[2012] The Strongest K-POP Survival

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

[2012] The Strongest K-POP Survival

Postautor: Chie » 09 mar 2012

The Strongest K-POP Survival

Obrazek
inne plakaty
Spoiler! ObrazekObrazek

Tytuły: K-POP 최강 서바이벌 / The Strongest K-POP Survival
Gatunek: musical
Odcinki: 16
Emitowana :19 marzec 2012- 8 maj 2012 (poniedziałki i wtorki 20:50)
Reżyser:Lee Jung Pyo
Scenarzysta: Moon Sun Hee

Obsada
Park Yoo Hwan As Kang Woo Hyun
Go Eun Ah As Ji Seung Yeon
Kevin as Kang Chang min
Kim Eun Jung as Ri Ah
Hong Kyung Min as Jang Hyun Suk (Management company CEO)
Park Hyo Joo as Team leader Han
Kwak Yong Hwan as Kwon Ji Woo
Maeng Se Chang as Jang Tae-Kwon
Ali as Teacher Park

Fabuła
Historia toczy się wokół idoli
Kang Woo Hyun (Park Yoo Hwan) jest liderem grupy M2, zniewala fanów swoim uśmiechem
Ji Yeon Seung (Go Eun Ah) marzy o zostani legendą hip-hopu, dlatego też przebiera się za chłopaka
Kang Chang Min (Kevin) uważa że cały świat kręci się wokół niej, marzy o byciu solistką
Ach Ri (Kim Eun Jung) jest sławna

Ode mnie
Kolejna muzyczna drama. Ostatnio sporo się ich namnożyło. Zobaczymy co tym razem pokażą

Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Re: [2012] [z] The Strongest K-POP Survival

Postautor: Eggie » 13 mar 2012

Zdjęcia z konferencji prasowej, Yoohwan focus (ciekawe dlaczego :rolly: )

http://sharingyoochun.net/2012/03/13/pi ... ore-110407" onclick="window.open(this.href);return false;

Ogólnie czekam na tę dramę i raczej na pewno dam jej szansę, ze względu na Yoohwana właśnie. Do tej pory mnie zdumiewa, że Yoohwan się pojawił z nienacka i zrobił taką zawrotną jak na takiego małolata karierę :o Gdzieś tam był w zeszłym roku, potem znowu jakiś ogon, potem nagle brat głównej bohaterki, a teraz już main role... Więc mu dam szansę :P

Jedyne z czym mam problem w zasadzie, to ten tragiczny tytuł :mrgreen:

Misiek go nawet w ogóle nie promował ani nie pokazywał do niedawna, a brat Junsu już 4 rok próbuje sie wybić i coś mu nie idzie :rolly: :rolly: No cóż...
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Re: [2012] [z] The Strongest K-POP Survival

Postautor: jordi » 13 mar 2012

A mnie przekonało to XD

http://www.youtube.com/watch?v=N1fmdyfI ... r_embedded (daję link, bo nie można zamieszczać tego filmu poza YT)

Wcześniej miałem obawy, bo zapowiedź fabuły brzmiała tak, jakby zerżnęli po prostu z YB to co lepsze, ale jednak trailer jest naprawdę ciekawy i można liczyć na dobrą komedię dla młodzieży :-)

No i Yoohwan, który jeszcze mnie nie zawiódł - talentu aktorskiego chłopak ma sporo i na szczęście pokazuje to od debiutu :D (Twinkle Twinkle był sympatyczny, a w 1000-dniowej obietnicy naprawdę bardzo dobry :D ) - no i Eggie o bratu miśka, to ja wspomnę, że główną rolę żeńską ma.... starsza siostra MIR z MBLAQ :P (ogólnie starsza od brata miśka o 3 lata XD) Mamy też Kevina Kim z Z:EA (brumbrum piszczała już :rolly:), Ali (co mnie niezmiernie cieszy - oby coś zaśpiewała do dramy :D ) i Hong Kyung Min, więc podłoże muzyczne naprawdę mocne :D

Na razie dramy Channel A były...... niezadowalające, że tak delikatnie powiem :rolly: Może ta drama w końcu pokaże potencjał stacji XD
MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Re: [2012] The Strongest K-POP Survival

