[2012] Rascal Sons

seriale z Korei
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

[2012] Rascal Sons

Postautor: mootyl » 18 wrz 2012

Kolejna familijna drama oscylująca wokół wątku braciszków, kolejna familijna drama z braciszkami w tytule, kolejna drama, w której Ryu Soo Young wciela się w "średniego" braciszka...niby nic nowego, a jednak... SEO IN GUK!!! :fav:

RASCAL SONS
..:: Gdzie synów trzech, tam kobiet w bród! ::..

Obrazek

~ DODATKOWE PLAKATY: ~
Obrazek Obrazek

INFO:
Tytuł: 아들녀석들 / Rascal Sons
Gatunek: romans, familijna
Odcinki: 50 (do potwierdzenia)
Stacja TV: MBC
Okres emisji: 2012-Wrz-22 do 2013-Mar-10
Czas emisj: soboty i niedziele o 20:40

OPIS:

Drama familijna opowiadająca historię trzech synów, których oprócz więzów krwi łączą także problemy z płcią przeciwną.

Najstarszy z braci, Yoo Hyun Ki jest wdowcem i samotnym ojcem wychowującym małą córeczkę. Minęło sporo czasu od kiedy otworzył swoje serce przed inną kobietą, ale jak to w życiu bywa... Niespodziewanie i znienacka w jego szarą egzystencję wkracza Lee Sung In Ok. Samotna matka, która na nowo pokaże mężczyźnie czym jest miłość. Średni brat, Yoo Min Ki wcale nie ma łatwiejszego życia. Jest pisarzem bliżej nieokreślonych książek fantastycznych o sztukach walki. Od dziesięciu lat kocha się i kocha, wciąż kocha, nieustannie się podkochuje w Lee Shin Young. To kochanie z ukrycia zajęło mu zbyt dużo czasu bo wolną panienkę sprzątnął mu sprzed nosa najlepszy przyjaciel. Najmłodszy zaś brat, Yoo Seung Ki nie ma życia, to po prostu chaotyczna egzystencja, która jak huragan niszczy wszystko co napotka na swojej drodze. (tak, tak w tej roli Seo In Guk :fav:). Chłopak to największy psotnik-chochlik w całej rodzinie, tykająca bomba pełna nieszczęśliwych wypadów. Seung Ki musiał się ożenić gdyż jego dziewczyna Mi Rim zaszła w ciążę, ale w niektórych przypadkach nawet dziecko nie uratuje związku... Młody tatusiek jest bowiem playboyem i lowelasem, a niańczenie małego bobasa to ostania rzecz jaką chciałby robić w życiu. Tak więc rozwodzi się z Mi Rim i znajduje sobie nową dziewczynę i obiekt westchnień: Shin Da Eun. (opis: mootyl_)

OBSADA:
Lee Sung Jae jako Yoo Hyun Ki
Ryu Su Young jako Yoo Min Ki
Seo In Guk jako Yoo Seung Ki :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav:
Park In Hwan jako ojciec
Na Moon Hee jako matka :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav: :fav:
Myung Se Bin jako Sung In Ok
Han Hye Rin jako Lee Shin Young
Kim Young Hoon jako Kang Jin
Yoon Se In jako Mi rim

ODE MNIE:
Po długim czasie posuchy i konsternacji w świecie familijnych produkcji w końcu pojawia się promyczek nadziei, który rozpali niejednego doki forumowicza :rolly: Nie dość, że drama zapowiada się naprawdę ciekawie i śmiesznie pod względem fabularnym to jeszcze MBC uraczyło nas Seo In Gukiem :taniec: Ale nie samym SIG'iem doki żyje i w obsadzie znajdziemy również weterana braciszkowych tasiemców Ryu Soo Young'a czy też weterana pod względem aktorskim Lee Sung Jae. Pod względem pięknych pań trochę gorzej :cry: ale damy radę! (zwracam się tu do męskiego grona doki forumowiczów... wąskiego bardzo grona :rolly: ) W końcu mamuśkę gra Na Moon Hee :melt: Mam nadzieję, że będzie dużo krzyczeć! *-* No nic... pozostaje mi czekać do 22 września ;)

♪ Go, Go, Joseon Power Rangers!! xD ♪
Oglądam: Love Rain, A Gentleman's Diginity, Bridal Mask, I Do I Do, Ghost, BIG
Awatar użytkownika
gosq
Kiedy bedę spać? @_@

Re: [2012] Rascal Sons

Postautor: gosq » 28 wrz 2012

Po pierwszym epie.

Rodzice mnie denerwują, ale w inny sposób niż Ojakygo brothers ^^ chociaż podoba mi się podejście mamuśki i mam nadzieję że końcem końców wywalczy sobie swoje szczęście. Brat wdowiec jest strasznie mało ogarnięty, scena jak nie mógł dojść do słowa..no ja cieeeee :roll:
Brat co się kocha a nie może to jeszcze nie wiem.
Najmłodszy--In Guk-- najlepszy :fav: i jego żona. Pięknie go załatwiła :lol: :lol: :lol: już mi się podoba jej postać.

