[2012] Vampire Prosecutor 2

seriale z Korei
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

[2012] Vampire Prosecutor 2

Postautor: anna-banana » 22 lip 2012

Vampire Prosecutor 2

Obrazek

Tytuł oryginalny: 뱀파이어 검사 (시즌2)
Tytuł (latynizacja): Baempaieo Geomsa (Sijeun 2)
Gatunek: thriller, fantasy, akcja, prawo
Liczba odcinków: 12
Nadawca: OCN
Emisja: 9.09.2012
Czas emisji: niedziela, 23:00
Powiązane: Vampire Prosecutor

Opis:
Drugi sezon dramy z zeszłego roku i kontynuacja historii.
Prokurator Min Tae Yoon jest wampirem i dzięki swoim nadludzkim zdolnościom rozwiązuje różne sprawy, pomaga mu w tym jego zespół. Jednak w tym sezonie jego podwładna, prokurator Yoo Jung In, jest coraz bliżej rozwiązania zagadki prawdziwej natury Min Tae Yoon.
W tym sezonie poznamy również nowego antagonistę naszego wampirzego prokuratora.

Obsada:
Yeon Jung Hoon jako Min Tae Yoon
Lee Young Ah jako Yoo Jung In
Lee Won Jong jako Hwang Bum Soo
Kim Joo Young
Lee Kyung Young

Teaser jak zwykle nie zdradza nam nic z fabuły,ale mimo wszystko jest ładny, chociaż troche za dużo geylinera,ale cóż jak nie ma geylinera to nie ma zabawy. :rolly: Odliczamy do września,mam nadzieje że nic nie przesuną i w końcu dowiemy się co się stało z siostrą prokuratorka,mam nadzieje że jej nie zabili.

[edit]

Teaser nr 2

Teaser nr 3

I teaser łączący Vampirka z God's Quiz,kocham :smitten: , doktorek chcący opchnąć krew naszemu prokuratorkowi :rolly:

[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Re: [z] [2012] Vampire Prosecutor 2

Postautor: jordi » 22 lip 2012

BOSKO :D

Co z tego, że trailer o niczym?? Ja już się tak napaliłem, jak na żadną dramę w tym roku!!! :D

No pierwszy sezon :fav: :fav: :fav: :fav: :fav:

Choć chodzą ploty, że tym razem będzie 11 epów, ale podejrzewam, że mogą zrobić coś ala TEN czy Hero - 1ep dwugodzinny...

Czekamy z niecierpliwością :D Oby 2 sezon dorównał 1 :D
MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Re: [2012] Vampire Prosecutor 2

Postautor: anna-banana » 16 wrz 2012

Premiera kolejnego sezonu już za nami i jestem pod ogromnym wrażeniem.
Po pierwsze pani torcikowa alias pani prokuratorka. LOL miesiąca,jak śpiewał klasyk 'nie ma brzydkich kobiet,tylko wina czasem brak' to co z nią zrobili,a przede wszystkim z tym hełmem,niczym z reklamy pewnej farby do włosów, kolejny raz przekonuje się że fryzura i makijaż potrafią wylaszczyć każdą kobietę :rolly: (swoją drogą drogą dedukcji wnioskuję że wylaszczenie łączy się pewnie z nadchodzącym wątkiem romansowym z naszym wampirkiem,albo taką mam nadzieję że takowy będzie :D )
Po drugie niech żyje gejlajner,tym razem nie tylko u naszego wampirka 8)
Po trzecie fajnie że będzie kontynuowany wątek siostry,z rozmowy telefonicznej można przynajmniej wnioskować że wątek będzie kontynuowany,bo nie gadaliby o tym chyba gdyby nie zamierzali,więc wniosek z tego że siostra jednak nie umarła i dobrze. Niech sobie żyją razem z prokuratorkiem jako szczęśliwa wampirkowa rodzinka :rolly:
Po czwarte plot całego sezonu czyli tajemniczy bunkier i eksperymenta które się tam dokonują, masowa produkcja wampirków, których krew ratuje życia jakiś oficjeli,ciekawe ciekawe, co z tego wyniknie?
Po piąte, kto jest antagonistą prokuratora? Czy jest to nowy patolog (co się stało z cycatą patolog?) który wydaje się dużo wiedzieć o naszym bohaterze?
I po szóste nowa szefowa,jeeeeeeeej ale już jej nie lubię,sucz całą gębą.
Jednym słowem świetna premiera kolejnego sezonu :victory:
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Mina » 17 wrz 2012

Nie widziałam pierwszego sezonu ale wziełam się za ten i podoba mi się i to bardzo.
Wezmę się równocześnei za 1
Drama ma fajny klimat , fajnego powściągliwego i przystojnego wampira z klasą.
Interesujące historie kryminalne i innego dziekiego wampira z dobrą historią za tym idącą.