Postautor: Eggie » 02 kwie 2012

Original SoAund Track :rolly: (nie mogę z nich)

Chciałam tyko na wstępie powiedzieć, że mimo tego co zaraz napiszę - co muszę napisać bo aż się prosi - mimo wszystkich moich zażaleń na tę dramę, ogląda mi się ją naprawde świetnie - dobrze się bawie i takie odmóżdżanie dobrze robi, bo też nie doszukuję się sensu większego. Czy grają źle czy nie - widzę to owszem - ale mi to nie przeszkadza w obiorze. :) Ale po kolei.

Śmieszne, bo oczywiście zaczęłam oglądać dla młodszego Miśka i patrze, a tam jakaś siostra Mirowa po drodze się zaplątała :rolly: i ogólnie, cała plejada śmiesznych i dających się polubić postaci :smitten: Wszyscy ci trainee są strasznie fajni, każdy ma coś w sobie. Trochę mnie na początku denerwował styl gry głównej bohaterki, która dla mnie ze swoją urodą jest połączeniem Suka, Jiro Wanga :rolly: i może trochę Elli czy coś :P Za to jej braterski pairing z Jiwoo i sposób, w jaki ona tylko ciągle mówi "Żono moja" mnie po prostu rozwala :lol:

Woo Hyun to torchę problematyczny bohater, bo on mi ze swoim rozpieszczeniem ni to bohatera z YaBa przypomina, ni to nie wiem co - ale jakkolwiek jego akcje z panną trainee są mocne (kawka i box :D) to jednak w 4 epie coś zaczął przytraumiać, mam nadzieję, że to będzie lekka trauma :P

Fajni też są dyrektor z managerką, którzy mają swoją subtelną historię miłosną (?). A wisienką na torcie są MBLAQi wpadające bez zapowiedzi i rozwalające akcje :rolly: I teksty "Ktoś mi mówił, że jestem podobna do Mira" na porządku dziennym ^^

Co do samej historii.... Jestem po 4 epie. Nie było przez ten czas chwytu, którego bym już nie widziała w takich dramach :rolly: Jest dziewczyna przebrana za chłopaka, jest love-hate relationship z gwiazdorem, on już się zaczyma ehem ZASTANAWIAĆ, jest ukrywanie się, jest bratanie się i zaprzyjaźnianie... Czekam tylko jeszcze, aż czyjaś matka okaże się czyjąś przyrodnią siostrą matki babki :P
Wszystko tam jest takie proste i łatwe, że nie mogę. Szybko się castingi wygrywa, lata się jak się chce, nikt cię nie pilnuje, czy przychodzisz ćwiczyć czy zamiast tego łazisz po domach znanych gwiazdorów jak ci się podoba... I jako trainee mieszkasz w full wypas akademiku (przeczulona jestem, odkąd widziałam stary akademik Infinitów :rolly: :rolly: )
Największy problem mam z całą tą sytuacją, która doprowadziła do tych wyborów. M2 było zespołem, który miał kilku osobom skrócić kontrakt ze względu na wiek i wprowadzić nowych członków. Mimo że M2 jest super popularne TT To tak jakby nagle powiedzieli, że trzeba połowe Bangów wymienić, bo są za starzy TT Ta logika mnie powala. No więc chcą wybrać 4 ludzi i zostawić 2, w tym Woo Hyuna jako lidera, mimo że tez jest starszy ale jest ttwarzą gruypy. Fani nie zgadzają się na to, żeby ktoś zastępował ich ulubieńców ALE zaraz zmieniają zdanie jak się im mówi, że sami będą głosować :confused: Potem Woo Hyun się zachowuje jakby strasznie się męczył i chciał już tylko odejść, tylko że z kolei jak mu się mówi, że zaczną go od teraz solo promować to się krzywi.... A dziewczyna też ma dobre podejście, bo chce dotrwać do finałowej czwórki a potem odejść do dziewczęcej grupy :confused: Nikt chyba nie pomyślał że a/ wszyscy sądzą ze ona jest chłopakiem i b/potrzebni im 4 faceci a nie 3, jak ona odejdzie.....

