012

Hej, ona nie wysłała tego SMSa umyślnie ale niechcący, bo przecież w czasie pisania telefon jej się zwiesił, a potem jeszcze rower nie chciał jechać i pies też swoje zrobił, żeby prawda wyszła na jaw... :rolly:
Przeczuwam, że nie należy spodziewać się czegoś szczególnego ze strony Księciunia, i że Park Ha dostanie kosza albo co gorsza eksmisję z poddasza. Jesteśmy dopiero w połowie odcinków, nie może obejść się bez komplikacji przecież... :wall:
A chłopaków to ja po prostu kocham, i to trzech na raz :smitten: :smitten: :smitten: Jakbym miała wybrać tylko jednego to umarłabym z braku zdecydowania. Padam za każdym razem, gdy z zachwytu nad czymś piszczą i klaszczą :fav:
Bez nich drama byłaby bez smaku, jak zupa bez soli...
Obrazek

No i Eggie dołączam do fanek Miśka - jestem pod wrażeniem tego jak gra w tej dramie :smitten:
Są łzy tak ciężkie i gorące, że nie można ich wypłakać.
Zapadają w serce spalając je.

Nicolae Iorga
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 21 kwie 2012

po 10 epach...

Misiek, mamusia z peruką z włosiwa jakiejś starej kobyły :rolly: i dwóch z F4 (niebieski tylko w scenie z koszykówką mi się podobał - tak to koszmar - rozumiem, że gra drewno i do tego nie trzeba umiejętności zbytnich, ale powoli już mnie irytuje) - tylko to mnie trzyma przy tej produkcji w tym momencie...

niestety komedia dobra się skończyła i zaczyna się przewidywalny, tandenty dramato-romans... Jeszcze z 2-3 razy na ep coś śmieszniejszego, ale poza tym mamy zaczątek traumienia i wielkie dawki złej siostry, która nie dość, że jest drewnem, to jej postać jest jak hejterówy z jakiejś Esmeraldy :( Tak jak się spodziewałem scenarzystka kolejny raz pokazuje, że dramat jej nie leży...

Rodzinka odwala takie dziwne rzeczy, że ręce opadają - przy tej akcji z plaskaczem starej dla Park Ha to już wybuchłem... dobrze, że jest perukowata, bo inaczej totalnie bym przewijał sceny z tą starą... kuzynek w ogóle poszedł w tło i nie mam pojęcia po co on tam jest w tej chwili.... no i na koniec sama Park Ha - o boże jak jeszcze dwa epy będzie taka "jaka ja biedna musze być dobra bo nie umiem nic powiedzieć" to chyba zacznę ją wycinać z odcinków..... naprawdę Han Ji Min tutaj ,a w Padam to niebo i ziemia.... tę postać scenarzystka niestety źle rozplanowała.... wychodzi krystalicznie dobra mimoza.... tak jak niebieski powoli mnie już męczy :(

poza tym naszło mnie coś jeszcze podczas oglądania 9 i 10 epa.... sorry ale oni wylądowali nagle w zupełnie innym świecie i tak to wygląda, jakby się tym kompletnie nie przejmowali :rolly: ja wiem że to komedia (choć 9-10 bardziej pasuje gatunek "brazyliana"), ale no tutaj scenarzystka z lekka nawaliła, bo wierzyć mi się nie chce, że oni kompletnie by olali swoje życie przez te 9 odcinków... (bo czytałem zapowiedź 11 i normalnie się skapną, że trzeba zacząć myśleć, jak wracać do przeszłości :rolly: ) takie niedopatrzenie chyba :rolly:

Nie dziwię się, że rating spadł trochę i jeśli nic się nie zmieni to te 11% będzie cały czas, bo Equator Man fabularnie zmiata ze sceny i RTP i King, które swoją drogą 9-10 miało jeszcze bardziej słabe niż RTP (strasznie zepsuli tę dramę już) - ale też dziwnie obie dramy w tym samym momencie skończyły żarty i zaczęły dramatyzować, tylko tutaj jest telenowelowato, a tam lolowato totalnie :rolly: (scenarzystki King po 9-10 powinny dostać oscara za "drama z największą ilością rzeczy wpychanych do scenariusza, żeby widz miał LOL na twarzy" :rolly: ).