Więc jest świetnie, czekam z niecierpliwością na rozwój wypadków.
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Maru » 26 wrz 2012

Ilość emocji, które mną targają w chwili obecnej jest chyba nie do ogarnięcia, ale postaram się pisać składnie. Może dzieki temu dzisiaj zasnę w ogóle X_______X

Jak Anna napisała o fabryce wampirów to zalał mnie fala zgrozy... Nie.... Proszę......

Ale ok, okazuje się, ze to kolejny wątek szczątkowy, podobnie poprowadzony, tyle, że ten już chyba nie będzie traktowany aż tak po macoszemu ..w końcu mamy go chyba z 4 minuty na odcinek, a nie 2 ...

Mijają sobie odcinki, ja zacieszam i gryzę koc na widok Wampira - czyli normalnie jest ....

I sprawy robią się coraz fajniejsze, po 3 epie stwierdzam, ze to może tez być dobry sezon, chociaż Doktorek mi nie pasi...

A potem była zapowiedź 4 epa ( :wow: ) i mój świat rozsypał się jak domek z kart i pytam się WAE?!

WAE?!

...... Nie wiem czy chce, chyba wolę, żeby to był sen Turbana, dziękuję, pozdrowię rodziców ....
Obrazek
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu!"
- Król Julian
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 26 wrz 2012

Maru pisze:
Ale ok, okazuje się, ze to kolejny wątek szczątkowy, podobnie poprowadzony, tyle, że ten już chyba nie będzie traktowany aż tak po macoszemu ..w końcu mamy go chyba z 4 minuty na odcinek, a nie 2 ...

Trochę tego nie ogarniam,ale rozumiem że to wszystko dzieje się w przeszłości?

I wspomniana już zapowiedź,aż mi kapcie spadły,normalnie będzie narzeczona wampira,jeeeee :rolly:
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Maru » 26 wrz 2012

Ja tylko błagam - żadnych wampirzych porodów :rolly:

Spoiler! Oglądając odcinki jeszcze raz i składając wszystko do kupy to na to wychodzi - Był sobie Czerwony Wampir ...przy tych eksperymentach uwięziono tatusia naszego Doktorka, no i tatuś wszystko widział. Ciekawe ile z tego wie Doktorek. Czerwony Wampir zwiał i udziabał Pana Pociągłego, który jakoś się znalazł przy wypadku naszego Wampira ...na razie tyle kminię .... zastanawiam sie jeszcze gdzie jest Kaptur z Klaudią no i Siwy - mam nadzieję, że wkroczą jeszcze z wielką pompą :rolly:
Obrazek
- Król Julian
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 04 paź 2012

Ep 4 :rolly: :rolly: :rolly:
No ja wiedziałam że ten preview do tego odcinka coś za dużo nam mówił,ale nie sądziłam że to wszystko będzie tylko wyobraźnią pani prokuratorki. Swoją drogą bardzo zabawny odcinek był, począwszy od tego jak detektyw chciał przejść na 'hyung' z panem patologiem,a skończywszy na całej akcji z filmem. I to piękne zakończenie i enigmatyczny uśmiech naszego wampirka,mniodzio :lol:
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Maru » 04 paź 2012

Trolling Level - Wampir :rolly: :rolly: :rolly:

Ehhh ...a jednak byłam blisko :rolly: generalnie to chciałabym złożyć jakiś wniosek o odszkodowanie za zszargane nerwy :rolly:
Przebrechatałam pół odcinka - zwłaszcza, że zaczęło się tak, że już już myślałam, że to jakiś kolejny klan Wampirów, dojedzie do jakiegoś starcia, wilkołaki wyskoczą z lasu ...a tu film kręcą ...matko ale nas zrobili w konia :rolly:

Ja tylko proszę - Panie Wampirze, bez takich uśmiechów jak w końcówce, bo ja zejdę ... :faint:
Obrazek
- Król Julian
Awatar użytkownika
wiktor
Oglądam regularnie xD

Postautor: wiktor » 09 paź 2012

ja wiedziałam, że nie mogę zacząć oglądać bo wpadnę,,, i wyssa ze mnie całą krew ,,,, ale, cóż ... powiem tylko, że chcę jeszcze :faint: :faint: :faint:
Vampirek jak zawsze przystojny, ale oziembły ... i tak, ten uśmieszek :faint:
... :paranoid: po 5 ep :paranoid: , chyba utwierdzę się w przekonaniu, że wampiry żyją i mają się świetnie :rolly: choć każdy z nich myśli, że jest tym jedynym :rolly: no dobra ... sceny łazienkowe jak na razie wygrywają :victory: = czytaj: łazienka ważne miejsce w życiu vampira :victory:
:confuse: choć mam wrażenie, że przez rozciągnięcie wątku romansowego wcisnęło się troszkę kichowatości :smoke2:
a cała brygada /troszkę ich wszystkich wylaszczyli, tylko Turbanowi brzuszek urósł/... cóż uważam, że zmiana patologa dodała smaczku .... zobaczymy co tam będzie między chłopakami - bo tak... coś Vampirek często gaduli z patologiem :rolly: czyżby wymienił barmana na starszy model :smoke2: :rolly:
a właśnie, co z barmanem :confused: .... podoba mi się, że łączą to ładnie z 1 częścią.... ale, czy wyjaśnienie tej sprawy jest konieczne :confused: no dobra, zapomniałam, w dramie jakaś trauma musi być ...

to raport zdany .... a przełożonym się nie damy :smoke2:
Obrazek
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Mina » 10 paź 2012

Kocham pana patologa <3
Jest przemiłym człowiekim , ma coś w sobie i jest ciekawy wnosi coś do dramy.
Dlatego martwię się kolejnym epem ...