LOL. No nic, ale bawię sie dobrze, szybko te epy lecą więc czekam na kolejne i na kolejną głupawkę ze strony MBLAQów... Ah, i piosenka jest cudna (chociaż oczywiście fakt, że w 1 dzień skomponowali piosenkę, nagrali ją i i mv i wypromowali nikogo nie dziwi :rolly: )
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 02 kwie 2012

Ja jestem też po 4 epach i czas coś napisać nie?
Brat Miśka nawet nieźle kreuje tego ajdola( chociaż on piękny? buahahahhahah) :lol:
Siostra Mira - Mir 2 - mogli dać Mira, na bank byłby bardziej zabawny ale dziewczyna ( gdybym za każdym razem nie miała wrażenia, że patrzę na Mira :rolly: ) radzi sobie nieźle, jest całkiem sympatyczna i widać, że prężnie dąży do przodu. Poza tym tymi zlewkami 50 ciu kaw rozwaliła mnie na drobne.
NIESTETY nie jest tak zabawnie jakbym oczekiwała, ale najwyraźniej chcą pokazać, jakie to życie ajdola jest ciężkie, męczące i pełne wyrzeczeń :P Pod tym względem psują dramę, bo powoli czuję się jakbym oglądała jakiegoś varieta zJunior m2 czy m1 :confused:
Brakuje mi zdecydowanie takich chwytliwych gagów, czegoś co przyciągnie widza. Jak to nie dostanie rozpędu to drama przeminie jako " taka sobie", a szkoda bo oglądać z epa na ep życiorys każdego z członków zespołu może okazać się jednak nużące :P Ogólnie wszyscy dają tu radę, tylko sam plot jakiś taki nie taki. Oglądam dalej oczywiście, bo szkoda mi chłpaków opuszczać w ich ajdolowej niewoli :rolly:
Awatar użytkownika
Heartless
Oglądam regularnie xD

Postautor: Heartless » 04 kwie 2012

Eggie pisze:Nie było przez ten czas chwytu, którego bym już nie widziała w takich dramach :rolly: Jest dziewczyna przebrana za chłopaka, jest love-hate relationship z gwiazdorem, on już się zaczyma ehem ZASTANAWIAĆ, jest ukrywanie się, jest bratanie się i zaprzyjaźnianie...

I dlatego fajna jest ta drama, bo wszystko już znamy i wszystko już kiedyś było, wiemy też jak się to skończy ( chyba wiemy ) i na to właśnie czekamy :rolly: . Jestem po 6 epie w RAWie i dalej mi się podoba. MBLAQ gdzieś się tam w międzyczasie plączą, muzyczka różna gra - fakt, że jest jej bardzo dużo - Flower boys śpiewają, Coffee prince się przypomina, Go Mi Nam zamieniona w femme fatale a ja próbuję sobie skojarzyć wszystkie inne zapożyczenia.
No i odkryłam, że Misiek ma brata ( co do Miśka to w ogóle też go niedawno odkryłam - explorer się ze mnie robi czy co :rolly: ) i teraz stale porównuję to kształt nosa to układ ust to sposób mówienia i mimikę ich obu... mania taka jakaś... :wall:
Ogólnie to na razie jest to nr 1 wśród dram muzycznych - IMO :rolly:
Są łzy tak ciężkie i gorące, że nie można ich wypłakać.
Zapadają w serce spalając je.

Nicolae Iorga
Awatar użytkownika
gosq
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: gosq » 06 kwie 2012