Mam nadzieję, że kolejne epy będą lepsze, bo 9 to ewidentnie najsłabszy odcinek tej dramy od początku - 10 nieco lepszy, ale do najlepszych 4-6 daleko... (zapowiedź 11 epa daje taką nadzieję mnie przynajmniej XD )

Jakby ktoś nie znał ratingów po 10 epie XD

AGB:

EM 13 / 13,9 (trzeba pamiętać, że 1ep miał zaledwie 7,5/8,2)
RTP9 - 12,0 / 13,4 RTP10 10,4 / 11,9, czyli tak naprawdę od 1 epa lata między 10 a 12%
KING - 10,5 / 11,9 - no tu ostry spadek bo 1ep miał 16-17%
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Sassy Go Go (6,5/10)
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 21 kwie 2012

Ok, babci totalnie nie lubię, z tym to się zgadzam >.> W ogóle masakra. Ale też wina kurde Park Ha, jak ją pytają, bo nawet ja zapytali sprosto z mostu przecież to ona tylko "nie wiem, nie rozumiem." Nie może wyjaśnić, jak dostała tę kartkę? LOL

Dalej, sądzę, że wszyscy byli tak oszołomieni tym co oferowała przyszłość, że na trochę o tym zapomnieli i tyle :D

Po trzecie, jordi ma widzę antypatię do Baek Ji Young czy coś, bo większosc twoich komentarzy sie facet rozbija o nią :D O złą balladę, że smęci, że promuje chłopaka i teraz ze chłopak źle gra. Mi się on niezmiernie podoba, to jego zadurzenie w Park Ha jest dobre :D Sztywny ma być to jest. Po prostu masz uraz do sztywniaków, dlatego tak jeżdziłeś po innych postaciach Miśka :P Zobacz jak JYJe jeden drugiego promuje, czy to piosenką czy czymś :P

Drama niestety nie miała być typem Goście goście więc zaczeła się wreszcie skupiać na tym na czym powinna czyli... jest dramą :rolly: Musi być jakiś dramat i główny wątek :P Niestety pan Elvis z Playful Kissa mnie na kolana powala >.> Ten to jest dopiero "mocnym" aktorem. Ta druga zła to jakoś nie zauważyłam żeby była szczególnie beznadziejną aktorką, po prostu jej nie znoszę :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Yay! Więcej fanek Miśka! :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 21 kwie 2012

Eggie pisze:Po trzecie, jordi ma widzę antypatię do Baek Ji Young czy coś, bo większosc twoich komentarzy sie facet rozbija o nią :D O złą balladę, że smęci, że promuje chłopaka i teraz ze chłopak źle gra. Mi się on niezmiernie podoba, to jego zadurzenie w Park Ha jest dobre :D Sztywny ma być to jest. Po prostu masz uraz do sztywniaków, dlatego tak jeżdziłeś po innych postaciach Miśka :P Zobacz jak JYJe jeden drugiego promuje, czy to piosenką czy czymś :P
:

Wiesz no to nie ja wybierałem role jemu tylko chyba sam miał na to wpływ :P A kuzynek rzeczywiście drugie sztywniactwo obok niebieskiego i nie chodzi tu o to, że jest chłopem BJY - obejrz np Dr. champ - taki sam tam był - kłoda i dukanie 2 zdań na krzyż.... przypadek?? wątpię... a tu szczerze od 1 epa jest taki.... dla mnie nudny... tylko scena koszykarska mnie z nim ubawiła jak wyszczerzył zęby XD a tak to takie nie wiadomo co....

tak czy siak tak jak rok temu misiu nie zasłużył na nagrodę za Ripley (za Scandal chyba też coś dostał nie?? to też niezasłużenie :rolly: ), tak w tym roku zastrzeżeń mieć nie będę :)

Poza tym ja kumam dramat, ale tu jeszcze nie ma 15-16 epa, a już dramat taki ala "thorn birds" podany - i niezbyt mi to się pasi z durnowactwem, które było na starcie - to już w Wild Romance lepiej to rozplanowano tak szczerze...
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Sassy Go Go (6,5/10)
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 22 kwie 2012

Za Skandal dostał 2 - dla debiutu i popularność, za Ripleya za popularność :P

Dobra, poza tą dramą pana na oczy nie widziałam, więc sie o to kłócić nie będę :P Ale tutaj mi się podoba ^^ Jest taki nieporadny ^^ Nie jesteś kobietą (obvious) to i tak cie nie rozczula :D
.....ale do BJY masz antypatie :D

Zobaczymy, co nam zaserwują w dalszych epach. W sumie duzo jest jeszcze do zrobienia. Zastrzelić Senę, odkryć prawdę o morderstwie Tae Yonga, zakopać Senę, dowiedzieć się kto zabił księzniczkę, jakoś wrócić do domu, rozwiązać zagadkę z Lotosem, utopić Senę... Uh, dużo pracy.

Wróć do „K-drama”