[2012] God's Quiz 3

seriale z Korei
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

[2012] God's Quiz 3

Postautor: anna-banana » 04 cze 2012

God's Quiz 3

Obrazek

Tytuł oryginalny: 신의 퀴즈 시즌3
Tytuł (latynizacja): Shin-ui Quiz Sijeun 3
Gatunek: kryminał, medycyna
Liczba odcinków: 12
Nadawca: OCN
Emisja: 20.05.2012 - 05.08.2012
Czas emisji: niedziela, 23:00

Opis:(trochę skąpy,ale trudno na coś natrafić)
Jak w poprzednich sezonach mamy połączenie serialu medycznego z kryminalnym, dzięki geniuszowi Han Ji Woo, który jest doktorem medycyny, zostają rozwiązane różne zagadkowe zgony.

Obsada:
Ryu Duk Hwan jako Han Jin Woo
Ahn Nae Sang jako Bae Tae Shik
Choi Jung Woo jako Jang Kyu Tae
Park Joon Myun jako Jo Young Shil
Kim Dae Jin jako Kim Sung Do
Lee Ran jako Park Hee Bon
Yoo So Hee jako Han Seo Jin

Nasz doktorek wraca w trzeciej odsłonie serialu. Niestety tym razem bez detektyw Kang, nie żebym szczególnie jakoś pałała do niej miłością,ale w poprzednich sezonach była jedną z ważniejszych postaci, plus przecież dość ładnie wątek miłosny nam rozkwitał i co?
W tym sezonie obcięli trochę włoski Ryu Duk Hwan,przez co wygląda bardziej dorośle (mimo to ciągle trochę dziecięco^^). Głównego antagoniste w tym sezonie gra Ahn Nae Sang,ale zajawki sugerują nam trochę bromanc z nim,więc zobaczymy jak będzie. Mogli by już zacząć to tłumaczyć i to tak 'pali, pali' :rolly:

[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Re: [2012] God's Quiz 3

Postautor: anna-banana » 19 cze 2012

W końcu pojawiły się napisy, nareszcie bo drama jest już na półmetku.
Powrót naszego wspaniałego doktorka, tym razem nam troszkę wydoroślał (nowa fryzura, marynareczki zamiast chłopięcych sweterków), ale i tak pozostał naszym kochanym doktorkiem, który jak rzuci tekstem to człowiek turla się ze śmiechu (cytat odcinka:' Potrafisz widzieć to,co wydarzyło się w przeszłości? Co ty? Wampirzy prokurator? ' ^^). Ale tym razem ma konkurencję w postaci detektywa ajussiego, który miał mocne wejście, nie tylko live na antenie tego co robił z wysiłkiem :rolly:
Bardzo fajna sprawa jak na pierwszy odcinek, pamiętam że w poprzednich sezonach w pierwszym odc były równie ciekawe sprawy,tak więc ten odcinek w sezonie nie zawiódł.
Bardzo fajnie że zostawili te postacie które były najfajniejsze czyli Jo Young Shil i Kim Sung Do (huyng haker :) ),a zabrali drewnianą panią detektyw. Jak na ironię doktorek ma lepszą chemię z detektywem Bae niż panią Kang :rolly:
Dodatkowo zagadka na ten sezon: czy doktorek rzeczywiście poddał się operacji na którą udawała się na końcu zeszłego sezonu?

Wyszło także MV do ost part 1(wideo zawiera sceny z przyszłych odcinków)

Nie jest to ta fajna piosenka z końca ep 1,ale ta balladka jest także dobra.
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
gosq
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: gosq » 12 lip 2012

W końcu miałam czas się zabrać za 3 sezon a tu tylko 3 epy przetłumaczone.

1. Sprawy są świetne
2. nowego detektywa lubię
3. nie przepadam za jego teamem. Może jeszcze się nie przyzwyczaiłam albo coś, ale team pani Detektyw był fajniejszy, pan policjant z wioskowym akcentem i ta ich lojalność w końcowych odcinak 2 sezonu :D
4. Sprawa z 3 epa mnie dobiła a policjanci- ziomki pana Detektywa nowego strasznie mnie wkurzyli.

Teraz pytanie czy to co się dzieje w pokoju pana Doktorka to ktoś to robi czy np. on lunatykuje czy coś, bo ja obstawiam, że on nie miał tej operacji, zresztą tak wychodzi z wspomnień-dialogów. Chyba że znowu ktoś go będzie prześladował ale jeśli ktoś go prześladuje to czemuraz mu robią źle- zabijają ptaszka, a raz dobrze- sprzątają pokój

Jak na razie wszystkie sezony trzymają poziom ( tylko na początku pierwszego coś mi tam nie grało) no i na pewno teraz jest dużo zabawniej jak jest nowy pan Detektyw.

edit
4 i 5

Zawsze mnie zastanawia kogo oni wysyłają do pilnowania ludzi w szpitalu chyba jakiś najgrszych policjantów których chcą się pozbyć. Jak ktoś w mojej rodzinie zadecyduje zostać policjantem po wiem mu żeby nigdy się nie zgadzał na pilnowanie niedoszłych ofiar/podejrzanych w szpitalu. Strasznie wysoka śmiertelność.

Zastanawiająco łatwo można też podpiąć się do radia policyjnego, ale w sumie może nawet w necie piszą jak to zrobić :rolly:

I wygląda na to że doktorek ostatnią walkę stoczy ze sobą

Nie ma żadnych wieści o 4 sezonie no nie ? :puppy:
"我能玩得起,也能收得住, 我可以专一到让你惊讶, 也可以花心到让你害怕, 我喝过最烈的酒 ,我可以像个疯子一样的玩,一切的一切取决于你是谁,也取决于你如何待我, 女人千面,你给我的温度,决定我对你的态度,所以请不要站在你的角度看我,我怕你看不懂"
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 20 lip 2012

gosq pisze:I wygląda na to że doktorek ostatnią walkę stoczy ze sobą

Doktorek normalnie zamienia się w doktorka Jekylla i pana Hyda, ciekawe co z tego wyniknie. Do tej pory nic nie było o jego niedoszłej operacji z poprzedniego sezonu,dlaczego jednak się nie odbyła. Ciekawe jaka jednak była tego przyczyna,bo w poprzednim sezonie wydawało się że doktorek nie da bez niej rady.

gosq pisze:Nie ma żadnych wieści o 4 sezonie no nie ? :puppy:

Chyba za dużo tego dobrego by było :rolly:
[center]Obrazek[/center]

Wróć do „K-drama”