[2012] Foolish Mom

seriale z Korei
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

[2012] Foolish Mom

Postautor: Mina » 05 lip 2012

Obrazek

Tytuł oryginalny: 바보 엄마
Tytuł (latynizacja): Babo Eomma
Tytuł alternatywny: Foolish Mom / Dummy Mommy
Gatunek: dramat familijny
Liczba odcinków: 20
Nadawca: SBS
Emisja: 17.03.2012 - 20.05.2012
Czas emisji: sobota i niedziela, 21:55

Fabuła:

Drama opowiada o kobiecie, która w wyniku wypadku cofa się w rozwoju. Jej córka po tym jak sama urodziła zaczyna inaczej patrzeć na swoją matkę.
Kobieta urodziła w wieku 16 lat a jej matka kazała udawać przed swoja córką siostrę dla jej dobra a w końcu ją zostawić.
Po latach wraca do swej córki, która też ma córkę i problemy z nią.
Cała rodzina tak na prawdę bardzo sie kocha tylko musi pzobyć się gniewu wynikającego z nie porozumień i braku wiary w bliskich i siebie.

Obsada:

Kim Hyun Joo jako Eun Joo
Kim Jung Hoon jako Lee Jae Ha
Gong Hyun Joo jako Han Soo In (dziewczyna Jae Ha)
Kim Tae Woo jako Park Jung Do (mąż Eun Joo)

Twórcy:

Oryginalna historia: powieść Babo Eomma autorstwa Choi Yoo Kyung
Scenariusz: Park Kye Ok
Produkcja: MIDAS Pictures
Reżyseria: Lee Dong Hoon

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
W tej dramie bohaterowie bardzo dużó płaczą, dużo i intensywnie.
Wzruszają się często i obdarzają miłością.
Z początku nielubiłam tej małej dziewczynki gdyż taki ma sposób bycia że gdy jest zła to wydaje się być wredną małą ...
Ale jak sie ja pozna to okazuje się byc kochaną i przeroczą , kochającą małą dziewczynką tyle że bardzo mądrą co wywołuje zazdrośći pewnie takie początkowe odbieranie jej.
Jest mądra w sensie anukowym i życiowym.
Sprzedawca psów :lol: jest przuroczo irytujący :rolly: i tak się pięknie wzrusza.
Wziełam się za dramę ze względu na pana Shin Juna, którego cenie jako aktora i moge się delektowac każdą Jego rolą a dodatkowym plusem jest to iz ma on dobry gust co do filmów , są to filmy specjalnie dla mnie.
Obsada więc jest dobra , taka wyrównana bez jakiś książąt idealnych na których bym skupiała wzrok ale za to zpięknymi sercami , ludzie którzy mają wady fizyczne i duchowe ale mimo tego są piękni i błyszczą.
Na razie po 14 epach jestem zachwycon abo drama jest tak zwyczajnie piękna w każdym elemencie.
Połączenie zrównowazonego dramatu ze wzruszeniem i humorem postaci.
Sprzedawca psów nawet jak się wzrusza to na swój własny sposób co dodaje mu realizmu.
Tylko wątki poboczne są nudne, to znaczy ci bohaterowie tacy nijacy, nie lubi się ich ale są tacy mało cieakwi nawet w swojej głupocie i w swym złym zachowaniu są beznadziejni, tyle tylko że mają wpływ na resztę bohaterów to się ich ogląda bo inaczej to bym ich przewijała.
A szkoda bo lubie podziwiać zło, które wydaje się fajne i ciekawe mimo swego zła.
Jak na przykład te wszystkie stare wiedzmy matki, które są w swym złym byciu genialne.

Polecam dramę i czekam na więcej subów.

Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Re: [2012]Foolish Mom

Postautor: Mina » 14 lip 2012

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Obrazek
Skończyłam i łez wylałam kilka litrów :cry: :cry: :cry:
Drama jest przepiękna , tak urocza i prosta.
Aż się chce kochać swoją rodzine albo znależc tak kochającą się i się do niej przyłączyć jak pan o lasce chodzący :rolly:
Obrazek
Wszystkie postacie są w piękny sposób ukazane i to całe do końca z ich przemianą , nikt nie został pominięty.
Na każdego wpłynełą miłośc tej rodziny i zmieniła go, każdy dojrzał i jeszcze dojrzewać będzie.
Czyli w piękny sposób została ukazana miłośc, która potrafi uleczyć każdego człowieka , nawet jeśli to troszkę potrwa i poboli.

Sprzedawca psów pięknie płacze a miłośc łącząca Go i głupią matke :P jest tak piękna i prosta zarazem, że aż moje serce urosło.Wzruszyli mnie totalnie, szczególnie tym swoim podejściem do siebie pełnym zrozumienia, ich miłość przyniosła piękny efekt , mimo bólu po stracie ukochanej bogaty mądrala nosi ją w sercu i dziękuje ża to co ich spotkało czekając na inne życie , kiedy już będą mogli być razem :fav: :fav: :fav:

Spoiler! ObrazekObrazek
Obrazek

Nosić serce własnej matki w sobie to coś przepięknego , dostała piękny prezent na pocieszenie.
I chyba rzeczywiście głupiutka matka tak kochała swoją córkę iż Bóg wysłuchał jej próśb i zrobił to co ona bardzo chciała zrobić z miłości do matki czyli oddał jej serce jej córce :fav: :fav: :fav:

Super, że tata małej w końcu zrozumiał czym jest piękno rodziny i chce stworzyc własną.
Spoiler! Obrazek

Myślę , żę każdy o tym marzy ale boimi się bo nasze nie są idealne a strach coś z tym zrobić bo trzeba dużo siły i pokoju w sercu by to uczynić.
Przydał by się ktoś taki jak Dummy Mommy , kto rozpali miłośc w rodzinach by kazdy mógł potem szerzyć te miłośc we własnych.
Na pewno est to możliwe gdyż wiele razy słyszę o takich rodzinach i myślę iż jest to największy dar od życia.
Spoiler! Obrazek

Polecam tę dramę gorąco gdyż przepiękna :smitten: :smitten: :smitten: , na początku może się wydawać nudna kiedy wszyscy są tacy na nie ale postać matki z upośledzeniem sprawia, że chce sie to oglądać mimo wszsytko a potem akacja sie rozkręca i wciąga jak to piękno.
Jest dużo zabawnych momentów , bardzo wiele wzruszających i bardzo dużó takich mieszanych czyli wzruszających i smutnych a jednocześnie zabawnych.Shin Hyeon Jun stworzył taką postać no i Dummy Mommy też to sprawia :D
Postacie się rozwijąją i wątki sa pięknie wyjaśnione.

POLECAM GORĄCO :smitten: :smitten: :smitten: :fav: :fav: :fav: :smitten: :smitten: :melt: :melt:

Obrazek

Jeszcze piękna była ta piosenka dla mamy od małej i jej przyjaciela z zespołu :melt:

Spoiler! ObrazekObrazekObrazekObrazek

Wróć do „K-drama”