Nie spodziewałam się niczego wielkiego po tej dramie a w zasadzie sprawi mi największą przyjemność ze wszystkich oglądanych teraz ( Kinga na którym utknęłam na 1 epie i opinie wcale mnie nie zachęcają do zmuszenia się do zainteresowania co będzie dalej, i Dachowy księciunio fajny ale nie chce mi się denerwować sztuczkami Tej Złej ^^ )
Tutaj w sumie też się pojawiła Ta Wkurzająca ale jeszcze nie mam ochoty jej zabić. Tylko nie kminie co to za wytwórnia, która daje się szantażować podrzędnej spadającej gwiazdce, pozwala trzaskać drzwiami i w żaden sposób nie kontroluje swoich gwiazd :omg: nie ogarniam konceptu. Młodziaki przychodzą i się czegoś domagają itd... ehh
Zaczynam się też przyzwyczajać do brzydkich i lekko krzywych twarzyczek naszych Juniorów. Nawet na Małego Miśka patrzę przychylniej i możliwe że do końca serii jeszcze zacznie mi się podobać ^^
Jak zwykle w dramach w tym stylu nie mogę się doczekać jak zostanie ujawnione że on to ona :D czy pani Menadżer coś wykręci, czy Ta Zła, czy ona sama. Może wpadli na jakiś ciekawy pomysł. Enyłej. Idiotyzmy w tej dramie nie przeszkadzają, nawet nie za ładni aktorzy nie przeszkadzają :rolly:
"我能玩得起,也能收得住, 我可以专一到让你惊讶, 也可以花心到让你害怕, 我喝过最烈的酒 ,我可以像个疯子一样的玩,一切的一切取决于你是谁,也取决于你如何待我, 女人千面,你给我的温度,决定我对你的态度,所以请不要站在你的角度看我,我怕你看不懂"
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 07 kwie 2012

Ok, bez polskich znakow bo I dont have them here :P

Ogolnie glupota tego serialu jest totalnie zarazajaca :D Mlodszy Misiek mnie tak rozczula, zwlaszcza w scenach w ktorych jest mlody hahah, ze swoim usmiechem licealisty i w ogole. Wkrotce go zaadoptuje chyba jak mlodego infinita tylko adoptowanie szwagra to chyba troche nie teges :D

Anyway, on jedyny sie broni autentycznym talentem. Mir 2 (genialna ksywa, szukalam odpowiedniej :D) ma po prostu niewiarygodna zdolnosc zasypiania na cudzych ramionach w preciagu 5 sekund :D Lol, no coz. No i ten dramat koncowki po 6 epie, prepraszam ale do tej pory Jiwoo byl takim totalnym fajtlapa ze ja w ogole nie rozumiem jakas on jest dla Yoohwana konkurencja ani przede wszystkim czy on sam chce nia byc bo sadzilam ze oni sie naprawde tylko przyjaznia.... hmmmm

Pomijajac panne zla ktorej mi sie nawet komentowac nie chce, bo co tu komentowac, rozwala mnie jak nikt nic nie wiem co sie dzieje jak zwykle :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: Dyrektor podsumowal to testem o tym, ze nie slyszal piosenki ktora Juniory spiewaly na showcase. People, please. Wiem ze to TYLKO jego firma, ale moze by sie zainteresowaŁ kogo w niej zatrudnia, po co i za jakie pieniadze, nie wspominajac juz o interesowaniu sie dokonaniami bierzacych trainne lub wokalistow. Rozmowa pod tytulem ˝kogo chcesz zatrudnic, nie powiem bo to tajemnica ale prosze we mnie uwierzyc, dobra rob jak chcesz˝ a potem ˝skoro juz ja zatrudnilismy to cos z nia musimy zrobic˝.... nie no, bez jaj. I manager ktora sie niby lubi ale potem trzeba pamietac ze ona podkopuje juniorow.... Uhhhh

...nie moge sie doczekac kolejnego epa :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly:
Awatar użytkownika
Heartless
Oglądam regularnie xD

