[2012] Vampire Prosecutor 2

seriale z Korei
Awatar użytkownika
wiktor
Oglądam regularnie xD

Re: [2012] Vampire Prosecutor 2

Postautor: wiktor » 21 sty 2013

to i mi udało się zakończyć sezon 2.. choć nie ukrywam, że ostatnie odcinki oglądałam na przemian to ze znudzeniem, to z niedowierzaniem, to z głupim śmiechem... jakoś nie mogłam :lol: :lol: :lol:
- zgadzam się, że aby nas kolejny sezon nie zagonił do podziemi, będą musieli się nieźle nagimnastykować ... chociaż, mnie tam osobiście sprawa siostry tita.. ale cóż, podobno prokuratorek bardzo chciał się dowiedzieć :wink:
- doktorek.... cóż bestia się z niego zrobiła .... :omg: dołączam się do grona fanów doktorka-patologa, miłego starszego pana :roll:
- smutno mi było, jak poturbowali Turbana ... :puppy: :puppy: :puppy: ... bo to jednak dobry człowiek, choć trochę w gorącej wodzie kąpany... i za to go kochamy :victory:
- prokuratorek ... najkrócej mówiąc:zdradził barmana dla młodego vampirka :victory: o takie jest moje zdanie: te ich rozmowy w samochodzie i bijatyki ... a barmanek co? chciał go zatrzymać dla siebie, nawet go przykuł do łóżka ... no i prokuratorek się zblokował... wolał przytulenie i gorące płomienie :rolly: :rolly: :rolly:
- Luna... - to było ciekawe, przy pierwszym spotkaniu potrzebny był tłumacz... ale już przy drugim, ona po japońsku, oni po koreańsku ... nagle daru języków dostali, czy wcześniej ściemniali :omg:

ale sumując.... nawet to miłe dla oka było... :victory:

Obrazek

Wróć do „K-drama”