z rodzinnych tasiemców to mój drugi i gdyby nie In Guk to bym już po pierwszym epie odpuściła bo strasznie dużo rzeczy mnie irytuje. Ale familije koreańskie w dramach zwykle podnoszą mi ciśnienie. Taki już ich urok.
"我能玩得起,也能收得住, 我可以专一到让你惊讶, 也可以花心到让你害怕, 我喝过最烈的酒 ,我可以像个疯子一样的玩,一切的一切取决于你是谁,也取决于你如何待我, 女人千面,你给我的温度,决定我对你的态度,所以请不要站在你的角度看我,我怕你看不懂"
Awatar użytkownika
jordi
Doramowy maniak

Postautor: jordi » 28 wrz 2012

Szczerze powiem, że po 2 epach jest megaschematycznie i niestety mootyl promyczka ja nie widzę - typowa familiówka z braćmi w rolach głównych, a i Ojakgyo początek miało duuuużo lepszy. Z dram familijnych o wiele większym promyczkiem wydaje się być My Daughter So Young, gdzie jak na początek dramy familijnej jest naprawdę sporo powagi i dramatu.... no i wątek głównej jest megainteresujący widać, że babka od 49, prokuratorki i brilianta pisze :rolly: ona lubi męczyć widzów niepewnością XD

A co do RS ja nie jestem jakimśtam fanem Inguka - w Respond zagrał dobrze, ale żeby to było coś wyjątkowego to brakowało do tego sporo... tutaj jest typowym najmłodszym tyle żeby się wyróżniał na tle innych braciszkowych dram, to dali mu żonkę :P najlepszy wydaje się póki co wątek najstarszego, poza tym czuję, że rodzice będą naprawdę wnerwiać zważywszy, że mamuśkę gra Na Moon Hee, za której rolami babek i mamusiek niezbyt przepadam :grumble:

przeciętniak póki co i szczerze chyba stanę, bo szkoła mi się zaczyna i naprawdę już teraz mam straszny "tył" z niektórymi dramami XD Z kobył tylko So Young pociągnę chyba XD
MDL: http://www.mydramalist.com/dramalist/Jordi :)
Ostatnie 6 obejrzanych dram (moja ocena):
Oh My Venus (7.5/10) :)
Village (5/10)
Bubblegum (4/10)
Awl (7.5/10) :)
Sassy Go Go (6,5/10)
She Was Pretty (2,5/10) :angry:
Awatar użytkownika
Akemi
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: Akemi » 04 lis 2012

Do tej dramy skłoniła mnie głównie obsada. Jestem po 4 odcinku i jak na razie widzę, że jest to zwykła drama familijna, chociaż jest w niej dużo humoru. No ale po kolei.
Wątek najstarszego syna jest dość ciekawy, chociaż totalnie rozwalają mnie momenty, gdy gada do zdjęcia swojej żony leżąc na łóżku. Ale widać tu klasyczny schemat w dramach: im bardziej ktoś się na kogoś wnerwia, tym bardziej potem za nim lata. I mam wrażenie, że w tej dramie będzie podobnie. Nie mogę jednak wybaczyć LSJ fryzury. Wygląda tragicznie. I nie ma wąsów i bródki jak to miało miejsce w Poseidonie xD
Dalej Min Gi, czyli młodszy brat LSJ. Póki co jest postacią, której chyba najbardziej trzeba współczuć: kobieta, którą kocha jest narzeczoną jego najlepszego kumpla i on musi patrzeć jak się do siebie kleją. Niezbyt przyjemne. Ale coś mi się wydaje, że oni i tak będą razem, bo Min Gi coś tam zaczął działać (jak na razie dość nieśmiało, ale pewnie się rozkręci), a i ona w trakcie planów ślubnych zauważa, że jednak nie będzie tak różowo jak sobie to wyobrażała, bo ani jej przyszła teściowa, ani jej przyszły mąż nie biorą pod uwagę tego, że ona może mieć inne zdanie. No i wydaje mi się, że będzie to bardzo skomplikowany trójkąt miłosny, bo każdy będzie miał wyrzuty sumienia w stosunku do Jina (bo nie może chodzić i jeździ na wózku).
Drugi brat to postać barwna i... kontrowersyjna xD Typowy podrywacz, który na początku działał mi na nerwy, a teraz cały czas mnie śmieszy. A jego żona jest jeszcze lepsza, bo cały czas go leje. I w sumie chyba tą parę lubię najbardziej.
Jest jeszcze głowa rodziny i jego żona, ale najmniej mnie ich wątek zainteresował. Ta kobitka jakoś średnio mi podchodzi (jeszcze niczego z nią nie oglądałam), za to tatusiek jak zwykle gra świetnie. I te jego dyskusje na czacie.... :rolly: Świetny głos podłożyli do czytania wiadomości, które wysyłał do swojej wielkiej czatowej "miłości". Nie mogę się doczekać, gdy tatusiek dozna olśnienia, ze kobieta z czatu to jędza ze sklepu obok siedziby jego firmy, której nie znosi :rolly:
Nie chce mi się za bardzo rozpisywać xD Uważam, że na razie ta drama mimo wielu utartych schematów i przewidywalności zapewnia całkiem niezłą rozrywkę. A jak będzie dalej to się zobaczy ;)
Wombat na chorobowym, jego funkcję przejął Baran.
Baran przyjmuje pacjentów na psychologicznym pastwisku od poniedziałku do piątku, w godzinach od 17:30 do 22:00. Pacjenci proszeni są o przyniesienie oscypków BIAŁYCH, NIE WĘDZONYCH w ramach opłaty za konsultację lekarską.

Wróć do „K-drama”