[2012] Attic Prince

seriale z Korei
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Re: [2012] Attic Prince

Postautor: thon » 31 maja 2013

Eggie widziałaś miśka przebranego za miśka? - oni chyba czytają doki doki.Cudnie się ogląda.Mam nadzieję że dalej będzie tylko lepiej ( jestem po 5 epkach).Pan panda mówi babce że jest jej wnukiem ach te spojrzenia kte mu rzuca Tae Moo -niczym w baker kingu :)

Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 31 maja 2013

thon pisze:Eggie widziałaś miśka przebranego za miśka? - oni chyba czytają doki doki.Cudnie się ogląda.Mam nadzieję że dalej będzie tylko lepiej ( jestem po 5 epkach).Pan panda mówi babce że jest jej wnukiem ach te spojrzenia kte mu rzuca Tae Moo -niczym w baker kingu :)

Głos rozsądku wreszcie wrócił na forum ^^ Ale się cieszę!

Oj, ja już dawno nie widziałam tej dramy, coraz głupsze się ogólnie robią bo mam problemy z wytrzymaniem przy którejś :D Musze sobie dać wreszcie szanse z I miss you, ale tyle tam dramatu, że nawet Misiek mnie nie przekonuje, ani YEH ani nawet YSH :P
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
adrastea
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: adrastea » 08 paź 2013

Ta drama była dla mnie prawdziwym odkryciem. Serio. Nie wiem dlaczego dopiero teraz ją obejrzałam, chyba dlatego, że jakoś historyczne wstawki trochę mnie odstraszały. Tymczasem ta drama totalnie skradła moje serce.

Po pierwsze fabuła, niby nie jakaś cudownie oryginalna ale za to jak poprowadzona, i to zakończenie :melt: Na które szczerze powiedziawszy w ogóle nie miałam nadziei.

Po drugie główna para. Odkrycie Miśka, który jest totalnie w moim typie, zwłaszcza jak chadzał w nowoczesnych ciuszkach..i krótkich włosach XD Jego oczy, uśmiechy, surowe, oburzone spojrzenia, prehistoryczna mowa ;), chód z rękoma z tyłu splecionymi. Był dla mnie GENIALNY :melt: :melt: :melt: W dodatku cudownie mu było w okularach

Spoiler! Obrazek

Główna bohaterka. Jeszcze nie widziałam dramy w której heroina tak często by płakała czy też oczy zachodziły jej łzami. Han Ji Min wyglądała w tych scenach prześlicznie i ani przez chwilę nie miałam jej dość. U mnie to rzadkość zwykle jednak mam wiele zastrzeżeń do głównych bohaterek :P
Ślubny kiss był prześliczny, nie taki byle jaki :P

Chemia między tą parą :smitten: Atmosfera aż się iskrzyła. Kiedy na nich patrzyłam to naprawdę wierzyłam w ich sile uczucia. W dodatku mieli wiele ciekawych wspólnych przygód i tak ładnie się razem "docierali". Dlatego właśnie ta drama tak bardzo mi się podobała. Bo naprawdę był w niej ROMANS w dodatku z piękną historią. Dość już mam tych niby komedii romantycznych które nie są ani romantyczne ani śmieszne :P

Obrazek

Najlepsze komediowe momenty zakopywanie telefonu ^^, poczęstowanie go balonem z helem, teksty :ukarzę Twoje usta XD, taniec Miśka, to jak wisieli na balkonie w mieszkaniu i podsłuchiwali rozmowę Bak Ha z maka na temat pierwsze randki.. oj było tego tak dużo :rolly: :rolly:

Pozostałe plusy to oczywiście Rengersi XD cudownie grali, byli jak balsam dla duszy. Świetnie się odnaleźli w nowoczesnej rzeczywistości ;)

Obrazek

Plus za moją ulubioną kdramową babcię, choć przyznaję, że to co się z nią stało było dla mnie szokujące.

Zła siostra i zły kuzyn byli naprawdę źli i namieszali w kociołku strasznie. No ale taka była ich rola. Dobrze się wywiązali :P

Ogromny plus za ostatni odcinek, naprawdę nie liczyłam na taki koniec :fav: :fav: :fav:

I to co jeszcze na długo ze mną zostanie czyli OST. Już dawno żadna drama nie urzekła mnie tak piękną muzyką. Idealnie wpasowała się w ten klimat. Bardzo mnie wzruszała :puppy:

Tak więc na pewno wrócę do tej dramy, a nie wracam do nich prawie nigdy. \

Obrazek
"My lost memory is what's guiding me out of a world of anger and frustration" by Tsukasa
http://www.filmweb.pl/user/adrastea_87" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek

Wróć do „K-drama”