Postautor: Heartless » 10 kwie 2012

Dalsze skomplikowane losy Go Mi Nam 2 oglądam prawie z wypiekami na policzkach :P - kiedy oni wszyscy się wreszcie skapują, że to dziewczyna :wall: No, nie jest źle, przynajmniej coś oglądam w poniedziałek i wtorek, bo środa i czwartek to już króluje Wielki Brat Miśka 2 :rolly: i tak tydzień mi jakoś mija. A wracając do dramki - już szukam piosenek z niej, bo naprawdę wpadają w ucho. Gdyby nie one to byłoby nudno, bo akcja mogłaby brać udział w wyścigach ślimaków. Oprócz Ji Seung Yeon i Kwon Ji Woo cała reszta gdzieś się rozmywa. A nie, jeszcze jest Jang Tae Kwon, uroczy czerwonowłosy okularnik - jego muszka do koszuli, czy kokardka do sweterka mnie rozbrajają, to taki uroczy chłopczyk (?), że chciałoby się go jako maskotkę do domu sprowadzić :smitten: Cóż Misiek 2 też jest uroczy na swój "miśkowy" sposób ale za mało się, jak na razie, uśmiecha. Obie panie Złe są straszliwie nudne :grumble: i jakieś bezpłciowe ( nie rozumiem motywów działania ani jednej ani drugiej - czego one chcą ? :grumble: )
No i rozwaliła mnie scena końcowa gdy sunbaenim biegnie za swoim hoobae i widzi scenę wyznania uczuć jednego faceta do drugiego :rolly: :rolly: :rolly:
Czekam na dalszy rozwój wydarzeń :rolly:
Są łzy tak ciężkie i gorące, że nie można ich wypłakać.
Zapadają w serce spalając je.

Nicolae Iorga
Awatar użytkownika
KartoflAnka
Doramowy maniak

Postautor: KartoflAnka » 11 kwie 2012

:P No takie to niemrawe, a ja jak ten ciołek to oglądam i zacieszam ( w sumie nie wiem z czego). :|
Mir 2 chyba teraz woli już odwiązać bandaż, tylko czy to coś jej da? :confuse:
Podczas oglądania online rozwalił mnie koment kogoś brzmiący mniej więcej tak - LOL to ten przyjaciel nie jest gejem? Ja od początku filmu myślałam, że to gej a on jej teraz miłość wyznaje? :rolly: :rolly: :rolly: Ech, chyba zaczynam rozumieć fenomen tej dramy.
A Yoohwan jest serialnie dobry :D W dodatku z Mirem tfu ( 2 two) tworzą duet, którego długo moje oczy nie zapomną :mrgreen:
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Mina » 12 kwie 2012

Jestem po 6 epie dopiero i tez doszłam do wniosku , że takie to sobie ale wciąga i jednak cieszy.
Polubiłam lidera M2 i czekam na rozwinięcie akcji z Nim właśnie.

Wiem juz jak może skrzywdzić spoiler DZIĘKI KartoflAnka , też tak myślałam do teraz .
Ale pewnie jeszcze dwa epy i bym sie dowiedziała także niema tak żle,

Mam nadzije, ze w dramie wydarzy się jeszcze coś bardzo cikeawego a nawet jak nie to jakieś fajnie się to ogląda.
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 18 kwie 2012

To smutne, że tak niewiele ludzi ten serial ogląda do należy on chyba do smietanki tego sezonu :rolly: :rolly: :rolly: Serial mojego życia zaraz po Hayate, tyle tylko że tutaj starają się być poważni i dramatyczni :D

O nie mogę. Nie wiem od czego zacząć, te 10 epów tak szybko zleciało... Chłopaki dalej przechadzają się całą paką po korytarzu myślac na głos :D Dalej się promują jedyną piosenką napisaną przez nich samych w jeden wieczór :D

Otóż dość wcześnie wydało się że SY jest dziewczyną, ale nikt nie ma nic przeciwko :D Wystarczyło przeprosić :P Szwagier też już się do niej zdążył przymilić, ona sobie generalnie łazi dookoła i to się już stało tajemnicą poliszynela :D

Poza tym koncert M2 w 10 epie mnie ruszył najbardziej, Yoohwan praktycznie ich przekupił żeby zostali na koncert Juniorów, lol. Nie wiem co gorsze. Wiedzieć, że wszyscy poszli czy że siedzą tylko dlatego, że ktoś im płytę obiecał potem :D
Nie będę się rozpisywac, bo mogłabym tak w nieskończoność, pozapominałam już połowy głupot, któe zauważyłam, ale dziwne bardzo że ta firma sie jeszcze trzyma, nikt nic nie wie, strategie mają niezłą... Dawać najlepszy zespoł na opening :rolly: "Bo nie mamy co z kasą zrobic" :P

Kurde, ja chce więcej :D
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 18 kwie 2012

No więc... ehem... postanowiłam zrobić comming out...