Ciekawe są te sprawy ,drużyna do walki z przęstepcami bardzo fajna, każdy inny i fajny.
Czasem się gubię w sprawach wampirzych ( chociaż oglądałam 1 część ) ale myślę, że wszystko się pożniej wyjaśni i że siostra wampirzego obrońcy prawa jednak nie będzie bestią ...

Ogólnie wielki pozytyw ,czekam na kolejny poniedziałek z niezwykłą niecierpliwością.
Awatar użytkownika
anna-banana
Doramowy maniak

Postautor: anna-banana » 10 paź 2012

Mina pisze:Czasem się gubię w sprawach wampirzych ( chociaż oglądałam 1 część )

Nie jesteś sama,ja musiałam wczoraj przemyśleć kto jest kogo makerem i w ogóle ich wszystkie związki,bo z lekka się pogubiłam i ciągle chyba nie wszystko kumam.
Ale najbardziej mnie zabił 'ten zły', w końcu pokazany,o twarzy aktora z The king 2 hearts,gdzie grał fajną ciapę,a tu totalnie inna postać,fajnie :victory:
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Maru » 14 paź 2012

Ughhh ....pomijając ogólne podjaranie, to martwi mnie trochę obrót sprawy .... ta łazienka była taka ...zmierzchowa nooo :/

:(

Ale tak właściwie to chciałam poruszyć drażniącą mnie od pierwszego epa kwestię (mając na uwadze bynajmniej nie studencką lodówkę Młodego), mianowicie: czym żywi się obecnie Wampir? Bo na baterie słoneczne to on raczej nie jest .... :confuse:

O ile w pierwszej części kulturalnie i z klasą w produkty fair-trade zaopatrywał go Siwy to teraz? co? O_o

:confuse: :confuse: :confuse: :confuse: :confuse: :confuse:

Po prostu musiałam się tym z kimś podzielić, a może zwyczajnie brakuje mi Wampira z kieliszkiem w dłoni, tudzież z woreczkiem ze słomką ....
Obrazek
- Król Julian
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Mina » 03 lis 2012

Z tego co pamiętam to spełnili Twoje życzenie Maru ;-)
Jak dla mnie jeśłi chodzi o wampiryzm zrobiło się nudno i nawet mnie to nie martwi.
Zaczeły mi się bardziej podobac relacje w ich grupie , ciepły pan doktor i Jego przybrana wnuczka i walka o to by ktoś nie skrzywdził nam naszych bliskich.
Bo nawet sprawy, które są rozstrzygane w każdym odcinku są nudne, szczególnie ostatnia .
Także ogląda się miło ale już nie czekam na nią z takim utęsknieniem ( wolę The 3rd ward ) no ale może jeszcze mnie zaciekawią od nowai zaskoczą.
Awatar użytkownika
Maru
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Maru » 03 lis 2012

Mina pisze:Z tego co pamiętam to spełnili Twoje życzenie Maru ;-)

Mówisz-masz :rolly: w końcu klient nasz pan, niech dbają o wiernych fanów (fanki ;p ) :rolly:

A ostatnio to dbanie idzie im coraz gorzej :/ Rety, naprawdę przysypiałam na ostatnim epie, co to było w ogóle? :/

Dostali u mnie plus za trolowanie, myślałam, że drama zacznie się rozkręcać, a tu z odcinka na odcinek jakieś rozmemłanie totalne... Ni to interesujące, ni to śmieszne, humorystyka bohaterów gdzieś się rozmyła a wątki kryminalne baaardzo zanizyły poziom.

No i wątek wampirzy :/ mam wrażenie, że to było po trochu przyczyną zepsucia całości - szczątkowość w pierwszym sezonie pozwalała się skupić na sprawach a jednocześnie była elementem łączącym całość (idealnie ten sam schemat, co w God's Quizie!).

Jakby ktoś się jeszcze zastanawiał, skąd się wziął czerwonooki wąpierz - radzę obejrzeć trailer nowego Zmierzchu ...wyjaśnia ....dużo :rolly:

A na koniec tak na pocieszenie zagadka - na kim wzorował się YJH kreując swoją postać w Wampirze?
Nie wiecie?
Spoiler! Obrazek
Obrazek
- Król Julian

Wróć do „K-drama”