No więc ja to oglądam... W sumie od pierwszego odcinka zastanawiam się dlaczego, ale oglądam... Ta drama jest taka... uboga :rolly: ... Jedyne czego ma w bród to juniorów, którzy dopiero niedawno przestali mi się mylić... Po pierwszym odcinku pomyślałam sobie w ogóle, że to drama o żyganiu, ale na szczęście postanowiono nie kontynuować tego wątku. Mimo wszystko ma w sobie coś uroczego w swojej nieporadności. Z zapartym tchem w każdym odcinku oczekuję sceny "w której główny bohater rzuca o ścianę". Ostatnio rzucił aż dwa razy, co wprawiło mnie w prawdziwą ekstazę. Uwielbiam również twórczy sposób w jaki zapobiega się tu kryptoreklamie, oraz to "dyskretne" przemycanie scenek z MBLAQami (ostatnio ich brak... sob)...

Eggie pisze:Dalej się promują jedyną piosenką napisaną przez nich samych w jeden wieczór

Przynajmniej nie "Mona Rdżą" :rolly: :rolly: :rolly:
:volli:
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Mina » 18 kwie 2012

Też się zachwycam i sama nie wiem czemu tak bardzo, ma klimat i tyle, nawet wątek miłosny czy też wątki nie muszą a nawet nie powinny być rozbudowane.
Jest fajnie, śmiesznie itd
Przykro mi jak widzę,że publika zostaje na koncercie juniorów tylko dlatego że ich bóg ich o to poprosił i jak mają mało widzów a są fajni tylko mają antyfanów wśród wszystkich fanów M2.

Romans gwiazdy M2 i chłopczycy był fajny jak on jeszcze nic nie wiedział i się dziwił co się z nim dzieje i jak go pocałowała i dlatego troszkę żałuje że to nie wyszło bardziej przy końcu i nie mogę się tym jeszcze troszkę porozkoszować.

Tak czy siak drama jest warta uwagi bo wciąga :-)
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 18 kwie 2012

Volli pisze:No więc... ehem... postanowiłam zrobić comming out...

No więc ja to oglądam... W sumie od pierwszego odcinka zastanawiam się dlaczego, ale oglądam... Ta drama jest taka... uboga :rolly: ... Jedyne czego ma w bród to juniorów, którzy dopiero niedawno przestali mi się mylić... Po pierwszym odcinku pomyślałam sobie w ogóle, że to drama o żyganiu, ale na szczęście postanowiono nie kontynuować tego wątku. Mimo wszystko ma w sobie coś uroczego w swojej nieporadności. Z zapartym tchem w każdym odcinku oczekuję sceny "w której główny bohater rzuca o ścianę". Ostatnio rzucił aż dwa razy, co wprawiło mnie w prawdziwą ekstazę. Uwielbiam również twórczy sposób w jaki zapobiega się tu kryptoreklamie, oraz to "dyskretne" przemycanie scenek z MBLAQami (ostatnio ich brak... sob)...

Eggie pisze:Dalej się promują jedyną piosenką napisaną przez nich samych w jeden wieczór

Przynajmniej nie "Mona Rdżą" :rolly: :rolly: :rolly:

Taaaaa totalnie zapomniałam wspomnieć, jak to Mir musi całą produkcję pokywać z własnej kieszeni chyba, bo nie dość że M2 masakrycznie strasznie lip syncuje to Mona Lisy to jeszcze pół jego rodziny się tam pewnie odnajdzie :D Nie mówiąc już o nim samym się plączącym po ekranie :D

Ja tam nic nie wiem, ale ostatnio gadałam z koleżanką i pokręciłą trochę nosem na Go Eun Ah bo podobno ona i Mir się regularnie prowadzają w czymś na pół kazirodczym, całując się i trzymając za rączki i jest to średnio widziane :rolly: :rolly: :rolly:

Wróć do „K-drama”